PDA

View Full Version : Ot kade da teglq...Pls help



Liz
04-12-2005, 03:21
MOLQVI kajete mi ot kade moga dateglq pesni...Poprincip teglq ot WinMX ma tezi koito iskam gi nqma...Ili prosto ne moga da gi izteglq...Ne mi davayre free bg site-ove kato datata 6toto az NQMAM dostap do tezi.I ako tursq v google hva6tam 68876 vurusa za po malko ot 4as..Tam e pulno v tiq site-oce...Taka4e iskam da mi prepora4ate site deto VIE ste go polzvali(ili programa) i da nqma virusi...Po to4no iskam da izteglq takiva pesni

Jamelia - Dj
Sugababes - Hole In The Head
lasgo-all night long
Shana Vanguarde - Gimme Gimme Gimme
Daniel Bedingfield - Wrap My Words Around You
Uniting Nations - Out Of Touch
the underdog project - miami
Arash - Tike Tike Kardi
noferini and dj guy feat. hilary-pra sonhar
Depeche Mode - Enjoy The Silence
Nelly feat. Christina Aguilera - Tilt Ya Head Back
David Guetta - The World Is Mine
David Morales - How Would You Feel
Benassi Bros. feat. Dhany - Make Me Feel
Benassi Brothers & Dhany - Hit My Heart
Danzel - Pump it up
Danzel - You Are All Of That
Geri - Ride It
blue-curtain falls
Karizma - Mr. Killer
Sergio Del Rio - Parazaar
Michael Gray -The weekend

I drugi nqkoi bulgarski...Pop ili 4algi...Ta molqvi kajete mi site ili programa ot kadeto moga da si izteglq gore napisanite pesni pls.
Tva Zna4i MNOGO za mene...6toto si4ki tiq pesni mi napomnqt za BG :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry:

tedo_davis
04-12-2005, 04:45
www.free.bol.bg/emil
tyrsi tuka - dano si dovolna - i dano e ostanalo neshto!ima vsi4ko - stiga dase porovish - lesno e t'va e direktoriq.

Liz
04-12-2005, 10:19
Pak kazvam NQMAM dostap kum pove4eto(izvestnite) BG free saitove.
I vse pak nqkoi da znae nqkoi s dostap do 4ujbina?Ili dori da ne e bulgarski?Ami programa...Molqvi kajete mi...

techCandy
04-12-2005, 11:14
ами пробвай със http://seekasong.com
но не ти гарантирам че ще намериш мноол там....но някой неща поне може би ще успееш да откриеш....айде успех

Liz
04-12-2005, 15:26
Oh thanx fore_of_satan ama gi nqma pesnite ,koito mi trqbvat...Ni6to vse nqkoga 6te mi svur6i rabota :wink:

Az si svalih dosta ve4e sas WinMX sas dvesta zora...No ima takiva deto NIKADE ne moga da gi namerq...To4no lubimite mi :(
Na Daniel Bedingfield-Wrap My words around you
The Underdog Project-Miami off nikade gi nqma...Nqkoi da znae kade moje da gi ima...Az iskam i da si svalq otnovo Uniting Nations-Out of touch..Az q svalih ama ne6to e nqkav radio edit..Po razli4ni s glasovete...A az iskamoriginalnata...Ako nqkoi mi dade site ili kvoto i da e otkadeto moga da izteglq 6te sum mu adski blagodarna..Mersi

LunaTriCk
04-12-2005, 17:03
Намери си ги с програмата Ares. Нещо като eMule(ако знаеш какво е това де...)

http://www.aresgalaxy.org/download.html

Liz
04-12-2005, 19:32
Luna Trick Adski Mnogo ti blagodarq :!: Merso Mnogo!!!Zlaten si!...Nay-nakraq ospqh da si gi namerq...Blagodarq oak :wink:

Sa samo ostava da namerq site za BG muzika...

LunaTriCk
04-12-2005, 20:11
За нищо. Ами имаше тема за тях някъде в раздела Музика май...нещо от рода на "От къде да тегля музика безплатно" ако се не лъжа :?

tedo_davis
04-13-2005, 04:44
Pak kazvam NQMAM dostap kum pove4eto(izvestnite) BG free saitove.
I vse pak nqkoi da znae nqkoi s dostap do 4ujbina?Ili dori da ne e bulgarski?Ami programa...Molqvi kajete mi...
imashe nqkva programa kadeto namira pesni v celiq svqt - neshto ot sorta na "2 mp3 find" ili neshto takova ... razpitai nqkade.

SimpleGirl
04-13-2005, 06:45
Има една програма - DC++. С нея можеш да намериш абсолютно всичко, което някой е качил де. И БГ музика и чужда... всичко!

korn___
04-15-2005, 04:45
da hubavo za DC++ ama 6te gi tegli6 s skorosta na gol qhlov pensioner samo da ti kaja v data.bg go ima si4koto tova no probai da si razmurda6 mozaka kak da si nameri6 si4ko as sa teglq kum 20 filma ot tam :twisted: ako iska6 moga i da ti kaja kak da tegli6 ot tam ama na li4no de ne na ob6ta za ko da mi se tormozi survara i da teglq po bavno zaradi drugite :D

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Liz
04-15-2005, 21:43
da hubavo za DC++ ama 6te gi tegli6 s skorosta na gol qhlov pensioner samo da ti kaja v data.bg go ima si4koto tova no probai da si razmurda6 mozaka kak da si nameri6 si4ko as sa teglq kum 20 filma ot tam :twisted: ako iska6 moga i da ti kaja kak da tegli6 ot tam ama na li4no de ne na ob6ta za ko da mi se tormozi survara i da teglq po bavno zaradi drugite :D

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Abe ti podigrava6 li mi se?Ili tupa se opitva6 da me iazkara6?(Ili i dvete)?
Izvinqvay ama az kazah izri6no 4e NE moga da teglq ot data.bg ili ot drugi free bg-ta.V BG mojeh ama ne i tuka.
A moje6 li da mi obasni6 togava kak da teglq ot DC++ svalih q no ne stava ne6to...Qvno naistina trqbva da si razmardam mozaka... :evil:

SuNrIse
04-17-2005, 09:59
az si polzvam emule i sum mnogo dovolna vsi4ko si namiram samo trqbva da ima6 dobur net ina4e stava dosta bavno :wink:

04-17-2005, 13:51
liz ti kyde si ??? az imam absolutno syshtia problem ... v uk sym .. sia isntallnah ares ama neshto ne moje da me connectne . triabva li da opraviam niakakvi nastroiki ili to samo si gi zasicha ???? :cry: :cry: :cry:

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-17-2005, 19:26
www.m-b0x.com - яко сайтче

Bimper-ska
04-17-2005, 23:54
Ako si v mreja, probvai s ne6to ot tipa peer-to-peer. To daje mai vse o6te e zakonno :)

IKisseDAGirL
04-24-2005, 16:54
Aide nqkoi da mi kaje nqkoq druga programka za tarsene na muzika 6toto
s eMule i Ares imam problem... :)))