PDA

View Full Version : Podaruk za bala



Beyonce^^
04-14-2005, 17:19
Zdraveite sladurkovci!Abe to moq problem e,che priqtelqt mi tazi godina zavarshva i shte ima BAL,obache ne znam kakvo tochno da my podarq!Az kogato kaja Bal se seshtam za neshto zlatko ili srebyrno.Taka che moje li da mi kaje nqkoi na kakva cena sa gore dolu sinjirchetata saotvetno sreburni ili zlatni!Ili puk ako nqkoi e v moeto polojenie i veche e reshil podaraka si,da dava savet:)))10x predvaritelno

BABY_SEXY_GIRL
04-14-2005, 21:08
1 :arrow: Темата ти не е за тук!!!
2 :arrow: Излез, разгледай магазините и виж какви видове верижки има и какви са цените! Тук с нищо не можем да ти помогнем, зависи какво тъсриш и от там ще разбереш цената :wink:

kaka_lara
04-15-2005, 03:28
Za zlatoto i bqloto zlato okolo 24 leva na gram srebroto si ima predvaritelno obqvena cena i e zna4itelno po eftino v slu4ai 4e reshish da e neshto po masivno da re4em. Zawisi dali ima nqkakwi kamuni no predpolagam za mom4e ste tursish neshto po iz4isteno orientirovu4no towa moga da ti kaja i sushto 4e matiranoto zlato ili srebro izglejdat mnogo mnogo dobre :D Uspeh da se spresh na neshto i nezawisimo kakwo e to mom4eto mnogo bi se zaradwala nai-malko zaradi jesta :)

капризно
04-16-2005, 17:20
Еми и мойто гадже таз година завършва та покрай рокля, обувки и глупости трябва и за подарък да мисля. Засега съм измислила 2 неща - едно, което съм му обещала - игла за врътовръзка с ръкавели и едно, което е изненада - комплект табакера със запалка понеже е пушач.

Bimper-ska
04-17-2005, 20:49
Preporu4vam ti ne6to sreburno po-masivno, nz kakvo to4no. 6toto mujkite bijuta sa po-masivni ot damskite i za zlato baq 6te se ohar4i6. Naprimer edna debela i hubava sreburna grivna, ili ako ima6 pove4ko pari - sreburen sindjir (oba4e da ne e tip lanec - otvurzah ku4eto i slojih sindjira na vrata, ne6to po-stilno). Vsi4ko zavisi ot sredstvata, s koito razpolaga6.