PDA

View Full Version : podaryk za tati



sisa_pisa
04-16-2005, 20:05
Moje li da dadete nqkakvi predlojeniq za podaryk na tatko..che skoro ima rojden den i iskam da go iznenadam s neshto..ama kakvo shte e to? :P

little_black_dress
04-16-2005, 20:26
Много се умилих,като видях заглавието на темата,затова реших да те посъветвам.Значи от личен опит знам,че подходящ подарък за "татковците" е вратовръзката.Също така мъжете обичат да им подаряват козметика.Гелове,дезодоран ти,одеколони и т.н.Мисля,че твоят татко би се зарадвал,ако му подариш някакъв комплект.Например комплект самобръсначка,пяна за бръснене и автършейв ми се вижда добре.Айде успех и бъди сигурна,че каквото и да подариш на татко,той ще се зарадва,защото знае,че си му го подарила с много любов. {} :wink:

staracademyfen4e
04-17-2005, 13:15
Гледай да е някакъв предмет, който да ползва във секидневието..смисъл като го вижда да се сеща за теб...

Immortality_
04-17-2005, 13:30
ami az na ba6ta mi mu podarih edna pisalka, posrebrena. stra6no mnogo i se zaradva i do sega ya izpolzva. a tva za vratovrazki i parfume e ve4e tolkova iztarkano :? sa6to sam mu podaryavala knigi, rakaveli :roll: za tati- nai-dobroto :P

girlpower
04-17-2005, 13:35
Ami az na moeto tate mu podarih edna gotina teniska ot tezi modern ite i toi mnogo se izkefi/tova be6e minaloto lqto/!Zaedno s teniskata,edin parfum i edna karti4ka na koqto s 4erven flomaster bqh napisala OBI4AM TE TATENCE!

toTaLy_Me_F
04-17-2005, 17:54
Гледай да е някакъв предмет, който да ползва във секидневието..смисъл като го вижда да се сеща за теб...съгласна съм с теб :wink: пък може да не е нещо голямо,но е важно да е от сърце,иначе магията се губи :wink:

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:44
teniska s tvoita snimka na koiato pishe I LOVE DADDY

Bimper-ska
04-17-2005, 23:33
Posledno na ba6ta mi mu podarih 4anta, poneje kato mu se razvali kufar4eto i po4na da se nosi s edni torbi4ki... Napravo kato go pogledne6 - iztupan, kostumiran, uj golqma rabota, a v rukata mu nqkva si torbi4ka!!!

LiNkiN4eTo
04-18-2005, 12:41
негов портрет :!: даваш снимката му в някое ателие и те ще го нарисуват , аз искам да подаря на моя баща такав портрет ама преди тва тряя да събера 60-70 кинта :roll:

art_lady
07-26-2005, 20:35
Ami az na moq ba6ta nikoga ne sym mu podarqvala vratovrazki,rakaveli i takiva iziskani ne6ta,poneje toi e mnogo golqm maniak na tema motosport i si ima motor,obiknovenno mu kupuvam ne6to svarzano s motorite,nqkvo veselo suvenir4e ili s mama mu vzimam e nqkvi po-skapi rakavici ili prinadlejnosti za motora,taka4e ti prepora4vam da mu vzeme6 ne6to svarzano s hobito mu ,a ne s rabotata!,pove4e 6te se izkefi! :D :mrgreen:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-26-2005, 21:06
Ми с майка ми и сестра ми му взехме въздушна пушка. Много искаше и съответно страшно й се зарадва. Обаче ме съмнява да ти хареса идеята. Може да му подариш някоя книга,която би му била интересна.

borovinca
07-27-2005, 14:21
Т'ва подаръка свързан с хобито му е екстра.Бъди сигурна,че много ще се зарадва.Аз попринцип на тате му подарявам нещо свързано с яхти-хобито му.Или нещо което би му свършило работа-табакера,кутия за цигари.Бъди сигурна,че каквото и да му подариш той дори от това,че си му купила нещичко много ще се зарадва:)Успех в избора.

bruk
06-18-2006, 10:27
Браво мила!Много е хубаво че си се сетила!Аз късно пиша в тая тема но само за да те поздравя. =D>

kari606
07-31-2010, 18:02
ами аз купувам нещо което ще се помни примерно за рожденият ден на баща ми му купих една хубава рамка и на нея бяхме аз и той на морето стана хубав подарък но ако предпочиташ можеш да му купиш някоя вратовръзка или пак одиколон някой скъп парфюм може да му подариш някоя хубава блуза колан електрическа самобръсначка емии това се сетих нямам други идей

amk933
08-01-2010, 08:13
Спри да вадиш теми 2006-2008, защото ще излетиш за БАНгладеш по спеЩност. Това да ти е последната.