PDA

View Full Version : Сън



Tedi_sheep
04-16-2005, 11:11
Здравейте!Снощи сънувах най-ужасният сън през живота си.На сутринта като станах бях като пребита!Сънувах как напускам България и незнам на къде отивам!Пътувам във влак и през целият път рева!После попадам в нещо като село!Хората говорят незнаен език!Оказва се, че съм във Швейцария!После ме отвличат и ме водят при други отвлечени българи!И ни разстрелват накрая по най-ожесточения начин!

Сутринта, когато се събудих бях потресена!Този сън ме убеди, че като родната страна друга няма!Разбрах и колко много обичам България!В нея съм сигурна и щастлива!Дори и най-богатите страни не могат да се сравняват с красотата българска!Направо не им завиждам на войниците ни в Ирак, а и на родителите;приятелите и роднините им!Вие какво мислите за България и какви са вашите чувства към нея?

Ev1lG1rL_
04-16-2005, 11:21
Eee kofti...Sunqt ti naistina e bil mnogo shit... :( A za Bulgariq kvo da misla...Mizeriq pulna no vse pak si jiveq tuk i si q l0v3 :)

04-16-2005, 11:24
Сутринта, когато се събудих бях потресена!Този сън ме убеди, че като родната страна друга няма!Разбрах и колко много обичам България!В нея съм сигурна и щастлива!Дори и най-богатите страни не могат да се сравняват с красотата българска!

Macka aide kato pojiveesh izvan stranata 1-2 godini togava shte si govorim pak! Ti NE znaesh kak moje na edin balgarin da mu lipsva stranata kogato e v chujbina ! Za men (i ne se samnqvam i drugi v chujbina), chasti ot tvoqt san sa realnost!

Tedi_sheep
04-16-2005, 11:39
[quote=Tedi_sheep]
Macka aide kato pojiveesh izvan stranata 1-2 godini togava shte si govorim pak! Ti NE znaesh kak moje na edin balgarin da mu lipsva stranata kogato e v chujbina ! Za men (i ne se samnqvam i drugi v chujbina), chasti ot tvoqt san sa realnost!
Била съм извън България за 2 седмици и наистина другите страни са много по-богати и лъскави, обаче България много ми липсваше през тея 2 седмици!За 1-2 години незнам, може би за всеки е различно!Приемам и твоя вариант :lol:

04-16-2005, 11:57
Hahahaha 2 sedmici! ti mnogo si stoqla izvan bg be! za 2 sedmici nishto ne moje da se useti! 2 sedmici sa si aksurziq, vakanciq... az kato bqh v Milano za 1 sedmica daje ne misleh tolkova za Bg zashtoto znaeh che shte se vrashtam, sega pak znam che shte se vrashtam no na seki ...2-3-4 meseca!
Az sno6ti btw pak sanuvam BG :) bqh v nqkav klub hihi chekaite da vida kvo znachi :)

Satanas_daughter
04-16-2005, 14:26
heheheh ne ve chak tolkova ne sa gadni shveicarcite ne se pritesniavai,edinstvenoto nakazanie ot tiahna strana moje da e kato te pitat ami vie v bg imate li tv??? no poveche niama da e,ne se pritesniavai

NastyG
04-16-2005, 14:28
Сутринта, когато се събудих бях потресена!Този сън ме убеди, че като родната страна друга няма!Разбрах и колко много обичам България!В нея съм сигурна и щастлива!Дори и най-богатите страни не могат да се сравняват с красотата българска!

Macka aide kato pojiveesh izvan stranata 1-2 godini togava shte si govorim pak! Ti NE znaesh kak moje na edin balgarin da mu lipsva stranata kogato e v chujbina ! Za men (i ne se samnqvam i drugi v chujbina), chasti ot tvoqt san sa realnost!

Podkrepiam! Az jiveia v Ispaniq i nikak ne mi e zle, lipsva mi balgariq, nikoga nqma da spra da ia obicham no tu si jiveia dobre i ne sam se vrashtala v Bg veche 6 meseca! :wink:

Immortality_
04-16-2005, 15:04
ami i az sam tuk (isania) ot 3 god ve4e ne sam si stapvala v bg... v na4aloto e ujasno- posle nyama6 drug izbor i svikva6...

foxy_f
04-16-2005, 16:01
sega pak znam che shte se vrashtam no na seki ...2-3-4 meseca!

6tastlivka si Kittie_ az si hodq samo 2 pati vav godinata nai mnogo :( no naistina sam saglasna sas teb 4e ne moje nikoi vav BG da razbere kakvo mu e na nqkoi koito jivee izvan stranata

monka
04-16-2005, 19:12
ami i az sam tuk (isania) ot 3 god ve4e ne sam si stapvala v bg... v na4aloto e ujasno- posle nyama6 drug izbor i svikva6...

olee,naistina li ne si si idvala v Bg celi 3 godini :shock: :(
ujasno e napravo...az ne znam kak 6te izdraja,ako trqbva da zamina da jiveq drugade :cry:

xff
07-10-2005, 00:13
olee,naistina li ne si si idvala v Bg celi 3 godini :shock: :(
ujasno e napravo...az ne znam kak 6te izdraja,ako trqbva da zamina da jiveq drugade :cry: [/quote]

Еми да ви обиасня как стоят нещата с носталгията.
Заминаваш за чужбина (в моя случай преди три години и половина за Виена, Австрия ;)). В денят в който трябваше да зами се оказа, че ще ми се размине, и следователно много ми беше гадно, а исках да се махна от България, мислеики че отивам в страна кадето всичко е лесно и интересно. След месец и половина заминах най-накрая, супер яко ми беше кефих се, че се махам. Но след няма и месец взеха да ми липсват приятелите, даскалто и цялото ежедневие което си бях създал във България. Тук в Австрия живота ми беше еднообразен, и все още е. Първата година не ходих на даскало, и по цял ден си бях във вкъщи. Понеже само майка ми работеше, нямахме много пари и дори кабелна телевизия нямахме :? . Намерих утехата в приятелско семеиство които имаха компютър и там по цял ден започнах да играя Counter Strike, а вечер ходех на тренировки ... по какво няма наистина значение, но бях стриктен както във България (в последните 10 години). Но след време и тренировките взеха да ми омръзват, само тъпи австриици които си мислят, че са напред с материала , а във всъштност си нямат представа от истинския живот, сърби мислейки, че ти си един от техните .... и аз ... единствен българин....

Както казах ежедневието много глупаво. И щеш нещещ ти се иска да се върнеш във България и да си продължиш нормалния живот. Да , ама не! Ти си в чужда страна , ти си чужденец (за австрииците като боклук) , и така леко по леко самочувствието ти започва да пада....

На края на първата година тръгнах на училище, разбира се с два класа назад, защото те са преценили, че във България всички са тъпи и нищо неучат. Да ама не! Показах им, че не е така и че знанията ми са много над очакванията им, но все пак си останах с два класа назад, поне приятели (ако могат да се нарекът такива) направих.

Втората година ежедневието се продължи, само че започнах повече да наблягам на тренировки, даже и към края на втората година поданство им поисках, разбира се че ми отказаха, защото .... и те неможаха да ми обиаснят, ДА МУ ПРАВЯТ КАТО ВЯТЪРА, НЕ ИМ ГО ИСКАМ!

А междувременно (втората година) си ходих само за лятото. И третата беше така ... но след третата реших , че поне 2пъти в годината трябва да се прибера и да си почина.


И ето ме сега 'издигнал' се малко от паричната страна, купил си лаптоп , сега кола , това онова, но пак се чувствам нещастен да правя секс с майка му.

Посланието ми към вас е просто:
Добре се местите , добре изкарвате пари, но помислете за приятелите си, за роднините .... отидете , върнете се във България, вижте бабите си , дядовците си ... ДОКАТО СА ЖИВИ!

А дали се бих върнал да живея във България? Еми вече не... свикнах с глупавото ежедневие, и в родината се чувствам като чужденец ...


.......... надявам се да не сте се отекчили :roll: