PDA

View Full Version : Историята на вашите никове



04-10-2005, 21:43
Напишете историята на вашите никове, как сте си ги измислили, колко на брой са и какво означават :wink:

Значи моята история на моя ник е доста дълга но ще се опитам да я разкажа на кратко :!: Всеки ден бяхме в залите и играехме :P Една вечер както се чудех за нещо ми хрумна ника :wink: ми е просто малко никче което ми дойде ей така на ум понеже съм много ламъв хух базик де и така се регистрирах в http://www.teenproblem.net/forum :wink:

Immortality_
04-10-2005, 21:47
amm moya nick... idva do nyakade ot pryakora mi - kazvat mi Vampi ( vampir4e) i t.n. za6toto samo v 4erno se nosya... i se zapaligh postepenno po vampirite.. gledah : the queen of the damned.. i v na4aloto na filma Lestat kazva: "Immortality seems like a good idea untill you realize that you're going to live it alone" Bezsmurtieto zvu4i dobre, dokato ne osaznae6 4e 6te go prekara6 sam! veliko nali :twisted: 8)

karamel4eto`m
04-10-2005, 21:48
[B]aneD ee toz moq 4ovek znae kvi temi da puska we podpe4atan pi4 ee mom4eto !!! :lol: :lol: 8) 8) :lol: 8) :lol: 8) 8) 8)

mi edinput s edni aver4eta i averki bqhme v edna zali4ka i ni be6e tupi4ko nqma6eko dap praimm i re6ihme da iurnem sofiqnci v sofiskiq kanal malko na buzik isi4ki si slojihm ejenski nikove moq be6e karamel4eto{T} i posle me iskefi kak zvu4i i go narpaih karamel4eto`m tva e za ediniq drtugiq e shark ima taturiovka na gurba na shark natpisa ot energy drinka samo4e samo akulata i ot tam !

Immortality_
04-10-2005, 21:48
P.s. dobra temi4ka !!!

Br0kEn_f
04-10-2005, 21:53
to4no tozi nik mi doide kogato edin put mi ebhse mnogo gadno i mis e revehse i togava se regesrirah i poneje se 4ustvah mn obarkana i razkasana mejdu dve protivopolojni meshta9dulga istoriq) i za tfa mi doide tfa:)ina4e imam mnogo nikove:)ponqkoga sum fuck_kudravite(kudravite da en se zasqgat)ili iskam_timbuktu:0 i nekvi takiaa

04-10-2005, 21:56
Immortality_ karamel4eto`m np :)

Ev1lG1rL_
04-10-2005, 22:02
Mi to moq mi go izmisli edin fr :) Shtoto kaza 4e sum bila mnogo zlobni4ka i tn...i poneje toi vliza6e s podobno nick4e v mIRC i na men mi xaresa i taka... Ama tva samo maskirovka,da ne re6i nqkoi 4e sum lo6i4ka xaxax :)

Anyone
04-10-2005, 22:07
През есента на 2003 бях се зарибила по Roxette - Anyone и известно време се пишех така в чата, а после се регистрирах и във форума с този ник
anyone - който и да е, всеки

BABY_SEXY_GIRL
04-10-2005, 22:13
Ми моя не го харесвам! Много е барбенски, детински, но съм свикнала да се пиша навсякъде еднакво и затова съм още с него :roll: Един ден преди 4 години си го измислих за 2-3мин. :lol:

Sk8er4o
04-10-2005, 22:29
Ми моя не го харесвам! Много е барбенски, детински, но съм свикнала да се пиша навсякъде еднакво и затова съм още с него :roll: Един ден преди 4 години си го измислих за 2-3мин. :lol:
БУХАХАХАХАХАХА, ще ме побъркаш...барби :P
Моя ли ? Ъммм...ми де 'а знам. Тука пробвах к'ви ли не никове и само тоя май беше свободен...пък и съм скейтърче и...
А ти БАРБИ, ми нали си мод, не можеш ли да го смениш ? :?: Или кат си вътрешен човек да помолиш админа за хелп :D

Immortality_
04-10-2005, 22:30
huahahauahauahuahauahauahaua :lol: barbi...ti me razbi be 4oveK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Satanas_daughter
04-10-2005, 23:11
mi moiata specialno na tozi e takava:
neznam zashto ot kakto doidoh v shveicaria kato jiveeh v Bern edni rapari vse se mucheha da me dtaznat i zapochnaha da mi kazvat taka
sled tfa se premestihme v drug grad i edni po sushtia nachin opak mi izmisliha sushia priakor ot togava se kefia na tozi nick
imam edin drug Damned Ksintia ot edna kniga za edna vampirka i tia Ksintia beshe glavnata rolia
Dark Princess e porednia nick,taka mi kazva edin ..amm...priatel :twisted:
i FuckMeJesus e e oshte edin koito polzvam,tfa e shtoto,shtoto mrazia jesus,smiatam che ne sushtestvuva,taka che niama kak da m e ebe,a i mayhem imat edin album s sushtoto zaglavie...tfa sa nai chesto izpolzvanite mi nickove

angelski_o4i
04-10-2005, 23:16
moqt pak e za6toto naistina mn malko ne6ta haresvam v tqloto si,no glavno tova sa o4ite.
pak i sa mi kazvali 4e sam kato angel4e. :oops: osobeno dokato spq :wink: :lol: :oops: :oops: :oops:

MeThTiCaL
04-10-2005, 23:42
Моя никнейм произлиза от едно изпълнителче :)
MeThTiCaL съм го сглобил от част от името на изпълнителя и един от албумите му. Значи рапърчето е Method Man и аз накратко Meth а пък албума се казва Tical и така се получи MeThTiCaL :) Малко хора обаче успяват да свържат ника ми точно с този човек дори и те да са фенове, но се намират такива които се сещат де :)

04-11-2005, 01:55
Сосай Масутатсу Ояма - създателя на киокушинкай карате, най-силното бойно изкуство на света, един от най-великите някога живяли бойци - на световни боксови, карате, и други турнири е нокаутирал до един всички свои противници за броени секунди. Като решил да създаде нов стил към 1955та година се преместил в америка и измислил ефектна реклама - отишъл в една кланница и се изправил срущу бик на двора - убил го с голи ръце. В рекордите на гинес е записан като единствения тореадор в историята който действа без оръжие. В цялата му пратика убил общо 51 бика. Освен това имал много интересни демонстрации - трошел речни камъни като масло, отсичал гърлото на изправена бутилка бира с отворена ръка без тя да падне :twisted:, бил е камикадзе през втората световна ама не му се отворил шанс да си изпълни дълга. ко ви интересува цялата история го пишете в гугъл. Аз си го избрах като ник за щото ми се стори яко, може би не заслужавам да се кръщавам така ама все пак тва е един ник. И все пак взеха кат влеза в залата да ми викат - ООООо-яма. :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
04-11-2005, 03:20
И аз не си харесвам ника, особено във форума. Тва щото съм голяма фенка на Vin Diesel, а не на марката, както си мислеха някои :twisted: Ееее така просто ми беше хрумнало, ама вече ми омръзна. А иначе в IRC никовете са ми доста. Там вечеме кефят, ама в темата не се пита май за тях.

manq4kata{P}
04-11-2005, 06:59
amii istoriikata na moq nik e slednata:zna4i moje bi predi 2-3 godini haresvah edno mom4e,koeto se pi6e6e manqka v 4ata ili ne6to podobno be6e.taaa ottogava vlizam navsqkade s toq nik.e,az mani4ko go popromenih de.men li4no mnogo si me kefi. :)

final_fantasy_fan
04-11-2005, 07:51
moq nick e dosta nov btw-predi mnogo vreme u4itelkata mi po angliiski prodava6e piratski diskove i si kupih FF8 i igrata mn mi haresa,sled tva gledah filma i stanah nai-golemiq fen na FF i eto go:final_fantasy_fan

Elven_Princess
04-11-2005, 08:33
Ам...значи за моя аз по принцип в IRC влизам с ApBeH (Арвен е тая елфката от "Властелина на пръстените" и всички ми викат принцесо и понеже "съм" елфка от там идва и Elven Princess. А и звучи доста нежно като имаш предвид, че елфите са най-красивите същества (не казвам, че съм красива де)

Bolid1
04-11-2005, 08:51
Emi az za toq ve4e sym obqsnqvala.. Zvu4i dosta typo ama kakto i da e... Bolid e kola ot F1 ( i za poreden pyt da spomena-ne gledam f1!) Kogato si praveh pyrviq mail, nqmashe kakvo da izmislq, a pyk i ne mi se pisheha nqkvi prostotii i se setih za tova ( togava neznaeh kakvo zna4i ) i taka se regnah... Ot togava navsqkade taka se pisha.. Osven po 4atove.. ;)
A za nikovete mi v irc... Te sa mnogo... Ama sq nali se pita za foruma samo :P

SimpleGirl
04-11-2005, 08:53
Пиша се с този ник навсякъде, защото отговаря на същността ми. Или поне се опитвам да бъде симпъл..

Dharma
04-11-2005, 09:36
hah ami moq e ot edno serial4e, ne 4e sum mu fenka, ama mi haresa :) stava vupros za"Dharma i Greg"

raffy
04-11-2005, 09:56
ами моя идва от ника ми в IRC, вече бях изчерпала сякви възможни съкращения на raffaelka и това ми дойде на ум. пък то после се оказа и че има такъв сладолед. яко,а :)

LetiCherry
04-11-2005, 10:41
///

Cyberdyne_101
04-11-2005, 11:32
Аз съм кибернетичен организъм с жива тъкан върху метален скелет :arrow: модел Cyberdyne_101. Луд, луд фен на "The Terminator"
http://www.t100.org/modules/Forums/images/avatars/gallery/movie_the_terminator_machine.gif
http://www.t100.org/modules/Forums/images/avatars/gallery/movie_the_terminator_t-800.gifДругия ми ник е Rammstein4o. Скоро ми хрумна.... докато си слушах Раммщайн 8)

tra^la^la
04-11-2005, 11:50
Моят идва от една мноооого стара и хубава песен :wink:
Още като я чух и си я харесах.
Пее се:
тра ла ла ла ла ла ла ла ла ла(и си го повтаряш докато не ти се схване устата или някой не те цапне,защото много дразни :wink: )

little_black_dress
04-11-2005, 12:31
Моя ник идва от парфюма little_black_dress.Освен това little_black_dress звучи някак си предизвикателно и секси и затова във всички форуми се пиша така.А в чата нямам ник,защото не чатя.Иначе ника си го измислих докато се регистрирах.Просто незнам откъде ми изникна идеята. :wink:

LiNkiN4eTo
04-11-2005, 12:42
P.s. dobra temi4ka !!!
ама и преди я имаше ...

laydi_Kroft
04-11-2005, 12:46
moq idva ot Lara Croft - ima igra i film ama az se kefq pove4e na igrata a i ima hora kudeto mi kazvat 4e prili4am na Lara ama ot igrata.i vednuj vlizah v 4ata i iskah da sum Lara_croft ama be6e zaeto i re6ih da e lady_Croft oba4e za da e edinstveno i nepovtorimo e laydi_Kroft :P taka se pi6a absolutno navsqkude - daje i ot vtoriq mi mail vsi4ki sa laydi_Kroft@.... oba4e na edno mqsto nemi go prie :( iskah da si napravq sait ama...

techCandy
04-11-2005, 13:07
моя е от преди 2 или 3 години, не знам точно
тогава мноол бях запалена по метъла, само метъл слушах с метъли се събирах изобщо....мамата си трака :lol:
и просто реших да е нещо което да се връзва с тогавашната ми мания
и така го измислислих, исках да е нещо сатанинско и злокобно...
а за ирк, имам регистриран същия, но не влизам, доста е тъпичко, в ай си кю е същия, имам и ем ес ен там е margo_w0nderland, така е щото тука така ми казват- Марго, а другото просто ей така :)

amy lee
04-11-2005, 13:57
eto gi istoriite na vsi4ki nickove :P
@amy lee-mi na4i ostanaha dosta malko mesta na koito se pi6a amy lee i kogato si go izbrah(18.05.2004 :lol: ) bqh luda po evanescence/ne 4e sega ne sum 8) / i sviknah s nego i taka i si ostanah :P
@blue_girl-mi 4udeh se s kuv nick da se regna, a amy lee ne mi go prie :lol: i mi hrumna tva i vsu6tnost idva ot grupata blue :oops: ama poneje ve4e ne gi slu6am go svurzvam s o4ite mi(sini sa 8) )
@chester_girl-idva ot maniqta mi po LP; durja da kaja, 4e ne se kefa nai mnogo na chester, prosto za toq nick se bqh setila kato se reg na edno mqsto :wink: i se pristrastih :lol:

pinK_Baby
04-11-2005, 15:24
моя идва оттам,че преди бях луда фенка на розовото...чувствах се като принцеска ахахахаха.... беше яко тогава....сега се обличам разнообразно ама ника така и си остана :roll: много е простичък ама лесно се помни и е благозвучен ахахаха и тва е...обичах розовкото...

^I don't give a fuck^
04-11-2005, 17:01
Това попринцип не ми е истинския ник...нямам си представа как ми скимна и що се регистрирах с него :)
а иначе истинския ми е Immortalka- идва от Immortal което значи безсмъртен на английски..и понеже ми звучеше много мъжко добавих едно -ка- и стана Immortalka :D
И имморталка си ми е официален ник с него си играя counter-strike,и пощите са ми с тоз ник и повечето ми приятели ми викат накратко Имм :D

Ri4i^
04-11-2005, 20:12
Mi tozi mi nick idva ot....edin moi priqtel mi vika6e taka 6tot mnogo se radvam na kiu4eka Telefoni :oops:
A drugiq mi nick, koito vsu6tnost nai-si haresvam e _|_KTM_GIRL_|_ da vi poqsnq idva ot markata motori KTM....maliiii luda fenka sum na bikes :D

Resident_Evil_f
04-11-2005, 20:17
Miii....moqta istoriq e dulgaaa.Purvo bqh s edin adski tup nick,det hich ne me kefi ve4e,no predi mn me kefeshe...ami,toi beshe ot vremeto v koeto slushah POP :oops: .Malko me e sram ot tova,ama vseki e minal prez tazi musica,predi da stigne do qkite neshta.Ta,nick-a beshe MissX.Super tupo,a? :lol: Posle stana Dark_Side_f,shtot me kefeshe adski,togava ve4e bqh zabraila napulno za sladnikaviq stil,narechen pop. :) Ta,sled tova nick-a mi se prevurna v Resident_Evil_f,shtot po edno vreme super mn se bqh zarebila po Resident Evil.Sega si imam nqkolko,osven tozi.Viva_la_BAM_f,zashtoto BAM MARGERA bezbojno mn me cefi...prosto e the best,sushto i Elm_Street_f,a sushto i KABoom_Manson_f.Mai dosta dulga istoriq imat moite nick-ove :wink: :lol:

Bimper-ska
04-12-2005, 01:03
Moq sama si go lepnah. Prosto mnogo mi haresva kak zvu4i Bimper - nqkak si tuptq6to sqka6. A tuka stana Bimper-ska, poneje ne me poznavat horata i da se razbira 4e sum momi4e.

Dageto
04-12-2005, 23:19
Доскоро този ник беше на едно брейкарче Сашко..обаче той ми го даде малко..щото не му се пише и аз приех +тва няма какво да правя :lol:

Baccara
04-13-2005, 09:10
Baccara - така се казва една ретро група. Слушах една тяхна песен в момента когато мислех какъв ник да пиша и...готово :)

incheto
04-13-2005, 09:12
mi moq nick nqma istoria tova e imeto mi:):)Si4ki me nari4at taka i za tova! :)

zElEnA^mAsLiNkA
04-13-2005, 10:18
Az pyk imam d0sta nick0ve za mIRC-ata haha Na4i 4akaite 4e sym si gi napisala na edn0 list4e si4ki .... Ahamz zElEnA^mAsLiNkA - Tfa e liubimiqt mi nick i nqma da se 0treka 0t neg0 6t0t0 tfa si mi e liubimata hrana i ... LiGaVo^BeBe - Mn0g0 se ligavq i kat0 sym ligava se pi6a taka :}
m0|-|aXu|-|q - T0q nick me kefi kat0 dizain haha pi6e M0nahinq ak0 nqk0i ne m0je da si g0 prevede :} Vednyj 0bqsnqvah na edn0 m0m4e 4e sym 06te devstvena i t0i vika ti da ne si m0nahinq i az se napisah tyi :}
VliuBenaZaguBena - Edn0 vreme 0bi4am mn0g0 edn0 m0m4e i p0st0qnn0 zabravqh razni rab0ti i taka ...
LedeNoStudeNa - Tfa be6e 6t0t0 edn0 m0m4e mi kaza 4e sym mn0g0 studena i ... p0sledniq mi nick e Lolla`Bunny- 6t0t0 tfa mi e prqk0ra 0t izvesn0 vreme :}

sladkish4e
04-13-2005, 11:49
Ами мен от доста време ми викат "сладкишче" защото много обичам сладки пак някои казват че съм си сладка :oops: И така започнах да се пиша sladkish4eto навсякаде!А в mirc съм с ник SlAdk1Sh4Eto_{}

aBeP4eTo
04-13-2005, 13:37
във форума аBeP4eTo :arrow: Ми аз исках да е аверка ама не стана пък това ми звучеше сладко и детско :P Абе тогаз на лапешки акъл ми доиде на акъла :P

BgIRC и ICQ slunce :arrow: Таи ми викаха всички по едно време :P

IRC Fl0WeR 0r sUgG4eNcE :arrow: е тез вече са много стари и незнам от къде идват :?

nar
04-14-2005, 03:17
"нар-"това е просто абревиатура от моето име и фамилното име.и освен това е много симпатичен плод.а скоро се регнах в един форум с ника "копринена буба",защото този "нар"не го приеха,а аз бродерувам и постояно се занимавам с конци,така че помислих че това е за мен. :D

Myrcheto
04-14-2005, 09:36
pyrviqt mi beshe gosteva-familiqta mi i vsichki me narichaha taka
sega e Myrcheto=Мърчето - taka me naricat sega priqtelite mi i pochti vsichki i taka ... :)
nishto osobeno prosto imena :)

bulgarche
04-14-2005, 10:21
Stariq mi nick (predi da me bann) me4eto_ mie ot baq vreme. Kagato zapo4vah da 4atq (sigurno sam bil 5-6 klas) i neznaeh kak da se pi6a i sestra mi predloji "me4eto_" i taka tragna. Puk "me4eto_" mi e potrebitelskoto ime navsqkade (osven tuk)i imam ednakva parola navsqkade (osven tuk) :) "Az sum BULGAR4E" neznam kak go izmislih..prosto stoqh v edin klub i tova mu hrumna i taka :) "SS_HOOLIGANS" sam samo v mIRC i sa6to neznam kak re6ih da se pi6e taka :)

Temi4kata e gotina. Az vinagi sam se 4udel ot kade idva "Murderdol" (kak se pi6e tova be?) :)

korn___
04-15-2005, 18:50
The_Blame idva ot tva 4e na si4ki sum vinoven se as

drugiq mi Hollowlife to se razbira ot kade idva

a korn___ e toi idva ot ni6toto :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

grafinka
04-26-2005, 14:12
Абсолютно навсякъде съм си ^grafinka^ . Обичам самия изпълнител Графа , а и преди 3-4 години четох един роман , главната геройня беше графиня и ми направи страшно впечатление... та от там . А и с едно бивше гадже така много обичахме да си викаме моя граф и моята графиня. А графинка го измислиха приятелите за по-галено :)

Jamalska
04-26-2005, 15:35
ammm Jamalska...nqkoga se pi6eh RaGGa`YouTh`f w 4ata...koeto e pesen na Jamalski...i nekyf pi4 wednyj zapo4na razgowora s "o jamalska"..i ot togawa mi haresa...
W IRC oba4e sym HenYkuCTka^ 6toto mi otgowarq na sy6tnostta a pyk Jamalska be6e zaet...ina4e imam i drugi nick-owe...HeRbaLiZeR^, SANG^pour^SANG,TSB^ShReDiTa,FootBaG^SoulJah,BaGstr eet^Girl.....

uncommon_nippy
04-26-2005, 21:55
az po princip nikoga ne znaq kak da se pisha kydeto i da bilo, no ot kakto treniram free-running(le parkour) stanah po-purgav i eto: uncommon_nippy - neveroqtno, rqdko sreshtano pyrgav(ot angliiski)

Daqn4encetoo
04-27-2005, 08:38
ami edin den mi be6e mn kofti i ne6to revah i prez tfa vreme qdoh limon(mnnn obi4kam :P )i nali limona e gor4iv i ot tam mi skimna gor4ivi sylzi :) typi4ko ma ...

h0Le
04-27-2005, 15:07
Pod moq nik se razbira " dupka " :D
znam go ot linkin park - hole i ot counter strike "Fire in the hole " :)))

ProstoAz
04-27-2005, 15:52
Ами моя от къде ли идва?
По едно време ми писна от предишните ми никове (тук съм имала общо 3), защото те отначалото можеха да се сменят...и се чудех какво да измисля, а не ми се щеше да нещо от рода на Секси_Кукла, Яка^Пичка, ТъпаКурва и т.н. (нищо лично към хората с такива никове :P Ама ми се струва малко...хм...самовлюбено :roll: ) и за това реших да е Просто Аз и накрая едно "f"-че, за да се разбира, че съм женско. :P

^2Pac^
04-27-2005, 21:39
ami zaribih se po hip hopa i nai ve4e po 2Pac i nasqkade se pi6a s edni takiva nickove ili Thug_Nigga ili ^2Pac^ ili Makaveli____ se ne6to svarzano s hip hopa i poneje 2pac nai mi e napravil vpe4atlenie i za tva...

lady_miss
04-29-2005, 15:53
еми отдавна си го измислих просто си си чудих как да си го измисля ама не ми харесва особено и така...

CRaZy_IKT
04-30-2005, 14:41
Qko

CRaZy_IKT
04-30-2005, 14:42
Moq nick idva ot tova che vsichki mi vikat che sym luda a "IKT" e sykrashtenieto na sobstvenoto mi ime+ sykrashtenieto na bashtinoto i familnoto...=)

blizalka
04-30-2005, 20:44
Моя ник си няма история.Дойде така от нищото,..докато никовете ми в irc g0ld_f1sh,nikva и nyXu^ си имаха,но става въпрос за ника във форума,нъл?!Така че няма да разправям за другите ми никЗ.

Tedi_sheep
05-01-2005, 08:05
Моят ник произлиза от там, че се казвам Теодора(Теди)!А sheep е прибавка към ника ми , защото любимите ми животни са овци, а и според китайския хороскоп съм зодия овца![/u]

Hilary Duff
05-02-2005, 13:24
Напоследък ползвам ника Addicted`f или ~Addicted~. Идва от една песен на Simple Plan и означава пристрастен, вманиачен. Аз напоследък съм не точно пристрастена, ава нещо много близко към някой неща.
А Hilary Duff... Значи в един друг форум исках да си сменя ника и бях гледала Деца на килограм с Хилари току що и това беше първото, което ми дойде на ум. И тук съм със същия ник, за да ме знаят хората.
Иначе ползвах и ника Just`me, което е Просто аз на английски :D

Chiana
05-02-2005, 14:22
Specialno za foruma ami az Chiana se pi6a navsqkade i v IRC ot okolo tri godini vlizam s toq nick.Ina4e 4atq ot 5 nqkade.Po edno vreme imax 72 nicka;p Idva ot edin serial fantasti4en, kazva se FarScape.I edna ot geroinite e tq i mnogo me nakefi 6toto be6e dosta 6antava i emocionalna.I rei6h da se pi6a taka.To taka vzeha da mi vikat vsi4ki. Daje vednaj edin mi izcepi "Abe tebe 6to ti vikat Nina be ti ne se li kazva6 Chiana "
Napravo se spukax da mu se hilq na toq kreten:}}}
btw proiznasq se "Чияна". a ne 4aina 4ina i drugi proizvodni;}}}

sladkoto_mime_
05-02-2005, 15:28
emi4 estno kazano moq nick nz ot kade idva , kato se regvah vav foruma iskam da sam ^CrAzY_SuN^(kakto se pisha v IRC),ama reshih 4e sa mi pisne mn barzo za tva reshih da e sladkoto_mime_,nz zashto taka , ne mislq 4e sam koi znae kolko sladka,za da mi e taka nick-a de , ama kakto i da e ,ina4e vav IRC vlizah sas mimenceto_pld(ot imeto mi i grada v koito jiveq),slan4iceto_F^`^ ( zashtoto mn obi4am da se smeq i nz koi mi kaza 4e sam svetela kato se usmihna kato nqkoe slance) i sega , tozi koito polzvam nai 4esto e ^CrAzY_SuN^ ( idva ot stariq mi nick i ot crazy - taka mi vikashe edna fr ) i taka se polu4i tozi nick , pisha se oshte i s mn dr , nai- 4esto sa neshty BeBcHe ... edi kvo si , ops az mai baq se otplesnah :? Btw temata e mn hubava:}

morsmordre
05-02-2005, 18:01
Беше един доста странен ден на 09 Ноември 2004.Страшно много се нуждаех от съвет, за да станат работите с едно момиче.Чух една съученичка да говори за този форум и си казах да проверя.Регнах се, защото тогава се бях запалил по форумите.Съветите бяха страшни, просто нямаше кой да ги следва :? Реших да използвам този ник, защото означава едно проклятие :wink: Ама сега искам да го променя малко...Искам да е с главна буква :!: :? :P

ycMuBkaTa
05-02-2005, 19:14
Моя ник ми измисли един приятел. А и аз съм си нон-стоп усмихнатаи всъщност бившия го измисли като ми викаше все усмивчице усмивчице :) от доста време се подвизавам из форумите една приятелка ми каза за този и така:))не съжалявам

She-Devil
05-05-2005, 09:42
Mnogo sa:PIrviqt beshe swethotgirl [izmisli mi go nay-dobrata mi priqtelka], MAD_GIRL1 [na me6kata edna fr mi go napisa], _GnA_ [ne si lichi che sim momiche, tva mi e taga], bIzKvIdkA [bra4ed mi izpolzvashe taq programa vmesto Explorer], sEEdS [ edna ot lubimite mi pesni e na Loreena McKennit "seeds of love"] i posledniqt mi nick _She-Devil_ [mai taka se kazvashe edin film i mi e napravix golqmo vpe4atlenie]! :oops:

tedo_davis
05-06-2005, 15:45
KoRn_M (fen-4e sam na KoRn)
tedo_davis (Tedo - imeto mi ... Davis - familiqta na vokala na KORN (Jonathan Davis)
HeGoTh (padam si po goth kulturata)
i segashniq mi nick v 4ata - _DeLfI_M_ (ei go na avatara - kefqt me Delfinite ... mnogo mili sladki i krasivi syzdaniq).

Dorianchety
05-07-2005, 18:10
mi moq nick ozna4ava"umrqlo sarce" i idva ot lubovno razo4arovanie :cry:

SisTeR`oN`MaXa
05-10-2005, 16:31
mMmm.. moq nIck sI g0 IzmIslIh predI godInka , teI kat0 Ima edn0 m0m4e k0et0 mI e kat0 braT I pr0st0 edIn den mI hrumna I p04nah da se pI6a teI ... A ve4e sam svIknala s neg0 I navsqkade se pI6a taka zat0va I tuk nIck-a mI e SisTeR`oN`MaXa :wink:

SuNnyTo
05-10-2005, 17:22
emm rovex se v edin rechnik i vidqx sunny posle beshe sunny_girl i sega stana SuNnyTO:))

u_n_i_c_o_r_n
05-11-2005, 18:08
:D Moqt nick mi doide ei taka,izvednaj!:)Mnogo obi4am da 4eta za val6ebstva i taka se poqvi tova tvorenie na moite vse o6te ne atrofirali moza4ni kletki,razbira se :P

Ashley
05-11-2005, 18:09
Вече много ме дразни, но такъв съм го измислила тогава...Преди време по битиви даваха сериал с близначките Mary-Kate и Ashley Olsen и името много ми хареса.

05-11-2005, 18:59
Feiticeira е песен на Deftones.В интерес на истината това беше първата тяхна песен,която чух.В последствие групата адски много ме изкефи и ми стана една от любимите..И от там Feiticeira - като спомен за това как се зарибих по такава музика:)

05-11-2005, 19:01
Feiticeira е песен на Deftones.В интерес на истината това беше първата тяхна песен,която чух.В последствие групата адски много ме изкефи и ми стана една от любимите..И от там Feiticeira - като спомен за това как се зарибих по такава музика:)
..баси шматката съм,забравих да се рег. :D

foxy_f
05-11-2005, 20:06
Nina
ohooo ada6ka si mi zna4i :wink:
ami az polzvam 2 nicka ob6to vzeto.
:arrow: foxy_f, foxy_babe i t.n. vsi4ko koeto zapo4va sas foxy, a foxy zna4i hitra i sexy a i ne e mnogo razprostranen :wink:

MMF
05-11-2005, 20:27
Ми моя nick вече отдавна ми писна, ма ко да са прай...иначе ММF = Make Money Fast. Де да знам що се регнах така, не съм некъф банков крадец или нещо подобно :lol: , ма ме кефеше едно време...иначе в IRC съм ^th3_Unf0Rg1v3n^ ....и мейла ми е такъв...идва от една балада на Metallica, мноу добра е ...

DjunDjurliu6ka
05-12-2005, 14:41
Ne