PDA

View Full Version : Sled Sre6tata V Plovdiv



tedo_davis
04-09-2005, 18:47
Hey Hora ... beshe gotinko .... makar da ne bqhme vsi4ki koito pisaha v temi4kata
bqhme Az,Bratov4ed mi,She-Devil,edin nein fr.,BaT_GirL i Legally_Blonde.Beshe meko kazano - Strahotno.Sybrahme se ... i otidohme "
"Atlas"-a.V na4aloto dokato se poopoznaem - pomyl4avahme si malko - no posle se porazgovorihme i stana super shou.Napravihme si nqkolko snimki v "Atlas"-a,posle hodihme v Gradinkata sreshtu poshtata.Tam imame pak nqkolko snimki :).Za sega e tova ... podrobnosti - BaT_GirL kaza 4e shte vlezne da dovyrshi.Mnogo sorka na vsi4ki koito ne doidoha ... moje bi sled 2 sedmici shte si napravim pak sreshti4ka i shte se vidim vsi4ki.

ProstoAz
04-09-2005, 18:50
ИСКАМЕ СНИМКИТЕ!!!
Иначе мн. се радвам, че и вие сте си прекали добре (както и ние в сф). :wink:

tedo_davis
04-09-2005, 18:53
snimkite ...nai mnogo do 1-2 sedmici shte sa skanirani :) posle shte vi dam link.

sladkoto_mime_
04-09-2005, 19:55
emi dano v skoro vreme napraimte oshte nqkoq sreshti4ka det da moga da ostana pove4e,mnogo me e qd 4e trqashe da tragvam :? ama sledvashtiq pat ne me interesuva ostavam s vas do kraq :P

tedo_davis
04-09-2005, 19:57
emi dano v skoro vreme napraimte oshte nqkoq sreshti4ka det da moga da ostana pove4e,mnogo me e qd 4e trqashe da tragvam :? ama sledvashtiq pat ne me interesuva ostavam s vas do kraq :P \btw koe beshe 2-roto momi4e s teb ?!?

sladkoto_mime_
04-09-2005, 20:08
mi edna priqtelka ne vliza vav foruma

BaT_GirL
04-09-2005, 20:26
Здравейте всички и от мен.Тедо е започнал а аз нека довърша(с подробностит)как мина срещата.Той каза че бяхме малко хора вече.Ми снимахме се в "Атлас"-а пихме кафенца и колички и както винаги не останахме назад и с глупостите.Братовчеда на Тедо-Митко правеше от кутий от цигари куклички(мъжко и женско)и тъй като She-Devil(Маша)си е малко перверзничка :D ги сложихме в доста "интелектна"поза на съседната маса.Е сервитйорката ги махна само как не ни изгони не разбрах.После се разкарвахме и отидохме в "Цар Борисовата градина"и там се щракахме тъй че ще видите Тедо,мене,Маша,Нушка,Митко и Асен.Дано ви харесаме. :P Сега по същество най-смешните части.Значи след изхабяването на лентата отидохме да ядем сладолед в Мак Доналдс като по пътя разбрахме биографията на Тедо от братовчед му(който беше доста сладък... 8) )Еми вървяхме си по Вазов говорихме си.Получи се доста кумично защото гаджето на Тедо-Маша започна да се сваля с Legally_Blonde(Нушка)тъй че в компанията се получи малко би секскуални...или поне на такива се правиха.Станахме свидетели на някакви "певци"посред главната и Нушка и Маша потанцуваха пред хората(лиготийки :D )ама иначе не ни напусна всички веселият дух.Накрая заведхме с Нушето Тедо,Асен,Митко и Маша в кичука(където живеем)и им показахме училището ни.Беше ми доста интересно как Тедо си изгаси фас в езика(е Маша му каза да забрави за целувки :twisted: )и как си затвори устата със същия този фас в нея но малко преди това.Може да ви се вижда тъпо,досадно или дори банално ама да си ви кажа мене ми хареса!!!Отдавна не бях излизала с такива откачета но си беше върховно.Надявам се да дойдат другия път всички защото тези които не бяха не знаят какво изпуснаха.А в най-скоро време очаквайте снимки....(само да извадят лентата и да ги сканират)

Bolid1
04-10-2005, 04:42
Bravo.. Radvam se 4e ste si prekarali dobre ;)

tedo_davis
04-10-2005, 07:31
BaT_GirL
kaza go dosta pravilno :) Kliu-Kliu ... btw kakvo shte kajesh da pusnem taq subota ili nedelq nova temi4ka ?:> za sreshta?E ima oshte vreme ... shte go uredim.Btw s teb trqq da si pogovorim v 4ata (tyi kato ne te namerih snoshti). Btw ... na koito mu trqq icq-to mi --> 264946565.
She-Devil ako 4etesh tova - Dnes 15:30 znaesh kade ... shte uspeq da doida no .. ne i na kafe :~(

DiEsEl_GiRl4eTo
04-10-2005, 09:15
Радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво :) Ииии с нетърпение чакам снимките. :lol:

BaT_GirL
04-10-2005, 11:40
BaT_GirL
kaza go dosta pravilno :) Kliu-Kliu ... btw kakvo shte kajesh da pusnem taq subota ili nedelq nova temi4ka ?:> za sreshta?E ima oshte vreme ... shte go uredim.Btw s teb trqq da si pogovorim v 4ata (tyi kato ne te namerih snoshti). Btw ... na koito mu trqq icq-to mi --> 264946565.
She-Devil ako 4etesh tova - Dnes 15:30 znaesh kade ... shte uspeq da doida no .. ne i na kafe :~(
Ми Тедо снощи се посдърпах с майка и трябваше да си готвя сама за т'ва не седнах на компютъра.Днеска верно трябва да си поговорим.Ми намери ме ама чак след 8.30

Satanas_daughter
04-10-2005, 12:33
iskam snimkiiiii,i za liatoto kato si doida v bg,iskam obizatelno da napravim oshte edna sreshtaaaa :( :evil: :( :!:

Immortality_
04-10-2005, 13:29
az pak zimata 6te si idvaaaaam :cry: i az iskam da vi vidya...e ne si4ki de !!! xDDD ama da vi vida mutrite po-otblizo weeee :lol: :D a pak i na sre6ta v sofia trea da se otide 8) :twisted: ta zna4i kat si doida i az si4ki da zznayat- 6te ima ob6ta sre6ta- na plovdiv i na sofia... hihihiihih tva naistina ve4e 6te e razcepva6to :twisted:

danger_girl
04-10-2005, 14:26
:cry: ...


dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P

sladkoto_mime_
04-10-2005, 15:07
:cry: ...


dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam:|

Suddenly
04-10-2005, 20:52
:cry: ...


dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam:|

Moie li i as da doida? :roll: :D :P

sladkoto_mime_
04-10-2005, 21:54
:cry: ...


dano skoro pak da napravite nova sre6ta...tozi pat 6te gledam da doida,da se zapoznaq s vsi4ki vas :P
shte ima nova sreshta,tedo kaza gore-dolu sled dve sedmici i az sam saglasna iskam da se vidq sas si4ki,zashtoto 4era samo se zapoznahme i az trqbvashe da tragvam:|

Moie li i as da doida? :roll: :D :P
ela :P estesveno 4e moje hah,tva beshe mn 4udno vapros4e

tedo_davis
04-11-2005, 09:40
kakvo shte kajete na 23-ti ili 24-ti da se vidim pak ?!?! (pada se 23-ti sybota .. 24-ti nedelq ... reshavaite koi den shte e ili pusnete nova tema za sreshta v Pld na tezi 2 dati).

sladkoto_mime_
04-11-2005, 14:33
Mi za mene e po-udobno v sabota,ama vie kajete de se mi e edno:}

She-Devil
04-11-2005, 18:05
EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
:roll: Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa :) :oops:

LiNkiN4eTo
04-11-2005, 19:16
EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
:roll: Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa :) :oops:
ха ха ха смешна ....

BaT_GirL
04-11-2005, 19:24
EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
:roll: Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa :) :oops:
Ще и пратя ама споко и неиния ще ревнува(те вчера се задоми...)

She-Devil
04-11-2005, 19:30
Samo da ne i se kara mn mn!!!xaxaxa A superrrr! Da mi e jivi4ka i zdrafa!!!!:) :roll: :roll:

BaT_GirL
04-11-2005, 21:26
Samo da ne i se kara mn mn!!!xaxaxa A superrrr! Da mi e jivi4ka i zdrafa!!!!:) :roll: :roll:
Ние в неделя бяхме нашествие.Цели 3 двойки станахме.Аз с един пич,Нушка с един и оше двама. :D

tedo_davis
04-12-2005, 04:48
EEEEEEEEE i az mnogo shte se radvam da si vida Nusheto!!!{}Tedo mili4ko, nerevnufai pls, ama maceto mi zavyrtq glavi4kata!!!xaxaxaxa....
:roll: Bat_Girl prati mn sladki celufki na Nusheto i edna strastna pregrydka!xaxaxaxa :) :oops:
tq ti e zavyrtqla glavata?!?
Masha - sybudi se ... ne iskam da si razvyrtam kra4eto ... ne obi4am da kick-vam :P

_Jessy_
04-12-2005, 21:55
AMA KAK ME E QQQQQQD... MAMKA MU, AZ KIORAVA LI SYM ILI KAAAAAK... :( NE E 4ESTNOOO... RRR... R.RRR... Kak mojah da ne vi vidqqqq... i kisnah tam 20 minuti :( qd me e... koga 6te napravim sre6ta pak... aide drugata sybota, iskate li ?