PDA

View Full Version : за влизането в чужди профили



Traffic
04-13-2005, 15:28
някой отворко си мисли, че като ми е разгадал паролата и ми е изтрил няколко лс, аз няма да забележа. да, ама не. забелязах го веднага. и за негово сведение, новата парола само аз си я знам и ше види един голям и твърд *** като се опита пак да ми влезе в профила. имам подозрения кой може да ми е влизал в профила, но тва ше го запазя за себе си и за който трябва.

LunaTriCk
04-13-2005, 17:39
ей ся' ше дзвънна на Жорката да докара G класите, да му направят главата - болница...

LiNkiN4eTo
04-13-2005, 18:55
б*х негоата мама ....

Ev1lG1rL_
04-13-2005, 19:29
Aaa toq nomer kak stava ? :P

BABY_SEXY_GIRL
04-13-2005, 21:06
Много странно :roll: Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата :shock:

techCandy
04-14-2005, 08:28
да бе, мерси че ни осведоми
ама нямаше нужда наистина http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif

Traffic
04-14-2005, 09:24
Много странно :roll: Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата :shock: ми ако се има с цецо.... не обвинявам никой конкретно, но ето на - в пощата ми има известие за лично съобщение вчера в 22:50 ч., а ся влизам и пак го няма. сещай се кой бърника, дето не му е работа и ше му пратя едно наказание... :twisted: :twisted: :twisted: ако ми пращаш лични съобщения, пращай ги в моя форум, защото там никой няма власт, освен мене... :twisted: :twisted: :twisted:

LiNkiN4eTo
04-14-2005, 10:42
Е добре де , признавам си - АЗ БЯХ :!: :!: :!: :roll:



бАзИкАм сА бЕ :D

aBeP4eTo
04-14-2005, 11:43
Сигурен ли си, че не е станала някаква грешка?
Струва ми се много съмнително някой да ти влиза в профила! :roll:

^I don't give a fuck^
04-14-2005, 11:58
Кофти тръпка :D........

Traffic
04-14-2005, 12:56
Сигурен ли си, че не е станала някаква грешка?
Струва ми се много съмнително някой да ти влиза в профила! :roll: е каква е тая грешка, която прави така, че личните от определен човек изчезват, а останалите си стоят? а и от опит знам, че човек, който тайно е бил надарен с админски права може да влиза в който си иска профил, щото и аз съм админ и влизам в който си искам профил и то без парола. :roll:

ProstoAz
04-14-2005, 13:08
Ооо, Радо...не се вманиячавай. :? Какъв таен админ? :shock:
Според мен, просто нещо си се объркал, или пък си изтрил тези ЛС-та и сега не помниш.
Или пък ако ти е препълнено мястото и е 100% пълно, като получиш ново ЛС, най-долното, което е най-старо самичко си се трие... :roll:

baby_one
04-14-2005, 13:19
a be neznam ama ako lipsvat nqkakvi saobshteniq sigurna sa ot men

LunaTriCk
04-14-2005, 13:39
О, боже това ми намирисва на държавна конспирация, опит за сваляне на правителстовто, правителствена измама. Виновника трябва да се накаже с публична екзекуция.

no seriously dude, who gives a fuck ? Контактувай повече с хора извън интернет пространнството и тогава вече няма да ти трият личните съобщения.

Traffic
04-15-2005, 12:32
О, боже това ми намирисва на държавна конспирация, опит за сваляне на правителстовто, правителствена измама. Виновника трябва да се накаже с публична екзекуция.

no seriously dude, who gives a fuck ? Контактувай повече с хора извън интернет пространнството и тогава вече няма да ти трият личните съобщения. ти като не разбираш защо не си траеш, а? първо, винаги трия папките получени и входящи като се напълнят на 80%. а най-интересното е, че личните от бейби уан си ги получавам всичките, при положение, че и двете папки са пълни на 20% от една седмица насам. а когато получа смс от **, че ми е пратила лс естествено само личното от нея го няма. и влизането в профила ми е от един човек, който вместо да помисли трезво върху нещата, ревнува по-зле от малко дете и си мисли разни неща, на които и малкото дете не би повярвало. и за това, защото е приятел с разни хора, си мисли, че като ми влиза в профила аз няма да забележа. също така си мисли и, че аз съм ламер и той е недосегаем. но ще си получи наказанието. както казах на един човек вече, няма да е физическо наказание, но ще е такова, че няма да помирише тийн. ако ще си демонстрираме връзки и аз имам такива и ще му стане лошо като се сблъска с тях. най-открито му казвам тука, че ако не спре да ми влиза в профила ше има наказание не само за него, ми и за тоя, дето му е дал тва право да ми влиза в профила.

LunaTriCk
04-15-2005, 14:34
OMFGhttp://www.my-smileys.de/smileys2/angst.gif
Сега война и ли обявихме:?: Толкова ли неделима част от твойто същестуване са едни лични съобщения:?: То незнам кой е по-голямото дете от вас двамата. Този, който "ревнува" или този който се ядосва на простотии...

Traffic
04-15-2005, 16:10
OMFGhttp://www.my-smileys.de/smileys2/angst.gif
Сега война и ли обявихме:?: Толкова ли неделима част от твойто същестуване са едни лични съобщения:?: То незнам кой е по-голямото дете от вас двамата. Този, който "ревнува" или този който се ядосва на простотии... не мисля, че би ти харесало някой да ти влиза в профила без да знаеш, нали? а и това си е нарушение и вече съм писал на който трябва за това. :twisted: :twisted: :twisted:

LunaTriCk
04-15-2005, 20:27
във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.

BABY_SEXY_GIRL
04-15-2005, 21:45
във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.

Съгласна съм с това мнение :!:

04-15-2005, 21:54
Много странно :roll: Не ми се вярва някой да ти бърника из пощата, от къде подяволите ще ти знае паролата :shock: ми ако се има с цецо.... не обвинявам никой конкретно, но ето на - в пощата ми има известие за лично съобщение вчера в 22:50 ч., а ся влизам и пак го няма. сещай се кой бърника, дето не му е работа и ше му пратя едно наказание... :twisted: :twisted: :twisted: ако ми пращаш лични съобщения, пращай ги в моя форум, защото там никой няма власт, освен мене... :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

04-15-2005, 21:58
:lol:

tedo_davis
04-16-2005, 06:16
да бе, мерси че ни осведоми
ама нямаше нужда наистина http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif
ebati gazarkata.


Traffic toq e bahti glupaka ... btw adminite na saita mogat li da mu vidqt IP-to ot koeto e vlizano ?!

aBeP4eTo
04-16-2005, 09:05
[B]aneD А ти моето момче може ли по-полека с убидите а?
Това нещо си е лично м/у вас и няма нужда всички да ти четем простотиите ! :roll:

Traffic
04-16-2005, 11:52
да бе, мерси че ни осведоми
ама нямаше нужда наистина http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif
ebati gazarkata.


Traffic toq e bahti glupaka ... btw adminite na saita mogat li da mu vidqt IP-to ot koeto e vlizano ?!могат, разбира се. въпроса е дали искат. :roll: шото пича е мн добър приятел с цецо и се съмнявам, че цецо ше предприеме нещо. :roll: ама не ми пука. колкото до виктор, нека ме обижда колкото си иска, накрая той ше го отнесе заради обидите, а не аз, така че ми е през оная работа какво говори. :twisted:

а на лунатрик пак ше му кажа да не си вре носа, където не му е работа. когато човек не разбира нещо е по-добре да си трае, не да се прави на философ... :roll: ама лунатрик май още не го е разбрал, шото още не е излязъл от пубертета.....

karamel4eto`m
04-16-2005, 12:03
6e zvunenm na go6o kerpedena pod prqkor hackera i 6e razbere koi ko e prail !

Traffic
04-16-2005, 12:14
6e zvunenm na go6o kerpedena pod prqkor hackera i 6e razbere koi ko e prail !а, споко, не ми треа хакерска помощ. вече пратих мейл на създателите на php-форумите и те все ше измислят начин да спрат това. :twisted: :twisted: :twisted: в краен случай вече ше търся помощ от един пич, дето живее срещу нас и по цял ден хаква квото му кефне. даже за цс си беше напрайл хакове... :lol: :lol:

04-16-2005, 20:33
[B]aneD А ти моето момче може ли по-полека с убидите а?
Това нещо си е лично м/у вас и няма нужда всички да ти четем простотиите ! :roll:
Spoko :!: :wink:

LunaTriCk
04-17-2005, 06:48
а на лунатрик пак ше му кажа да не си вре носа, където не му е работа. когато човек не разбира нещо е по-добре да си трае, не да се прави на философ... :roll: ама лунатрик май още не го е разбрал, шото още не е излязъл от пубертета.....

Можеше да се разбереш лично с проблемния "нарушител", но тъй като си пуснал тема за да могат всички да разберат твойте "огромни" проблеми, това вече някак и мен засяга. Виж сега, става някакво разминаване тук. Хем го обявяваш публично това "престъпно деяние", хем после казваш "това не е твоя работа". Следващия път като искаш да си решиш личните проблеми си ги реши на 4 очи, а не ни занимаваш кой ти трии съобщенията и т.н. Съмнявам се да има някой, който да се вълнува от това, че ти влизат в профила.
А колкото до пубертета....don't make me laugh, намери се кой да ми го каже...

so mazy!
04-17-2005, 09:11
а на лунатрик пак ше му кажа да не си вре носа, където не му е работа. когато човек не разбира нещо е по-добре да си трае, не да се прави на философ... :roll: ама лунатрик май още не го е разбрал, шото още не е излязъл от пубертета.....

Можеше да се разбереш лично с проблемния "нарушител", но тъй като си пуснал тема за да могат всички да разберат твойте "огромни" проблеми, това вече някак и мен засяга. Виж сега, става някакво разминаване тук. Хем го обявяваш публично това "престъпно деяние", хем после казваш "това не е твоя работа". Следващия път като искаш да си решиш личните проблеми си ги реши на 4 очи, а не ни занимаваш кой ти трии съобщенията и т.н. Съмнявам се да има някой, който да се вълнува от това, че ти влизат в профила.
А колкото до пубертета....don't make me laugh, намери се кой да ми го каже...

takiva hubavi mnenia rqdko vijdam.. tvurde rqdko.. i ne samo tva ami vsichkite koito e puskal lunatrick v tazi tema absoliutno podkrepqm =)
p.s. imam chuvstvoto, che v toq forum za purvi put nqkoi upotrebi sukrashtenieto omfg, koeto az taino obojavam lollllz

Traffic
04-17-2005, 20:44
а на лунатрик пак ше му кажа да не си вре носа, където не му е работа. когато човек не разбира нещо е по-добре да си трае, не да се прави на философ... :roll: ама лунатрик май още не го е разбрал, шото още не е излязъл от пубертета.....

Можеше да се разбереш лично с проблемния "нарушител", но тъй като си пуснал тема за да могат всички да разберат твойте "огромни" проблеми, това вече някак и мен засяга. Виж сега, става някакво разминаване тук. Хем го обявяваш публично това "престъпно деяние", хем после казваш "това не е твоя работа". Следващия път като искаш да си решиш личните проблеми си ги реши на 4 очи, а не ни занимаваш кой ти трии съобщенията и т.н. Съмнявам се да има някой, който да се вълнува от това, че ти влизат в профила.
А колкото до пубертета....don't make me laugh, намери се кой да ми го каже...с въпросния нарушител нямаше как да се разбера лично, шото като му пратя лс той си повтаряше едно и също като латерна. или като развален грамофон, според както предпочиташ. но забелязвам, че след като го усмириха в неговия град, изведнъж престанаха да ми изчезват лс. :roll: на тебе не ти пука дали ми влизат в профила, но ако аз ти влеза в твоя, изтрия ти сичко, сменя ти дори мейла и паролата, ше вииш как ше те завълнува тва и ше си пуснеш веднага тема, сигурен съм.... :twisted: :twisted:

LunaTriCk
04-18-2005, 11:00
във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.

това мнение си го пропуснал да го прочетеш явно...
Виждам, че сте се оправили вече. Толкоз беше. End of story.

Traffic
04-18-2005, 12:52
във всеки случай нямаше да пускам цяла тема за да се оплаквам, че някой ми влиза в профила при условие, че зная кой е. ненужни надувки са това.

това мнение си го пропуснал да го прочетеш явно...
Виждам, че сте се оправили вече. Толкоз беше. End of story.ми да. не виждам за какво ти беше да се месиш? пуснах темата за да може въпросния индивид да я прочете, шото както ти казах, на лс той си повтаряше едно и също и като че ли нищо не му влизаше в главата. :roll:

LunaTriCk
04-18-2005, 17:09
Можеше отначало да обясниш на кратко кой, как, защо, а не да ни оставяш в невидение и нямаше да се "меся"

Traffic
04-18-2005, 19:19
Можеше отначало да обясниш на кратко кой, как, защо, а не да ни оставяш в невидение и нямаше да се "меся"ако бях написал кой и защо после един трети юзер щеше да ми се кара и за тва писах малко с недомлъвки. но важното е, че тоя третия юзер усмири другия и тая тема вече може да бъде делната от мародераторите. :roll:

Bolid1
04-18-2005, 19:50
Da qsno, [B]aned ti e vlizal v profila, a ako beshe kazal BSG shteshe da se "syrdi" :lol:
Poznah li? 8)

LunaTriCk
04-18-2005, 20:04
Will the real Moderator please stand up :?:

Traffic
04-18-2005, 20:08
Will the real Moderator please stand up :?: You mean the mod to wake up? :lol: :lol: :lol: :P

LunaTriCk
04-18-2005, 20:21
Тук бих използвал един известен в у-ще лаф:
Се в гъз!

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 14:28
Тук бих използвал един известен в у-ще лаф:
Се в гъз!


ф чии гъз е въпроса!