PDA

View Full Version : Wu TanG



sladkoto_mime_
04-10-2005, 17:06
emi nz .. vas dali vi kefqt,ama mene mnogo si me kefqt,ta za tva eto malka 4ast ot biografiqta im :arrow:
Кланът Wu-TANG CLAN бил сформирован от Rza, Gza и Ol ' Dirty Bastard в началото на 90-те години.

Много от членовете на Wu-TANG CLAN били приятели като деца или живеели в едни и същи блокове в Staten Islands, New York City.

" Ние винаги сме били наоколо един от друг, доколкото идентификацията като WU-TANG CLAN, вероятно е влязло в началото на 90-те години..., отбора идва отпреди, когато сме били на по 9, 10 годишна възраст. Това е тогава, когато ние сме започнали да експериментираме с най-обикновенни тактове, преди когато сме нарекли това, което правим emceeing '. Ние растяхме в съседство, отиваме на училище заедно. Някои от нас са семейство - братовчеди. Лично за мен аз съм общият знаменател към всеки в Клана. Те всички определено ме знаят, още преди да се познават един друг. Аз съм от Бруклин и Shaolin ", казва Rza.

Преди да бъде създаден WU-TANG CLAN и Gza и Rza издадоха своите соло албуми: GZA направи" Words From The Genius " с Cold Chillin' Records и RZA направи своят" Ooh We Love You Rakeem " с Tommy Boy Records през 1991г. Имаше и неуспехи, което е вероятно и причина за ненависта на Wu-ТANG CLAN към записвачните студия.

През 1993г. Wu-TANG CLAN отчете рекорд, което има отношение към Loud/RCA Records и издадения дебютния си албум " ENTER THE WU-TANG 36 CHAMBRS".

След техния пръв албум като група, Rza искаше всеки член на Клана да издаде солов албум, правейки извода, че голямо количество фенове от целия свят искат това и защото Кланът ще може да управлява своята марка, като по този начин ще получи мощ и ще направи много пари.

Първият член на WU-TANG CLAN, който издаде солов албум беше METHOD MAN, който заедно с Def Jam и създадоха 'Tical'.

Ol ' DIRTY BASTARD беше следващия с неговия " Return To The 36 Chambers: The Dirty Version" с Elektra Рецордс.

Raekwon остана с Loud/RCA Records и записа " Only Built 4 Cuban Linx…".

Gza с Geffen Records издаде " Liquid Swords".

И последния член засега, който издаде соло албум е Ghostface Killah и неговия "Ironman" албум в 1996г. с Epic Street/Razor Sharp Records.

След представянето на техния уникален стил и събирането на фенове от целия свят, членовете още един път работиха. Wu-TANG CLAN издаде очаквания албум "Wu-TANG CLAN FOREVER", като през 1997г. отчете рекорда на Loud/RCA. Този двоен компакт диск беше огромен успех и в U.S.A и в Европа.

Сега марката на WU-TANG CLAN е на всякаде от модата до средствата за информация. През 2000г. Излезна поредниа албум на Wu-TANG CLAN и се казва "THE W".

Jamalska
04-10-2005, 17:15
Ami kfo da ti kaja..imat mnoo osoben stil no mi hareswat...The W mi e lubimiq im album...Zaslujawa si...

kalin4itsa
04-10-2005, 17:16
mi OK sa.

miloto_girl_4e
04-10-2005, 17:18
da,haresvat mi,zaslujavat si :wink: The W naistina e mnogo dobur album,lubimia mi :D

tra^la^la
04-10-2005, 18:22
ДААААААААААААА.
Wu-Tang са си уникати и много кефят.Последният им албум го имам,но само него :roll: други нямам,обаче доста техни песнички съм насъбрал на компчето :wink: КеФяТ!!!

sladkoto_mime_
04-10-2005, 19:25
bravo horica,radvam se 4e vi haresvat :P {}{}{} na vsi4ki

amy lee
04-10-2005, 19:34
kefat me :) tva si e naprao klasika fe :) ODB RIP

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-10-2005, 20:05
bravo horica,radvam se 4e vi haresvat :P {}{}{} na vsi4ki


Eee mimS kaji pone shto te kefqt :) Neka az kaja: 6toto mom4eto koeto tolkova mnogo obi4a im e golqm fen :) hihihihik:) ina4e po temata - men ne me kefqt :) samo edna pesen sam 4uvala i mi e typi4ka, ama az i ne slusham takaf stil, taka 4e.. obqsnimo :)

MeThTiCaL
04-11-2005, 00:41
Разбира се, че харесвам Wu-Tang та аз даже ги обичам, събрал съм зверски много тяхна музика. Даже ника ми иде от Method Man и албума Tical. Wu-Tang RULZ

LiNkiN4eTo
04-11-2005, 10:51
определено :wink:

2Pac^
04-13-2005, 14:16
aaaaaaaaaa tia sa egati i izrodite mnogo me kefiat aide peace

karamel4eto`m
04-13-2005, 22:50
ko da tikaja imat to4no tri 4etiri pesnio det me kefqt mnoo drugite ne mno !

Bimper-ska
04-14-2005, 07:07
Ne me kefqt izob6to. Mnogo brutalni tekstove imat, ave predpo4itam jenskite raparki i tam razni hip-hop izlupnitelki. Nai-ve4e Missy Elliott.

THE_GANGSTA_GIRL
04-14-2005, 08:25
Ami kfo da ti kaja..imat mnoo osoben stil no mi hareswat...The W mi e lubimiq im album...Zaslujawa si...

Мда.....съгласна съм!

shall_we_dance
04-14-2005, 19:16
Ми да :shock:

korn___
04-15-2005, 04:35
ami nem li4no mi haresva samo edna tqhna pesen i tq e mn mn stara det sa oble4eni kat nqkvi neandertalci ina4e mislq 4e na sa lo6i no ne bih sednal da si redq do metallica i korn :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg