PDA

View Full Version : Унижение



Myrcheto
04-14-2005, 18:48
Карали ли са ви да се чувствате унижени и нищожни ?
Някой потискал ли е същоността ви ?

Eliiiiiiiiii sexsito
04-14-2005, 18:52
ami da slu4valo se e :roll:
ama ine4e,ne 4e az ne sam gi onijavala :?
ama nz :roll: :wink:

Ev1lG1rL_
04-14-2005, 18:55
Mmm poprincip mnogo rqdko mi se slu4va ne6to takova...no 4esto az unijavam horata,za koeto malko se mrazq polse no... :roll: :? :roll: No poprincip spored men tva 4e ako nepozvoli6 na nqkoi da te unijava nqma na4in kak da go napravi e mnogo prvailno...

karamel4eto`m
04-14-2005, 18:57
mnem ma e kofti kut se zamislq kako bi bilo :cry: :cry: :cry:

manq4kata{P}
04-14-2005, 19:40
Карали ли са ви да се чувствате унижени и нищожни ?
Някой потискал ли е същоността ви ?

ami da,slu4valo se e.noo 4ovek se u4i ot gre6kite si vse pak. :wink:
vinagi si imam edno na um.ii ne bih pozvolila na nikogo pove4e da se podigrae s men i s 4uvstvata mi.

aBeP4eTo
04-14-2005, 20:07
О да случвало ми се е и беше много гадно :(
Попринцип имам достоинство и трудно се убиждам
както и унижавам! Обаче като бях 8ми клас ме изкараха на дъската по Англ. и аз изтървах тебешира м/у дъските и нямаше друг и някой от последния чин извика "хаха егати нещастницата бе" олеее направо пооооотънннах в дън земя в крайна сметка на тоя дето го каза това му го върнах :wink:

Dageto
04-14-2005, 20:19
НЕ съм искал ,но несъзнателно може да съм го правил!
Унижавали са мен един два пъти и то само ЖЕНИ!!!

Phobos
04-14-2005, 20:23
mnemm mnokoftii e tui ako nqkoi te unijava a i ako e nqkoi dobur priqtel stava spe4ec malko ma !

^I don't give a fuck^
04-14-2005, 20:24
оо случвало ми се е
ако е добър приятел/ка ще ми е малко кофти..ама ако е човек с който съм на "здрасти";"чао" хич не ми пука..неможе да ме унижи по никакъв начин..просто не ми пука :D

BABY_SEXY_GIRL
04-14-2005, 21:16
Да, когато ме обидят дори и да е безпочвено :( И когато някой добър приятел или познат ми забие нож в гърба при условие, че е бил мил с мен до вчера :cry:

BlinDBoY
04-14-2005, 21:31
Имало е и такива случаи...не е приятно..,но мисля ,че всеки е бил унижаван до някаква степен :x

naty
04-15-2005, 10:49
mai nikoi zasega ne e posmql....
ina4e i da me unizat ne6to ne 4e 6e mi drem osobeno :evil:

TSecret
04-15-2005, 11:10
da-unijavali sa me no gledam da ne obra6tam vnimanie......kato gledam niama takav na koito da ne mu se e slu4valo...ama nali znaete-Vsi4ko se vra6ta.....i to 2no niakoi pat :wink:

LiNkiN4eTo
04-15-2005, 11:30
да и беше голям спек за мен :? :? :?

04-15-2005, 13:22
унижението е единственото нещо което
може да ме накара да ревна...естествено не пред
хората де :roll:
дали са ме унижавали-да, даже до 6 клас непрекъснато
бях обект на нечии подигравки...после всичко се промени
подиграваните станаха подиграващи се :lol:

korn___
04-15-2005, 16:30
ne i nikoga nqma da go pozvolq :P ako nqkoi posmee e 6to ponese mnogo seriozni povredi nezavisimo momi4e mom4e :twisted: :twisted: :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

MaD_CaT*
04-15-2005, 17:00
Bila sym unijavana....znam kolko e gadno za tova ne go pravq s drugite hora.... :? Ama....tva edno vreme....sq nqkoi da posmee...puk da vidi kvo 6e stane :twisted:

Immortality_
04-15-2005, 23:49
ami da... kolkoto po-razli4en si i se izvisava6 nad drugite- tolkova pove4e iskat pak da te drapnat i da te napravyat kato tyah... i izvoda mi e , 4e kogato iskat da te unijavat- togava tryabva da si si nai-mnogo TI :wink:

final_fantasy_fan
04-16-2005, 12:57
nikoga ne sum pozvolqval na nikogo da e ma4ka!Do momenta nikogo ne sum unijaval ili pone taka si mislq...no ne pozvolqvam da se opitvat da me unijavat

little_black_dress
04-16-2005, 18:25
Унижена съм се чувствала точно два пъти в живота си.Първият път бях много малка и си спомням само,че исках да си играя с едни деца,които бяха с 1-2 години по-големи от мен,но те не ми позволиха,а само ми казаха -> "Абе виж се к'во си лапе,не можеш да играеш с нас".Тогава определено се почувствах много унизена.Вторият път беше преди 2-3 години.Бяхме на една екскурзия с класа и аз много си бях харесала едно момче от по-горния випуск.Една вечер се престраших да ида и да го заговоря,и след като си поговорихме известно време на него му стана кристално ясно,че си падам по него и ми каза,че съм голяма сладурана и изобщо,че съм много готин човек,но съм много малка за него.Това беше вторият път,когато се почувствах унизена.А нищожна се чувствам доста често за съжаление.Редовно се питам на ум какъв е смисъла на живота ми и никога не откривам отговора.Тогава ми става много кофти и се чувствам нищожна и безполезна.Нищожна се чувствам и без бившия си приятел,защото ужасно много ми липсва,но това е друг въпрос,който няма да обсъждам в момента.А дали някой ме е подтискал - ами да,случвало се е веднъж,два пъти.Подтисната ме накара да се чувствам например веднъж майка ми,когато след като се скарахме жестоко,заради успеха ми,ми каза,че незнае какво ще излезе от мен с този,мой мързел.Тогава наистина ми стана много тежко,въпреки,че в последствие тя ми се извини и се сдобрихме.Подтисната съм се чувствала и по други причини например - оценките ми,поведението ми,понякога дори ме е подтискал живота.Напоследък подтисната ме кара да се чувствам фактът,че с не дотам близки хора нямам много общи теми за разговор и като цяло с повечето хора,нямам общи теми на разговор,което никак не е хубаво...

Bimper-ska
04-17-2005, 20:44
Ooh, kato si pomislq, kato bqh malka... Napravo ne iskam da si sppomnqm. Oba4e ve4e imam ne6to kato imunitet ot unijeniqta i ne mi puka kvo govorqt ili pravqt drugite. Oba4e, kogato nqkoi ot semestvoto mi naro4no me uniji ili narani, napravo ne moga da go ponesa i mnogo krivo mi stava, daje 4esto i pla4a zaradi takiva ne6ta.

04-18-2005, 16:06
Seki ima takiva momenti - i az sigurno no v momenta nqmam spomen. Spored men e po kofti ti kato unijish i sled tva ti e kofti kato sa zamislish kvo ti bi bilo na teb.
Maika mislq che me e unijavala 1-2 pati kolko da mi zatvori ustataludete okolo men kazvat che sum `nevijdan nepukis` i taka trqbva da e - kolkoto poveche chovek iska da e haresvan tolkova poveche glavata mu se palni s bullshit.

BlinDBoY
04-18-2005, 21:39
ne i nikoga nqma da go pozvolq :P ako nqkoi posmee e 6to ponese mnogo seriozni povredi nezavisimo momi4e mom4e :twisted: :twisted: :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpgАко нямаш бокс да ти дам назаем..последния път някъв отворко се опита да ме унижи пред приятелите ми....извадих бокса и без да се замисля го ударих в устата със всичка сила...явно съм му такова ченето...щото после бях малко в полицийката а оня беше в болница и си смучкаше супичката със сламка...когато тръгна да удрям някой не мисля за последствията....и много лесно се вбесявам а вбеся ли се няма спиране трябва някой по-як от мен да ме спре :wink:

foxy_f
04-18-2005, 23:08
унижението е единственото нещо което
може да ме накара да ревна...естествено не пред
хората де :roll:

da i az sam to4no taka!!! :roll:
ina4e predpolagam 4e sa me unijavali, mislq 4e bi bilo mnogo glupavo ot moq strana da kaja 4e absoliutno nikoga ne sa me unijavali za6oto predpolagam 4e e imalo takiva bilo to i po4ti nezna4itelni.az oba4e ne gi pomnq i se opitvam da gi zabravq i da prodalja napred sas visoko vdignata glava.ako se povtori i vinovnikat e sa6tiq, togava otma6tavam jestoko :twisted:

bulgarche
04-19-2005, 05:40
Чак да ме унижават незнам, но са ме карали да се чувствам гадно...

grafinka
04-19-2005, 17:22
Ми случвало се е...но аз си вирвам гордо главата и това е. Просто мразя да ме унижават и си го връщам тъпкано в повечето случаи.