PDA

View Full Version : The Official Star Academy Topic



LunaTriCk
04-11-2005, 17:38
Понеже нещо дълбоко в корема ми подсказва, че ще има 246246 теми за поредното "reality" шоу, нека това бъде официалната му тема и всичко за него да се пише тук, а не да ми правите отделна тема за всеки участник. Благодаря ви предварително.

kalin4itsa
04-11-2005, 18:09
da az mislq 4e tova e dobra ideq:).bravo na teb:).

pipi_f
04-11-2005, 18:21
Много добре започна какво ще кажете :D . Ще бъде много интересно и аз ще го гледам сигурно редовно като мога :) .
Вие вече харесахте ли си някой от участниците :?: :).
8) 8) 8)

LunaTriCk
04-11-2005, 18:30
Ам за сега ми харесаха варненката (ест. все пак е от моя град:)), тази от Сливен(май), която "приличала на Джей-Ло", а от момчетата най-възрастния ми изглежда като пичага. А има един с половин вежда, ей незнам ама тоз вече го мразя....прекалено самовлюбен ми изглежда. Още от интервюто като каза "Аз съм красив, изключително интелигентен, талантлив бла бла бла..." Ггррррр, дано да си замине още първия кръг.

pipi_f
04-11-2005, 18:36
От момчетата на мене също 26 годишния ми хареса :) .
А от момичетаа Мариела Петрова(варненката) , защото е наше момиче , а и може да се каже,че я познавам - много е готина наистина :P . Това от мене :)
А тоз надутия наистина :? .. :lol:

miloto_girl_4e
04-11-2005, 18:42
izglejda mi tupo predavaneto,ama 6te go gledam,samo za6toto edin sused(jiveem vrata sre6tu vrata) u4astva... kazva se Georgi,a az sam mu fenka otdavna i sega 6te si go gledkam :D

grafinka
04-11-2005, 18:56
На мен ми харесаха доста ама май най ми допада засега....Клавдия like J Lo :) Дето е от Сливен ... мн се чудех отде ми е позната , а тя нали е от балета на Пайнер там...
Пък незнам защо тая русичката с черните кичури ама никак не ми допада.....
~~~Въпрос на лично мнение~~~[b]

stereophonix
04-11-2005, 19:08
maleee az pak izob6to ne nam za kvo stava vapros.. mn im e gotska ka6tata (: ne nam o6te nqqm nikvi vpe4atleniq. da znaete dali ima nqkoi ot rs??

air_J
04-11-2005, 19:12
Е.ба.ти аз се вкарах в тоталния филм, когато пускам да гледам това шоу и изведнъж се оказва, че участва една от Свищов, която даже познавам. Меко казано бях в шок, просто лудница, популяризира ни се още повече града. Успех на свищовлийката, дано тя вземе наградата. :twisted:

04-11-2005, 19:16
Е.ба.ти аз се вкарах в тоталния филм, когато пускам да гледам това шоу и изведнъж се оказва, че участва една от Свищов, която даже познавам. Меко казано бях в шок, просто лудница, популяризира ни се още повече града. Успех на свищовлийката, дано тя вземе наградата. :twisted:
aa koq be?

gazovia
04-11-2005, 19:22
Гледах точно 5 мин. тва ше бъде поредната простотия като бай ви брадър.ЕБАТИ ЦИРКА. Чуда се на тия дето сега ше се седат и ше глеат тая тъпня 'секи ден. Сеа пак ше имат да си пълнат гушите с тия смс-и.
А и половината от момчетата ми мязат на некви гейове

LetiCherry
04-11-2005, 19:43
На мен най- много ми хареса Ивайло , този дето е на 26 год, супер сладък е :oops: А и в представянето му казаха , че постоянно е обкръжен от жени...Е как не!!!! :wink:

А за самото шоу смятам че това е поредния начин Нова Телевизия да се нагуши с пари!

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-11-2005, 19:48
Abe tiq rapar4etata parvite si me kefqt (az po princip si padam po rapar4eta...) ama az ne razbrah neshto ot tva Star Academy..toest dve neshta! Na4i te 6a sa v ka6ta kato Big Brother , sledeni ot kameri taka li? i ako e taka, pak li sha ima neshto kato CableTeL da se gleda 24-chasa? mercy predvaritelno :)

air_J
04-11-2005, 20:04
Е.ба.ти аз се вкарах в тоталния филм, когато пускам да гледам това шоу и изведнъж се оказва, че участва една от Свищов, която даже познавам. Меко казано бях в шок, просто лудница, популяризира ни се още повече града. Успех на свищовлийката, дано тя вземе наградата. :twisted:
aa koq be?
Ами казва се Аксиния Ченкова, учи последна година в Катранов. Мисля, че живее на Рила, но не съм сигурен. Не може да не я знаеш, все пак не са чак толкова много певиците в Свищов. :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
04-11-2005, 20:48
Идеята ти е повече от добра, но аз дълбоко (като теб) се съмнявам, че никой няма да обърне внимание от по-новите тук и ще си има поне 253 темички за шоуто :roll: Иначе на мен ми харесаха тези, които са се харесали и на LunaTriCk, какво съвпадение, а :lol:

AvLee
04-11-2005, 21:08
Пропуснах го!Нищо ще го видя другия път,като го дават!
Ако е утре де,щото незнам.Ама ако е в 7:45 е супер неудобно време.

pipi_f
04-11-2005, 21:12
ZaRa_Is_ThE_BesT Ами да ще ги следят камери дори повече от при Големия брат май , защото са повече помещения,а и не само..Ами да ще има 24 часов канал само ,че забравих къде..Освен някакъв специален имаше май още един където ще дават шоуто .. Това е.
п.п.Най-малкия 17 годишния е голям образ :Р .

04-11-2005, 22:07
Ехх тоя комерс, са ако почнете и СМСи да изпращате ще сте номер едно, пълнете гушите на дебелите продуценти. Иначе ще го следя пък дано ме грабне. Биг брадър го гледах само защото Найден беше там, пък и той е колега - стриит рейсър и акъла му е колкото моя :lol: , дано са има некой такъв да се кефим.

Bimper-ska
04-11-2005, 23:36
Tva show ne6to ne mi napravi koi znae kvo vpe4atlenie. Ina4e za varnenkata sum, prosto solidarnost:)

MuTaKa
04-12-2005, 00:25
Това шоу за мен е поредният отчаян опит на НТВ да вдигнат рейтинга си. След, като "Касандра" е вече минало :D , отдавна се загуби интерес и към "Стани богат" решиха да пуснат "BigBrother", а след него дойде редът и на "Star Academy". Днес го погледах малко и май пак "звездната селекция" са събрани "от кол и въже" (подобно, като в "BigBrother"). А каква ли ще е следващата простотия, която ще се появи, след края на "Звездната четиринадесеторка" :? Просто ме е страх да си помисля, за името на предаването нямам идея, но мисля, че за лозунга се сещам: "Хора стават маймуни" :D

tedo_davis
04-12-2005, 04:48
da az mislq 4e tova e dobra ideq:).bravo na teb:).
bravoz i ot menoz....
awe t'va shte e porednata korumpirana igra kato "Big Brother" ... edna priqtelka hodi i k'vo ?!? nishto!E pone q ima v na4alnite reklami na Star Academy :)Snoshti gledah malko - tiq sa pylni idioti v kushtata ... kato se razpishtqha - ujas!

egHu4ka
04-12-2005, 06:57
ve4e sum vliubena v toq ivailo na 26 det e i tazi Aleksandra Ov4arova deto samo vika 'oleee' :wink: mislq 4e 6te e dosta po qko ot big brother!!!pone se nadqvam!a i ku6tata e unikalna!!!osobeno kuhnqta s tva zeleno i julto!! aaaa mnogo im se radvam!vsi4kite mi se struvat qko gotini hora! :wink:

egHu4ka
04-12-2005, 07:00
a slu4aino da znete dali ima ve4e sait s profilite na u4astnicite?!?! :wink:

raffy
04-12-2005, 08:17
ами на мене лично ми хареса как започна. да, има 24 часов канал,казва се Нова+ и е в мрежата на CableTel. аз вече го гледам :) харесват ми всички, а може би освен тоя Диан, ама много ме дразни. мъникът, Марин, също е мн сладък и свири страхотно на пиано. тепърва ще видим какви да им талантите,ама засега изглежда обещаващо :)

incheto
04-12-2005, 09:58
mislq 4e shte e qko..ama kastata e napraooo ubiistvena mnogo me kefi:):)A ot tqh nai me kefat taq klavdiq u edin sas sinq bluzka mnogo gotin ama neznam kak se kazva:):)

lover4e
04-12-2005, 11:24
И мен, както повечето тук ме кефи тоя 26 годишния :P Разбирам защо са направили изключение и са го приели въпреки възрастта му:) Аз иначе тая от Сливен която е е много сладка, но ми изглежда надута :?

Baccara
04-12-2005, 13:13
На пръв поглед ми се струва, че изпълнителите в Куку Академията са доста по-добри от тези...

raffy
04-12-2005, 16:43
egHu4ka, сайта на шоуто е www.staracademy.bg и там има всичко за участниците :)

naty
04-12-2005, 17:05
oh az wi se 4udq kak moze da gledate porednata prostotiq.....ma wseki se pak ima prao na mnenie i na men hi4 ne mi haresa o6te kato gledah 2 min

svetla_88
04-16-2005, 08:37
ami za6to da ne go gledame tolkova e zabavno i interesno ...6te go gledam razbira se vse pak IV4O e ot jambol i e moqta zodiq syper e mn e sladak ...s klavdiq mn si podxojdat toi sam si kaza 4e imal simpatii kam nqkoi :)mn sa sladki 2ta kato si govorqt ...syper sa :lol: kefi me i jokera(dian) ot sliven priqtelq mi go poznava i mi kaza 4e e bil mn artisti4en i peel mn dobre imal 4ystvo za xymor abe pi4 s dve dymi ..za6to go obijdate?toi e svqstno mom4e?za6to vse trqbva da pluete nqkoi ? ami pluite oniq 6i6ko ot plovdiv! :!: :evil:

MaD_CaT*
04-16-2005, 09:46
.........А има един с половин вежда, ей незнам ама тоз вече го мразя....прекалено самовлюбен ми изглежда. Още от интервюто като каза "Аз съм красив, изключително интелигентен, талантлив бла бла бла..." Ггррррр, дано да си замине още първия кръг.
Auuu,da ...toq taka da me nerviii :x ...i onq na 17 godini deto se napil...ima mnogo drazne6to glas4e...prili4a mi na nqkvo "mameno detence"

Ейми
04-16-2005, 10:40
Abe struva mi se che shte e po interesno ot Big brother,nz shto :) zasega nqmam mn vpechatleniq , mm haresva mi Daniel golqm e sladur :) I momicheto ot varna sushto e mn sladka i mn dobre pee :)

Ev1lG1rL_
04-16-2005, 15:00
Abe q nqkoi da dade link za pesni4kata deto q puskat v kraq na predavaneto pls :)

souri_f
04-16-2005, 20:31
На пръв поглед ми се струва, че изпълнителите в Куку Академията са доста по-добри от тези... определено не е така

SuNrIse
04-17-2005, 06:49
Шоуто наистина е интересно къщата е страхотна но тия вътре нещо не ми допадат с голямо самочувствие влязоха в тая къща като си мислят че всичко ще е както беше в Big Brother,ще си правят каквото искат и т.н. :roll: Но не мисля че това шоу ще има по голям рейтинг от Big Brother

grafinka
04-17-2005, 13:27
Както вече казах...на мен ми харесва Клавдия и Иво също. Двамата са ми много слаки,жалкото е само че Иво си има сериозна приятелка http://smilies.sofrayt.com/fdm/sad.gif А за песента имаше друга тема.. http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=8932

e_l_i_z_a
04-20-2005, 08:58
mene me kefiat
ot momi4etata:
:arrow: Sandra
:arrow: Mariela
:arrow: Klavdiq
ot mom4etata:
:arrow: Dean
:arrow: Daniel
:arrow: Dian

korn___
04-20-2005, 15:06
egati tupotiqta !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

little_black_dress
04-20-2005, 16:49
А какво мислите за днешните номинации?Номинирани за изгонване от къщата са Ивайло,Аксиния и Наталия.Аз лично съм малко разочарована,защото в списъка с номинираните попадат и някои от фаворитите ми.Лично на мен най-много ми допадат Деян,Клавдия,Диян,Мариела,И вайло и Аксиния.А най-антипатичен ми е Марин.Ужасно е дебилен. :x Както и да е,ето ви малкото инфо за номинацийте,което намерих в dir.bg :

Вижте мотивите за номинациите:

Аксиния е на 18г от Свищов. На първия концерт на Стар Академи тийнейджърката пя “Кажи ми до кога” на Маргарита Хранова. Преподавателите: “Аксиния притежава очарование на сцената, но трябва да даде още много от себе си. Има и проблем с пластиката, трябва да работи в тази посока. Умно и красиво момиче, но гласът й има нужда от школовка, трябва да му се отдели доста време.”
Ивайло е най-големият в Академията – на 26г., от Ямбол. Според своите Преподаватели той има усет към мелодията, но предизвикателствата към него ще стават все по-големи, а като че ли той няма достатъчно енергия за това. Не работи достатъчно, допуска грешки.” Нека припомним, че Ивайло има собствена група и е участвал в мюзикъл в САЩ. Неговото изпълнение на първия лайф след старта на Академията беше посрещнато с овации, пасваше на тоналността и височината на гласа му. Въпреки това Ивайло допусна грешка в самото начало на кавъра на Ронан Кийтинг.
Наталия е на 22г., живее в Търговище. На снощния лайф Наталия изпълни рок парче. “Няма воля да постигне целта си, гласът й няма да издържи на понататъшното натоварване, в него се усеща умора.”

04-21-2005, 21:05
egati tupotiqta !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gif

Bimper-ska
04-21-2005, 21:33
egati tupotiqta !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gifhttp://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/bowdown.gif
Eii, dvama pone se nameriha da kajat ne6to umno!

air_J
04-22-2005, 10:14
Аз съм силно разочарован от липсана на селянчето Клавдия в номинациите. Предполагам, че щом аз съм забелязъл как тя най-нагло по време на изпълнението си се изсмя, то това не е останало незабелязано за т. нар. специалисти, които номинират. Но както и да е продуцентите са си направили добре сметката кои да са номинирани и кои да не са. Ще е жалко да отпадне градската (Аксиния), защото ми е градска и повече заради нея гледам предаването. От другите напоследък ми харесва Марин, а под всякаква критика са селското парче Клавдия и произведото изведнъж в певец овчарче Калитко, опс, исках да кажа Дидко (за ония дето се прави на як говоря, дето по тучните родни пасища е събирал самочувствие, докато е гонил овцете). :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
04-22-2005, 10:25
Mn0g0 e sladinka Klavdiq i hi4 ne e naduta! Naistina ne ispq pesenta 6t0t0 za 1vi pyt pee 4alga i pesenta be6e nep0dh0dq6ta t0naln0st za neq! Am Ivail0 i t0i e g0lqm sladur! I mislq 4e se haresfat dvamata i ak0 0stane Ivail0 6te ima ne6tu :} Am drug k0i mi haresfa ?? Mariela ne e za izhvyrlqne! I daniel sy6t0 :P Ima sladki tryp4inki hehe :}
Ne znam za vas 0ba4e az mislq 4e tfa predavane nqma da e tak0fa pr0sta6k0 6t0t0 sa se sybrali h0ra s talant v edna 0blast!

FrAnKy_L
04-22-2005, 19:22
Abe koi kvoto iska da govri za men nai-gotin si e Ivo. :lol: Neznam zashto no si mislq che toi shte specheli i shte bade kakto ZDravko - Vsqka sedmica nominiran no shte precaka vsichki. Ot jenkite nai me lefi Aleksandra i Klavdiq. :roll:

FrAnKy_L
04-22-2005, 19:23
Abe koi kvoto iska da govori za men nai-gotin si e Ivo. :lol: Neznam zashto ,no si mislq che toi shte specheli i shte bade kakto ZDravko - Vsqka sedmica nominiran no shte precaka vsichki. Ot jenkite nai me lefi Aleksandra i Klavdiq. :roll:

Daqn4encetoo
04-22-2005, 19:45
Идеята ти е повече от добра, но аз дълбоко (като теб) се съмнявам, че никой няма да обърне внимание от по-новите тук и ще си има поне 253 темички за шоуто :roll: Иначе на мен ми харесаха тези, които са се харесали и на LunaTriCk, какво съвпадение, а :lol:
e az sym dosta novi4ka oba4e po nqkakva si slu4ainost vidqh temata :lol: a dokolkoto za u4astnicite Klavdiq i Ivailo sa strahotni !! mn sa sladi4ki au..

air_J
04-22-2005, 19:51
Abe koi kvoto iska da govori za men nai-gotin si e Ivo. :lol: Neznam zashto ,no si mislq che toi shte specheli i shte bade kakto ZDravko - Vsqka sedmica nominiran no shte precaka vsichki. Ot jenkite nai me lefi Aleksandra i Klavdiq. :roll:
Ами той този Иво буди доста подозрения - все пак специално за него промениха регламента, което може да означава доста неща. На мен лично ми е анти, но от всичките антита, той е най-точен. Иначе мойте фаворити са градската Аксиния и Марин. Марин, макар и с акЦИЕНТ нещо почна да ме кефи. Все пак още нямам окончателен фаворит, трябва да мине поне месец. :twisted:

so mazy!
04-23-2005, 11:39
hmm ot momchetata moje bi ivailo.. toi izglejda nai-chitav, a inache i tozi malkiq super sladko govori =)) ot momichetata mi haresva Aksiniq (osven, che e mn umna i opravna, pee mn dobre - gledah q po edno vreme taq sedmitza) i momicheto ot Varna e nqkvo simpatichno, a taq Klavdiq malko ligava mi se vijda..

so mazy!
04-23-2005, 11:42
Abe koi kvoto iska da govori za men nai-gotin si e Ivo. :lol: Neznam zashto ,no si mislq che toi shte specheli i shte bade kakto ZDravko - Vsqka sedmica nominiran no shte precaka vsichki. Ot jenkite nai me lefi Aleksandra i Klavdiq. :roll:
Ами той този Иво буди доста подозрения - все пак специално за него промениха регламента, което може да означава доста неща. На мен лично ми е анти, но от всичките антита, той е най-точен. Иначе мойте фаворити са градската Аксиния и Марин. Марин, макар и с акЦИЕНТ нещо почна да ме кефи. Все пак още нямам окончателен фаворит, трябва да мине поне месец. :twisted:

ha vij ti! pochti sushtoto! =) a btw zabravih za oshte edno momiche, koeto za malko da bude nominirana ama beshe 4-tata i si sedna.. ta tq e super sladka =) aaa setih se i za taq nataliq ewwww otvratitelna e!!

Fenka{}
04-26-2005, 06:00
Zdr all! :)) Iskam da vi popitam se6tate li se sno6ti Aliksiniq pq edna pesen...Mn qka be6e,no ne moga da si spomnq na koi e..?Vie znaete li?Pls kajete mi mn e hybava iskam da si q izteglq.10x predvaritelno:)))))

Fenka{}
04-26-2005, 06:02
Zdr all! :)) Iskam da vi popitam se6tate li se sno6ti Aliksiniq pq edna pesen...Mn qka be6e,no ne moga da si spomnq na koi e..?Vie znaete li?Pls kajete mi mn e hybava iskam da si q izteglq.10x predvaritelno:)))))

raffy
04-26-2005, 16:50
Аксиния снощи пя на Celine Dion - It's all coming back to me now :)

incheto
04-26-2005, 16:57
a kak se kazva pesenta deto q pq minaliq pat axinia i se peeshe ne6to '4e az sam jenata' i neznam si kakvo?!

lover4e
05-04-2005, 12:40
Какво ще кажете за номинациите тази седмицА? Кой ще си тръгне според вас? Аз мисля, че ще е Вяра, защото тя не е толкова атрактивна колкото Иво и Клавдия. А пък и тях не биха ги разделили понеже са "сладка двойка"... Вяра си заминава :roll:

LetiCherry
05-04-2005, 13:34
На пръв поглед ми се струва, че изпълнителите в Куку Академията са доста по-добри от тези...

То си е точно така! От тези тук почти никой не може да пее , нямат никаква сила на гласа !

пипс
05-04-2005, 13:38
кефят ли ви дани и мариелчето.вчера по 24 часовия канал са дали че са се целували

lalqla
05-06-2005, 16:05
Сега се очаква всички да ме нападнат(и то за глупост), но тая Клавдия е едно от най-лигавите момичета, които съм виждала.
Ама то не са пренасации, то не е рев, то...
А Ивайло е някъв тъпичък честно казано.
Аз съм за Вяра.Наистина избухва по някога, но има страхотен глас, не се оплаква постоянно и знае защо е там.
По принцип не си падам по такъв тип предавания, но ме заинтригуваха няколко човека и за това се запалих...мъничку:))

air_J
05-06-2005, 16:24
Сега се очаква всички да ме нападнат(и то за глупост), но тая Клавдия е едно от най-лигавите момичета, които съм виждала.
Ама то не са пренасации, то не е рев, то...
А Ивайло е някъв тъпичък честно казано.
Аз съм за Вяра.Наистина избухва по някога, но има страхотен глас, не се оплаква постоянно и знае защо е там.
По принцип не си падам по такъв тип предавания, но ме заинтригуваха няколко човека и за това се запалих...мъничку:))
Кой ще те нападне бе? Че то си е точно така. Аман от аграри от дълбокия прованс! Тия двамата откъде ги изкопаха, Ивайло пак поне е симпатяга (все пак една звезда трябва да има чувство за хумор, да пее добре, да има визия, а той ги има), ама тая селянката Клавдия е е.бати зле-то! Само за е.бан става. Мен най-много ми харесва Людмила от останалите (не, че е хубава, но просто ми се вижда изстрадала от водения от нея живот и някак си заслужава съдбата да и се усмихне, не знам, аз лично това момиче го съжалявам, ако не победи ще потъне пак в 9та глуха). :twisted:

MuTaKa
05-06-2005, 17:11
ама тая селянката Клавдия е е.бати зле-то! Само за е.бан става...

Докато гледах ТВ и си прехвърлях каналите, случайно видях някакъв откъс от "Star Academy", който се излъчваше по НТВ. Братските и сестринските чувства, които изпитваха (уж) един към друг Ивайло и Клавдия, очевидно вече бяха изчезнали... Двамата се бяха награбили в басейна... А малко по-късно дадоха и откъс от спалнята... Ивайло опердашваше Клавдия (стил Найден и Зара)...

Daqn4encetoo
05-06-2005, 19:50
кефят ли ви дани и мариелчето.вчера по 24 часовия канал са дали че са се целували
Ve4e te may me po-kefqt ot Ivo i Klavdiq :roll: Naprrao poludqvam kat gi vidq zaedno!!Ami da te si se celuvat postoqnno skoro 6te stignat i do ... poneje az go gledam 24 4asa i gi vijdam :wink:

lalqla
05-06-2005, 23:11
air_J Как кой?:) Готините, малки, лигави фенчета на Ивайло и Клавдия, за които Стар Академи е станало фикс идея.
А това за Людмила е вярно.

aBeP4eTo
05-07-2005, 10:18
аз харесвам Вики, Мариела и Вяра
всичко друго са лигли и безмозъчни същества
да не говорим за тази Клавдия която е пълно олицетворение на малка лигличка на 13-14 години :? тъпа, ограничена
Иваило се мисли за голям красавец, а типичен селяк
Диян пък е Азис N-2 да не говорим какви танци вкарва
Иначе предаването го гледам от понеделник на понеделник :wink:
само като пеят иначе не е интересно :x

lalqla
05-07-2005, 10:53
аз харесвам Вики, Мариела и Вяра
всичко друго са лигли и безмозъчни същества
да не говорим за тази Клавдия която е пълно олицетворение на малка лигличка на 13-14 години :? тъпа, ограничена
Иваило се мисли за голям красавец, а типичен селяк
Диян пък е Азис N-2 да не говорим какви танци вкарва
Иначе предаването го гледам от понеделник на понеделник :wink:
само като пеят иначе не е интересно :x
Най-после някой на моето мнение. :)
Между другото този концерт днес от 14:30 ли е?

AvLee
05-07-2005, 11:33
На мен в начаото Клавдия много ми харесваше,обаче вече само на външен вид :D много е лигава и за разговор не мисля,че става.

Иво пак е сладък,обаче мноо гадно постъпва и тъпо..първо с приятелката си,второ онова снощи беше заради номинациите и заради това,че леко си беше пийнал.

Иначе ми харесват Виктория,Мариела(как пее и танцува),Диан и Георги може би.

Вяра не ми харесва как пее и как танцува,обаче иначе горката само на нея и се случват гадни неща и има волята и желанието да продължи.:)

Daqn4encetoo
05-07-2005, 14:54
A nqkoi kefi li go Aleksandra!??Ne6to imam 4uvstvoto 4e ili tq ili Marin 6te spe4elqt a moje bi i Vikity!!Ve4e Klavdiq po4na qkata da me drazni ot lubimka mi stana protivna a pyk i na posledniqt koncert si izpq ujasno pesnite ... bez komentar :!: Mnogo 6te se razdvam ako sa q izgonqt.. :twisted:

The Goodbye Girl...
05-07-2005, 15:15
Не се зарибявам по такива работи, ама иначе отвреме навреме гледам, като нямам какво да правя, ей-така за фон. Ама понеже пеят, танцуват и е сревнително интересно.
Оня високия Деян ми е много симпатичен като визия де. Иначе Мариела и Даниел са ми пък много хубави заедно. Харесвах и Наталия, ама нали я изгониха. А пък Диан е човекът, който с външността си може да ме убие, просто ме отвращава, а не е лош по характер.

VeNoMoUs_LoVe
05-07-2005, 15:51
Сега се очаква всички да ме нападнат(и то за глупост), но тая Клавдия е едно от най-лигавите момичета, които съм виждала.
Ама то не са пренасации, то не е рев, то...
А Ивайло е някъв тъпичък честно казано.
Аз съм за Вяра.Наистина избухва по някога, но има страхотен глас, не се оплаква постоянно и знае защо е там.
По принцип не си падам по такъв тип предавания, но ме заинтригуваха няколко човека и за това се запалих...мъничку:))

Евала ти! :P

05-07-2005, 20:55
abe klavdia i ivo o6te ne sa se nae*ali! az kato go gledah tova toi daje kaza "nqma da si svalqm pantalonite,4e da ne pomislqt ne6to horata" ili ne6to ot toq rod.az li ne sum gledala dostata4no ili mi se stori 4e teq samo se celuvaha.??a puk i hora ne mislite li,4e taq klavdiq e o6te malka i ako pitate mene daje e o6te devstvena,taka 4e nqma da mu pusne

Daqn4encetoo
05-08-2005, 10:05
abe klavdia i ivo o6te ne sa se nae*ali! az kato go gledah tova toi daje kaza "nqma da si svalqm pantalonite,4e da ne pomislqt ne6to horata" ili ne6to ot toq rod.az li ne sum gledala dostata4no ili mi se stori 4e teq samo se celuvaha.??a puk i hora ne mislite li,4e taq klavdiq e o6te malka i ako pitate mene daje e o6te devstvena,taka 4e nqma da mu pusne
Tq sama si prizna 4e e devsvena :!:A pyk i o6te kogato Aksiniq izleze tq kaza 4e Klavdiq e mn ligava i nqma mu pusne v nikykyf slu4ei! Samo mu se umilkva da mu privle4e vnimanieto mu kam neq ili pone taka si mislq az :roll:

girlpower
05-08-2005, 11:28
na mene mi se iska Ivo i Klavdiq da ostanat,6tot 6e bude po interesno

aBeP4eTo
05-08-2005, 12:11
na mene mi se iska Ivo i Klavdiq da ostanat,6tot 6e bude po interesno

уф да бе естествено
чух, че са правили секс тъп трик за заблуда за ограничената публика сега ще изгонят Вяра, защото Клавдия и Иво правили шоу хохо смях голямо шоу нямам думи и това ако е секс аз сам аматьорка :wink:
мене пък никво шоу не ми правят...

little_black_dress
05-09-2005, 16:06
Ето линк към форума на Star Academy за по-запалените фенове на предаването :arrow: http://www.staracademy.bg/forum_forums.pcgi

egHu4ka
05-10-2005, 06:52
A nqkoi kefi li go Aleksandra!??Ne6to imam 4uvstvoto 4e ili tq ili Marin 6te spe4elqt a moje bi i Vikity!!Ve4e Klavdiq po4na qkata da me drazni ot lubimka mi stana protivna a pyk i na posledniqt koncert si izpq ujasno pesnite ... bez komentar :!: Mnogo 6te se razdvam ako sa q izgonqt.. :twisted:
men adski mnogo me kefi Aleksandra!! i ako stane taka kakto ti si misli6 za klavdiq ili marin ili vqra adskiiii mnogo 6te se radvam!! :wink: ne 4e koi znae kolko me kefi tva 6ou ama ... trqbva da priznaq 4e otna4alo mu se kefeh pove4e :wink:

Daqn4encetoo
05-10-2005, 18:45
Oleleee kolko se radvam 4e go mahnaha tfa bebe :P A tq naprao sa izqde ot qd razdeliha gi s Ivailooo...waaaa..kef :lol: :lol: :lol:

lalqla
05-10-2005, 19:50
хахаххахахах :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :D
КЛАВДИЯ ДЕВСТВЕНА...божичко...кхкхкх к шегувате се?
Тая кой знае с колко се е чукала, но да оставим тоя въпрос настрана.
Вяра остана - направо не мога да повярвам :).
Снощи като казаха едва не почнах да скачам от радост.Много се изкефих - тя си и заслужаваше :).
А Клавдия освен за комерсиална, поп-фолк, ненаситна дива за друго не става :)))))
Между другото за стриптийз я бива...

Daqn4encetoo
05-10-2005, 20:28
хахаххахахах :lol: :lol: :lol: :D :D :lol: :D
КЛАВДИЯ ДЕВСТВЕНА...божичко...кхкхкх к шегувате се?
Тая кой знае с колко се е чукала, но да оставим тоя въпрос настрана.
Вяра остана - направо не мога да повярвам :).
Снощи като казаха едва не почнах да скачам от радост.Много се изкефих - тя си и заслужаваше :).
А Клавдия освен за комерсиална, поп-фолк, ненаситна дива за друго не става :)))))
Между другото за стриптийз я бива...
Az za Klavdiq ne kazvam ni6to !!Tq sama si go kaza ako ve4e s tfa s eopitva da se pravi na interesna nz..

Coki
05-10-2005, 21:02
http://www.teenproblem.net/news/index.php?m=c&id=7
ето тук можете да четете, за всичко което се случва в "Star Academy"
:)

e4o
05-11-2005, 21:10
ligavi4ka be6e taq Klavdiq, no nqmah ni6to protiv neq, a i ne go sledq mnogo :)

ednoto_ne6to
05-15-2005, 19:25
Е.ба.ти аз се вкарах в тоталния филм, когато пускам да гледам това шоу и изведнъж се оказва, че участва една от Свищов, която даже познавам. Меко казано бях в шок, просто лудница, популяризира ни се още повече града. Успех на свищовлийката, дано тя вземе наградата. :twisted:
aa koq be?
Ами казва се Аксиния Ченкова, учи последна година в Катранов. Мисля, че живее на Рила, но не съм сигурен. Не може да не я знаеш, все пак не са чак толкова много певиците в Свищов. :twisted:
iiii kvoo za neq,q razpraviai,dobro momi4e li e,s kakva slava se nosi?

air_J
05-16-2005, 10:52
Е.ба.ти аз се вкарах в тоталния филм, когато пускам да гледам това шоу и изведнъж се оказва, че участва една от Свищов, която даже познавам. Меко казано бях в шок, просто лудница, популяризира ни се още повече града. Успех на свищовлийката, дано тя вземе наградата. :twisted:
aa koq be?
Ами казва се Аксиния Ченкова, учи последна година в Катранов. Мисля, че живее на Рила, но не съм сигурен. Не може да не я знаеш, все пак не са чак толкова много певиците в Свищов. :twisted:
iiii kvoo za neq,q razpraviai,dobro momi4e li e,s kakva slava se nosi?
Ами, нормално момиче е. С нея съм бил един път само на маса и ми се видя купонджийка (макар да не си пролича, когато беше в Академията). Не е проститутка, както писаха във вестник "Уикенд", това мога да го гарантирам на 100000000000000%. Та в общи линии това мога да кажа. Ако имаш по-конкретни въпроси - питай, пък аз ако мога ще отговоря. :twisted:

incheto
05-16-2005, 11:28
koi li shte izgonqt dnes!Az mislq 4e Luskata ama neznam:)sha vidime!

Daqn4encetoo
05-16-2005, 17:06
koi li shte izgonqt dnes!Az mislq 4e Luskata ama neznam:)sha vidime!

Ohh dano 6toto ne se tyrpi :!:

DeSsi
05-16-2005, 17:19
az iskam da ostane lusi ama edva li 6te se slu4i..marin 6te ostane 100%
A nqkoi moje li da mi kaje 6to 6a vkarvat nova ?? 4e mai mi bila i ada6ka.Po kyf slu4ai e tva sybitie s novata

svetla_88
05-16-2005, 20:24
трябваше да оставят люси щото така или едначе шешко пак го номинираха .добре пее но все пак .... :roll:

BlinDBoY
05-27-2005, 12:24
Сега от останалите в къшата жени ми харесва сани Вяра ли каква беше и Иайло!Преди...ми харесваше най-много Клавдия ама я изгониха :evil:

svetla_88
05-27-2005, 12:39
нека подкрепим ИВо на 1743
и да махнем тия курвенски и двулични номера в къщата ако махнат иво кой ще гледа тва предаване?никои е не чак толкова мн хора...
НЕКА ИВО ДА ОСТАНЕ ТОЙ ЗАСЛУЖАВА ПЕЕ ИМА ЧУСТВО ЗА ХУМОР УРАВНОВЕСЕН МЪЖ КРАСИВ С М НФЕНКИ КОИТО СЕ НАДЯВАМ СЕГА ДА ПОКАЖЕТ КАКВО МОГАТ И КОЛКО ГО МОГАТ ЗА ИВО :lol: :wink:
1743

Daqn4encetoo
05-27-2005, 20:12
Molqqq!???Ti nared li si s kofata.. kak Ivo wee???Moga da ti kaja 4e Mariela go nadminava s vsi4ko-glas,viziq,sceni4no povedenie,4uvstvo za humor.. i t.n i t.n... :!: :!: Kvo ti haresva u toq Ivailo !?Hora sybudete se toi nito moje da pee,nito igrae hubavo a pyk i da go spasqt sega nali izliza pyk drygata sedmica!!Jal mi e za nego .. :arrow: neka pone da zeme da si obrysne kosmite pod mi6nicite :evil: Ta glasuvaite PROTIV Ivailo !!

lalqla
05-27-2005, 20:22
ГРрр..не мога да търпя тоя Ивайло.Не че обожавам Мариела, но я предпочитам.
Между другото какво ще кажете за новата - Весела?

Dorianchety
05-27-2005, 20:47
sea dono da iz4ezne taq tapa,smotana,grozna,ligava ku4ka MARIELA!

Dorianchety
05-27-2005, 20:47
SAMO IVO :D

Daqn4encetoo
05-28-2005, 08:28
sea dono da iz4ezne taq tapa,smotana,grozna,ligava ku4ka MARIELA!
Eheee.. po leko Dorqn4ee :P :wink: Nali uj go ne gleda6 ??Samo 6ti kaja 4e tq e mnogo po dostoina da spe4eli otkolkoto Ivo !!Ae sea nqma da se povtarqm po gore sym napisala pri4inite!
A pyk za novata Vesela :arrow: Dosta 4esto se mesi v razgovorite mnogo neumestno,nito moje da pee,nito da igrae neznam s kvo e vlqzla v taq akademiq awee ob6to vzeto hi4 ne mi haresva

Dorianchety
05-28-2005, 08:33
da we,naposledak go skiftah i taz e mn tapa we :lol: lele :arrow: mi to prostotiqta po xorata :oops:

Dorianchety
05-28-2005, 09:46
ei vijte MARIELA,tq sri4a we xora :lol:

Daqn4encetoo
05-28-2005, 10:21
ei vijte MARIELA,tq sri4a we xora :lol:
Tova e za6toto fenkata i be6e napisala negramotno pismoto vijdala sym q i dryg pyt kato 4ete i ne sri4a!

Daqn4encetoo
05-28-2005, 10:28
Syjelqvam 4e e izvyn temata no.. nqma dr na4in ..!!Dead`Heart kaji koga si idva6 i zemi ta si vklu4i gms-a??

Dorianchety
05-28-2005, 10:35
6te ti pi6a sea na e-maila :lol: ae 4aakai sea

Dorianchety
05-28-2005, 10:39
da pomognem na mariela da izleze za bala.pra6taite sms za da q razkarame

Daqn4encetoo
05-28-2005, 10:49
Na koi ot si4ki!? Pi6i na roza_bez_bodli@abv.bg

ivan40
05-28-2005, 17:22
много як фен сайт - http://staracademyfans.net :)

girlpower
05-28-2005, 20:09
Само Иво!

Daqn4encetoo
06-04-2005, 18:19
Am sega koi iskate da izgonqt!??Men mi e se taq dali aleksandra ili deqn samo da ostane Jorji :wink: golqm e sladur makar 4e bez prostotiite na Sandra 6te stane o6te po-sky4no sled kato izgoniha i Marielka :twisted:

miloto_girl_4e
06-05-2005, 20:15
Am sega koi iskate da izgonqt!??Men mi e se taq dali aleksandra ili deqn samo da ostane Jorji :wink: golqm e sladur makar 4e bez prostotiite na Sandra 6te stane o6te po-sky4no sled kato izgoniha i Marielka :twisted:


evala,macka :wink:
i az iskam da ostane Jorj,za6toto e golqm sladur,a i e super to4en 4ovek :D
no bih predpo4ela da izgonqt Aleksandra,za6toto Deqn si me radva mnooo :oops:

e4o
06-06-2005, 15:24
as iskam sandra da si bega :twisted:

xandria
06-06-2005, 15:43
Mene puk to4no Jorji me nervi! :twisted: Toi e "priqtelkata na momi4etata v akademiqta"Bez nego te ne mogat-si4kite si problemi my kazvat.4e tva muj li e? Toi si e napravo jena! :twisted:

Daqn4encetoo
06-06-2005, 20:16
Am sega koi iskate da izgonqt!??Men mi e se taq dali aleksandra ili deqn samo da ostane Jorji :wink: golqm e sladur makar 4e bez prostotiite na Sandra 6te stane o6te po-sky4no sled kato izgoniha i Marielka :twisted:


evala,macka :wink:
i az iskam da ostane Jorj,za6toto e golqm sladur,a i e super to4en 4ovek :D
no bih predpo4ela da izgonqt Aleksandra,za6toto Deqn si me radva mnooo :oops:
Ohh miliq toi... :cry: spasiha go i sega otide pak na nominicaii ma mislq 4e ne trqbva da go e mnogo strah za6toto i vesela e tam tay 4e.. np :wink:

Bimper-ska
06-07-2005, 19:34
От цялата академия на мене най-много ми харесваше Мариела. И сто на сто може да пее по-добре от Весела :evil: Струва ми се, че тези изгонвания и номинации изобщо не ги правят честно! На номинации винаги пращат не тези, които най-много са се изложили през седмицата, а все хора, които са неудобни. До сега само Вики не е била на номинации, обаче вярвайте ми, за понеделник ще и дадат песен изобщо не за нейните гласови възможности и тя ще се представи по-слабо и ще кажат "Виктория, номинирана си, защото не търпиш развитие". А относно изгонванията - изобщо не вярвам, че гледат изпратените СМС-и. Просто гонят човека, който им разваля отбора за Кан.

Absconding
06-10-2005, 20:49
Я като сме почнали, да взема и аз да се изкажа :D Значи моя любимец си е Деян. По всички линии ме кефи. И като мъж и като глас и като държание. Не ми харесват Жорж и тая последната дето влезе. Иначе ми харесва и Вяра. Като цяло според мен няма кой знае какъв талант..като изключим Марин, който може да е всякъв, но поне пее страхотно.

just
06-10-2005, 20:51
Ни ги гледам!

Breakaway``
06-11-2005, 06:48
На мен любимка ми беше Александра, много жалко че я изгониха :cry: И Мариелка радваше, и Вики пее добре... толкова се ядосвам, че гонят жени независимо дали имат талант или не. Личи си какви хора гледат предаването :roll: