PDA

View Full Version : Анален секс без кондом!?!



04-09-2005, 07:51
Опасно ли е да се прави без презерватив?Като си имате на предвит ,че се прави много внимателно и се свършва и тн...

LiL_Juliete
04-09-2005, 09:27
opasno za momicheto ne mislq nito moje da zabremenee nito nishto ama vij za momcheto moje i da stane opasno shtoto shtom e bez prezervativ se zamursqva to tam si e mrusnichko i moje da ti se svie prusten otgore i da nemojesh da si ogolvash glavichkata staa slojno !

e4o
04-09-2005, 13:03
ako si ima6 postoqnen partnior ne e opasno :roll:

Flooder
11-04-2007, 03:48
Опасно ли е да се прави без презерватив?Като си имате на предвит ,че се прави много внимателно и се свършва и тн...
Спокойно - щом те пуска бутай и не се чуди. И НЕ Забравяй, че след анален секс винаги трябва да й дадеш да го почисти с езиче... :twisted:

Ha4eTeH
11-04-2007, 06:41
Да много ясно че е опасно!!!!В канала ти може да попаднат части от нейното "г*вн*" и се получава не виждана инфекция!Слагай кондом и тогава!За момичето е също опасно защото ануса е направен да извежда не да въвежда вещества извън тялото й за да се получи благоприятна среда на организма й! :shock:

vaniLL
11-04-2007, 09:30
Опасно ли е да се прави без презерватив?Като си имате на предвит ,че се прави много внимателно и се свършва и тн...
Спокойно - щом те пуска бутай и не се чуди. И НЕ Забравяй, че след анален секс винаги трябва да й дадеш да го почисти с езиче... :twisted:

mn hsubavi saveti dava6 :D :D :D
po temata - nqma zvane4nie dali ti e redoven ili samo za 1 partniora - slagaite kondom , kakvo tolkova vi pre4i - predpazva ot tolkova mn bolesti - za "10min kef" (uslovno) ima li smisyl da si tyrsite zorlqn bela na glavata :?: :!: :?:

alkobalko
11-04-2007, 10:08
Темата е стара!