PDA

View Full Version : Акция на НСБОП



LunaTriCk
04-17-2005, 17:16
Важно!
НСБОП започва акция за нелегален софтуер по домовете! Внимавайте!
Желателно е да скриете компютъра си на вила, в маза просто да е далеч от дома ви! Също и ако имате колекция от дискове също да се покрие на сигурно място! Време на акцията 14-20 април.
Изпратете това съобщение на колкото се може повече хора познати и непознати! Нека защитим правото си да сме информирани!
Това съобщение в момента се вихри из средата на ICQ. Някой да е чул нещо такова. А да има "посетени" :wink:

BlinDBoY
04-17-2005, 17:18
Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата :lol: :lol: :lol: :lol:

Cyberdyne_101
04-17-2005, 17:55
Тотални глупости :lol: Първо, че НСБОП трябва да опандизят цяла България :lol: И второ :arrow: в Конституцията е казано: "Частната собственост е неприкосновена" 8) А, за да влязат в къщето ми ще имат нужда от солидни доказателства :twisted: Иначе ще ги осъдя от раз 8) :twisted: Ааа и трето :arrow: навън се разкарват изроди с по 8327683269 присъди, а те тръгнали да ме тормозят за малко софтуер :lol: :twisted: Пък, ако стане проблемация, дисковете през прозореца :lol: :lol: А компа... ми той изглежда като потрошен, тъй че няма да го проверят :D :twisted:

^I don't give a fuck^
04-17-2005, 18:12
ХахХАхаХХАхаХХАхАхАХХАхАХ АХ немога да повярвам ! аххахахаххаха
нали преди пускаха едно съобщение по кю-то,че еди кой си пуска вируси,и от дата.бг бяха пуснали тема за това...че им писнало от тези тъпи предупреждения и мислеха да пуснат такъв слух..явно имат голям успех... :D :D :D Това не е истина

GreenLadyM
04-17-2005, 19:05
haha tva e nevuzmojno...!!!Samo ne moga da razbera zashto ne pusnat pak tursa4kite...taka i taka i v momenta svalqme samo deto si oslujnqvame jivota da teglim programi ili da tursim ru4no v saitovete :shock:

Medivh
04-17-2005, 19:09
Трябва им едно животно "Заповед за обиск". Едва ли ще им издадат заради софтуер...

LiNkiN4eTo
04-17-2005, 19:15
иииииибаси майката :P

LunaTriCk
04-17-2005, 19:26
Заповеда им е нааааай-малкия проблем повярвайте ми. Дори и да стигнете да съд, шанса ви да го спечелите е колкото моя да стана баскетболист...

incheto
04-17-2005, 19:29
zashto be mojte pak da ti provarvi v basketbola

kopa4a
04-17-2005, 20:55
Да ми ядът ку*а :twisted:

amy lee
04-17-2005, 21:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: xaxaxa, da feeeee :lol:

tedo_davis
04-17-2005, 21:04
иииииибаси майката :P
setishhhhhhhhhh!!! sq sha precakat cela BG!

Pe666o
04-17-2005, 21:06
ammmmm...da..sig....te taka principno imat pravo da vlizat v 4astna sobstvenost..mai.. :lol: :lol:

Bimper-ska
04-17-2005, 22:31
Eeee, hora purvi april be6e predi 18 dena... Tva sa gluposti za akciqta. Vij, ako trubi6 navsqkude iz neta, 4e prai6 zapisi na CD na film4eta i muzika i posle prodava6, ni6to 4udno da ti doidat gosti. Oba4e kak po dqvolite 6te dokajat, 4e imam piratski software kato samo az si polzvam CD-tata??? I na vsi4koto otgore strahliviqt mi ba6ta si kupi originalni CD-ta s Windows i MS Office...

BlinDBoY
04-18-2005, 08:59
Не се шашкайте бе..какъв е този страх във залата.....ТАКИВА ИЗВЪНЗЕМНИ новинки не вървят при мен!!!! :lol:

korn___
04-18-2005, 20:18
teq lameri 6te me hvanat za **** hahaha imam programi pone za 2000 $ det ne sa legalni ama mi dreme na ..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

gazovia
04-18-2005, 20:39
Ах...кви са тея простотии. Никой няма да влиза в нас!

04-18-2005, 20:44
Важно!
НСБОП започва акция за нелегален софтуер по домовете! Внимавайте!
Желателно е да скриете компютъра си на вила, в маза просто да е далеч от дома ви! Също и ако имате колекция от дискове също да се покрие на сигурно място! Време на акцията 14-20 април.
Изпратете това съобщение на колкото се може повече хора познати и непознати! Нека защитим правото си да сме информирани!
Никога няма да ги пусна в нас :!: :wink:

04-18-2005, 20:55
Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача :wink:

LunaTriCk
04-18-2005, 21:35
aneD]
Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача :wink:

http://www.my-smileys.de/smileys2/47.gif
Я пак...

04-18-2005, 22:01
aneD]
Още малко ще ми кажете да отида с пц на космоса и като минат от НСБОП да слезна на земята със ракетата :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз имам крак за НСБОП споко - след малко ще го кача :wink:

http://www.my-smileys.de/smileys2/47.gif
Я пак...
Какво означава НСБОП нали знаеш?
НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА ЗА БОРБА С ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ

Точно така и ние сме основното звено на организираната престъпност. Всички, които се занимават с наркотици, трафик на хора, оръжие - ряпа да ядат. Най-опасен в последно време е пешо от третия етаж, който наскоро се сдоби с ДВД записвачка, така действа вече по-наедро и организирано разпространява дисковете сред съучениците си и съседите от входа. Той ще е първата жертва на организираната акция. Виждам как утре Бойко Борисов го извежда за ухо от входа и казва - "Ще се занимаваш с нелегален софтуеър ли?" Изсипват стотина-двеста компактдиска пред входа му и демонстративно минават с булдозера през тях! Има представители на всички медии и на другия ден Пешо е най-известната личност - всички говорят за него, а вече се знае, че Иван от съседния вход и Георги от класа му са в нелегалност, защотото са били включени в разпространителската му мрежа...

Това е то организирана престъпност - наркотрафикантите ряпа да ядат

Утре виждам как тези, които записваме дискове и теглим от нета ще се застрелваме един друг по кръстовищата, за да не си правим нелоялна конкуренция :!:

LunaTriCk
04-19-2005, 13:31
Е за какъв крак ми говориш тогава :?:

Momchenceto
04-19-2005, 14:01
Ей сега могфа да напиша нещо с малко фантазия и уфициален език и да го пусна по ICQ и на края задължително "препрати това съобщение на всички които поснваш" тея дето са го пуснали са балъци ама вие дето им се вързвате два пъти повече....просто звучи тъпо няма как да е истина..най-малко щом се върти в ICQ :lol:

e_l_i_z_a
04-20-2005, 17:06
xxa ako be6e verno-6te se vidim v zatvora i
+tva zatvorite nqma da stignat!!!

FlowerinesS
08-27-2005, 19:31
aneD]Какво означава НСБОП нали знаеш?
НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА ЗА БОРБА С ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ

Точно така и ние сме основното звено на организираната престъпност. Всички, които се занимават с наркотици, трафик на хора, оръжие - ряпа да ядат. Най-опасен в последно време е пешо от третия етаж, който наскоро се сдоби с ДВД записвачка, така действа вече по-наедро и организирано разпространява дисковете сред съучениците си и съседите от входа. Той ще е първата жертва на организираната акция. Виждам как утре Бойко Борисов го извежда за ухо от входа и казва - "Ще се занимаваш с нелегален софтуеър ли?" Изсипват стотина-двеста компактдиска пред входа му и демонстративно минават с булдозера през тях! Има представители на всички медии и на другия ден Пешо е най-известната личност - всички говорят за него, а вече се знае, че Иван от съседния вход и Георги от класа му са в нелегалност, защотото са били включени в разпространителската му мрежа...

Това е то организирана престъпност - наркотрафикантите ряпа да ядат

Утре виждам как тези, които записваме дискове и теглим от нета ще се застрелваме един друг по кръстовищата, за да не си правим нелоялна конкуренция :!:
Ouuuuuuuuuuuuu.ti prosto me zakopa ot smqhhhh :D

xxa ako be6e verno-6te se vidim v zatvora i
+tva zatvorite nqma da stignat!!!
ahaaaa

Ollas
08-28-2005, 07:36
Вкъщи изглежда горе-долу така: http://store3.data.bg/geomilev/Kartinki%20sekvi/pozdrav_za_NSBOP.jpg
Нека ми дойдат на гости :lol: