PDA

View Full Version : рубрика издирва се песента..



so mazy!
04-17-2005, 09:46
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

aBeP4eTo
04-17-2005, 10:35
Тъкмо мислех и аз да питам за една песен :lol:
Значи в песничката се пее
"My body your body everybody move your body"
и това се повтаря в цялата песен която е някакво хаусче :!:

so mazy!
04-17-2005, 11:11
znachi tvoita pesen mai e na eiffel 65 - move u body =) dano govorish za neq zashtoto az samo za tva se seshtam..
ama moita mai nikoi ne q znae :cry:

04-17-2005, 14:38
ima pyk edna pesnichka deto se pee come catch me babe im fallin , come tocuh me babe dont let me fade away , tui e neshto kato armin neznam si kyv-burn with desire , takyv stil ,mnoooo e iaka pesnichkata , niakoi znai li kak se kazva??? :?

aBeP4eTo
04-17-2005, 19:34
znachi tvoita pesen mai e na eiffel 65 - move u body =) dano govorish za neq zashtoto az samo za tva se seshtam..
ama moita mai nikoi ne q znae :cry: \

Тъз е песничката ама съм обърнала целия google няма я никаде :? :(

Devilkin
04-18-2005, 12:37
so mazy!
Спокс Аз я знам :)
LIsa Stansfield - All Around The World

Lil` Bow Wow
04-18-2005, 13:16
znachi tvoita pesen mai e na eiffel 65 - move u body =) dano govorish za neq zashtoto az samo za tva se seshtam..
ama moita mai nikoi ne q znae :cry: \

Тъз е песничката ама съм обърнала целия google няма я никаде :? :(

http://www.data.bg/f.php?fid=3258475

:)

egHu4ka
04-19-2005, 10:27
emi eto vashite pesnichki se nameriha a ako mojete da mi namerite i moiteee 6toto nikude gi nqma a mnooogo gi iskam :wink: vsu6tnost :wink: :roll: davat gi samo po TRL ama samo po vednuj na den i mi e tegavko taka a pesnite sa na J Lo novata - Hold You Down ako mojete da mi dadete link4e ili ne6to takovaaaa... i ako namerite i Destiny`s Child - Girl mnoooogo mnogo 6te vi obi4am!!!

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 13:25
http://www.data.bg/f.php?fid=5801414 - Destiny`s Child - Girl
http://www.data.bg/f.php?fid=7412225 - J Lo feat. Fat Joe - Hold You Down

egHu4ka
04-21-2005, 19:49
http://www.data.bg/f.php?fid=5801414 - Destiny`s Child - Girl
http://www.data.bg/f.php?fid=7412225 - J Lo feat. Fat Joe - Hold You Down
leelleeeeee super si mersi mnoooooogo mnogooooooo :wink:

Lil` Bow Wow
04-21-2005, 20:05
http://www.data.bg/f.php?fid=5801414 - Destiny`s Child - Girl
http://www.data.bg/f.php?fid=7412225 - J Lo feat. Fat Joe - Hold You Down
leelleeeeee super si mersi mnoooooogo mnogooooooo :wink:

Нп, пак заповядай :)

MeThTiCaL
04-21-2005, 20:24
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

Аммм нещо ме кара да си мисля, че песновката която търсиш е на Puff Daddy - Been Around the World ама може и да се бъркам де...

Успех дано е тя!

MeThTiCaL
04-21-2005, 20:26
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

Аммм нещо ме кара да си мисля, че песновката която търсиш е на Puff Daddy - Been Around the World ама може и да се бъркам де...

Успех дано е тя! Ама май не е деа...както и да е

THE_GANGSTA_GIRL
04-21-2005, 22:16
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

Аммм нещо ме кара да си мисля, че песновката която търсиш е на Puff Daddy - Been Around the World ама може и да се бъркам де...

Успех дано е тя! Ама май не е деа...както и да е

Точно тя е! :wink:

egHu4ka
04-22-2005, 09:25
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

Аммм нещо ме кара да си мисля, че песновката която търсиш е на Puff Daddy - Been Around the World ама може и да се бъркам де...

Успех дано е тя! Ама май не е деа...както и да е

Точно тя е! :wink:
izob6to ne e na Puff Daddy! kakto kaza Devilkin e na LIsa Stansfield - All Around The World !!!

egHu4ka
04-22-2005, 09:29
Lisa Stansfield - All Around The World

Spoken:
I don’t know where my baby is
But I’ll find him, somewhere, somehow
I’ve got to let him know how much I care
I’ll never give up looking for my baby

Chorus:
Been around the world and i, i, i
I can’t find my baby
I don’t know when, I don’t know why
Why he’s gone away
And I don’t know where he can be, my baby
But I’m gonna find him

We had a quarrel and I let myself go
I said so many things, things he didn’t know
And I was oh oh so bad
And I don’t think he’s comin’ back, mm mm

He gave the reason, the reasons he should go
And he said so many things he never said before
And he was oh oh so mad
And I don’t think he’s comin’, comin’ back

I did too much lyin’, wasted too much time,
Now I’m here a’cryin’, i, i, i

Chorus

So open hearted, he never did me wrong
I was the one, the weakest one of all
And now I’m oh oh so sad
And I don’t think he’s comin’ back, comin’ back

I did too much lyin’, wasted too much time,
Now I’m here a’cryin’, i, i, i

Chorus x 2

I’m gonna find him, my baby

I did too much lyin’, wasted too much time,
Now I’m here a’cryin’, i, i, i

Chorus

I’ve been around the world, lookin’ from my baby
Been around the world, and I’m gonna
I’m gonna find him

Chorus

HaPpY_GiRl
04-22-2005, 10:59
Някой може ли да ми намери линкче за Amerie-1 thing,защото аз търсих ама не мога да я намеря :cry:

Lil` Bow Wow
04-22-2005, 11:09
Някой може ли да ми намери линкче за Amerie-1 thing,защото аз търсих ама не мога да я намеря :cry:

Ем можи :)

http://www.data.bg/f.php?fid=7426589

:):):)

air_J
04-22-2005, 11:17
Търся оригинала на песента на група Каффе. За да не ви затруднявам да търсите някой от хилядите варианти ще ви улесня, като ви кажа, че ми трябва на Робърт Маккан песента. Търсих в дата.бг, но я няма. Дано вие я откриете и ми помогнете. :twisted:

HaPpY_GiRl
04-22-2005, 19:54
10x mnogo Lil`Bow Wow :)

so mazy!
04-23-2005, 12:18
Znachi na men mi trqbva edna pesen, na koqtone moga da se setq imeto i izpulnitelq i poneje takiva temi iznikvat na vseki 2-3 dena si mislq, che e nai-dobre da ima edna takava tema, v koqto vseki da pita kvoto ima da pita svurzano s nqkoq pesen ili izpulnitel i taka.. =)

Az iskam da vi pitam za edna pesen v koqto se pee : i've been around the world and i, i, i, I can't find my babe , i dont know when and i dont know how , how he's gone away and i dont know where he can be, my babe, but i'm gonna find him.. i posle ima edno takova: i did too much lying, wasted too much time, now i'm here and crying naaa naa naa lollz
onzi den i chuh i postoqnno si q peq lol tq e edna takava stara.. i q peeshe edna jena, obache i noj da mi oprete ne moga da se setq za ime.. taka che pllz ako nqkoi se seshta da kaje!

Аммм нещо ме кара да си мисля, че песновката която търсиш е на Puff Daddy - Been Around the World ама може и да се бъркам де...

Успех дано е тя! Ама май не е деа...както и да е

Точно тя е! :wink:
izob6to ne e na Puff Daddy! kakto kaza Devilkin e na LIsa Stansfield - All Around The World !!!


heeey mersi na vsichki!!! tochno taka na lisa stansfield e =) A tazi na puff daddy ia imam ot mnogo vreme i e gotina, pee q zaedno s notorious BIG
hey ednichka! toku shto vidq che si slojila i teksta! super! veche shte q znam cqlata ne samo pripeva! =) mersiii

Emsssss
04-23-2005, 13:13
Nqkoi moje li da mi dade link za novata pesen na Black Eyed Pease don`t phunk with my herat pls :)

so mazy!
04-24-2005, 09:51
amm chudeh se nqkoi dali zna4 pesenta ot novata reklama na Globul?? strahotna e!! btw i reklamata si q biva.. mnogo se kefq, che Ivet Lalova uchastva=) Btw po princip reklamite na globul za mn hubavi1 tazi predishnata chiito deviz beshe , che ima mn vuzmojnosti no edin dobur izbor beshe unikalna! Puk i v neq uchastvashe edin mn dobur bg aktior atanas atanasov! mn se kefq

Elven_Princess
04-24-2005, 16:40
А на мене ми тряа мн смешно една песничка, стара ама ми трябва много на Кобака - Не ме търси ...ако някой знае откъде си я дръпна ще съм му много благодарна...

FlowerinesS
04-24-2005, 17:11
Nqkoi moje li da mi dade link za novata pesen na Black Eyed Pease don`t phunk with my heаrt pls :)
И аз много я търся , ама ... :( :( :(

Lil` Bow Wow
04-24-2005, 17:23
Nqkoi moje li da mi dade link za novata pesen na Black Eyed Pease don`t phunk with my heаrt pls :)
И аз много я търся , ама ... :( :( :(

http://www.data.bg/f.php?fid=8212672
Aй запУфядайти :)

Elven_Princess
04-24-2005, 18:38
Мерси мерси мн :)

FlowerinesS
04-24-2005, 18:39
Nqkoi moje li da mi dade link za novata pesen na Black Eyed Pease don`t phunk with my heаrt pls :)
И аз много я търся , ама ... :( :( :(

http://www.data.bg/f.php?fid=8212672
Aй запУфядайти :)
Оле 10х много!Супер!10х пак :wink:

MyCuHkA
04-24-2005, 19:43
Някой ще може ли да ми даде линк на песента от СтарАкадеми :?:

air_J
04-24-2005, 20:38
Търся оригинала на песента на група Каффе. За да не ви затруднявам да търсите някой от хилядите варианти ще ви улесня, като ви кажа, че ми трябва на Робърт Маккан песента. Търсих в дата.бг, но я няма. Дано вие я откриете и ми помогнете. :twisted:
Айде бе, няма ли кой да ми помогне? :roll:

Emsssss
04-25-2005, 10:22
Mersi :)

Elven_Princess
04-25-2005, 18:03
На мене ми трябва Darko Filipovic - Trebas mi ако някой може да ми я намери...ще го обичам во веки веков :)

Emsssss
04-28-2005, 07:36
A da pitam nqkoi znae li kak se kazva pyrvata pesen koqto pq viktoriq ot star academy
pee 6e se
`couse I move on now am movin on you tie to break free nothing can stop me
ako nqkoi znae pevec i ime a i ako moje da dade link pls da pi6e
mersi predvaritelo :)

IKisseDAGirL
04-28-2005, 17:52
Aide da vi pomolq ne6to... :arrow: Molq vi, spe6no mi trqbva link4e na pesenta
"Rest Of My Life" na Kottonmouth kings! Nikade ne moga da q otkriq... Plsss :?

FairyNymph
05-01-2005, 10:06
мноооого ви се моля някой да ми прати песничката Will Smith-switch
мнооого благодаря предварително :D :D :D

HaPpY_GiRl
05-04-2005, 19:38
Някой може ли да ми намери линкчетата на:
Black eyed peas-Don`t phunk with my heart
Ава-Още вярвам в теб
Ваня Щерева-Червено
Защото аз никъде не ги намирам :cry:

so mazy!
05-05-2005, 11:41
мноооого ви се моля някой да ми прати песничката Will Smith-switch
мнооого благодаря предварително :D :D :D

mi az q imam v pc-to si ama neznam kak da ti q pdratq.. =( ako sikash dai e-mail i she se probvam :P
a btw Happy girl link za pesenta na black eyes ima na predishnata stranica..