PDA

View Full Version : Уважението



Sulfur
04-14-2005, 20:05
Добре какво мислите за уважението? Уважавате ли вие хората около вас? Уважават ли ви те и ако не какво правите за да започнат да го правят?
Случвало ли ви се е да пренебрегвате хора поради една или друга причина?

aBeP4eTo
04-14-2005, 20:13
Естествено, че уважам хората! Но хората които ме уважават!
Аз не карам никой да ме уважава това си е тяхна работа щом не ме значи нещо не им харесва в мен, а аз нямам намерение да се променям само, защото някой не ме харесва ! Уважението е страшно ценно нещо!!!

Dageto
04-14-2005, 20:17
Уважението към другите започва с уважението, изградено към самите себе си, към нас. Само онзи, които умее да уважава себе си и своя народ, уважава и останалите, без значение кой е и какъв е, каква вяра изповядва, и от коя националност е.

^I don't give a fuck^
04-14-2005, 20:25
Уважавам тези които ме уважават :)

Elven_Princess
04-14-2005, 20:51
Всеки един човек заслужава да бъде уважаван поне според мен...въпреки че има доста нагли хора

BABY_SEXY_GIRL
04-14-2005, 21:14
Аз винаги уважавам хората, независимо какви са ми - приятели или врагове, но лошото е, че малко хора са като мен :(
Знаеш ли кое е най-важно :arrow: да уважаваш мнението на другият :!: А не да спориш като поредният инат...но малко хора уважават мнението на другият :( За да ме уважават съм мила с тях :roll:

BlinDBoY
04-14-2005, 21:29
Уважавам хората които ме уважават и които са спечелили доверието ми....всички приятели..познати ,роднини,близки :lol:

joro_tev
04-15-2005, 06:14
Естествено, че уважавам хората стига те да ми допадат. Да не се правят на мн.игриви и на незнам си там какви. Уважението е част от културната потребност на всеки един от нас!

final_fantasy_fan
04-15-2005, 06:16
Uvajavam vsi4ki,koito me uvajavat i sa mi dokazali po nqkakuv na4in,4e naistina zaslujavat da gi uvajavam.Vinagi sum vzimal pod vnimanie mnenieto na drugite i...tva e ob6to vzeto.

04-15-2005, 07:42
Аз винаги уважавам хората, независимо какви са ми - приятели или врагове, но лошото е, че малко хора са като мен :(
Знаеш ли кое е най-важно :arrow: да уважаваш мнението на другият :!: А не да спориш като поредният инат...но малко хора уважават мнението на другият :( За да ме уважават съм мила с тях :roll:

Това изказване много ми допадна! :P BABY_SEXY_GIRL, наистина са малко хората , които уважават чуждото мнение! Повечето спорят и изобщо не чуват какво казват другите. Аз съм на мнение, че за да те уважават, ти първо трябва да уважаваш себе си, както и да увважаваш другите! Уважението е взаимен процес! Не съм съгласна само с това, че като си мил те уважават! Не е задължително. Има хора, които са мили с другите, а те се отнасят с тях като с подметки! Така че всичко идва от това, как ти ще се поставиш ...

LetiCherry
04-15-2005, 07:43
Аз винаги уважавам хората, независимо какви са ми - приятели или врагове, но лошото е, че малко хора са като мен :(
Знаеш ли кое е най-важно :arrow: да уважаваш мнението на другият :!: А не да спориш като поредният инат...но малко хора уважават мнението на другият :( За да ме уважават съм мила с тях :roll:

Това изказване много ми допадна! :P BABY_SEXY_GIRL, наистина са малко хората , които уважават чуждото мнение! Повечето спорят и изобщо не чуват какво казват другите. Аз съм на мнение, че за да те уважават, ти първо трябва да уважаваш себе си, както и да увважаваш другите! Уважението е взаимен процес! Не съм съгласна само с това, че като си мил те уважават! Не е задължително. Има хора, които са мили с другите, а те се отнасят с тях като с подметки! Така че всичко идва от това, как ти ще се поставиш ...

Гостът съм аз! :P

GreenLadyM
04-15-2005, 07:59
Uvajavam horata...estestveno ne vsi4ki,a samo tezi koito go zaslujavat!A za men...mi da mislq 4e priqtelite me uvajvat!...I ne moje da pitash kakvo pravim za da ni uvajavt..edin 4ovek trqbva sam da si spe4eli uvajenieto na drugite!

korn___
04-15-2005, 16:37
ami tezi koito ne me ovajavat si patqt za6toto kat iskat pomo6t polu4avat edin golqm *** i taka a tezi koito me ovajavat davam si4ko za tqh v smisal da im pomogna i tn..

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

`AvRiL`LaViGnE`
04-15-2005, 18:37
Хората са казали "Уважавай, за да те уважават!"
Аз обаче не мога да се похваля с това, че уважавам много хора, аз дори не уважавам всичките си приятели!
На пръсти се броят тези, които са спечелили моето уважение, както и аз тяхното.
Не мисля, че трябва да уважавам враговете си. Предпочитам да пренебрегна някого, когото не харесвам, отколкото да го уважавам за това, че той ми мисли злото. Няма никаква логика...
Уважавам само най-близките ми хора. Уважавам себе си, уважавам родителите си и 3-4 от приятелите ми...
Абсолютно никой друг.
Това не значи, че не обичам останалите си приятели. Просто за мен уважението има много по-висока стойност от обичта или каквото и да е.

DeaTHroW-ReC_F
04-15-2005, 18:44
някой някога ми каза...respect all trust nobody...е нещо такова съм.въпреки че са и малко хората,които уважавам

Myrcheto
04-15-2005, 18:51
Всъщност,смея да твърдя,че съм доста възпитана и се държа много добре с околните,но на практика,доста малко са хората,които уважавам ...и то те са хора,които наистина значат нещо за мен,харесчам ги,възхищавам им се .... иначе показвам уважение към по-възрастните,дори да не ми харесва ...

04-15-2005, 19:47
Уважавам тези които ме уважават :wink:

monka
04-15-2005, 20:00
uvajav semeistvoto,priatelite
:!: uvajav tezi hora,koito me uvajavat. uvajavam mnenieto na drugite,ako i te uvajavat moeto!

Sulfur
04-15-2005, 21:16
Всъщност тази тема не е самоцелна, а повод някои от вас да се замислят за уважението. Те си знаят кои са :o

AvLee
04-15-2005, 21:48
Аз като видях заглавието на тая тема и се замислих..странно защо не мога да отговоря!
Някак си незам какво точно означава уважението към приятели да речем?Близки са ми,държа на тях...
Уважавам може би хора,които са ми направили впечатление с нещо,които са ме научили на нещо.
И се пак аз тая дума нещо не мога да я употребявам :roll: