PDA

View Full Version : Албена Вулева и "Скандално жълто"



Tedi_sheep
04-14-2005, 17:15
Тая Албена и предаването и са толкова пошли!Каква е тя, че да упреква, да оплюва и да намира кусури на хора, които с години са се трудили за да стигнат до това ниво, което са и да се харесат на хората!Може би нейната свинска зурла е по-хубава от Деси Слава, или по-красива от гласа На Азис!?Или пък се е трепала като Слави Трифонов за да бъде на върха?!Да, ама НЕ! Добре, че са сценаристите и режисиорите на предаването, че иначе тая селянка Албена кой знае къде щеше да бъде!На Дунав мост,а може би и на Лъвов!Вярно, че предаването и има голяма аудитория от зрители, но те са"зрители" на една лъжа и глупост и е време да го осъзнаят!Нека първо да гледа себе си Албенчето!Когато направи кариера на собствения си гръб тогава да говори за останалите!Това е от мен и тук е възможността и вие да оплюете "безупречната Албенка"!

girlpower
04-14-2005, 17:17
ami az ne ponasqm

tra^la^la
04-14-2005, 17:44
Това съм го гледал няколко пъти...намах какво да правя просто :shock:
че е голяма тъпня-съгласен съм.Че оназ е отвратителна-съгласен съм.
Ама ме разсмя с нейните глупости-единственото хубаво нещо в онази тъпотия :?
Доста е жалка btw :?

pinK_Baby
04-14-2005, 17:58
мога да кажа само,че има много добри сценаристи...без тях тя няма да представлява никакъв интерес....наистина е смешно съчетанието на самите думи и определения,които дава за "звездите". Иначе тя е не само грозна и въобще си е отвратитетлна,но това и е работата на нея...пък и някои от знаменитостите си заслужават...веднъж гледах как говори за Ива Софиянска и наистина каза доста верни неща...пък и трябва,някой такъв който да свива перата на прекалено възгорделите се...съгласна съм,че няма право да говори зле за тези,които са доказали себе си... пък и да не мислите,че на тях им пука особено...имат си и по-важни занимания,а и това е част и от тяхната работа...трябва да са свикнали да се ровят из личния им живот щом се считат за звезди :arrow: рисковете на професията :) 8)

miloto_girl_4e
04-14-2005, 18:08
tova predavane e adski mega prosto :!:
ne go gledam.. nqmam nikakvo jelanie..
gledala sam go 2-3 puti .. samo,za da vidq kakvo predstavlqva :roll:
ujasno e.. prosto scenaristite sa dobri(smisal namirat s kogo za kakvo da se zaqjdat),ama vode6tata e ujasna :!:

gazovia
04-14-2005, 18:12
Аве тая простотия изобщо не я гледайте. тая крава албена вулева за ква се мисли, първо да се види колко е грозна (с тоя нос прилича на глиган ударен с бухалка) и е мноо проста при тва

shall_we_dance
04-14-2005, 18:35
И такива предавания трябва да ги има! :roll: Накъде без тях! :twisted: Кой ще ни разсмива с глупости? :lol:

AvLee
04-14-2005, 18:41
Тая глупост не я гледам доста отдавна..не ми се коментира :twisted:

karamel4eto`m
04-14-2005, 19:01
tva e basi prustotiqta !

kaka_lara
04-14-2005, 19:09
aide ideiata e dobra trqbva da ima i takiva predavania no pone da ima takova koeto da e napraveno kadurno i ima smisleni povodi poradi koito da kritikuvat mediinite lica ne mislq 4e Benito nito ekipa i se spravqt... napravo rezil

manq4kata{P}
04-14-2005, 19:24
i na men mi se slu4va da go gledam ot vreme na vreme tva predavane.mnooogoooo,am naistina adski mi e tapo tova predavane,noo vse pak mi se slu4va da go gledam ponqkoga.mnogo se draznq kato Albena Vuleva opliuva nqkoi ot publi4nite li4nosti.draznq se,za6toto ponqkoga go pravi bez da ima vidimo za kakvo da se zaqde s tqh.ii si gi plqmpa edni da ne zaspi :? noo ponqkoga kazva i istinata za drugi t sa6tite tezi populqrni li4nosti v Balgariq.kogato q gledam,i se smeq na glupostite i tva e,ni6to pove4e.ii kvoto i da kazvame za tva predavane,to si ima redovnata si publika ot zriteli.

Ev1lG1rL_
04-14-2005, 19:28
Eee o6te li ima hora koito go gledat tva... Nooo e sme6no i tupo...

KIKSON4E
04-14-2005, 19:37
A znaete li, 4e tq samata si e scenaristka??? :shock: E ne sam mnogo sigurna, no mislq, 4e e taka!!!
Ina4e i az mislq, 4e predavaneto e mn tapo i sme6no, a i sa6to taka ima nujda ot nego za raznoobrazieto! :?

amy lee
04-14-2005, 20:24
uuu...taq li fe, ne moga da q gledam :evil: baaahti prostotiqta

korn___
04-15-2005, 04:20
seki lud s nomera si :P :lol: 8) abe ko vi puka da se opravqt ako nqkoi den se opre i do vas taq julta prostotiq vadi6 pistoleta naso4va6 go kum kamerata i kazva6 samo "6te broq do 3 i sled tva 6te streelqm na meso" i gledai smao kak izlitat i dim da gi nqma :twisted: ei tva e na4ina

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

04-15-2005, 17:44
супер яка е!

Lil` Bow Wow
04-16-2005, 16:08
"Скандално Жълто"? :)
За тфа предаване не знам обаче онва Сигнално Жълто дето пак го води една руса дет й викат Албена Вулева верно зе да стаа по-тъпо и по-тъпо,6ото мноу зе да лъжи таа жена.Обаче и казва много истини.

П.С. тфа че Азис имал красив глас беше по сме6но от си4ки предавания на Вулева на куп :)

SuNrIse
04-17-2005, 07:08
тва предаване е толкова тъпо толкова много ме изнервя,а пък тая..........супер противна просто не е за пред камери :!:

LiNkiN4eTo
04-17-2005, 14:12
гледала съм го 2 пъти и нямам мнение за предаването и за водащата , но са ми казвали че е голяма идиотщина :!:

grafinka
04-23-2005, 08:53
И аз не я понасям