PDA

View Full Version : целувки по интимните части!!!



baby_one
04-09-2005, 12:21
Мъжът често иска да целува и да ближе гениталиите на жената, което може да й достави голямо удоволствие. Някои жени не харесват много този вид игра, защото се страхуват, че тя може да бъде неприятна за мъжа, смятайки че там “отдолу” жените не са твърде чисти. Всъщност женските гениталии сами се прочистват много добре, не е нужно да се правят и влагалищни промивки преди канилингус. Просто жената трябва да си вземе душ и да измие гениталиите си отвън.

Вагината обикновено има свой собствен свеж аромат. Ако има по-силен, не така приятен мирис, сигурно е налице някаква инфекция и жената трябва да посети лекаря си, за да я отстрани.

*BlaCk*PoWeR*RuLeZzZz*
04-09-2005, 12:28
da be tova go znam ama na teb sigorno o4ite ti iztekoha pred monitora cql den na puska6 temi .... do dove4erq mislq 4e 6te sum gi prebroil i az 6te kaja to4no kolko sa , 6toto ti ve4e ne gi broi6 ...

BMW_GIRL
04-09-2005, 12:39
da naistina puska6 mnogo gotini i polezni temi.bravo

baby_one
04-09-2005, 12:44
благодаря тарся ги от някаде

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-09-2005, 14:14
Mda taka si e! btw mn sladki ku4enca si si slojila kato podpisa:) hihihiik

SMURFcho
04-09-2005, 14:18
teq temi sa mnogo qki edno golqmo bravo i prodaljavai v su6tiq duh!!!

svetla_88
04-10-2005, 19:47
teq temi sa mnogo qki edno golqmo bravo i prodaljavai v su6tiq duh!!! saglasna sam

karamel4eto`m
04-10-2005, 19:52
neznam mene me kefi da dostavqm udovolstvie na jenata moje tq da ne mir api svirki ma az iskam da q narkam da se po4uvstva na sedmoto nebe taka4e !!!! go rpaq !

korn___
04-11-2005, 00:49
aide pozdravleniq :Pi ot mene temata e .. dam pone i na 1 da pomogne 6te e pak ne6to


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

incheto
04-12-2005, 19:18
teq temi sa mnogo qki edno golqmo bravo i prodaljavai v su6tiq duh!!!

SAglastna sam:):)Prodaljavai vse taka!!

Bimper-ska
04-13-2005, 10:57
To 4e e qko da te cunkat otdoli e qko, a higienata e zaduljitelna, daje i da nqma6 namerenie da pravi6 sex.

Allicia
04-14-2005, 17:47
Бих допълнила мненията на другите:
Най-после човек, който да поосвежи малко форума, който да пусне малко полезна информация и на който с удоволствие да четеш темите!baby_one 10х! Ако бяха повече хората като тебе....
btw темата наистина е полезна, особено за някои "индивиди" от форума, които бяха пускали доста теми с цел да докажат, че това което ти написа не е вярно!

Anonimno
04-15-2005, 09:13
Да ви кажа тва притеснение дето го казваш не е за жените а по скоро за младите неопитни мимичета но вярно той форума е за такива хора :))Така че темата я бива:)) :lol:

hard
12-26-2006, 13:54
dobre be si4ki pi6at 4e e qka temata ama aide nekoi da napoi6e ne6to po neq :-D

XXX_f
12-26-2006, 14:00
bravo za hubavata tema i mislq , che trqbva da se sloji kato vajna tema, zashtoto ima mnogo ot sorta na "gadno mi e da my dam da me lije , zashtoto me e sram"

bulgarche
12-26-2006, 14:56
bravo za hubavata tema i mislq , che trqbva da se sloji kato vajna tema, zashtoto ima mnogo ot sorta na "gadno mi e da my dam da me lije , zashtoto me e sram"
Братчед, видя ли от кога е темата?
Инъче темата...ми да е и?

shizzle
12-26-2006, 17:44
Не знам какво ми става като някой шибаняк възкреси мъртва тема от преди една година ПИШЕЙКИ АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ КАТО МНЕНИЕ!!

Infatuated Inside
12-26-2006, 19:00
А според мен пък, това трябва да се прави по-често.
Ако не се - то въпросната тема да бъде трита. За жалост, никой не ме слуша мен. (:

shizzle
12-26-2006, 19:09
По-често да се възкресяват стари теми ли? Не рабрах. Нямам нищо против, стига коментарите да са свестни, а не пълни простотии!

Infatuated Inside
12-26-2006, 19:18
По-често да се възкресяват стари теми ли? Не рабрах. Нямам нищо против, стига коментарите да са свестни, а не пълни простотии!
Ами да, нещо такова.
В смисъл, че в този форум има една изключително интересна тенденция - някой пуска тема, която е била пускана поне двайсетина пъти преди него (1:1), но не си прави изключително тежкия труд да се разрови и именно да "съживи" старите такива. Модераторите съответно гледат единствено дали темата не е изключително очеизвадна ебавка, а не дали се пуска за хиляден път и така, стигаме до трагичното положение на стотици (ок, хиляди) теми, в които има между 2 и 5 мнения, пуснати преди години, но стоящи си отключени.
Така или иначе, това нямаше пряка връзка с мнението ти и го казвам само защото се сетих.

А колкото до коментарите - свестни такива трябва да се пускат във всички теми, без значение кога са пуснати, но уви, няма вероятност това да стане реалност. (:

12-26-2006, 20:06
Мъжът често иска да целува и да ближе гениталиите на жената, което може да й достави голямо удоволствие. Някои жени не харесват много този вид игра, защото се страхуват, че тя може да бъде неприятна за мъжа, смятайки че там “отдолу” жените не са твърде чисти. Всъщност женските гениталии сами се прочистват много добре, не е нужно да се правят и влагалищни промивки преди канилингус. Просто жената трябва да си вземе душ и да измие гениталиите си отвън.

Вагината обикновено има свой собствен свеж аромат. Ако има по-силен, не така приятен мирис, сигурно е налице някаква инфекция и жената трябва да посети лекаря си, за да я отстрани.

За какъв силен и не така приятен мирис говорим? Кисел вкус ли или какво?

vvs_go
12-26-2006, 21:50
4estno kazano ne izgarqm ot jelanie da lija putki

shizzle
12-26-2006, 21:55
4estno kazano ne izgarqm ot jelanie da lija putki
Еми, като си девствен.. Или адски забутан.. *свива рамене*

12-26-2006, 23:28
4estno kazano ne izgarqm ot jelanie da lija putki
Еми, като си девствен.. Или адски забутан.. *свива рамене*

А така vvs_go взимай пример от Шницела. Човека знае всичко. Нищо че не е запознат със значението на думата секс

JONi_666
12-27-2006, 03:43
:smt016 awe az Li4n0 MisLq tova 4e si e 4isto i norMaLno.edni moi poznati pa vikat 4e Lizaneto iLi obLizvaneto po intiMnite 4asti an muaj ili jenata sa leko prosta6ki.
a az si pa MisLq 4e tva si e normaLno.to si e i taka de.
imam vpredvid 4e sus edna moq biv6a se izqdohme napra0 de.
na4i LizaNe ot vsqkade
tq mi lije topkite,az pa cicite i,posLe pizdata i i sLed tva po4na LUDIIAAAAAA SEEEEEEEEEEEEEEX.
qk0 LuDNica KoPeueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ei otka4aM
:D \:D/ \:D/ \:D/ :smt016 :smt016 :smt016

:smt016
a toq e ebasi ta6aka sPLeskaN.ne izgarqL da Lije putki.basi Lujecaaa zakLeaM se :D :D :D :D :D :D