PDA

View Full Version : Молба към Администраторите и Модераторите



Nathan
04-15-2005, 08:13
Не съм влизал тук от преди 7/8 месеца :) Нещата не са се променили ,че даже и по-зле са станали .
ИСКАМ ДА МИ СЕ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА !!!
Като гледам сам няма да мога та за това има админи и модератори :)

LunaTriCk
04-15-2005, 09:08
Не можеш ли просто да спреш да влизаш ?? Защо пък трябва да ти се трии профила. Да не те е срам, че си влизал тук :?:

miloto_girl_4e
04-15-2005, 09:09
a za6to trqbva da ti se iztrie profila,vmesto da spre6 prosto da vliza6?!
tolkova li e slojno ili trqbva6e da pusne6 tazi tema,za da se napravi6 na vajen/vajna :shock:

Nathan
04-15-2005, 11:37
очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите :)
Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...

aBeP4eTo
04-15-2005, 12:16
Аз мисля, че не е проблем
по-голям проблем ми се струва това, че губим user :(
Но все пак всеки може да прави каквото си поиска :wink:

tedo_davis
04-15-2005, 12:28
очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите :)
Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...

oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.

techCandy
04-15-2005, 18:55
очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите :)
Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...

oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.

и що да не обяснява, тва тебе нещо притеснява ли те
ц ц от кога нагъзъре и ти толкова http://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/tomato.gif

tedo_davis
04-15-2005, 19:21
очаквах да не е чак толкова голям проблем за админите ала като гледам е проблем за усерите :)
Не мисля ,че съм поискал нещо кой знае какво ...

oFf Q MEKIQ ... mahai se kato iskash - kvo sa ti napravili userite ?Pak oshte 1 nedovolen!Vtrysna mi ! NE vlizai v saita i t'va e ... kvo obqvqvash na vseusloshanie 4e iskash da se maha6.

и що да не обяснява, тва тебе нещо притеснява ли те
ц ц от кога нагъзъре и ти толкова http://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/tomato.gif
mi nagyzarehme :) porasnahme.
nito go znam koi e - ne sam go sreshtal.e verno 4e trqq si kaje de ... ama nvm!!!

`AvRiL`LaViGnE`
04-15-2005, 20:38
Nathan, ако беше някой друг, щях да му тегля наредбите и да не ме занимава.. или нямаше да пиша нищо в темата...
Но понеже ти влизаш много отдавна във форума и си ми спечелил уважението няма да го направя.
Каквото и да си говорим много отдавна форума не е това, което беше, имам чувството, че вече няма и да бъде...
Не мисля, че трябва и да те упреквам за това, че си решил да не ни посещаваш. И аз, ако можех щях да се разкарам от тая "краста". То не бяха и баннвания, то не беше и чудо... Ама просто не мога да спра да влизам тук, и това си е.
Ако искаш просто спри да влизаш тук, но не се и съмнявам след като някой админ прочете темата, с удоволствие ще ти изтрие профила (и ще заличи от лицето на сайта, хах) ...
Но все пак ти предлагам да останеш и да продължаваш да се ядосваш с нас... Нали знаеш - от лошо, по-лошо винаги има.
Остани при нас :?

BABY_SEXY_GIRL
04-15-2005, 21:32
Просто спри да влизаш :wink: Профила ти да стои, ако някой ден решиш да се върнеш да си го имаш :roll: Плс, недей се отчайва, форумът много се е променил, бил е и по-зле, сега положението даже твърдя, че е задоволително :) Ти си решаваш, аз реших само да вмъкна какво мисля...

Dobrina
04-16-2005, 07:29
Айдеее пак почнахме да ревем колко е било хубаво преди и какво е сега
Мисля, че LunaTriCk го каза най-добре:
Да не те е срам, че си влизал тук :?: