PDA

View Full Version : Нова Среща В Пловдив?!



tedo_davis
04-12-2005, 05:04
Кой иска нова срещичка?!
какво ще кажете за ... другата неделя?Значи пада се ... 24-ти Април ... отново в 14:30 ... само кажете каде ... тоя път аз не казвам ... значи 24-ти април ... 14:30 (мястото избирате вие)

Niilo
04-12-2005, 06:55
Заради подписа ти съм навит да дойда на тази среща :)

tedo_davis
04-12-2005, 07:59
Заради подписа ти съм навит да дойда на тази среща :)
okay no izmislete kade shte e sreshti4kata :)

Niilo
04-12-2005, 08:02
Предлагам да е една екскурзия до Альоша ;) Няма нищо по-хубаво в този град от тази гледка горе. А и има къде да се сяда.

Надявам се нямате идеи да се забиете в някакви шибани кафенета при положение, че времето е толкова хубаво.

tedo_davis
04-12-2005, 08:06
Предлагам да е една екскурзия до Альоша ;) Няма нищо по-хубаво в този град от тази гледка горе. А и има къде да се сяда.

Надявам се нямате идеи да се забиете в някакви шибани кафенета при положение, че времето е толкова хубаво.
nene .. predlagam awe ... na 24-ti april v 14:30 ...
otnovo na centralna po6ta pod 4asovnika
Niilo ... ugovorili sme se ve4e s BaT_GirL ... i legendally_blonde (dano ne i obyrkah nicka ) da hodim v Trakiq - za t'va ... nema da e alioshata.

Suddenly
04-12-2005, 14:28
I az shte doida:P
Samoche ne sym ot Plovdiv i shte doida s nqkoi priqtelka:)
:D
Nali tei staa?:)

sladkoto_mime_
04-12-2005, 15:47
I az shte doida:P
Samoche ne sym ot Plovdiv i shte doida s nqkoi priqtelka:)
:D
Nali tei staa?:)
moje mi :P

sladkoto_mime_
04-12-2005, 15:51
sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?

tedo_davis
04-13-2005, 05:04
sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?
emi tyi kato minaliq pyt ... bqhme v "Atlas"-a ... sled tova v tqhniq kvartal (ki4uka) kadeto nai-malko mi se hodeshe .. zaradi "LZ" ... mislim da doidem kym kv. "Trakiq" kakvo shte kajete?!Tuka ima edno gotino kafence - Feisis ... ( sladkoto_mime_ ti 10000% go znaesh ) kakvo shte kajete da idem tam ?

sladkoto_mime_
04-13-2005, 11:28
sladuri izmislete kade da hodim,shtoto e tapo da sednem i da se zabiem v nqkoe kafe,tedo_davis vie s BaT_GirL kvo ste se razbrali?
emi tyi kato minaliq pyt ... bqhme v "Atlas"-a ... sled tova v tqhniq kvartal (ki4uka) kadeto nai-malko mi se hodeshe .. zaradi "LZ" ... mislim da doidem kym kv. "Trakiq" kakvo shte kajete?!Tuka ima edno gotino kafence - Feisis ... ( sladkoto_mime_ ti 10000% go znaesh ) kakvo shte kajete da idem tam ?
Znam go Faces :P to tuka v trakia si imame samo nqkolko taka da kaja po-hubavi kafence i tva e edno ot tqh :) pak i ima po-golemi sapareta nakoito shte moje da se saberem ako sme pove4e hora:}Ina4e nqma problem - Dr nedelq , 2.30 na poshtata,abe ako sha idvate kam tr,dai az da ne se razkarvam na tam a napravo da vi 4akam tuka... :P hah...abe sha se razberem

BaT_GirL
04-13-2005, 12:38
Ей Тедо,пак ще излизаме а?Съгласна съм.Пак на старото място начи?

_Jessy_
04-13-2005, 16:12
A za6to da ne e ot drugata strana na po6tata \ne pod 4asovnika, a tam na stylbi4kite\ Tam e sqnka, 4akat se po-malko hora i... awe po-dobro mestence e :) Kvo 6e kajete ? [/b]

sladkoto_mime_
04-13-2005, 16:37
A za6to da ne e ot drugata strana na po6tata \ne pod 4asovnika, a tam na stylbi4kite\ Tam e sqnka, 4akat se po-malko hora i... awe po-dobro mestence e :) Kvo 6e kajete ? [/b]
Nz .. kadeto kajete,ama dai da si se 4akame pak tam,shtoto otzad...awe nqma da se namerim

She-Devil
04-13-2005, 17:39
Ammmmm./..Aydi na poshtata pod chasovnika, v syshto time!sreshtaite se az nqma da doida!!!!!!:))))





eeee, SHEGUVAM SE,kak nqma da doyda!?Az ako ne doyda shte umra bez Tedo-to mi!!!!:) :roll: :wink: :wink: :wink:

She-Devil
04-13-2005, 17:46
E xora!Ama xora imame poloviiiiinnn den - i ako e toplo shte imame time da otidem i na Aliosha i na drugoto tepe, i v trakiq i kyde li oshte ne?!!!!!Syglasni li ste? :) :roll:

_Jessy_
04-14-2005, 15:23
hahaha, ti polovinata grad iska6 da obikolim... 6e ni se otka4at krakata :) A i e veroqtno da se razvali vremeto... moje da vali :(

She-Devil
04-14-2005, 17:48
Eyyyyyyy, ni mi puka az otivam v Atlasa!!!!Ako shte i sama...e nqma da sim sama - az i moeto AZ!!! xaxaxa :) :roll:
Tedoooooo, mamka mu iskam da te vidq,mrynnnn!!!!Iskammmmmmmmmmmmmm!!!!!!:)

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-14-2005, 20:11
Hehehe:))) Ami dano se razberete nai-nakraq iskreno vi go pojelavam :)

tedo_davis
04-15-2005, 06:01
haide hora eto vi krainoto reshenie :
Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate :)

sladkoto_mime_
04-15-2005, 06:35
Hehehe:))) Ami dano se razberete nai-nakraq iskreno vi go pojelavam :)
ti nqma li da doidesh be nade?

Legally_Blonde
04-15-2005, 14:47
haide hora eto vi krainoto reshenie :
Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate :)
ok.tedo!Ama da ne stane pak taka 4e da sme nqkolko 4oveka nakryst!Ei da doidete!Nqma stra6no vsi4ki 6tw tw poznaqt,za6toto ti si.....edninstveniq s tolkova 6antav vyn6en vid!Aide 6te se vidim!Cunki na na ma6a!:)))) :lol: :twisted:

tedo_davis
04-15-2005, 19:19
haide hora eto vi krainoto reshenie :
Nedelq - 24-ti april 14:30 na centralna poshta pod 4asovnika.Az shte sedq na stylbi4kite - shte me poznaete.Koito ne me znae koi sym - oranjeva bluza s 1 izvynzemno na neq - moje da sym s dunkovo qke ... pri4eskata mi e dosta shantava - neshto sredno mejdu rusa i rijava kosa - nqma na4in da me zbyrkate.

Drugo - Snimkite sa gotovi - v sybota ili nedelq shte gi skaniram i shte vi gi ka4a tuka da gi gledate :)
ok.tedo!Ama da ne stane pak taka 4e da sme nqkolko 4oveka nakryst!Ei da doidete!Nqma stra6no vsi4ki 6tw tw poznaqt,za6toto ti si.....edninstveniq s tolkova 6antav vyn6en vid!Aide 6te se vidim!Cunki na na ma6a!:)))) :lol: :twisted:
]az sha ti dam na tebe edna maSHa!
Btw men si me znaete kak izglejdam.Ei ... utre shte vzema ssnimkite ot Brat-4eda ... dnes gi vidqh - strahotni sa ;) samo trqbva da gi skaniram - shte mi vidite fizionomiikata :))))
iskam vsi4ki da doidete ei!

_Jessy_
04-15-2005, 21:28
hora, kvo 6e kajete da kajem primerno da se po4akame tam 10-tina minutki, za da nqma uvisnali :)

tedo_davis
04-15-2005, 21:34
hora, kvo 6e kajete da kajem primerno da se po4akame tam 10-tina minutki, za da nqma uvisnali :)
razbirase - shte gi zadyrja si4ki nai-malko ot 14:30 do 14:40 shte sedim :)

She-Devil
04-16-2005, 15:51
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:

tedo_davis
04-17-2005, 07:58
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:
Bebs ... i ti na men mi lipsvash no pyrvo se porovi v e-maila si i vij edno pismo koeto sam ti pratil --- pomisli po nego i posle shte vidim - ne se izdyrja ve4e - sorka.

lady_bird
04-17-2005, 10:13
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:Dolu rutzete ot Teo!6te te ubiq!!!ne go dokosvai,za6toto...6te te hvana i 6te svur6a s teb!!! :x samo da mi padne6 i 6te vidi6 ti dali 6te ti lipsva Tedo ili po-skoro jivota ti 6te ti lipsva!!! :x

04-17-2005, 11:40
Az se trepa na rabotata cqla sedmica, za da vidq lichiceto ti v kraq na sedmicata, a ti?!!!!Nqma da kazvam dumite ot roda, che mn te obicham - moje bi shte go razberesh, a moje bi nqkoi den, no shte e kysno! anyway! Kakvo da napravq, che kogato sim dnevna ne mi ostava vreme dori za ximiqta, kamoli za teb, prosto za nishto ne mi ostava vreme.Lubovta ne e sdelkaaa!!!!!!!
Kakvo da napravq, che mi skapa nastroenieto...mersi, pove4e edva li shte iskam .....4e pove4e na kyde?!slusham nightiwish.....nqmam dumi, a i komentaryt tuk e izlishen.
.................................................. .................................................. ...
:!: Prosto ne moga da se vijdam s teb po chesto ,kakto ti se iska - neshto trqbva da strada - kogato sim noshtna po shte stava,zashtoto shte xodq i na uroci....Ako sym ti nujna,znaesh kyde da me namerish - v nas!tazi sedmica sim noshtna i v ponedelnik t.e. utre do 6pm shte sim v nas!Ako iskash da prodyljim - molq, zapovqday da pogovorim,ako ne.........:(((((( Karai, ako pak placha za edno mom4e...nqma da mi za sefte!!!!!!:(
MaShA

tedo_davis
04-17-2005, 12:45
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:Dolu rutzete ot Teo!6te te ubiq!!!ne go dokosvai,za6toto...6te te hvana i 6te svur6a s teb!!! :x samo da mi padne6 i 6te vidi6 ti dali 6te ti lipsva Tedo ili po-skoro jivota ti 6te ti lipsva!!! :x
hey stiga!!!!!!!!!!!!Ne me karaite prosto da zabravq za tozi forum - nedeite.
Btw ... ako ima nqkoi zabravil - na 24-ti v nedelq ... 14:30 na centr. po6ta pod 4asovnika - men me znaete koi sym sabirame se ...

She-Devil
FORGIVE ME!

LiNkiN4eTo
04-17-2005, 14:58
:roll: ииииииии ..... давай ....... :roll:

tedo_davis
04-18-2005, 06:02
:roll: ииииииии ..... давай ....... :roll: koi kvo da dava ne te razbrah :)

LiNkiN4eTo
04-18-2005, 12:27
ааа нищо , говоря си :lol:

lady_bird
04-18-2005, 14:30
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:Dolu rutzete ot Teo!6te te ubiq!!!ne go dokosvai,za6toto...6te te hvana i 6te svur6a s teb!!! :x samo da mi padne6 i 6te vidi6 ti dali 6te ti lipsva Tedo ili po-skoro jivota ti 6te ti lipsva!!! :x
hey stiga!!!!!!!!!!!!Ne me karaite prosto da zabravq za tozi forum - nedeite.
Btw ... ako ima nqkoi zabravil - na 24-ti v nedelq ... 14:30 na centr. po6ta pod 4asovnika - men me znaete koi sym sabirame se ...

She-Devil
FORGIVE ME!sujalavam,ne sum iskala da stavam pri4ina za spor...prosto...moje6e da mi kaje6 za neq!6tqh da te razbera i nqma6e dori da go opsujdame,no trqbva6e li da 4aka6,da hlutna do u6i,za da razbera za neq?!za6to go napravi?!za6to vsi4ki me naranqvat?! :cry: a az ti imah takova doverie!nikoga ne se bqh sumnqvala v teb!!!za6to???otgovori mi???az vse o6te te obi4am,i to mnogo,no moje6e da mi kaje6!nali uj mi kazva6e vsi4ko!vinagi sum bila iskrenna s teb,nikoga ne sum te lugala!ti za6to me luga pove4e ot 2 mesetza?! :cry: ako si tzelql da me nakara6 da stradam-bravo,uspq!!! :cry:

Cyberdyne_101
04-18-2005, 14:40
Maмоооо, тая среща се превърнала в сапун :o 8)

tedo_davis
04-18-2005, 14:44
SHte te ubiqqqq,shto v podpisaaaaaaaaaaaaaaa?!UjaSt!!!!!!!!!!!MAI trqbvashe da kaja, ujasTno sim trognata!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))0 :oops: Tedo lipsvash mi ujasTno mnogo ,iskam nai posle da te gushnaaaaa!!!!:) :oops:Dolu rutzete ot Teo!6te te ubiq!!!ne go dokosvai,za6toto...6te te hvana i 6te svur6a s teb!!! :x samo da mi padne6 i 6te vidi6 ti dali 6te ti lipsva Tedo ili po-skoro jivota ti 6te ti lipsva!!! :x
hey stiga!!!!!!!!!!!!Ne me karaite prosto da zabravq za tozi forum - nedeite.
Btw ... ako ima nqkoi zabravil - na 24-ti v nedelq ... 14:30 na centr. po6ta pod 4asovnika - men me znaete koi sym sabirame se ...

She-Devil
FORGIVE ME!sujalavam,ne sum iskala da stavam pri4ina za spor...prosto...moje6e da mi kaje6 za neq!6tqh da te razbera i nqma6e dori da go opsujdame,no trqbva6e li da 4aka6,da hlutna do u6i,za da razbera za neq?!za6to go napravi?!za6to vsi4ki me naranqvat?! :cry: a az ti imah takova doverie!nikoga ne se bqh sumnqvala v teb!!!za6to???otgovori mi???az vse o6te te obi4am,i to mnogo,no moje6e da mi kaje6!nali uj mi kazva6e vsi4ko!vinagi sum bila iskrenna s teb,nikoga ne sum te lugala!ti za6to me luga pove4e ot 2 mesetza?! :cry: ako si tzelql da me nakara6 da stradam-bravo,uspq!!! :cry:
ne sam iskal da go napravq naro4no - prosto - sydba.!

Satanas_daughter
04-18-2005, 16:02
sudba niama.vij kvo lady pt

tedo_davis
04-18-2005, 17:05
Sam razbirase samo si ela v BG ... vij i da mi nosish disk-4e :)
Marti - naistina syjelqvam.
btw za nerazbralite -> Nedelq 14:30 na centralna po6ta pod 4asovnika - shte me poznaete nqma na4in.Koito ne me znae - pic-vete v podpisa shte mu pomognat.Nai vernoqtn shte sym s oranjeva teniska s 1 izvynzemno na neq :}

sladkoto_mime_
04-19-2005, 06:41
emi zna4i shte se vidim :P

tedo_davis
04-19-2005, 08:13
emi zna4i shte se vidim :P
ti gledai pak da mi iz4eznesh - toq pat shte ti se sardq.

She-Devil
04-19-2005, 13:17
Xora, stiga s taq sapunka - The Bold AND the beautiful !!!!
:))) lADy_bIRd NQMA za kakvo da plachesh za momche, koeto edva li shte vidish [ zashtoto si ot sf], pyk i ako go vidish shte e nay-mnogo za nqkolko dena! Prosto ne si struva! Ne ti kazvam, za da se ottyrva ot teb, a te syvetvam! To rabotata e opechena veche - shte te boli, ama moje bi i ti si vinovnata, ne samo Tedoto!!!! :)

:twisted: :P :twisted:

amy lee
04-19-2005, 13:27
cyberdyne, suglasna sum, tuka kvi intrigi se vurtqt... :shock: naprao sapuuuun!!!! boza!

lady_bird
04-19-2005, 13:36
cyberdyne, suglasna sum, tuka kvi intrigi se vurtqt... :shock: naprao sapuuuun!!!! boza!nel,ti pone si v te4enie...ne oburkvai :roll: taka ili ina4e napregnatata atmosvera!

amy lee
04-19-2005, 13:52
cyberdyne, suglasna sum, tuka kvi intrigi se vurtqt... :shock: naprao sapuuuun!!!! boza!nel,ti pone si v te4enie...ne oburkvai :roll: taka ili ina4e napregnatata atmosvera!e, da, ama...4akai, az ne q oburkvam, a q napragam :lol:, s. marty :lol:

LiNkiN4eTo
04-19-2005, 14:46
Nooo man , Noooo cry :wink:

amy lee
04-19-2005, 14:55
Nooo man , Noooo cry :wink: twa zarad` podpisa li mi be6e? :lol:

sladkoto_mime_
04-20-2005, 12:21
Abe hora v nedelq e cventnica :P Da ne bi da imame nqkoi imennik? :P

LiNkiN4eTo
04-20-2005, 12:22
Nooo man , Noooo cry :wink: twa zarad` podpisa li mi be6e? :lol:
ъъхъ :lol:

sladkoto_mime_
04-20-2005, 12:26
emi zna4i shte se vidim :P
ti gledai pak da mi iz4eznesh - toq pat shte ti se sardq.
heh .. mi mai nqma da ti e nujno da mi se sardish .. taka de shte doida :P

lady_bird
04-20-2005, 13:56
Xora, stiga s taq sapunka - The Bold AND the beautiful !!!!
:))) lADy_bIRd NQMA za kakvo da plachesh za momche, koeto edva li shte vidish [ zashtoto si ot sf], pyk i ako go vidish shte e nay-mnogo za nqkolko dena! Prosto ne si struva! Ne ti kazvam, za da se ottyrva ot teb, a te syvetvam! To rabotata e opechena veche - shte te boli, ama moje bi i ti si vinovnata, ne samo Tedoto!!!! :)

:twisted: :P :twisted:vij kakvo,masha,nqmam nujda ot suvet,za da znamkogo da obi4am i za koi da pla4a,puk i 6tom na 15 g.o6te ne si znaela kakvo e lubov,nai-malko polezni 6te sa mi tvoite suveti!ti znae6 li vuob6te kakvo sa 4uvstvata?!moje6 da obi4a6 nqkogo i bez da si go vijdala,no za kakvo li ti obqsnqvam lubovta,tq ne moje da se obqsni-tq se izpitva!!!izpitai q pone vednuj i togava 6te govorim :!: :roll:

She-Devil
04-20-2005, 16:25
Xey, lady KOKOSHKA!!!! :)
Na pochti 20 godini sym, mai sym jivqla pove4e ot teb, za da mi dyrjish tozi ton!!!!:) I da ti otgovorq na vyprosa - da, bila sim ujasno vlubena, do vmania4avane, do bolka. Edva se ottyrvax ot bolkata, stradax po izgubenata lubov 4 godini, nima ne znam?!!!!:) Kakto i da e....tova e MINALO!!!!Preodolqx go!!!! :lol:

Satanas_daughter
04-20-2005, 16:56
hey lady_bird, She-Devil nedeite da se duvchete,veroiatno si imate pravo i dvete,no niama smisul.lady_bird razbiram te za tedo,ama shte go preudoleesh,radvai se na jivota ti do kuto mojesh i ne izpadai v depresii,ne e smisleno.She-Devil i teb te razbiram vse pak si hodite s tedo i ako triabva da sum iskrenna mnogo hubavi neshta sum chula za teb, i az znam kakva e bolkata ot istinskata liubov.
i dvete ste sladurki,karaite go po spokoino,ako reagirate na vsiako neshto taka,niama da vi ostanat nervi,pazete si gi za po sushtestvenite neshta :D

sladkoto_mime_
04-20-2005, 17:03
hey lady_bird, She-Devil nedeite da se duvchete,veroiatno si imate pravo i dvete,no niama smisul.lady_bird razbiram te za tedo,ama shte go preudoleesh,radvai se na jivota ti do kuto mojesh i ne izpadai v depresii,ne e smisleno.She-Devil i teb te razbiram vse pak si hodite s tedo i ako triabva da sum iskrenna mnogo hubavi neshta sum chula za teb, i az znam kakva e bolkata ot istinskata liubov.
i dvete ste sladurki,karaite go po spokoino,ako reagirate na vsiako neshto taka,niama da vi ostanat nervi,pazete si gi za po sushtestvenite neshta :D
saglasna sam ... sprete da sporite i da se razpravqte , ne e nujno da si habite nervite za takiva neshta ... aide {}

tedo_davis
04-21-2005, 05:10
AHhhhhhhh vie 2-te... prestanete da se djavkate tuka ... kato si predstavq 4e tova stava zaradi men ... iska mi se da si rezna grycmulq i da ne se zanimavam.VIjte ... neznam i az kakvo da kaja ...zashtoto ... shtoto sam si typi4ak po rojdenie - kato malyk sigurno sam padal po stylbite s glavata napred.Za tova molq vi ne se karaite zaradi men!!!4e ima hilqdi mom4eta zaradi koito bi trqbvalo da se skarate - az k'vo sym ?!?Nishto interesno.Ufff 4ak kompleksi shte mi izbiqt :cry:

tedo_davis
04-21-2005, 05:42
btw za sreshtata - RAZBRAHTE LI SE KOI SHTE IDVAT I KOI NE?!?!?

Niilo
04-21-2005, 21:37
В това хубаво време в неделя, ще се забиете в кафене.. да ви се чуди човек на акъла.

Впрочем, има си ЛС за спорове и интриги.

Satanas_daughter
04-21-2005, 23:19
В това хубаво време в неделя, ще се забиете в кафене.. да ви се чуди човек на акъла.

Впрочем, има си ЛС за спорове и интриги.
che ima,ima nikoi ne te e karal da chetesh intrigite kato ne iskash,kvo tolkova,sporiat si horata nishto loshoo

tedo_davis
04-22-2005, 04:49
В това хубаво време в неделя, ще се забиете в кафене.. да ви се чуди човек на акъла.

Впрочем, има си ЛС за спорове и интриги.
ei Mozyk vidq li v4era oblacite?To verno 4e dnes vremeto go biva ama v nedelq moje da se razvali i posle - MEKIQ!
P.S. --> Dano se posaberem hora - da ne sme samo kato minaliq pyt.

sladkoto_mime_
04-22-2005, 09:54
abe da vi kaja na men mi se iska da zeam da se razkaraem na nqkade a ne da se zabiem v nqkoe kafe
btw tedo_davas kam tr li shte idvame?

Niilo
04-22-2005, 09:56
@Satanas_daughter това е тема за среща в Пловдив, а не сапунена опера, ясно?

@tedo_davis ей олигар, недей да ми викаш мозък, deal? Времето в неделя ще е адски слънчево, максималните температури ще са около 21-22°. За разлика от тебе, не говоря неподготвен, ясно ли ти е?

sladkoto_mime_
04-22-2005, 12:46
horica,mai i toq pat shte minete bez mene :cry:

She-Devil
04-23-2005, 15:38
Niilo ay po-krotko!Ne obicham da se karams xorata,no ako obijdat priqtelite mi,stafam neponosima!!!!Kato ne te interesuva - ne cheti, tuka sme si svoi xora, ako ne si sys nas, si sreshtu nas! i Ari chupkata togava! Tova e mnenieto mi!!!! :roll:

tedo_davis
04-23-2005, 18:33
@tedo_davis ей олигар, недей да ми викаш мозък, deal? Времето в неделя ще е адски слънчево, максималните температури ще са около 21-22°. За разлика от тебе, не говоря неподготвен, ясно ли ти е?
okay okay no ne mi vikai tolkova - kazal sam neshto i vednaga az vinoven :~(
sladkoto_mime_ ... shte ti se karam :"~( Ti mi obeshta da doidesh ... molq te ela utre :~(Sq kakvo shte si praivm ? sigurno shte sme pak nie 4-rimata kakto bqhme minaliq pyt:~(

sladkoto_mime_
04-24-2005, 09:41
@tedo_davis ей олигар, недей да ми викаш мозък, deal? Времето в неделя ще е адски слънчево, максималните температури ще са около 21-22°. За разлика от тебе, не говоря неподготвен, ясно ли ти е?
okay okay no ne mi vikai tolkova - kazal sam neshto i vednaga az vinoven :~(
sladkoto_mime_ ... shte ti se karam :"~( Ti mi obeshta da doidesh ... molq te ela utre :~(Sq kakvo shte si praivm ? sigurno shte sme pak nie 4-rimata kakto bqhme minaliq pyt:~(
tedo sorry nqma da moga da doida,prosto ne sam si v pld,sha se pribera taq ve4er..dr pat , na teb ti pisah na LS-to,sha se razberem :roll: aidi bye-4e{}

Niilo
04-24-2005, 10:13
Niilo ay po-krotko!Ne obicham da se karams xorata,no ako obijdat priqtelite mi,stafam neponosima!!!!Kato ne te interesuva - ne cheti, tuka sme si svoi xora, ako ne si sys nas, si sreshtu nas! i Ari chupkata togava! Tova e mnenieto mi!!!! :roll:

Ти си си непоносима и без да обиждат приятелите ти, моме.
Като имате да си кажете нещо, което засяга само вашата групичка - има си IRC, има си ЛС, има си и среща в неделя, на която можете да си разказвате сапуните си. Това е тема за среща в Пловдив, а не за любовни интриги. Кои сте си свои хора?! Този форум да не е само за теб ма, уфсъ?!

Можеш да си завреш мнението където пожелаеш. Аман от устати животни, до къде стигна вече генното инжинерство...

BaT_GirL
04-24-2005, 11:04
Niilo ay po-krotko!Ne obicham da se karams xorata,no ako obijdat priqtelite mi,stafam neponosima!!!!Kato ne te interesuva - ne cheti, tuka sme si svoi xora, ako ne si sys nas, si sreshtu nas! i Ari chupkata togava! Tova e mnenieto mi!!!! :roll:

Ти си си непоносима и без да обиждат приятелите ти, моме.
Като имате да си кажете нещо, което засяга само вашата групичка - има си IRC, има си ЛС, има си и среща в неделя, на която можете да си разказвате сапуните си. Това е тема за среща в Пловдив, а не за любовни интриги. Кои сте си свои хора?! Този форум да не е само за теб ма, уфсъ?!

Можеш да си завреш мнението където пожелаеш. Аман от устати животни, до къде стигна вече генното инжинерство...
4uI SeGa v TozI FoRuM Sme Ot DoStA VreMe.NiKoGa Ne Sme PoZvOlIlI I nQmA dA pOZvOlIm nA vSI4Ki "NOVA4ETA" Da Ni PoGubVaT sAZdAdEnItE oTnOsHeNiQ Da Ni ObiJdaT I O6tE KaKvO nE!nE zNAm zA6To vSI4KI mISlITe vSE kAK dA sE iZfUkAtE pREd pO sTArItE fOrUMcI.aMaN Ot TakiVa NaDuTi NovA4eTaKoiTo SamO ObiJdaT PriQtElITE mI.aKO tI pRE4I tOVA KaKvo I KADe pI6Em pRoStO nE gO 4EtI.nAdqVaM Se Da sAM dOsTaTa4nO qSNa.

PP.SoRRy PeoPle Ama NqMam KiRiLicA!

BaT_GirL
04-24-2005, 11:09
@Satanas_daughter това е тема за среща в Пловдив, а не сапунена опера, ясно?

@tedo_davis ей олигар, недей да ми викаш мозък, deal? Времето в неделя ще е адски слънчево, максималните температури ще са около 21-22°. За разлика от тебе, не говоря неподготвен, ясно ли ти е?
I Pi4 SaVeTvaMtE dA nE mE pREdIzVIkVAsH ZADa Ne iZhvAr4iSh Ot toZi ForUm-ParVo.I VtoRo i Az Sam ot PlovDiv Tai 4e Ne Si MisLi 4e Ne MoGa Da RazBeRa Koi Si.TuK 6tEsI MeRi6 pRIkAZkItEzA dA nE tI gI iZmERq aZ!!

Forbidden1
04-24-2005, 11:28
niilo 6e te razberta koi si kade si i- Hmuz, 6e doidat "starite forumci" da ti durpat u6ite!
Btw ako 6te se biete i az 6e doida! :twisted:
Heavy Metal RuLZ!!!

BaT_GirL
04-24-2005, 11:43
niilo 6e te razberta koi si kade si i- Hmuz, 6e doidat "starite forumci" da ti durpat u6ite!
Btw ako 6te se biete i az 6e doida! :twisted:
Heavy Metal RuLZ!!!
NiKoi S NiKoGo NqMa dA sE bIe pROsTO tOvA mOM4E tRQbVA dA rAZbErE 4E nIE sME iZgRAdIlI nE6TO i 4e tOI Ne E NIKOI ZaDa Se OpItVa Da Go RaZrU6AvA

Forbidden1
04-24-2005, 11:46
Ok, Ok
btw ti za6to ne si trugnala za sre6tata??

BaT_GirL
04-24-2005, 12:58
Ok, Ok
btw ti za6to ne si trugnala za sre6tata??
za6toto ne6tata se obarkaha i nqma da hodq

Niilo
04-24-2005, 13:37
A, ROFLMAO.


4uI SeGa v TozI FoRuM Sme Ot DoStA VreMe.NiKoGa Ne Sme PoZvOlIlI I nQmA dA pOZvOlIm nA vSI4Ki "NOVA4ETA" Da Ni PoGubVaT sAZdAdEnItE oTnOsHeNiQ Da Ni ObiJdaT I O6tE KaKvO nE!nE zNAm zA6To vSI4KI mISlITe vSE kAK dA sE iZfUkAtE pREd pO sTArItE fOrUMcI.aMaN Ot TakiVa NaDuTi NovA4eTaKoiTo SamO ObiJdaT PriQtElITE mI.aKO tI pRE4I tOVA KaKvo I KADe pI6Em pRoStO nE gO 4EtI.nAdqVaM Se Da sAM dOsTaTa4nO qSNa.

Той затова и форума е на такова ниско ниво - защото 'старите' продължавате да го тормозите с безмозъчните си надраменници.
Не погубвам никакви отношения, а споделям основна форумна етика - темата е за бла-бла, говори се за бла-бла, а не за нещо друго.
Да се фукам пред кой? LOL. Моме, ако имам нужда да се правя на каквото и да било пред такива като тебе, щях да се зария някъде от липса на самочувствие.
Надутия в случая си ти - погледни само как ми говориш, лелче. А, и не обиждам никого.
ОК, deal. И ти не чети когато обиждам приятелите ти, за да не ти пречи.
Ясна си ми, като бял ден - плоска и безмозъчна...


I Pi4 SaVeTvaMtE dA nE mE pREdIzVIkVAsH ZADa Ne iZhvAr4iSh Ot toZi ForUm-ParVo.I VtoRo i Az Sam ot PlovDiv Tai 4e Ne Si MisLi 4e Ne MoGa Da RazBeRa Koi Si.TuK 6tEsI MeRi6 pRIkAZkItEzA dA nE tI gI iZmERq aZ!!

Селско е да се говори на "пич", пичке. Срамен е факта, че си от Пловдив.
Първо - от този форум няма как да изхвърча. Не си ти тази, която определя правилата тук, а точно обратното - ти си тази, която ги нарушава. Освен това, сме колеги с Алекс и Цецо, така че недей да ми правиш подобни заплахи, ясно ли ти е? А да, и още нещо - мога да ти дам ЕГН, телефон, адрес дори, снимка - ела ме намери, много те бива на думи, а? Ела ми измери не само думите, ами и оная работа, ако искаш.


niilo 6e te razberta koi si kade si i- Hmuz, 6e doidat "starite forumci" da ti durpat u6ite!
Btw ako 6te se biete i az 6e doida!

За тебе се отнася същото.


NiKoi S NiKoGo NqMa dA sE bIe pROsTO tOvA mOM4E tRQbVA dA rAZbErE 4E nIE sME iZgRAdIlI nE6TO i 4e tOI Ne E NIKOI ZaDa Se OpItVa Da Go RaZrU6AvA

Изградили сте... какво?! И аз руша... какво?!?!

BaT_GirL
04-24-2005, 14:28
A, ROFLMAO.


4uI SeGa v TozI FoRuM Sme Ot DoStA VreMe.NiKoGa Ne Sme PoZvOlIlI I nQmA dA pOZvOlIm nA vSI4Ki "NOVA4ETA" Da Ni PoGubVaT sAZdAdEnItE oTnOsHeNiQ Da Ni ObiJdaT I O6tE KaKvO nE!nE zNAm zA6To vSI4KI mISlITe vSE kAK dA sE iZfUkAtE pREd pO sTArItE fOrUMcI.aMaN Ot TakiVa NaDuTi NovA4eTaKoiTo SamO ObiJdaT PriQtElITE mI.aKO tI pRE4I tOVA KaKvo I KADe pI6Em pRoStO nE gO 4EtI.nAdqVaM Se Da sAM dOsTaTa4nO qSNa.

Той затова и форума е на такова ниско ниво - защото 'старите' продължавате да го тормозите с безмозъчните си надраменници.
Не погубвам никакви отношения, а споделям основна форумна етика - темата е за бла-бла, говори се за бла-бла, а не за нещо друго.
Да се фукам пред кой? LOL. Моме, ако имам нужда да се правя на каквото и да било пред такива като тебе, щях да се зария някъде от липса на самочувствие.
Надутия в случая си ти - погледни само как ми говориш, лелче. А, и не обиждам никого.
ОК, deal. И ти не чети когато обиждам приятелите ти, за да не ти пречи.
Ясна си ми, като бял ден - плоска и безмозъчна...


I Pi4 SaVeTvaMtE dA nE mE pREdIzVIkVAsH ZADa Ne iZhvAr4iSh Ot toZi ForUm-ParVo.I VtoRo i Az Sam ot PlovDiv Tai 4e Ne Si MisLi 4e Ne MoGa Da RazBeRa Koi Si.TuK 6tEsI MeRi6 pRIkAZkItEzA dA nE tI gI iZmERq aZ!!

Селско е да се говори на "пич", пичке. Срамен е факта, че си от Пловдив.
Първо - от този форум няма как да изхвърча. Не си ти тази, която определя правилата тук, а точно обратното - ти си тази, която ги нарушава. Освен това, сме колеги с Алекс и Цецо, така че недей да ми правиш подобни заплахи, ясно ли ти е? А да, и още нещо - мога да ти дам ЕГН, телефон, адрес дори, снимка - ела ме намери, много те бива на думи, а? Ела ми измери не само думите, ами и оная работа, ако искаш.


niilo 6e te razberta koi si kade si i- Hmuz, 6e doidat "starite forumci" da ti durpat u6ite!
Btw ako 6te se biete i az 6e doida!

За тебе се отнася същото.


NiKoi S NiKoGo NqMa dA sE bIe pROsTO tOvA mOM4E tRQbVA dA rAZbErE 4E nIE sME iZgRAdIlI nE6TO i 4e tOI Ne E NIKOI ZaDa Se OpItVa Da Go RaZrU6AvA

Изградили сте... какво?! И аз руша... какво?!?!
Da BiVa Me Na DuMi.I ZnaEsH Li Az Ne NaRuShaVaM PraViLaTa.ProSto OtdAvnA sAM Tuk PoZnAvAM HoRaTa Po-DoBre Ot TeB.EdIn SaVeT Ne SaDi NqKoI SaMo Ot EdNo NeGoVo MneNiE dEmEk She-Devil.Az Te SleDa Ot DoStA VreMe I Sam VidQlA mNEnIqTA tI.i tOvA nE bEsHe zApLAhA a sAvEt :wink: .sHtO sE oTnAsQ dO tOvA cHe "pi4" BiLo SeLsKo Az PaK ShTe Ti KaJa cHe Da GoVoRiSh nA "mOme" esTArOmODnO!Ako NqKoI SmeTnE cHe TeMaTa StAvA uJaSnA i BezMiSleNa ToI(MODERATORA)sHtE q iZtrIe I Shte NaPRaVi ZAbElEjKa.nEsHtO iLI sYm kIOrAvA iLI tI nE sI mOdErAtOr!!!

Niilo
04-24-2005, 14:40
Не съдя. Това, че използвах обидни думи по неин адрес беше породено от факта, че тя първа започна да се отнася зле с мен.

"Моме" е убер-здраво, на кой му пука, че никой в днешно време не го използва. Дори да е старомодно (в което не ивждам какъв е проблема), поне не е селско, за разлика от "пич", да не говорим "пичка".

Не съм модератор. Но, бива ме за мародератор, don't you think, lady?

Стига толкова, разводни се и без това течната тема. Ако имаш да казваш нещо още - давай на ЛС да пренесем разговора.

tedo_davis
04-24-2005, 17:01
Mamka mu!!!!!!!!!!!
e skoro taka ne me bqha precakvali sys masovo vryzvane na TENEKIQ!Nikoi ama absoliutno nikoi nqmashe.Bqhme samo Az i She-Devil ... (i BRat4eda no toi ne vliza tuka) ... btw BaT_GirL ... jalko 4e ne doidohte ... :~( sq mi e super sdugano ...
Ei Nilo ili koito si tam ... k'vo si tragnal da se zaqjdash sys vsi4ki ?!!?Prosto nqkoi kato te drazni - ne mu obryshtai vnimanie kvo si se razpishtql tuka!

BaT_GirL
04-24-2005, 20:05
Mamka mu!!!!!!!!!!!
e skoro taka ne me bqha precakvali sys masovo vryzvane na TENEKIQ!Nikoi ama absoliutno nikoi nqmashe.Bqhme samo Az i She-Devil ... (i BRat4eda no toi ne vliza tuka) ... btw BaT_GirL ... jalko 4e ne doidohte ... :~( sq mi e super sdugano ...
Ei Nilo ili koito si tam ... k'vo si tragnal da se zaqjdash sys vsi4ki ?!!?Prosto nqkoi kato te drazni - ne mu obryshtai vnimanie kvo si se razpishtql tuka!
SoRRy TeDo No ProSto NqMaShE kAk dA dOiDA.DneSka 6ToTo E CvetNicA i BqHme S NA6TE nA iMeN Den!sry mnogo

tedo_davis
04-25-2005, 05:30
Mamka mu!!!!!!!!!!!
e skoro taka ne me bqha precakvali sys masovo vryzvane na TENEKIQ!Nikoi ama absoliutno nikoi nqmashe.Bqhme samo Az i She-Devil ... (i BRat4eda no toi ne vliza tuka) ... btw BaT_GirL ... jalko 4e ne doidohte ... :~( sq mi e super sdugano ...
Ei Nilo ili koito si tam ... k'vo si tragnal da se zaqjdash sys vsi4ki ?!!?Prosto nqkoi kato te drazni - ne mu obryshtai vnimanie kvo si se razpishtql tuka!
SoRRy TeDo No ProSto NqMaShE kAk dA dOiDA.DneSka 6ToTo E CvetNicA i BqHme S NA6TE nA iMeN Den!sry mnogo
nqmash problemi nqkoi den shte napravim i druga sreshta.
Btw Veni ti imash da si polu4avash snimki ot 1-vata sreshta koqto se systoq na 9-ti april ;)Trqbva da si gi polu4ish - za spravka ... brat'4eda :))))))))))))))
Btw da vi kaja imashe nqkakvi 2 zabludeni girl-4eta na poshtata ... koito me pitaha dali sym imal sreshta s tqh i mi izdrynkaha neshto za internet ... slu4aino da e nqkoq ot foruma ili ... byrkam ? :roll: :roll: :roll:

Forbidden1
04-25-2005, 09:36
A we 1 savet- sledva6tiq put izberete nqkakva data koqto da ne e praznik. Za6toto na cvetnica 87% ot horata ili imat imen den ili 6te hodqt na gosti na nqkoi imennik.