PDA

View Full Version : kak se slaga avatar



sweety_iv4e
04-14-2005, 17:51
kak se slaga avatar :cry:

miloto_girl_4e
04-14-2005, 18:56
profil :arrow: dinami4en avatar :arrow: vuvejda6 linka(URL adresa) na kartinkata
tolkova e prosto :roll:

techCandy
04-14-2005, 20:09
kak se slaga avatar :cry:
пътво има над 100 теми за тъпите аватари
абе подяволите хора научете се да гледате преди да пускате теми
оф толкова ми омръзна http://smilies.sofrayt.com/%5E/e/mgwhore.gif
а сега си намали аватара, огромен е, или си избери по-малък
иначе админа ще ти го изтрие

THE_GANGSTA_GIRL
04-14-2005, 22:52
Няма да е зле да се направи една важна тема за аватарите, защото всеки нов юзер пита едно и също! Мисля че е по-добре да има една такава тема, от колкото 100! В почти всеки друг форум е така и там не се задръства от въпроси "Как да си сложа аватар?", "От къде да си взема аватар?", "К'во е т'ва аватар?" и т.н. Не мислите ли така?

Satanas_daughter
04-15-2005, 00:50
Няма да е зле да се направи една важна тема за аватарите, защото всеки нов юзер пита едно и също! Мисля че е по-добре да има една такава тема, от колкото 100! В почти всеки друг форум е така и там не се задръства от въпроси "Как да си сложа аватар?", "От къде да си взема аватар?", "К'во е т'ва аватар?" и т.н. Не мислите ли така?
ahum Gangsterkata e prava,shte e dobre ako se sloji edna takava tema s oputvune kum novacite kak se slaga avatar i onia kartinki v podpisite,shtoto takiva temi mnogo bukat foruma

04-15-2005, 00:58
А няма да е добре собствениците на форума да направят като нормалните форуми - да платят 2 лв на месец за място където хората да си качват аватарите от компютъра - и там където е линка за аватар да има просто копче за Броуз. Да не говориме че готините форуми имат такова и за снимки и можеш да качваш квито си искаш снимки в мненията си от компютъра си.

SimpleGirl
04-15-2005, 07:42
2 лева са си 2 лева в крайна сметка, а нищо не струва да си качиш примерно снимките или аватарите в някой сайт.