PDA

View Full Version : Fast Food Battle



LunaTriCk
04-11-2005, 15:39
McDonalds vs KFC vs Джобове vs Дюнер vs Лафка vs Банички и боза
Вие на кой вид бърза закуска предпочитате :?: Аз лично съм на джобове или ако има наблизо дюнериhttp://www.my-smileys.de/smileys2/doenermann_2.gif. След това дъха ти е се едно стадо волове са спали в устата ти, но поне съм душевно наситен.http://www.my-smileys.de/smileys2/messer_gabel.gif

ProstoAz
04-11-2005, 15:48
Ами аз най-много харесвам МакДоналдс, пиците пред моя блок и дюнерите в Благоевград (по-хубав дюнер не бях яла). :D
Абе в лафката на даскалото ми всички неща са супер гадни...Около даскалото ми има дюнери и сандвичи, но и те не се особено хубави...
Банички и боза НЕ обичам. :roll:
А пред блока ми има бургери...преди адски мн. ми харесваха, ама сега нещо не ме кефят, особено от както направиха пиците, то там има и принцеси и мн. обичам да си взимам принцеси за закуска. :D

04-11-2005, 16:07
пииииииииииицаааааааааааа аа рулз!!!
обичам също и дюнери но напоследък ги ям
все по-рядко-отказам тотално месото;)
иначе други закуски с месо НЕ ям..да не съм
ненормална да ям трупове... :roll:

little_black_dress
04-11-2005, 16:13
Ами в McDonalds много обичам да ходя,това си е класика от детските ми години. :wink: От KFC любимото ми нещо са малките сладки царевички и картофеното пюре,м-м-м... :lol: Джобове мразя да ям,имат много хляб и ..абе не ги обичам. :P От училищната лафка не си купувам закуски,защото никога не са пресни,много са гадни. :x Дюнери пък много обичам и редовно си хапвам. :oops: Боза мразя,а банички много рядко хапвам. :?

ПП: Огладнях и ме е срам,че съм толкова лакома. :oops: :lol:

Cyberdyne_101
04-11-2005, 16:49
По мое време нямаше МакДоналдс :wink: и хич не съжалявам. МакДоналдс съкС :twisted: Първо, че не ми харесва храната , второ с парите за едно ядене(ядене за наяждане, не за бъзик :wink: :evil: ) там ще изкарам цял ден на дюнери, джобове или бози и баници 8) То не, че и джобовете стават много..... като ми го нахакат туй зеле и ми става лошо :evil: Дюнерите.....там нещата са малко по-добре. Сега близо до даскало, правят едни, истински тънкаж :arrow: 2 за левче :D Никак не са лоши. Помня обаче и като бяхме на екскурзийка до Пловдив :arrow: такива страхотни дюнери не бях ял :!: А пиците бяха простоооо.... нямам думи :D Направо завидях на пловдивчани :twisted: :lol: Но като се замисля, си спомням за едно време :roll: :arrow: прогизнала от мазнина баничка с изварка и бозичка в ръчичка.....мммммм...... :D :D Тогава си купувах и още го правя 8) Даже ще направя класация :twisted:
1. Мазна баница с боза :D
2. Тънкаж дюнери :arrow: 2 за левче
3. Пица
4. Джоб
МакДоналдс не се класираха :twisted:

tra^la^la
04-11-2005, 16:57
Зависи кога се яде.но сутрин наистина си умирам когато отида до "закуските" и си взема една мааазна баничка(както каза Терминатора),а заедно с бозичката е МмМмМммМ просто невероятно наслада за корема :D :D
Иначе,ако е обед или по-късно предпочитам джобовете(особенно от SkyFood-a)а за накрая остават дюнерите,защото са ми леко гаднички.
А McDonalds-само едно ще кажа-БЛЯК :evil: Пълно отврат!

karamel4eto`m
04-11-2005, 17:19
samo diunerii i djobove mc donla me kefqt sladoledite im mnooo dobri a kfc to v guzu nikvo go nqma!!!

Dobrina
04-11-2005, 17:41
McDonald's не ми харесва - не е особено вкусно, а пък цените.... без коментар
KFC са същите, така че почти не влизам там

Като се замисля, най-често си купувам джобове с топено сирене, и то само от едно място - не обичам много-много да рискувам с храната :)
Дюнери също, но сега е пост и не ям месо.
Банички и други закуски - за закуска са добри, но ако обядвам навън все пак предпочитам някой джоб, или пък пица, но и пиците напоследък са в немилост, след като имах едно неприятно преживяване :))

naty
04-11-2005, 17:58
pizaaaaaaa ina4e az po4wam da staam wegetarianka ama nemoga o6te da se otkaza ot mesoto i to ako e na pizaaa

miloto_girl_4e
04-11-2005, 18:45
McDonalds :arrow: lubimoto mi... mnogo hora NE go haresvam,ama az obojavam da qm tam :D
KFC :arrow: ne me kefi.. izob6to ne mi e vkusno tam :roll:
Джобове :arrow: qm gi samo v kraen slu4ai,ne sam im osobena fenka
Дюнер :arrow: mmmm obojavam duner4eta... mmmm :oops:
Лафкa :arrow: ottam si vzimam samo paketirani ne6ta,ne sandvi4i ili podobni...
Банички и боза :arrow: tova opredeleno ne e za mene.. ot tezi dve ne6ta samo ti raste guza :oops:

ot vsi4ko po gore kazano,vse pak da kaja,4e predpo4itam McDonalds pred vsi4ko drugo ot izbroenite :wink:

MaD_CaT*
04-11-2005, 18:49
ами....аз харесвам дюнерите....но отдавна не съм яла....и хамбургери...А в Мак Доналдс нещата са малки(хамбургерите),скъпи ....и винаги като яма от там...после ме боли корем4ето :?

LiNkiN4eTo
04-11-2005, 18:52
ами аз понеже не обичам дюнери ... предпочитам пица или хамбургер :wink:

Anyone
04-11-2005, 18:53
Всичко :P
+ пица :lol:

AvLee
04-11-2005, 18:58
McDonalds ужас..само картофките са им хубави,ама то половината им цена е от единия килограм сол дето слагат.
KFC от 4-5 години не съм стъпвала там.
Попринцип ям или фалафел или пица или баничка или хамбургер.
А като е по-топло - сладолед:)
Лафката само боклуци.Има там някви готови сандвичи или пици ама са гадни.
А и понякога ям солетки и ей такива неща:)

kalin4itsa
04-11-2005, 19:12
DUUUUUUUUUUUUUUUUUNERRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII: P:P:P:P:P:P:P:P:P!

amy lee
04-11-2005, 19:50
McDonalds :arrow: lubimoto mi... mnogo hora NE go haresvam,ama az obojavam da qm tam :D
KFC :arrow: ne me kefi.. izob6to ne mi e vkusno tam :roll:
Джобове :arrow: qm gi samo v kraen slu4ai,ne sam im osobena fenka
Дюнер :arrow: mmmm obojavam duner4eta... mmmm :oops:
Лафкa :arrow: ottam si vzimam samo paketirani ne6ta,ne sandvi4i ili podobni...
Банички и боза :arrow: tova opredeleno ne e za mene.. ot tezi dve ne6ta samo ti raste guza :oops:

ot vsi4ko po gore kazano,vse pak da kaja,4e predpo4itam McDonalds pred vsi4ko drugo ot izbroenite :wink: po4ti su6tata rauta sum i a$ :lol:

aBeP4eTo
04-11-2005, 21:55
аии McDonalds :arrow: храната е ужасна... едно време ядях там заради детското меню ама сега бляяяях :x

KFC :arrow: Доидохме си на думата ! Аи там има едни хамбурчета дето са нещооооо мнооогооооо яко!

Някой път мятам банички с бозичка аиии :lol: мене ме кефи и не ми пука за килограмите!!!
Обаче до у-ще има едно барче Syco като него 2ро няма Happy даже не ме кефи колкото това...ооо какви хамбургерчета аиии истина не е ! Мноооого вкусни пълни с карт0фки :lol: :lol: аммм ам ам :lol:

gazovia
04-11-2005, 22:02
Аве квото и да си говорим баничка и боза RULZZZZZZZ :D

Bimper-ska
04-13-2005, 23:11
Ot 9-ti klas ne sum qla hamburger v McD, nito djobove, nito nqkvi tam drugi podobni. Tova 6te re4e - 5-6 godini. A duner nikoga ne sum qla i ne mi se iska, poneje tva meso muhite ne6to go kacat. V posledno vreme sum na kroasani Bravo - za neznae6tite, tova e veriga za zakuski vuv Varna, mnogo vkusni4ki. A i varenite gevreci gi obojavam.