PDA

View Full Version : Piercing na pyp4eto :)



_Jessy_
04-14-2005, 17:50
Iskam da vi zapitam, nqkoi ot vas ima li piercing na pyp4eto i ako ima kakvo predstavlqva obi4kata :) Az naskoro si napravih i sega se 4udq kakva obi4ka da si sloja... gledah razni, ama iskah i vas da popitam... imate li si liubimi modeli ?
A ako ima i nqkoi, koito znae kade v Plovdiv prodavat qki obi4ki za pyp da kaje, pls, 6te go 4erpq edna kola na sre6tata :)

techCandy
04-14-2005, 20:13
ми аз нямам
но си имам любим модел- с две топчета, едното малко по голямо от другото
а мноол са ми притивни тези дето им висят някви камъчета или не знам там какво точно, но изглежда отвратително
ако си от София, иди в "На Тъмно" там има мноол яки, има и такива които фосфорицират, мен лично точно тези мноол ме радват

BABY_SEXY_GIRL
04-14-2005, 22:20
fire_of_satan , тя е от Пловдив :idea:
Аз имам, но не знам как точно да ти кажа кои ми харесват, тези, които fire_of_satan не харесва - с повече висулки, камъчета...Виж по-подробно магазините с обички в Пловдив и ще си харесаш :P

SuGaR_GiRl
04-15-2005, 21:57
i az si slojih predi polovin godina. sq sam slojila edna s dve sini top4eta.i na men ne mi haresvat mnou visulkite :? be izlez,razgledai i vse 6e ti haresa nqkva:)))

04-16-2005, 09:45
Az naskoro si napravih i sega se 4udq kakva obi4ka da si sloja

Tova ne go razbrah hem si si napravila skoro hem se chudish kakva obichka da si slojish! Ot tam trqbva da sa ti slojili nqkakva, i ako e bilo naskoro ne trqbva da se maha i da se slaga druga pone 3-4 sedmici.
Moqta si q napravih v pld v studioto divi i krasivi.
Men me kefqt razni visqshti obichki, moqta v momenta e s zmiq eto pic :
http://channel.pestera.org/gallery/albums/userpics/10027/normal_piercing%20-%20pisi%5E.JPG

tedo_davis
04-16-2005, 10:27
Kittie_ gotina obi4ka :)

monka
04-16-2005, 11:46
az moqta si q smenih skoro. mnogo be6e sladka,s edno vodno kon4e :) super qka! ama predi okolo sedmica q zagubih :cry: i sega pak sam si s meddecinskata :evil:

Ev1lG1rL_
04-16-2005, 12:21
Moita e edna mnogo sladur4esta peperudka s beli kamu4eta i v diskoto qko sveto :) Mnogo me darvat i teq s dvete top4enca daje imam edna takava rozovi4ka,no ne q nosq za6toto ne6to ednoto top4ence mnogo pada i 6te q zagubq... :(

Bimper-ska
04-17-2005, 21:40
Az imah obica na pupa, oba4e migrira (kojata mejdu top4encata iztunqva do tolkova, 4e izsuhva i obicata pada sama) i sega nqmam :( . Suvetvam te de ne si smenq6 obi4kata skoro, pone mesec da mine, 6toto moje da se infektira, moje i da te boli kato q smenq6. Su6to taka ne si kupivai obica sus zvezdi4ki, poneje tiq zvezdi4ki mi e**ha mamata na dolnata dupka. Mene su6to nai-me kefqt iz4istenite modeli. Ako v Plovdiv imate magazin Na tumno, tam trqbva da ima nai-golqm izbor i na dobri ceni. Vuv Varna, v studio Na tumno, kato hodih da si dup4a ezika vidqh, 4e imat cqla vitrina s obici za pupa, predpolagam, 4e i v drugite studia e taka. Vsi4ki obici sa ot titanievi splavi, taka 4e nqma da se obrine6 ot tqh.