PDA

View Full Version : Markovite drehi



Bimper-ska
04-14-2005, 15:31
Kajete si mnenieto za markovite drehi. Koi marki predpo4itate, za6to, dali e hubavo da se hodi na daskalo s markovi drehi i izob6to vsi4ko, koeto se setite.
Zna4i moita lubima marka drehi e Kenvelo. Mnogo si gi haresvam, oba4e koftito e, 4e tuka v BG mnogo skupo gi prodavat, i obiknoveno ot razprodajbite v 4ujbina starite modeli gi nosqt tuka i gi davat dvoino v sravnenie s redovnite im ceni zad granica. A ina4e mi haresvat i nqkoi ne6ta ot Daphne.

TSecret
04-14-2005, 15:59
btw ako ne si nosi6 drehite na u4ili6te kade drugade? :shock: ....i az haresvam kenvelo no mi e stranno za6to kazva6 4e sa skupi az go namiram za evtini...a daphne za dosta oficialni i mislia 4e sa za po golemi....
Na men mi haresvat drehite na Mango,Sabotage,Replay,Diesel,Enita i ot po "visokite" - Roberto Cavalli :wink:

SimpleGirl
04-14-2005, 16:31
Сега всички ще напишат колко много маркови дрехи имат, че само такива купуват.. бля бля :D :D Имам само една-две маркови парцалки и не ги различавам кой знае колко от "дрехите за простолюдието" :) Пък и най-малко ме интересува цената на дрехата - важно е как ми стои и дали ми харесва. + това има мн по-смислени неща, за които могат да се дадат 200лв. от един потник или блуза там.. кфото ще да е..

Taina{} и аз ги знам марките да ги изреждам :D

pinK_Baby
04-14-2005, 17:24
според мен разбира се е по-добре да носиш маркови дрехи, но аз лично нямам много такива...по-важното е не с коя марка ще се изфкаш,а как се чувтваш в тази дреха, какво настроение ти носи,как ти стои,защото може една дреха от някоя не толкова засукана марка да ти приляга точно все едно е правена за теб и да е от качествена материя (въпреки,че е рядкост...но все пак) искам да кажа,че не марката прави дрехата и затова има достатъчно доказателства , при които "маркова" дреха се скапва на третото обличане...също искам да кажа,че е глупаво да се изтъкваш с дрехите си...те не те правят нищо по-добро от другите,просто доказват,че имаш повече пари

Ev1lG1rL_
04-14-2005, 18:45
Сега всички ще напишат колко много маркови дрехи имат, че само такива купуват.. бля бля :D :D Имам само една-две маркови парцалки и не ги различавам кой знае колко от "дрехите за простолюдието" :) Пък и най-малко ме интересува цената на дрехата - важно е как ми стои и дали ми харесва. + това има мн по-смислени неща, за които могат да се дадат 200лв. от един потник или блуза там.. кфото ще да е.. Dam i az taka mislq puk osven tva nqmam nikoi v daskaloto da trugne da proverqva dali si s markovi dre6ki ili ne...

Sk8er4o
04-14-2005, 18:46
Ами...кефя се на Globe, DC, Circa.
А ако ш' са праа на фийешън - RBK(Reebok), United Colours of Beneton, Tom Tailor

incheto
04-14-2005, 18:49
lubimite mi marki sa Benetton..Terranova..Kenvelo..i si4ki ostanali gotini marki no naistina pove4eto sa dosta skapi4ki no pak sa perfektni:)

karamel4eto`m
04-14-2005, 18:58
Сега всички ще напишат колко много маркови дрехи имат, че само такива купуват.. бля бля :D :D Имам само една-две маркови парцалки и не ги различавам кой знае колко от "дрехите за простолюдието" :) Пък и най-малко ме интересува цената на дрехата - важно е как ми стои и дали ми харесва. + това има мн по-смислени неща, за които могат да се дадат 200лв. от един потник или блуза там.. кфото ще да е.. Dam i az taka mislq puk osven tva nqmam nikoi v daskaloto da trugne da proverqva dali si s markovi dre6ki ili ne...

napulno gi podkrepqm !

04-14-2005, 19:12
Въпреки че не си падам по дизеловите агрегати, дрехите на diesel ме кефат. :lol:

BlinDBoY
04-14-2005, 21:43
1.Kappa
2.Umbro
3.Pelle Pelle
4.Pepe Jeans
6.Levis
7.RedStar
8.Replay
9.Rocawear
10.Prodigy
11.Ecko
Тва са ми единствените..маркови дрехи :lol:

Satanas_daughter
04-14-2005, 22:13

Bimper-ska
04-15-2005, 09:25
da poqsnq - Kenvelo v BG sa skupi, a ako ste namerili ne6to na po-snosna cena, nai-veroqtno ne e original. Tova e adresa na Kenvelo:
www.kenvelo.com
Tam vinagi si slagat nai-noviq katalog i mojete da razgledate. A sum pisala Daphne, poneje vse pak sum na 20 i mi se nalaga ponqkoga da hodq s takiva drehi. I Bianca su6to haresvam, poneje tam si namiram drehi po mqrka. Markovite dre6ki tova im e predimstvoto - vinagi ima tvoq nomer, a ako nqma, moje6 da si poru4a6 (tova ve4e e samo pri nai-guzarskite).

Momchenceto
04-15-2005, 12:23
Любимите ми марки са "Стоков базар Илиянци" и "На тъмно" ако знаете само как на ме вълнува дали е комерсиално скъпо евтино изтуркано и т.н. щом ме кефи друго не ме вълнува...на никой не се бутам да ми гледа марката и цената на дрехите и на никой не се бутам да ми харесва стила на обличане :P имам само едни кецове на няква марка дето преди не съм я чувал Reef и тфа е от мене

bad4e
04-15-2005, 13:47
мдаа само оригинални дрехи!мноо се кефя на марките одибос, рибок, бетон.адски готини са ма са мноо скъпи...ма нищо нали тряа да гъзареем ще си ги купуваме.....

бтв сега сериозно-не мисля че има чак толкова огромно значение марката на дрехата която носиш.ок може би ще ти е по-хубаво да знаеш че носиш нещо оригинално, ма заслужава ли си да дадеш 100лв за някъв мизерен потник от една кръпка например, в който няма нищо красиво, ми просто го купуват шото е еди ква си марка и струва еди колко си пари...не е ли по-добре да си купиш някви други неща за тия пари :) иначе мен ме кефят nike,adidas,reebok,globe,billabong,converse, мисля че правят наистина супер готини удобни и спортни неща :))))))

04-15-2005, 15:16
billabong,osiris,globe но като си имаш нещо марково,работата е в това да не се правиш на гъз пред друготе,са всеки открива смисъла в този тип дрехи за себе си,лично за мен е че са по-качествени

korn___
04-15-2005, 16:15
dam ... iskam ADIDAS ancuk 4eren s belite linii kato na vokala na korn samo vednuj sum obli4al takova ne6to i prosto imah 4ustvoto 4e 6te ubiq nqkoi ako me pipne i go iscapa napravo se slqh s teq drehi taka gi obiknah no sega perkam s PUMA no adidas e istinata !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Sk8er4o
04-15-2005, 17:09
Thx, на Анонимко, че напомни за Озирис и О'Джио :)

FlowerinesS
04-15-2005, 17:21
мдаа само оригинални дрехи!мноо се кефя на марките одибос, рибок, бетон.адски готини са ма са мноо скъпи...ма нищо нали тряа да гъзареем ще си ги купуваме.....

бтв сега сериозно-не мисля че има чак толкова огромно значение марката на дрехата която носиш.ок може би ще ти е по-хубаво да знаеш че носиш нещо оригинално, ма заслужава ли си да дадеш 100лв за някъв мизерен потник от една кръпка например, в който няма нищо красиво, ми просто го купуват шото е еди ква си марка и струва еди колко си пари...не е ли по-добре да си купиш някви други неща за тия пари :) иначе мен ме кефят nike,adidas,reebok,globe,billabong,converse, мисля че правят наистина супер готини удобни и спортни неща :))))))
pazi bojeee...ujas!samo za poslednoto sym suglasna...ne mi se vqrva "mdaaa samo originalni drehi" da ima6 6tom kato ti pravqt vpe4atlenie cenite..ako ima6e samo originalni drehi moje bi 6te6e da smqta6 , 4e tva e ne6to normalno za teb ...a ne da se prai6 tuka na interesna....
Kolkoto do markovite drehi imam naistina , no tva NE ME PRAVI PO-RAZLI4NA ot drugite...pri tva se nau4ih da hoda po razni pazari- 6to s mi edni klasi4eski dynki za 140-50 leva kato ot kapitan rai4o naprimer moga da si zema za tiq pari 4 - 5 4ivta????????? :roll: :lol: :lol: :lol: pri tva ima razni deto naistina mi haresvat... :D :D pri tva edna imitaciq det si q zeh ot tam q byrkat non-stop 4e e originalna , 6tot si mislqt , 4e hoa samo s markovi drehi pyk to ne e 4ak taka...te pove4eto fr sa eksperti po taq tema , ama i te se zablujdavat!kolkoto do sportnite stoki...opredeleno sa samo originalni 6tot tuka stava vapros i za za6tita naprimer...sa Climalite det mi pi6e na pantalonite ...ei takiva materii , koito ti osigurqvat napr.prez zimata da ti e toplo , prez lqtoto-hladni4ko..ei takiva

FlowerinesS
04-15-2005, 18:06
kolkoto do vis6ata moda...nz..ima razni super krasivi drehi..ama sa dosta luskavi i ne vyrvi da hodi6 taka na u4ili6te naprimer...puk i ima tolkova razdvijena teen moda sega po magazinite naprimer mango , terranova , benetton , s.oliver , sisley , levis , replay , sabotage , Tally Weijl i takaaaa natatttuk...smqtam , 4e tezi rokli , poli , biustieta i t.n. -mrejesti ,sateneni i t.n. prosto ne sa da se obli4a6 taka vseki den...dnes naprimer si kupih edno biustie ot Tally Weijl deto e rozovo i otgore nqkca 4erna mreji4ka..ima i dantelka..i se edno si po belio..sega ve4e se 4udq za kvo si go kupih.. :roll: no e super sladko i 6te si go nosa..drug e problema s edna pola det e sy6tata ama ot dr magazin..v koito prodava4kata mi se prevaznasq6e da si q kupuvam sega , 4e bili butikovi i bili po 1 br. i 6teli d q kupqt...aidee beee...taq naprao se ebava6e mn zdravo s men...4esto nqkoi 6te q kupi taq pola...hubava be6e , no ne si zaslujava6e spord men :roll: puk i nqma koi da dade tolkova pari za neq :lol: :lol: :lol: taq za nqkva v4era6na me pomisli..6a me mine tq..6teli da q kupqt..bla bla

e_l_i_z_a
04-15-2005, 18:15
otivam v "na tumno",kupuvam si parcalki i izlizam...
RnBWear,NaTumno,PDiddy,Billabong,Reebok :wink:

04-15-2005, 19:53
Umbro :wink:

bad4e
04-15-2005, 22:36
мдаа само оригинални дрехи!мноо се кефя на марките одибос, рибок, бетон.адски готини са ма са мноо скъпи...ма нищо нали тряа да гъзареем ще си ги купуваме.....

бтв сега сериозно-не мисля че има чак толкова огромно значение марката на дрехата която носиш.ок може би ще ти е по-хубаво да знаеш че носиш нещо оригинално, ма заслужава ли си да дадеш 100лв за някъв мизерен потник от една кръпка например, в който няма нищо красиво, ми просто го купуват шото е еди ква си марка и струва еди колко си пари...не е ли по-добре да си купиш някви други неща за тия пари :) иначе мен ме кефят nike,adidas,reebok,globe,billabong,converse, мисля че правят наистина супер готини удобни и спортни неща :))))))
pazi bojeee...ujas!samo za poslednoto sym suglasna...ne mi se vqrva "mdaaa samo originalni drehi" da ima6 6tom kato ti pravqt vpe4atlenie cenite..ako ima6e samo originalni drehi moje bi 6te6e da smqta6 , 4e tva e ne6to normalno za teb ...a ne da se prai6 tuka na interesna....
Kolkoto do markovite drehi imam naistina , no tva NE ME PRAVI PO-RAZLI4NA ot drugite...pri tva se nau4ih da hoda po razni pazari- 6to s mi edni klasi4eski dynki za 140-50 leva kato ot kapitan rai4o naprimer moga da si zema za tiq pari 4 - 5 4ivta????????? :roll: :lol: :lol: :lol: pri tva ima razni deto naistina mi haresvat... :D :D pri tva edna imitaciq det si q zeh ot tam q byrkat non-stop 4e e originalna , 6tot si mislqt , 4e hoa samo s markovi drehi pyk to ne e 4ak taka...te pove4eto fr sa eksperti po taq tema , ama i te se zablujdavat!kolkoto do sportnite stoki...opredeleno sa samo originalni 6tot tuka stava vapros i za za6tita naprimer...sa Climalite det mi pi6e na pantalonite ...ei takiva materii , koito ti osigurqvat napr.prez zimata da ti e toplo , prez lqtoto-hladni4ko..ei takiva
a be umnico ti ne vijdash li che se bazikam?? slu4aino da sym napisala otdolu `i btw sega seriozno` ?? ili ne mojesh da shvanesh tynkiq namek ili nz i az...shto po-dobre ne osmislqsh poveche neshto predi da go napishesh a?ne se pravq na interesna izobshto daje, naprotiv-celq s ironiq da usmeq nqkoi drugi hora koito se mislqt za veliki.no ne si vinovna che ne si shvanala...to e prosteno.haide kupuvai si dun4icite i si se kefi na jivota ..

Immortality_
04-15-2005, 23:40
ami men me kefi da se iztarsya v nai modnite i gazarski magazin4eta i da gi pitam dali imat nyakvo danki det da sa lesni za ryazane... ili teniski s obarnati krastove :twisted: i taka mi se radvat prodava4kite... am.. po princip pazaruvam- pantalonite ot raparski butici 6tot me kefyat da sa 6iroki...a bluzi i t.n.- ot metal shop4eta... :twisted: ponyakoga i na zara, na benneton i takiva "modni mesta" se poyavyavat raoti za prepravyane :twisted:

Bimper-ska
04-17-2005, 20:28
Vqrno e, 4e v BG markovite drehi (osven kolekciite na Terranova i Benetton, koito imat sobstveni magazini, a ne samo nqkvi predstaviteli tuka) idvat pone s godina zakusnenie. A ka4estvoto e predimstvo na dre6kite, oba4e ponqkoga i BG drehi na razumni ceni mogat da se kupqt sus po-visoko ka4estvo. Naprimer ima edna marka Junona, tva e BG marka, oba4e ka4estvoto na izrabotka e mn dobro. Vij, drug e vuprosa, 4e ponqkoga modelite ne sa mnogo po vkusa mi...

Guess Who
07-12-2005, 11:39
Kupuvam si samo ka4estveni drehi, obuvki i aksesoari koito saotvetno sa si skupi4ki. Nqmam opredeleni liubumi marki ,no 1 minavane po Vito6ka i prez CUM i si kupuvam nujnite dre6ki.

Terpsihora
07-12-2005, 11:51
[quote="SimpleGirl"][b]Сега всички ще напишат колко много маркови дрехи имат, че само такива купуват.. бля бля :D :D Имам само една-две маркови парцалки и не ги различавам кой знае колко от "дрехите за простолюдието" :) Пък и най-малко ме интересува цената на дрехата - важно е как ми стои и дали ми харесва. + това има мн по-смислени неща, за които могат да се дадат 200лв. от един потник или блуза там.. кфото ще да е..

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С SIMPLEGIRL :D :D :D !!!!!!

art_lady
07-12-2005, 12:20
Spored mene ne e nujno da dava6 stotici levove za parcalki,samo i samo da go ima "markovoto" etiketche,naprimer imam edni frendki,deto za tqh drugi drehi osven markovite ne sy6testvuvat..spored men tva e typo,chovek trqbva da ima naprimer 1-2 po-skypi drehi,no ne samo da sa skypi,no i kachestveni,az naprimer zimata si vzeh edno iake deto ne e nikakva izvestna marka,no super gotino i debelo,estestveno be6e skypo,no za parite koito dadoh naistina ne syjalqvam(ni6to 4e ne pi6e Benetton,Nike,Adidas ili Puma),a pyk ot Terra Nova si vzeh edna bluzka,koqto ni6to ne struva,sled pyrvoto prane v peralnqta se raztegna i stana na gyz.Spored men ima smisal da se kupuvat markovi obuvki,za6oto ot tqh ti zavisi mnogo,naprime ako nosi6 samo nqkakvi gumenki ot 10leva,sled vreme kraka ti se deformira ili zapochvat da ti se potqt krakata,gabicgki i vsqkakvi takiva gadosti,to si zavisi ot platovete s koito se pravqt obuvkite,a nai-kachestvenite obuvki spored men sa Nike i Converse.

mil4eto_
07-12-2005, 12:44
"oneill","billabong"

Black_Orchid
08-25-2005, 12:55
Emi...az nosq ot taka nare4enite "markovi drehi" 6tot sa s po-dobro ka4estvo i vid. Ne vijdam za6to da ne nosq takiva drehi v daskalo. Predpo4itani ot men marki sa S.Oliver,Sisley , SLS, Mango , NInka , MOda Bar(magazin) Miss Sixti (rqdko) i drugi. Az mislq 4e nqma za6to da ne nosi6 "markovi drehi" v u4ili6te stiga da ne se pravi6 na nqkav mn otvoren samo zaradi drehite si :!:

xslapshotx
08-25-2005, 23:34
Абе Fred Perry, Dr.Mаrtens, Ben Sherman и Lotto му е майката. Кви са тия ваши простотии?

zElEnA^mAsLiNkA
08-26-2005, 09:39
Dubre de za6t0 vsi4ki g0v0rqt za cenite ??!!? Ne cenite pravqt drehite ,a materiite ,ama qvn0 tfa nqk0i h0ra nqma da g0 razberat! Az nqmam dreha k0qt0 da ne e pamu4na! Ne n0sq nikakvi elastanti i p0d0bni pr0st0tii! A nqma mn drehi k0it0 sa evtini i sa naistina pamu4ni! Aide taq tema sym q iz4erpalai ne mi se sp0ri ve4e za tfa!
0tn0sn0 0buvkite ... predi 2 dena si kupih Marat0nki Converse 0ba4e ne gi vzeh 6t0t0 sa C0nverse a 6t0t0 sa izcql0 k0jeni , a m0ite kraka sa mn 4uvstfitelni! Aide sq 0bvinete me 4e se 0brivam kyt n0sq ne6t0 neestestven0! Nqma zna4enie markata i parite! Vajen e k0nf0rta! PeaCe

tjhedaheq
08-26-2005, 11:19
[size=20]ОТ ДЕ ГИ ЗЕМАТИ ТЕЗ ПАРИ ЗА МАРКОВИ ДРЕХИ БААААААА???????? КАЖЕТИ И АЗ ДА СИ ЗЕМА :!: [\size]