PDA

View Full Version : Мечтите...



Tedi_sheep
04-10-2005, 13:17
За какво мечтаете?Имате ли вече сбъднати мечти?Какви са те?Моите мечти са две!1-Никога да не ме мами,остави или да ми изневери любимият ми !2-Да стана добра като Мария Гроздева е спортната стрелба!Имам вече 2 реализирани мечти!Намерих човекът на моя живот и успях да вляза в Спортното училище със Спортна Стрелба!Чакам и вашите отговори!

Satanas_daughter
04-10-2005, 13:25
az imam strashno mnogo mechti,mechtatelka sum mechtaia za nai-malkata glupost...malko ot mechtite mi se ealizirat,pomnia che kogato izlezna knigata SoWhat-hronika na metallica vseki den si mechtaeh za neia i che kato ia imam shte prestana s rukopisnata biografia koiato veche nadhvurliashe 50 izpisani stranici i sled 1 godina ia poluchih bez da kazvam na niakoi che izobshto sum ia iskala,mechta mi e i da stana vokal na niakoia gtohic banda,ama nikoga niama da stane shtoto niamam glas.az sum na mnenieto che mechtite ranno ili kusno se sbudvat,stiga da gi jelaesh distatuchno silno :D

^I don't give a fuck^
04-10-2005, 13:29
имам 4 мечти който много искам да се сбъднат но неща да ги казвам ; )) личнички са :) :)

blizna4ka
04-10-2005, 13:35
me4tite vinagi se sbudvat!!!kogato 4ovek me4tae m silno za ne6to to rano ili kusno stava.pone pri men e taka :)

ChriSsTina^AguiLeRa
04-10-2005, 13:36
I az sy6to mnogo obi4am da me4taq..kogato nqmam kvo da pravq si me4taq za nai-drebnite ne6ta..no osnovno imam 1 me4ta koqto oba4e nqma da spodelqm 8)

AvLee
04-10-2005, 13:38
Че кой няма мечти :roll: .
Ест.,че имам :D Нали мечтите ти са целта на живота ти(така да се каже).
Преди няколко години имах мечата да имам братче/сестриче и си го пожелах...е сега имам :P ..да съм внимавала като съм си пожелавала :twisted:

TSecret
04-10-2005, 13:55
xixixi imam si edna me4ta..........no tq edva li skoro 6te stane realnost...makar 4e dosega sam imala 3 golemi i te sbadnaha i za tova sam mnogo 6tastliva!!!No niama da gi kaja...xixix...

sladkoto_mime_
04-10-2005, 14:00
emi az imam nqkolko me4ti... dve ot tqh sa po-li4ni i nqma da vi gi kaja,no dr dve moje-parvo bratov4edkata da si e v BG i drugata- da si sloja obeca na ezika,vtorata e lesno izpalnima,ama ako q osashtestvq nashte nai-mnoo me izgonqt ot nas

miloto_girl_4e
04-10-2005, 14:01
imam dooosta me4ti..
dve ot tqh se sbudnaha
ednata e,4e me prieha sled 7 klas v daskaloto,za koeto me4taq ot 6 klas(NTBG - Nacionalna Turgovsko Bankova Gimnazia)
vtorata mi me4ta e,4e vuv lubovta vsi4ko e na 6 ,ne se oplakvam :wink:
imam si i drugi me4ti... no te pove4eto sa svurzani s bude6teto,taka4e 6te vidim dali 6te se sbudnat :)
a i o6te edna me4ta mi se sbudna,ama e prekaleno li4na .. ne iskam da q kazvam :roll:

DiEsEl_GiRl4eTo
04-10-2005, 14:29
И аз имам мечти, макар че не обичам да мечтая. Ама са лични иии не ми се казват. А иначе имам и сбъднати мечти...

Tedi_sheep
04-10-2005, 14:51
Че кой няма мечти :roll: .
Ест.,че имам :D Нали мечтите ти са целта на живота ти(така да се каже).
Преди няколко години имах мечата да имам братче/сестриче и си го пожелах...е сега имам :P ..да съм внимавала като съм си пожелавала :twisted:
ХиХиХи и аз като малка си мечтаех за братче или сестриче и ся си имам един жив дявол вкъщи!Ама си я обичам,к'во да се прай! :lol:

naty
04-10-2005, 14:58
az ikiskam korn da swirqt w bg ili nqkwa dr grupi4ka podobna....a i nai-dobrata mi priqtelka da dfoide da ziwee w bg zawinaghi(sega e w slovakiq i dosta rqdko se wizdama)

Myrcheto
04-10-2005, 19:31
мечтая много ...напоследък не го правя често,както преди и ми липсва ...
имам сбъднати мечти,но като че ли тепърва предстои да се сбъдват по-сериозните ...
иначе детските ми фантазии да си имам приятел,да ме обича и увайава ...сбъднаха се и съм безкрайно шастлива :)

Cyberdyne_101
04-10-2005, 19:46
Meчтая да стана шеф или Фюрер :twisted: :lol: И да изкарам държавния изпит, че иначе няма 13 клас :roll: 8)

honey_reflection
04-10-2005, 19:50
mechti te ne se lazvat :p

The Goodbye Girl...
04-10-2005, 20:01
Аз пък нямам някакви определени мечти, които непременно да желая да се сбъднат. Много често си фантазирам за нещо или пък ей-така се поддавам на странни и нереални мисли, но не ги възприемам като мечти. И не че съм прекалена реалистка, напротив, мога да живея и само в измислици, сътворени от мен самата, но нямам мечти. За мечтите е нужен известен ентусиазъм, а аз нямам такъв.

karamel4eto`m
04-10-2005, 20:27
me4taq da 6ibam kamren elektra v guzu , da mi rpai svirki naomi kembul
i poro4ie ma tva sa samo me4ti mi iskami se i az neznam ne si me4taq dale4 sum ot tezi ne6ta :)

Immortality_
04-10-2005, 21:33
ami imam malko me4ti, za6toto nyaamam jelanie za ni6to...! mnogo e hubavo da si me4tae6, no nyakoga pomislyali li ste si , 4e ako se sbadnat me4tite vi moje da e po-zle ??? :? az si me4taeh da se vlubya... i se vlubih...sega mi idva da si rezna venite, za da ne sam se vlubvala nikoga !!!... taka 4e vnimavaite kakvo me4taete... MOJE DA SE SBADNE...

Грахче
04-10-2005, 22:14
толкова са много :)

- да бъда добър родител някой ден
- да бъда независима финансово
- да обичам работата си/ това с което се заминавам

хм,

- да бъда щастлива и да обичам хората около мен и до мен :)

raffy
04-11-2005, 09:59
ами определено мечтата ми е да бъда щастлива един ден,а това обобщава да имам това, което искам.
мечти са ми се сбъдвали,да. влязох там където исках след 7ми клас, след това изкарах много добра оценка на изпита по английски, намерих си страхотни приятели, влюбих се. все такива неща.
но и аз съм на мнението,че без мечтите не си струва да живеем :)

GeRyTo
04-11-2005, 10:34
Хахаха на мен най голямата ми мечта е да спечеля джакпота от тотото, за да мога да си сбъдна всичките други мечти, ама на се не ми се пада :? :D :D :D
8)

little_black_dress
04-11-2005, 12:51
Мечтая често за най-различни неща.Всъщност аз по цял ден мечтая,живея си в страната на мечтите и рядко слизам на земята. :) Мечтая за здраве,щастие и късмет,мечтая да вляза там,където искам,мечтая да се събера отново с бившия си приятел.А дали имам сбъднати мечти - мне,не мисля. :roll:

Baccara
04-11-2005, 13:59
Аз съм по-скромен.

1. Да ида в Египет за да видя пирамидите.
2. .....
.....май другите мечти са ми изпълнени до сега... :) Ще трябва да си създам нови :)

FlowerinesS
04-11-2005, 14:21
Хахаха на мен най голямата ми мечта е да спечеля джакпота от тотото, за да мога да си сбъдна всичките други мечти, ама на се не ми се пада :? :D :D :D
8)
ехеее..хъмчи и аз тва мноу го искам ама..и на мен не ми се пада :o :(
ама може да ми се падне някой път... :roll: :evil:

Bimper-ska
04-13-2005, 23:20
Nai-mnogo iskam da namerq 4ovek, s koito da moga da ostareq i da sum 6tastliva. I su6to si me4taq, moite deca da jiveqt po-dobre ot men. Drugoto za parite- tova e nai-nestabilnoto ne6to. Dneska gi ima6, utre ne. Poznavam 4ovek, koito ima6e mnogo pari, ima6e dva apartamenta, hubava kola, hubav GSM. Oba4e go sudiha i sega nqma ni6to. Ba6ta mi go vidql predi nqkolko dena da spi na edna peika nebrusnat, nekupan...neizvestno ot kolko vreme. Zatova parite za mene ne sa cel, a sredstvo.

aBeP4eTo
04-14-2005, 09:32
Ам ако си кажа мечтите няма да сбъднат :lol: