PDA

View Full Version : temata za metali



Страници : [1] 2

Satanas_daughter
04-17-2005, 17:40
aide poneje niakolko hora iziaviha jelanie za takava tema ia naprai da vidim dali niama da ia zakliuchat,no smiatam che nikak niama da e redno,shtom v fun fun i pak fun moje da ima tema za tupaci,shto da niama tema i za metali,vse pak metalite sa po vajni ot tupacite :twisted: ta tuka az predlagam da si obsujdame grupichki novi albumi textove,ili ako shtete niakoia si depresivna metal misul,niakoi rapar ili chalgar ako vi e ignoriral ili kvoto i da e,i vmesto da ima temi za nightwish nirvana i rammstein vsichkite da idvat tuka,aide za da ima niakuv smisul temata ot nachalo mojete da kajete na kuv metal se kefite
az se kefia na goth,black i heavy :twisted: :twisted: :twisted:

amy lee
04-17-2005, 17:44
a az se kefa na si4ko deto e metul-black, goth, heavy, death... 8)

Tedi_sheep
04-17-2005, 17:46
От утре минавам на метал вълна!И когато си изградя мнение за метала и изпълнителите ще го изразя точно тук!Вие металите от форума ме вдъхновихте за тва мое решение!Не казвам, че до сега не съм слушала такава музика!Покрай баща ми е неизбежно!И ми харесва, но незнам как се казват групите и песните!От утре ще се снабдя с повече инфо, защото тая музика е хубава!Според мен трябва да има специално форум за метала! :lol:

techCandy
04-17-2005, 17:58
аз съм основно на balck и death
най- омразния метъл ми е heavy- то и neo metal- a http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/boom.gif

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:01
аз съм основно на balck и death
най- омразния метъл ми е heavy- то и neo metal- a http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/boom.gif
zashto puk da ne ti haresva heavy-tto kazvash mi che ne se kefish na klasici kato bon jovi i kiss motorhead king dimond???

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 18:16
Хубава тема наистина. Всъщност си има и форума отделно за метъл...и то не едно. Но това няма значение сега. А пък винаги като си кажеш "Започвам от утре или други ден", нищо не става. Или е от този момент, или му е8и майката. Уффф едва ли ще разберете какво се опитвам да кажа. И все пак...тва ще е темата, която ще посещавам най-много. Хммм. От това, което слушам. АМи до скоро слушах супер тежки неща...траш, дет, блек, гринд, малко хеви, готик(аз съм некво метъл помиарче май излиза:))...последно време започнах да се зарибявам сякаш по по-мелодични нещица, не толкова крещящи...гръндж, хард рок...Има определени групички без които не мога да живея, обаче има и супер много, на които им се кефя на по една две песни наример. Ама старата любов ръжда не хваша все пак. Та...готинко ще бъде наистъина да си обсъждаме тука такива интересни нещица. Ето една причина да не ме отказва да влизам във форума :)

techCandy
04-17-2005, 18:18
аз съм основно на balck и death
най- омразния метъл ми е heavy- то и neo metal- a http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/boom.gif
zashto puk da ne ti haresva heavy-tto kazvash mi che ne se kefish na klasici kato bon jovi i kiss motorhead king dimond???
ми в интерес на истината изобщо, само Бон Джови ме кефят само че те
за мене не са метъл а са хард рок по-скоро, знаеш ли кое ме изнервя във хеви-то? Вокалите, ужасни са, действат ми умопорачително. А освен тва не се кефя и на Меноуар нито пък особено много на Нирвана...просто не са мой стил, не мога да ги слушам

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:20
mi hubavo neka zapochnem s obsujdaneto naa....
kvo mislite za novite hitvoe koito izvadiha apocalyptica
men lichno bittersweet ne me kefi mnogo ama primerno Path e vurhovno parche

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:22
аз съм основно на balck и death
най- омразния метъл ми е heavy- то и neo metal- a http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/boom.gif
zashto puk da ne ti haresva heavy-tto kazvash mi che ne se kefish na klasici kato bon jovi i kiss motorhead king dimond???
ми в интерес на истината изобщо, само Бон Джови ме кефят само че те
за мене не са метъл а са хард рок по-скоро, знаеш ли кое ме изнервя във хеви-то? Вокалите, ужасни са, действат ми умопорачително. А освен тва не се кефя и на Меноуар нито пък особено много на Нирвана...просто не са мой стил, не мога да ги слушам
a na manowar i az ne se kefia i na megadeth sushto ne se kefia ama metallica primerno(makar che ne sa chist heavy) mnogo mekefiat tva mi beshe purvata metal banda koiato chuh i.....

tedo_davis
04-17-2005, 18:41
Goth;Black;Heavy & nai na kraq ako mia kajete k'vo sa NIGHTWISh shtoto seki spori (az gi znam kato GOth metal... ama ne mi se vqrva)
+ExiliaBtw sam te kyv stil to4no sa ?

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:42
Goth;Black;Heavy & nai na kraq ako mia kajete k'vo sa NIGHTWISh shtoto seki spori (az gi znam kato GOth metal... ama ne mi se vqrva)
va nikav goth ne sa,izmislica sa!

LiNkiN4eTo
04-17-2005, 18:42
оФтОпИк: Satanas_daughter има нещо красиво в теб :shock:
ОнТоПиК: не че съм голяма металка , но съдейки по Линкин Парк - нео метъл :!:

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:43
оФтОпИк: Satanas_daughter има нещо красиво в теб :shock:
ОнТоПиК: не че съм голяма металка , но съдейки по Линкин Парк - нео метъл :!:
mi spored men lp ne sa metal ama aide niama da te diskriminirame

tedo_davis
04-17-2005, 18:45
mi hubavo neka zapochnem s obsujdaneto naa....
kvo mislite za novite hitvoe koito izvadiha apocalyptica
men lichno bittersweet ne me kefi mnogo ama primerno Path e vurhovno parche
mi ... t'va par4e - ne me kefi mnogo to4no ... no path vol 2 ( kadeto ima i vokal - jestoko e ... mnogo si me kefi)

tedo_davis
04-17-2005, 18:46
Goth;Black;Heavy & nai na kraq ako mia kajete k'vo sa NIGHTWISh shtoto seki spori (az gi znam kato GOth metal... ama ne mi se vqrva)
va nikav goth ne sa,izmislica sa!
ami togava sam kakyv to4no sa ?!seki mi vikashe - GOth ... ama ne mi prili4at na goth-4eta ... kato se ima na predvid 4e Tarja e bila operna pevica

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 18:52
Satanas_daughter , наистина си хубавка. Nightwish за мен са някаква странна смесица. Не ги харесва. Мanowar също не харесва. Единствено "Worriors of the world" ме кефи на мах. Иначе Апокалиптика честно казано не слушам и тука май няма да взема отношение. Никога не съм ги и слушала де. Инак Металика са си върха, права си! Абсолютни фаворити. Обожавам ги. А Линкин Парк как въобще могат да се водят метъл само не мога да разбера :x Или пък гадните Лимп Бизкит :x Ама все пак е по-добре от Ивана и Глория де. И тва го има.

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:52
Goth;Black;Heavy & nai na kraq ako mia kajete k'vo sa NIGHTWISh shtoto seki spori (az gi znam kato GOth metal... ama ne mi se vqrva)
va nikav goth ne sa,izmislica sa!
ami togava sam kakyv to4no sa ?!seki mi vikashe - GOth ... ama ne mi prili4at na goth-4eta ... kato se ima na predvid 4e Tarja e bila operna pevica
Trija se e chudila chudila kude da si probva pevcheskite talanti i gotovo nightwish,ne sum naiasno s nigthwish izobshto obache v edno sum sigurna v Tarija niama i kapka gothica

Satanas_daughter
04-17-2005, 18:53
Satanas_daughter , наистина си хубавка. Nightwish за мен са някаква странна смесица. Не ги харесва. Мanowar също не харесва. Единствено "Worriors of the world" ме кефи на мах. Иначе Апокалиптика честно казано не слушам и тука май няма да взема отношение. Никога не съм ги и слушала де. Инак Металика са си върха, права си! Абсолютни фаворити. Обожавам ги. А Линкин Парк как въобще могат да се водят метъл само не мога да разбера :x Или пък гадните Лимп Бизкит :x Ама все пак е по-добре от Ивана и Глория де. И тва го има.
mi az lichno predpochitam da me iztezavat s ivana ot kolkoto s linkin park,zashtoto tva spored men e naistina niakva podigravka s metala
merssi za komplementa

amy lee
04-17-2005, 18:55
"Path" verno e qka :D :twisted: ama bittersweet...ve4e ne me kefi tolkova

tedo_davis
04-17-2005, 19:02
Goth;Black;Heavy & nai na kraq ako mia kajete k'vo sa NIGHTWISh shtoto seki spori (az gi znam kato GOth metal... ama ne mi se vqrva)
va nikav goth ne sa,izmislica sa!
ami togava sam kakyv to4no sa ?!seki mi vikashe - GOth ... ama ne mi prili4at na goth-4eta ... kato se ima na predvid 4e Tarja e bila operna pevica
Trija se e chudila chudila kude da si probva pevcheskite talanti i gotovo nightwish,ne sum naiasno s nigthwish izobshto obache v edno sum sigurna v Tarija niama i kapka gothica
te si svirat Metal+opera ... polu4ava se dobre

btw kakvo shte kajete za uspeha koito postignaha Apocalyptica sys remixite koito napraviha na par4eta na Metallica ?
btw ... koe za vas e nai-neostarqvashtoto metal par4e ?

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:05
nai neostariavashtoto parche za men e na metallicanothing else matters vchera gledah edno predavane za pesni koito sa se zadurjali nai dulgo na svetovnite charts ot 50 parcheta metallica s nothing else matters biaha na 10 s 50 sedmici v chartovete posle doideha guns n roses i posle scorpions posle imash niakvi tupi pesni e ne tupi ama ne metal abba i wham i taka natatuka klasiki

SimpleGirl
04-17-2005, 19:08
Със или без разрешение се присъединявам към метъл групичката ви!! :D :D И сега какво трябва да кажа..?? :D

tedo_davis
04-17-2005, 19:08
T'va par4e naistina e gotinko.sq slusham Remix-a na Apocalyptica ...
za men nai "neumirashtoto" par4e e Nirvana - smells like teen spirit ( s tova shte zapomnq legendarnata grupi4ka)

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:11
T'va par4e naistina e gotinko.sq slusham Remix-a na Apocalyptica ...
za men nai "neumirashtoto" par4e e Nirvana - smells like teen spirit ( s tova shte zapomnq legendarnata grupi4ka)
po diavolite nedei taka ve tedo!samite nirvana sa kazvali che mraziat tova parche che go nenavijdat a vsichki pomniat nirvana s tva parche,nedei tfa si e chista podigravka za curt. A za gostenkata koiato se prisuedini kum metalite ako naistina e metalka prosto mojesh da si

SimpleGirl
04-17-2005, 19:15
Ми и аз определено трябва да подкрепя мнението на tedo_davis, като отбележа, че едно от най-готините парчета въобще е "Smells like teen spirit" :D

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 19:16
Определено съм ЗА...и за Металика и за Нирвана. "Nothing else matters" u "Smells like teen spirit" са две от най-преуспяващите парчета. Мисля, че всяка група си има такива де. "From the cradle to the enslave" също си е супер парче. Но при по-горните две..дори и заклетите неметъли значт за какво става дума. Съгласна съм, че Нирвана не го харесват...и че мразят комерса...те са го казвали не един път. Обаче нима не всеки знае коя е тази песен? Нима повечето не са запомнили групата с нея? ...Каквото и да става...тя си остава...най-известната им песен и най-преуспяла...а че Нирвана не харесват комерса и не е това целта им...тука съм съгласна.

tedo_davis
04-17-2005, 19:18
Hey ima edno mnogo gotino par4e "Ressurection" no ne se seshtam na koi beshe ... nqkoi moje li da help !?

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:22
Hey ima edno mnogo gotino par4e "Ressurection" no ne se seshtam na koi beshe ... nqkoi moje li da help !?
niamam ideia

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 19:28
Hey ima edno mnogo gotino par4e "Ressurection" no ne se seshtam na koi beshe ... nqkoi moje li da help !?
niamam ideia
Хммм и аз не се сещам... :roll:

Ev1lG1rL_
04-17-2005, 19:30
Az puk slu6kam samo LP i LB :roll:

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:30
btw diesel girl4eto toia tvoia podpis e mnogo gotin mnogo me radva curt-cho tam a i kartinkata s kuklata izglejda mnogo mrachno mefi me mejdu drugoto KOI se kefi na Dani Filth ako se suberat hhorica shte napuskam malko negovi iaki snimki,az lichno go namiram mnogo sexy

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 19:33
Излъгах. Сетих се. На Venom e.

tedo_davis
04-17-2005, 19:39
Излъгах. Сетих се. На Venom e.
venom venom ama tuka to4no tva par4e ne mi go namira vyv www.warez.ru

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 19:39
btw diesel girl4eto toia tvoia podpis e mnogo gotin mnogo me radva curt-cho tam a i kartinkata s kuklata izglejda mnogo mrachno mefi me mejdu drugoto KOI se kefi na Dani Filth ako se suberat hhorica shte napuskam malko negovi iaki snimki,az lichno go namiram mnogo sexy
Meрси. И аз много се кефя на Кърт. На тази и още една снимка е най ама най хубав излязъл според мен поне. А тази картинката от ляво супер много си ме кефи също. Неква мрачна е наистина. :) И твоя подпис е хубав. Туй момиче на него голяма симпатяга :lol: :lol:
Що се отнася до Дани...пускай, пускай! Супер ще се радва. Хипер фенка съм му. И изобщо на групата. Имам им всички албуми и няма песен, която да не ме кефи. А Дани наистина е много секси. Признавам си! Жалко, че е женен, че и дъщеричка си има...(която м/у другото бях чела, че е кръстена в църква...възможно...ама и хипер странно...не мислите ли?)
А за песента на Тедо. Албума се казва също както и песента и от 2000 година. :)

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:47
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani8.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani11.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani34.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani57.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani67.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani75.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani102.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani106.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani121.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani124.jpg
http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani/dani127.jpg ae stiga tolkova

DiEsEl_GiRl4eTo
04-17-2005, 19:51
Хммм показва ми некви като рекламки...ама не и снимки :(

Satanas_daughter
04-17-2005, 19:53
super stranno az vijdam vsichki snimki ama eto ti saita tam sa mnogo poveche az prosto slojih tia det nai mi haresvat http://www.angelfire.com/in2/Vampyres/images/dani

tedo_davis
04-17-2005, 19:56
Sam ... gotin podpis - ima 1 pi4 ot moq blok - beshe zaklet 4algar - sq go svetnah po vaprosa - ze da slusha i po-tejko dori ot men;)

Satanas_daughter
04-17-2005, 20:09
hihihi svurshil si si rabotata az do sega ne sum prosvetliavala bila sum samo prosvetlena:)

Satanas_daughter
04-17-2005, 20:15
ave vie kvo mislite za parcheto na Poduene Blus Bend-kucheto na krainia kvartal men mnogo me kefi ne e heavy ama texta e razbivasht mnogo me kefi tva parche
i niamam poroda
rodoslovno durvo
no imam priroda
i nabito oko
ne stavam za izlojba
pomiar ne nedaren
dori i kotkite ne gi e mnogo strah ot men
Az sum kuchetoooooo na krainia kvartaaaal lq lq lq lq lq

tedo_davis
04-17-2005, 20:18
Gotina e sq si q svalih BG METAL do sq ne bqh slushal :)

techCandy
04-17-2005, 20:38
нещо май на флууд го обърнахте, но както и да е
са видях една тема за Рамщайн, в която няколко човека казах че Рамщайн са комерс, което ме изуми....честно казано
не мога да разбера как така ше са комерс, тва че са леки е факт, аз обаче от тях почнах да слушам метъл и минах вече към по тежко, но в тях няма нищо комерсялно подяволите. Тъпо е да мислите че са комерс защото се появяват по Мтв, мога да ви кажа че тука през уикенд има предаване за Нирвана и Металика, и съм сигурна че ако имаха нов албум и т.н. щяха да се появят и те. Обосновете се по някакъв начин
а бтв кто ше кажете и за Static X не са никакъв метъл за мене ама пак ме кефят.

tedo_davis
04-17-2005, 20:39
Static X dori ne sam 4uval 4e svirat metal!Stranno!

amy lee
04-17-2005, 20:40
btw diesel girl4eto toia tvoia podpis e mnogo gotin mnogo me radva curt-cho tam a i kartinkata s kuklata izglejda mnogo mrachno mefi me mejdu drugoto KOI se kefi na Dani Filth ako se suberat hhorica shte napuskam malko negovi iaki snimki,az lichno go namiram mnogo sexyAZ :D he rocks :twisted:
tedo, verno li nz za static?

Satanas_daughter
04-17-2005, 20:42
btw diesel girl4eto toia tvoia podpis e mnogo gotin mnogo me radva curt-cho tam a i kartinkata s kuklata izglejda mnogo mrachno mefi me mejdu drugoto KOI se kefi na Dani Filth ako se suberat hhorica shte napuskam malko negovi iaki snimki,az lichno go namiram mnogo sexyAZ :D he rocks :twisted:
tedo, verno li nz za static?
mmm daaaa mechta mi e edna strastna nosht s nego

Satanas_daughter
04-17-2005, 20:45
нещо май на флууд го обърнахте, но както и да е
са видях една тема за Рамщайн, в която няколко човека казах че Рамщайн са комерс, което ме изуми....честно казано
не мога да разбера как така ше са комерс, тва че са леки е факт, аз обаче от тях почнах да слушам метъл и минах вече към по тежко, но в тях няма нищо комерсялно подяволите. Тъпо е да мислите че са комерс защото се появяват по Мтв, мога да ви кажа че тука през уикенд има предаване за Нирвана и Металика, и съм сигурна че ако имаха нов албум и т.н. щяха да се появят и те. Обосновете се по някакъв начин
а бтв кто ше кажете и за Static X не са никакъв метъл за мене ама пак ме кефят.
Static X gi biva me rammstein me drazniat a az imam loshia navik neshto kato ne mi haresva da go naricham komers :oops: izviniavam se!e che sme go oburnali na flood ta goliama rabota to i bez tva malko phora pishat v taia tema 8)

tedo_davis
04-17-2005, 20:50
K'vo vi puka 4e floodim!?!?!?Az sym KING OF THE FLOODERs shte vi poveda napred Flooder4eta moi.Ole stava 00:00 az nesam se pribral - a sym v 1 zala na 500 metra i pove4e ot nas i trqq da mina prez raionnoto.Btw ... kakvo shte kajete za Drowning pool?

amy lee
04-17-2005, 20:56
btw diesel girl4eto toia tvoia podpis e mnogo gotin mnogo me radva curt-cho tam a i kartinkata s kuklata izglejda mnogo mrachno mefi me mejdu drugoto KOI se kefi na Dani Filth ako se suberat hhorica shte napuskam malko negovi iaki snimki,az lichno go namiram mnogo sexyAZ :D he rocks :twisted:
tedo, verno li nz za static?
mmm daaaa mechta mi e edna strastna nosht s negoa bez grim ako go znae6 kuv sladur e...auu http://www2.phpbb-host.com/phpbb/images/smiles/050.gifhttp://www2.phpbb-host.com/phpbb/images/smiles/049.gifhttp://www2.phpbb-host.com/phpbb/images/smiles/049.gif

tedo_davis
04-17-2005, 21:00
ahhhh Me4tiiiiiiii to i az iskam pri lady_bird v sofiq ama kvo da napravq ?

amy lee
04-17-2005, 21:11
ahhhh Me4tiiiiiiii to i az iskam pri lady_bird v sofiq ama kvo da napravq ?i az iskam da zeme6 da spre6 da luje6 i da si vidi6 podpisa :roll:

Satanas_daughter
04-17-2005, 21:57
ahhhh Me4tiiiiiiii to i az iskam pri lady_bird v sofiq ama kvo da napravq ?i az iskam da zeme6 da spre6 da luje6 i da si vidi6 podpisa :roll:
ahum taka si e!!!amm da ama danito bez grim e daje oshte po sladuk :twisted: :lol: :P

04-18-2005, 00:14
опаа прибирам се и кво виждам темичка
за метъла:))
дъщеричке на сатаната, влюбих се в тебе
особено на първата снимка....суууупер яко
изглеждаш!!!!не че не съм ти виждала снимки и преди
ама тия са просто...върха :shock: :D :D :D :D
p.p. e tfa ne beshe mnou za metula ama she
se revanshiram...use6tam 4e dosta strani4ki she izpishem:)

Satanas_daughter
04-18-2005, 00:20
опаа прибирам се и кво виждам темичка
за метъла:))
дъщеричке на сатаната, влюбих се в тебе
особено на първата снимка....суууупер яко
изглеждаш!!!!не че не съм ти виждала снимки и преди
ама тия са просто...върха :shock: :D :D :D :D
p.p. e tfa ne beshe mnou za metula ama she
se revanshiram...use6tam 4e dosta strani4ki she izpishem:)
liubovta e spodelena moe milichko murderdoll-che

Satanas_daughter
04-18-2005, 00:32
iuhuhu 3:30 i sum sam samichka v toia bezliuden forum i poneje sum super tujna shtoto si izplakah ochite po edin kreten toku shto shte vzeme da si poplacha i tuka malko :cry: :cry: :cry:

tedo_davis
04-18-2005, 04:52
ahhhh Me4tiiiiiiii to i az iskam pri lady_bird v sofiq ama kvo da napravq ?i az iskam da zeme6 da spre6 da luje6 i da si vidi6 podpisa :roll:
Shhhh q Mekiq!
Neshto mai ne 4etesh mejdu redovete - kazah "me4tiiiiiiiiiiii" Tova e moq me4ta ... nqma kvo da si gledam podpisa - mnogo si mi e gotin daje.Pyrvo pomisli zashto sam go napisal tova - posle pi6i.

Immortality_
04-18-2005, 09:23
hiiii...dnes izbyagah ot u4ili6te za tva pi6a :lol: ami... mnoo got 4e ima nyakva temi4ka i za nas...4uvstvam se v svoi vodi (da ne kaja v sladka krav :twisted: ) ta zna4i predi okolo sedmica popadnah _E taka slu4aino na edna grupi4ka- Sonata Arctica se kazvat... i naprao sam razcepila tonkolonite ot slu6ane :twisted: prepora4vam vi gi 8) are sas zdrave... i ne miataite mnogo 4e onya den si seknah pak vrata :oops:

04-18-2005, 09:44
оу да Соната имат една песничка Мери Лу
се казва или нещо такова ей тфа си заслужава
да се чуе...иначе като цяло не са в моя стил...
ся слушкам Сепултура-Територи :D поздрафчи :P

monka
04-18-2005, 10:25
zdraveite,sladki metul4eta :lol:
iskam da popitam ne6to: tuk ima li o6te nqkoi,koito da se kefi na queen i iron maiden? :roll: istinskiat rock
obojavam gi tezi grupi! brat4eda me zapali po tqh...mnogo sa qki!

Immortality_
04-18-2005, 10:29
ami queen i iron sa klasika :D pomnya 4e mi podariha parviya mi CD na queen kat byah na5 godinki...lubimata mi grupa byaha i o6te im znam tekstovete na izust :D
Murderdoll^.... Sepultura Ruuulz... k?vo 6te kaje6 za Cradle ??? :twisted:

Satanas_daughter
04-18-2005, 11:30
cdradle sa vurhovni ama az ot vechra vecherta sum zaciklila na bon jovi-always i po stoiano go vurtia

THE_GANGSTA_GIRL
04-18-2005, 11:54
Сега ше си кажете какво по дяволите прави THE_GANGSTA_GIRL в метъл темичка....е да вярно това не е моя стил, но има някои неща на които се кефя все пак. Обожавам HIM. По цял ден мога да седя и да ги слушам. Тяхните песни са ми на сърцето и са единствените, които могат да ми оправят настроението. Този Виле само като го видя и се разтапям! Та искам да питам какво мислите за тях и кои от вас им се кефят?

Satanas_daughter
04-18-2005, 12:05
Az gi haresvam,raztapiat surceto,edno ot kum textove drugo ot kum muzika i treto che vokala e mnogo gotin,az lichno strashno mnogo gi haresvam mnogo mi haresva parcheto Join Me

THE_GANGSTA_GIRL
04-18-2005, 12:40
Az gi haresvam,raztapiat surceto,edno ot kum textove drugo ot kum muzika i treto che vokala e mnogo gotin,az lichno strashno mnogo gi haresvam mnogo mi haresva parcheto Join Me

Напълно съм съгласна!
Join me е най-страхотното парче! Никога не може да ми омръзне да го слушам. The funeral of hearts и Poison girl също ме побъркват от кеф, както и всички останали де! :)


Между другото наистина снимките ти са страхотни! :)

SA
04-18-2005, 12:50
Satanas_daughter..napravi me vpe4atlenie,4e nosi6 oburnat krust,no pentagramata ti e pravilna.Interesno mi e znae6 li izob6to kakvo ozna4avat te/izkliu4vam otgovori ot tipa"tova e znaka na dqvola",tova i baba mi go znae/.Po-dobre e ako niama6 predstava kakvo simvolizirat te da ne se ki4i6 naprazno s tiah.

P.S. vseki ima pravo da slu6a kakvato music-a iska/za razli4nite stilove metal govorq/ i e hubavo,4e i tuk ima takiva hora,koito se interesuvat ot tova-nqkoi poveche, drugi po-malko, ot postovete li4i, 4e edni 70-80% ot vas tuk opredeleno nqmat predstava kakvo naistina e metal,a da ne govorim za gothic-a,koito izglejda za vsi4ki predstavlqva osoben interes,no grupi kato him,nightwish i t.n. sa na svetlinni godini ot nego

P.S2. Satanas_daughter ni6to li4no kum teb,dori smeq da tvurdq,4e izglejda6 dosta prili4no i 4e opredeleno ima6 potencial da se razviva6 o6te.Ot drugi tvoi mneniq,razbrah,4e si na 15ako ne se luja/ili16/,koeto opravdava nekompetentnostta ti po nqkoi vuprosi,no ne se promenqi,a produljavai vse taka, vse pak ve4e sa malko horata kato teb,interesuva6ti se i cenq6ti hubavoto vuv va6eto pokolenie.
fire_of_satan: teb moga samo da te pozdravq,ti si 4ovek,koito znae kakvo haresva,dori i tova da ne e samo metula,koeto ne vseki uspiava da napravi i si 4ovek otkril sebe si v muzikata i to znaeiki pri4inite za tova, a ne samo "tova mi haresva;tova ne mi haresva,komers e" i t.n.
Za ostanalite,poseshtavashti tazi tema predpo4itam da ne govorq,tui kato mneniqta im govorqt sami za tqh, a i nai-malkoto pove4eto biha kazali,4e nqmam pravo da go pravq i zatova 6te se vuzdurja.

Izvinqvam se ako nqkoi se e po4uvstval obiden,vupreki tova produljavaite,radvam se,4e vse o6te ima hora kato vas.

Twista
04-18-2005, 13:19
Аз слушам всякакъв метал (без нео).
Кефя се на Disturbed, HIM, Lacuna Coil, Nirvana(ммм, Кърт е мн сладък).
Преди две-три години не я понасях тази музика, но изведнъж много почнах да й се радвам.

Satanas_daughter
04-18-2005, 14:42
Satanas_daughter..napravi me vpe4atlenie,4e nosi6 oburnat krust,no pentagramata ti e pravilna.Interesno mi e znae6 li izob6to kakvo ozna4avat te/izkliu4vam otgovori ot tipa"tova e znaka na dqvola",tova i baba mi go znae/.Po-dobre e ako niama6 predstava kakvo simvolizirat te da ne se ki4i6 naprazno s tiah.

P.S. vseki ima pravo da slu6a kakvato music-a iska/za razli4nite stilove metal govorq/ i e hubavo,4e i tuk ima takiva hora,koito se interesuvat ot tova-nqkoi poveche, drugi po-malko, ot postovete li4i, 4e edni 70-80% ot vas tuk opredeleno nqmat predstava kakvo naistina e metal,a da ne govorim za gothic-a,koito izglejda za vsi4ki predstavlqva osoben interes,no grupi kato him,nightwish i t.n. sa na svetlinni godini ot nego

P.S2. Satanas_daughter ni6to li4no kum teb,dori smeq da tvurdq,4e izglejda6 dosta prili4no i 4e opredeleno ima6 potencial da se razviva6 o6te.Ot drugi tvoi mneniq,razbrah,4e si na 15ako ne se luja/ili16/,koeto opravdava nekompetentnostta ti po nqkoi vuprosi,no ne se promenqi,a produljavai vse taka, vse pak ve4e sa malko horata kato teb,interesuva6ti se i cenq6ti hubavoto vuv va6eto pokolenie.
fire_of_satan: teb moga samo da te pozdravq,ti si 4ovek,koito znae kakvo haresva,dori i tova da ne e samo metula,koeto ne vseki uspiava da napravi i si 4ovek otkril sebe si v muzikata i to znaeiki pri4inite za tova, a ne samo "tova mi haresva;tova ne mi haresva,komers e" i t.n.
Za ostanalite,poseshtavashti tazi tema predpo4itam da ne govorq,tui kato mneniqta im govorqt sami za tqh, a i nai-malkoto pove4eto biha kazali,4e nqmam pravo da go pravq i zatova 6te se vuzdurja.

Izvinqvam se ako nqkoi se e po4uvstval obiden,vupreki tova produljavaite,radvam se,4e vse o6te ima hora kato vas.
spored men e dobre che si dade mnenieto nikogo ne si obidil,hora sme vsichki si imat nedostatuci,ne moga da dam oprelenelieto shtoto e znak na diavola,naistina zvuchi banalno.ne sum se osuvurshenstvala oshte kato goth-ka naput sum,horata kazvat che s kakvito se zaberesh takuv stavash.az ne smiatam nightwish za gothic metal nito puk him.a krusta i pentagramata go nosia glavno shtoto vludiavaha gajeto mi,mi taka de da se radva choveka:)BTW kak vidia che pentagramata e pravilna.na tia mini snimki?

DiEsEl_GiRl4eTo
04-18-2005, 16:38
Ayyyyyyy HIM супер много не ме кефят. Ама нз. Не ми харесват и тва си е. Всеки с вкуса си. А пък Rammstein чак комерс не бих ги нарекла. Аз започнах с тях и със SlipKnoT...My plague...е тва вече е комерсиална песничка, ама много ме изкефи, та така се зарибих. Иначе за Queen абсолютна класика...върха са. И последно време и аз съм зациклила с Бон Джови...не си единствена :)

Twista
04-18-2005, 17:38
apravi me vpe4atlenie,4e nosi6 oburnat krust,no pentagramata ti e pravilna.Interesno mi e znae6 li izob6to kakvo ozna4avat te/izkliu4vam otgovori ot tipa"tova e znaka na dqvola",tova i baba mi go znae/.
Обърнатият кръст не беше ли един вид потъпкване на християнството и Бог? :roll: Ох, не мога да се сетя точно сега определението, но ако ти го знаеш, напиши го, моля те.

e_l_i_z_a
04-18-2005, 17:41
ami poprincip black,heavy,gothik..
kefq se na Scorpions,Deep Purple,HIM,Nightwish,Halloween,Prodigy,Marylin Manson,Rammstein(malko),........................

Bimper-ska
04-18-2005, 19:42
Hard Rock only LED ZEPPELIN!!!

Satanas_daughter
04-18-2005, 19:43
hihihi te sa iaki,genialni sa!

korn___
04-18-2005, 20:00
za men metalla e ne6to koeto me diga na kraka kara me da jiveq da se 4ustvam dobre da se 4ustvam prosto nepobedim :twisted: tva e muzikata koqto ot napulno skapan moje da me digne na kraka za to4no 5 min :twisted: purvoto momi4e det me sreza mnogo brutalno... to4no za 5 min q bqh zabravil samo si pusnah pesenta trash na korn i q zabravih i istrih ot du6ata si za 5 minuti nqma i tolkova :D togava razbrah kakva sila ima v taq muzika :twisted: ot togava ve4e se zaslu6ah po silno v tva ne6to ot togava tursq malkite ne6ta v taq muzika e primerno koito q znae pesenta alone i break na korn e ami as otkrih 2 melodii v neq skriti osven glavnata prosto kat gi osuznah taka se bqh razbil 4e okolo 2-3 dena vurvqh po ulicata s fizionomiq na umrql 4ovek :shock: sled tva v pesenta right now pak na korn pak otkrih edna skrita melodiika si4kite pesni na korn sa psiharski slu6a6 gi i te prosto te zimat taka stana i s men edin den na 16.06.2002 sedq i gledam mm i po edno vreme puskat pesenta here to stay na korn i as togava taka se bqh ubil 4e sedq i maika mi me pobutva i as kat drogiran i otgovarqm sled 5 min ... i taka se po4na si4ko ne sum spal za da slu6am korn taka se bqh pristrastil :twisted: edno vreme pla4eh sa ve4e ne pla4a edno vreme mrunkah sega ve4e ne mrunkam ami mislq kak da opravq si4ko v men se ispravi i prohodi abe imam pulen kontrol nad tqloto mi i nad umut mi :twisted: ve4e po4ti ne 4ustvam bolka nikakva nito fizi4eska nito du6evna :twisted: :twisted: :twisted: samo se radvam na jivota bez da mu se qdosvam mnogo !

ei tva e ! nai silnite metalli sa tezi koito imat kontrol nad sebe si i mogat sami da si pravqt 4ustvata ne v omraza ami v lubov!as li4no sum si pravil takuv eksperiment dali go moga tva i po4ti ve4e go vladeq vupreki 4e nqkoi nadali 6te mi povqrva !


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

naty
04-18-2005, 20:08
m brao za tema!Az kato se zamislq nai si padam po KoRn-naprao sa taq musika otkrih sebe si

Satanas_daughter
04-18-2005, 20:14
az na korn ne im se kefia mnogo imat niakoe drugo parche no ne sa mi v stila.
Ave imam edin vupros za Dimmu Borgir kefiat me kato muzika i kato imij ama ne sum mnogo naisano s tiah ta tva narochno li e che dvama ot tiah sa s goli klavi i bradi katinari,dvama sa s dulgi rusi kosi i bradi i dvama s cherni dulgi kosi,tva sluchaino li e ili e ekstra taka?

Immortality_
04-18-2005, 21:15
ami to4no za Dimmu Borgir ni6to ne moga da komentiram :? ...az ot toya still samo Burzum, Cradle i o6te edna grupi4ka ima- Darkthrone...samo tyah sam imala vazmojnost da 4uya... no sega 6te si svalya ne6to i ot Dimmu.... treba da se raz6iryava horizonta =)

Satanas_daughter
04-18-2005, 22:27
i vse pak se nadiavam da iznikne niakoi fan na Dimmuuuuu i da mi kaje shto tia pichove sa takaaaa!!!!!

Immortality_
04-18-2005, 23:54
hihihih...tuk sammm....

Satanas_daughter
04-18-2005, 23:57
a poznavame li se,ia si dzakni za posledno lichnite pls!

Immortality_
04-19-2005, 00:06
:) pak sme tuk dvete s bezsunie a... :D ami taka e... mortalkovcite spat- nie ne :P

Satanas_daughter
04-19-2005, 00:09
:) pak sme tuk dvete s bezsunie a... :D ami taka e... mortalkovcite spat- nie ne :P
ahahahaha Vimpires obichame noshtaaaaaa

Immortality_
04-19-2005, 00:12
hihihihih....e sega 6te litna kam nyakoi heavy club :twisted: are s men... otvori prozoreca4e 6te doida parvo do vas i ne iskam da ima problemi s prizimyavaneto... az kanya na bira !!!! :lol:

Satanas_daughter
04-19-2005, 00:15
hihihihih....e sega 6te litna kam nyakoi heavy club :twisted: are s men... otvori prozoreca4e 6te doida parvo do vas i ne iskam da ima problemi s prizimyavaneto... az kanya na bira !!!! :lol:
gotovaaaaa summm slagam si pentagramata i otlitameee

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 13:12
бах тоз флууд... :):):)
Боргир кат см мн изнервен ми дейстфат ина4е си слушам рап.Тфа м4е Шаграт(вокала) има адския глас просто напрао ми пълни душата.
Satanas_daughter :) кат искаш да разбереш нещо за тях просто флез ф сайта им бе моме :)
http://www.dimmu-borgir.com/

И метала кефи по някога ама Рапа си РУЛИРА !!! :):):):):)

Momchenceto
04-19-2005, 13:20
Опазил ме господ от метали като вас :lol:

e_l_i_z_a
04-20-2005, 08:49
za men metalla e ne6to koeto me diga na kraka kara me da jiveq da se 4ustvam dobre da se 4ustvam prosto nepobedim :twisted: tva e muzikata koqto ot napulno skapan moje da me digne na kraka za to4no 5 min :twisted: purvoto momi4e det me sreza mnogo brutalno... to4no za 5 min q bqh zabravil samo si pusnah pesenta trash na korn i q zabravih i istrih ot du6ata si za 5 minuti nqma i tolkova :D togava razbrah kakva sila ima v taq muzika :twisted: ot togava ve4e se zaslu6ah po silno v tva ne6to ot togava tursq malkite ne6ta v taq muzika e primerno koito q znae pesenta alone i break na korn e ami as otkrih 2 melodii v neq skriti osven glavnata prosto kat gi osuznah taka se bqh razbil 4e okolo 2-3 dena vurvqh po ulicata s fizionomiq na umrql 4ovek :shock: sled tva v pesenta right now pak na korn pak otkrih edna skrita melodiika si4kite pesni na korn sa psiharski slu6a6 gi i te prosto te zimat taka stana i s men edin den na 16.06.2002 sedq i gledam mm i po edno vreme puskat pesenta here to stay na korn i as togava taka se bqh ubil 4e sedq i maika mi me pobutva i as kat drogiran i otgovarqm sled 5 min ... i taka se po4na si4ko ne sum spal za da slu6am korn taka se bqh pristrastil :twisted: edno vreme pla4eh sa ve4e ne pla4a edno vreme mrunkah sega ve4e ne mrunkam ami mislq kak da opravq si4ko v men se ispravi i prohodi abe imam pulen kontrol nad tqloto mi i nad umut mi :twisted: ve4e po4ti ne 4ustvam bolka nikakva nito fizi4eska nito du6evna :twisted: :twisted: :twisted: samo se radvam na jivota bez da mu se qdosvam mnogo !

ei tva e ! nai silnite metalli sa tezi koito imat kontrol nad sebe si i mogat sami da si pravqt 4ustvata ne v omraza ami v lubov!as li4no sum si pravil takuv eksperiment dali go moga tva i po4ti ve4e go vladeq vupreki 4e nqkoi nadali 6te mi povqrva !


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
emi da ti kaja ne6to podobno e pri mene ..ne se 4uvstvam to4no taka po vsqko vreme ama po4ti vyv vsqka pesen na koqto i da e grupa(ama da e dobra naprimer HIM ili KoRn)i otkrivam mnogo melodii koito sqka6 govorqt na razli4ni ezici oba4e zaedno zvu4at dobre... :roll:

Satanas_daughter
04-20-2005, 13:44
Am niakoi da e chuval za grupichkata Inkubus Sukkubus,strahothi gothici sa,super sa
fakticheski imeto idva ot Inkub-demon muj koito se iaviava prez noshta na jeni do kuto spiat s cel sex
a sukkub e sushtoto samo che jena demon
Grupichkata e vurhovna preporuchvam ia na vsichki fenove na goth
Io Pan spored men im e edno ot nai-iakite parcheta

techCandy
04-20-2005, 19:11
известно време мина от както писах
та прегледах какво сте писали, и както каза брат ми хахахаха "опазил ме господ от метъли като вас"
в интерес на истината малко "малки" метълчета съм виждала които да са ориентирани като хората
хехе и честно казано мноол се учудих че дъщерята на сатаната харесва ХИМ, ц ц докато стигнахме, почвам наистина да се чудя накъде е тръгнал тоя свят хехе, позволете ми да се изразя по следния начин. ХИМ за Бритни спиърс или чалгата в метъла. Те не са метъл, те са лов метъл което на мен лично адски смешно ми звучи. Ами лов- грамата (пентаграма ама като сърце) хахаха. Добре не отричам имат няколко хубави песни. Но са толкова нетипично лигави и бозави, че дори за рок не може да мине.
А иначе за готик, мога да ви препоръчам Theater of Tragedy

Satanas_daughter
04-20-2005, 19:14
известно време мина от както писах
та прегледах какво сте писали, и както каза брат ми хахахаха "опазил ме господ от метъли като вас"
в интерес на истината малко "малки" метълчета съм виждала които да са ориентирани като хората
хехе и честно казано мноол се учудих че дъщерята на сатаната харесва ХИМ, ц ц докато стигнахме, почвам наистина да се чудя накъде е тръгнал тоя свят хехе, позволете ми да се изразя по следния начин. ХИМ за Бритни спиърс или чалгата в метъла. Те не са метъл, те са лов метъл което на мен лично адски смешно ми звучи. Ами лов- грамата (пентаграма ама като сърце) хахаха. Добре не отричам имат няколко хубави песни. Но са толкова нетипично лигави и бозави, че дори за рок не може да мине.
А иначе за готик, мога да ви препоръчам Theater of Tragedy
te sa gotini ama nameri si neshto ot sukkubus golemi satanisti sa kurtiat ot kum textove i vokalistkata ima angelski glas

Momchenceto
04-21-2005, 16:01
известно време мина от както писах
та прегледах какво сте писали, и както каза брат ми хахахаха "опазил ме господ от метъли като вас"
в интерес на истината малко "малки" метълчета съм виждала които да са ориентирани като хората
хехе и честно казано мноол се учудих че дъщерята на сатаната харесва ХИМ, ц ц докато стигнахме, почвам наистина да се чудя накъде е тръгнал тоя свят хехе, позволете ми да се изразя по следния начин. ХИМ за Бритни спиърс или чалгата в метъла. Те не са метъл, те са лов метъл което на мен лично адски смешно ми звучи. Ами лов- грамата (пентаграма ама като сърце) хахаха. Добре не отричам имат няколко хубави песни. Но са толкова нетипично лигави и бозави, че дори за рок не може да мине.
А иначе за готик, мога да ви препоръчам Theater of Tragedy
te sa gotini ama nameri si neshto ot sukkubus golemi satanisti sa kurtiat ot kum textove i vokalistkata ima angelski glasГрешката ти според мене е че се опитваш всичко да определиш с точен стил и то по твойте разбирания...първото което е много малко неща си имат точен стил, който да спазват и да не криват от него ... не можеш да кажеш тоя е такъв а оня онакъв....една песен може и да може да се определи със стил ама нито аз нито ти нито форумците са хората които да го правят...първото защотото колкото и да ни се иска не разбираме толкова добре от музика второто което е изпълнителя има право да си определи музиката....и ако секи почне да определя всичко със стил по свойте разбирания ... никога ама НИКОГА няма да стигнете до едно решение....та така :roll:

DiEsEl_GiRl4eTo
04-21-2005, 17:09
Хммм и при мен мина време откакто за последен път писах... Що се отнася до Боргир, фенка съм им, да. Супер музика правят. За НIM си казах вече, че не ги харесват. Никога не съм ги и харесвала. А тва за стиловете, съгласна съм с Димо.
А какво ще кажете за Shadows fall - What drives the week... За жалост това е единствената песничка, която съм слушала като се замисля.

tedo_davis
04-22-2005, 04:50
Hmmm fire_of_satan haresa mi kak se izkaza za ... H.I.M.
Horca kakvo shte kajete za Children Of Bodom?Tipi4no Black Metal-4e ... ot skoro gi slusham no pyk pri tova mi dopadat.nqkoi ako moje da me svetne pove4ko za tqh :)Nali me znaete - ne sym mnogo navytre po teq neshta.
specialno edno sait-4e koito se nervi 4e nemoje da si nameri nqkoq druga mp3-ka --> http://ftlbg.com/Ivomaster1/download/mp3/

techCandy
04-22-2005, 21:23
Hmmm fire_of_satan haresa mi kak se izkaza za ... H.I.M.
Horca kakvo shte kajete za Children Of Bodom?Tipi4no Black Metal-4e ... ot skoro gi slusham no pyk pri tova mi dopadat.nqkoi ako moje da me svetne pove4ko za tqh :)Nali me znaete - ne sym mnogo navytre po teq neshta.
specialno edno sait-4e koito se nervi 4e nemoje da si nameri nqkoq druga mp3-ka --> http://ftlbg.com/Ivomaster1/download/mp3/
Сейтънс додър, сподели името си с мен, щото всеки път ако тряя ти
пиша ника....ако не ми го кажеш ше измисля нещо кратко и лесно сама :lol: . Та това което исках да ти кажа е че тая групичка дето каза че била готик, на мене не ми звучи на готик. За мене готика тряя да те кара да се чувстваш някак си от друг свят....мене тва нещо не ми въздейства въобще.
Тедо аз щА светна за Бодом, добре си се ориентирал....ъхъ бодъм са блек, обаче всъщност са по тежки от "типичния блек" както каза. Защото са си смесица от два основни стила според мен. Тва си е мое лично мнение разбира се, но те са с инструментал на блек и вокал на дед. Аз лично мноол мноол ги харесвам. Класика в жанра както се казва.
Я са да ви запитам за Crematory. За мен също са ток. Особено по-старите им песни на немски....аз нещо не мога да им определя стила, но имат страшни вокали. Иначе са леки сравнително.

04-23-2005, 19:00
neshto pozamrq taq tema..burzo se iz4erpahte "metali"...

Pe666o
04-23-2005, 19:25
Hmmm fire_of_satan haresa mi kak se izkaza za ... H.I.M.
Horca kakvo shte kajete za Children Of Bodom?Tipi4no Black Metal-4e ... ot skoro gi slusham no pyk pri tova mi dopadat.nqkoi ako moje da me svetne pove4ko za tqh :)Nali me znaete - ne sym mnogo navytre po teq neshta.
specialno edno sait-4e koito se nervi 4e nemoje da si nameri nqkoq druga mp3-ka --> http://ftlbg.com/Ivomaster1/download/mp3/
Сейтънс додър, сподели името си с мен, щото всеки път ако тряя ти
пиша ника....ако не ми го кажеш ше измисля нещо кратко и лесно сама :lol: . Та това което исках да ти кажа е че тая групичка дето каза че била готик, на мене не ми звучи на готик. За мене готика тряя да те кара да се чувстваш някак си от друг свят....мене тва нещо не ми въздейства въобще.
Тедо аз щА светна за Бодом, добре си се ориентирал....ъхъ бодъм са блек, обаче всъщност са по тежки от "типичния блек" както каза. Защото са си смесица от два основни стила според мен. Тва си е мое лично мнение разбира се, но те са с инструментал на блек и вокал на дед. Аз лично мноол мноол ги харесвам. Класика в жанра както се казва.
Я са да ви запитам за Crematory. За мен също са ток. Особено по-старите им песни на немски....аз нещо не мога да им определя стила, но имат страшни вокали. Иначе са леки сравнително.

ammm...az 6te posporq s tova 4e Bodom sa Black....spored men sa si 4ist Heavy Metal s vokal4eta koito napodobqvat na Death..ama malko...az li4no sam im golqm fen....samo 4e ne mislq 4e vokala im e ot nai-spolu4livite... :? ne mi haresva kak vika....nai-dobriq vav vikaneto si ostava Shagrath..(dimmu borgir) i Burzum (zabraih mu imeto)....ta ina4e Bodom sa mnogo muzikalni i par4etat im se svirqt trudno..:) (li4en opit :P )...za Crematory..hmmm...ami i te sa spored men nqkva stranna smesica mejdu Gothic i Death...no tva si e moe mnenie...:)..vttoriq im vokalist mnogo hubavo pee oba4e...mnogo me radva..:P
Ina4e az slu6am vsi4ko..ama vsi4ko..samo trqbva da ima nqkvi za4enki na melodiq i stava.. :lol: ...na posledyk oba4e In Flames sa mi lubimi...kvo 6e kajite..a? :D

04-23-2005, 21:26
bodom sa si black, ne sa nikuv heavy metal, hahaha

Pe666o
04-23-2005, 22:36
Gorgoroth, Burzum, Mayhem, Dummu Borgir, Ancient :arrow: tva e black :wink: ..puk i v Bodom nqma ni6to sataninsko :roll:

Immortality_
04-23-2005, 22:43
emi sega kato vi 4eta mneniyata za stilovete se se6tam 4e predi ba6 teya grupi4ki - Gorgoroth, Burzum, Mayhem, Dummu Borgir, Ancient, Cradle mi se struvaha napravo brutalni, death metal det mu se vika :lol: ama tva be6e kato po4nah da slu6am ne6to po-razli4no ot baladi na U2 ili Queen (11godi6na) sega kakto si padam po takava muzika napravo moga da gi nare4a- metal...zavisi si ot 4oveka... :twisted:

bogicata
04-24-2005, 05:33
da be kak moja da kaje6 bodom i heavy metal koito otiva kym death, nekak si heavy i death ne mi se vryzvat, dimmu borgir verno si pee dobre a burzuma ne me kefi tolkova, samo dunkelheit e mn dobra :) govoreiki za black metal vokali na men est si mi haresva toq na cradle, danito filth :) ama o6te po lubim mi e vokala na Siebenburgen ;) sigurno nikoi ot vas ne gi znae, a tova e golqma gre6ka povqrvaite mi, syvsem spokoino mogat da se konkurirat i na cradle i na dimmu :) ako ima jelae6ti moga da im dam link kym albumite im, ka4val sym gi v internet s cel da gi razprostranqvam za6toto sa naistina mnogo dobri i si zaslujavat :)

Momchenceto
04-24-2005, 11:36
Моля ви спретеhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/bawling.gif още малко изкарахте Bodom dance музика...само едно ше кажа не е heаvy ... извинявам се ама между ManoWar, Hammerfall, Stratovarius примерно i Children of Bodom няма абсолютно нищо общо...не знам да плача ли да се смея ли ... както казах по горе и явно излезнах прав....никога няма да стигнете до едно решение за някоя група какъв стил е .... всеки знае повече от другия и всеки е по-наясно....спрете се хора става тъпо...запазете си мнението за себе си както права аз ... няма смисал просто...

Pe666o
04-24-2005, 13:06
Моля ви спретеhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/bawling.gif още малко изкарахте Bodom dance музика...само едно ше кажа не е heаvy ... извинявам се ама между ManoWar, Hammerfall, Stratovarius примерно i Children of Bodom няма абсолютно нищо общо...не знам да плача ли да се смея ли ... както казах по горе и явно излезнах прав....никога няма да стигнете до едно решение за някоя група какъв стил е .... всеки знае повече от другия и всеки е по-наясно....спрете се хора става тъпо...запазете си мнението за себе си както права аз ... няма смисал просто...
...prav si 4e vseki 6te si pee (kre6ti svoeto)...i vse pak...Bodom i black :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..hahahha nqma takava kombinaciq..ole vzemete pro4etet ne6to za black-a we hora :lol: :lol: :lol:

`cannibal`girl
04-24-2005, 14:36
ti izob6to slu6al li si Bodom?!?!
i tfa ti prili4a na heavy taka li!?!?
No coment http://www.metal-online.com/de/forum/images/smiles/icon_silent.gif

Satanas_daughter
04-24-2005, 17:50
hihihi tolkova vreme ne se poiavih i nakraia ste izkarali children of bodom za heavy...hihihihihi,oh koi go iztursi tfa veee??? :lol: :lol: :lol: :lol:
taia temichka neshto zamira aide eto vi edno vuprosche
niakoi diskriminirval li vi e za tfa che ste metali?i kak se durjat s vas v daskalo zaradi muzikata vi???
men sa me diskriminirvali mnogo naistina mnogo pti ama veche ne mi puka,a v daskalo mi vikat shterkata na satanata ot tam mi idva i nick-a podvikvat mi po koridorite ei Satan... a i daskalite ne sa mnogo drujeliubni kum men, s izliuchenie na daskala mi po frenski na nego ne mu prechat chernite drehi kaishi i taka natatuka

naty
04-24-2005, 18:49
predi kato 4e li me diskriminiraha malko ama ne mi puka6 osobeno...sega puk ne 6toto razbraha 4e nqma se promenq a na daskalite ne im puka !E az ne go pokazwam mn de ama se pakm az sam si metyla na klasasa :twisted:

Pe666o
04-24-2005, 19:45
ti izob6to slu6al li si Bodom?!?!
i tfa ti prili4a na heavy taka li!?!?
No coment http://www.metal-online.com/de/forum/images/smiles/icon_silent.gif
..a ti black metal 4uvala li si :evil: ..noooo comment :!:

...ina4e v daskalo nqma kak da me diskriminirat 6toto na men nemi li4i 4e sam metal....samo po tva s 4ip4etata na vrama.. :lol: ..ama ne za drugp ami 6toto tuka se hodi s uniforma na daskalo..mnoo shit :!: :evil:

Immortality_
04-24-2005, 20:22
ami samo vednaj do sega se poma4iha da me diskriminirat...ama 6tot se praih na idiotka i iskah da se bazikna s bodygarda na edna suuuuper fashion diskoteka i rekoh da se namana vatre :lol: ama me fana za yakenceto, vdigname vava vazduha i me izhvarli kat mrasno kote :lol: napsuvah go i si prodaljih patya :lol: .. a v u4ili6te ne sa men diskriminirali vaob6te, 6toto kazvat 4e sam vdahvala respekt :lol: :twisted:

04-24-2005, 20:57
Някой беше написал че Бодом са блек:

1998 - Something Wild - BLACK METAL
1999 - Hatebreeder - BLACK METAL
2001 - FOLLOW THE REAPER - MELODIC DEATH METAL
2003 - HATE CREW DEATH ROW - MELODIC THRASH PUNK DEATH METAL
2004 - TRASHED, LOST AND STRUNGOUT - THRASH PUNK METAL

Някой друг беше написал, че блека бил само сатанински.

Extol - christian black metal
Orphaned Land (old albums) - jewsih black metal
Immortal - просто блек метъл, без капчица сатанински елементи.

Тц тц тц колко сте зле...

`cannibal`girl
04-24-2005, 21:47
ti izob6to slu6al li si Bodom?!?!
i tfa ti prili4a na heavy taka li!?!?
No coment http://www.metal-online.com/de/forum/images/smiles/icon_silent.gif
..a ti black metal 4uvala li si :evil: ..noooo comment :!:

...ina4e v daskalo nqma kak da me diskriminirat 6toto na men nemi li4i 4e sam metal....samo po tva s 4ip4etata na vrama.. :lol: ..ama ne za drugp ami 6toto tuka se hodi s uniforma na daskalo..mnoo shit :!: :evil:
mi.. taka kato gledam mai pove4e sam slu6ala ot tebe.. :?

DiEsEl_GiRl4eTo
04-24-2005, 22:20
Да дискриминират някой със слаба психика, на който му пука...Мен ми е минало през...че на някой не му харесвало каква музика слушам. пък и вече не се мъкна много с метълски нещица, че да ми личи. Дискриминация, че си има, има си...ама да се спасява...на който не му харесва, ей там е вратата...мога да си правя, каквото си искам...а това, че някой те дикриминира заради музиката, говори лошо за него, говори колко е ограничен и как гледа на нещата от една страна...демек да се спасява, не ми пука за него...

Pe666o
04-24-2005, 23:05
Някой беше написал че Бодом са блек:

1998 - Something Wild - BLACK METAL
1999 - Hatebreeder - BLACK METAL
2001 - FOLLOW THE REAPER - MELODIC DEATH METAL
2003 - HATE CREW DEATH ROW - MELODIC THRASH PUNK DEATH METAL
2004 - TRASHED, LOST AND STRUNGOUT - THRASH PUNK METAL

Някой друг беше написал, че блека бил само сатанински.

Extol - christian black metal
Orphaned Land (old albums) - jewsih black metal
Immortal - просто блек метъл, без капчица сатанински елементи.

Тц тц тц колко сте зле...
tva kvo...ti li go kaza..... :evil:

bogicata
04-25-2005, 06:29
are malko smqh :) vijte http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=146&view=findpost&p=35671
nekvo interesno e :) i pe666o bodom kato ne sa black kakvo sa, i koi grupi spored tebe sa black 6tom bodom ne sa ;)

tedo_davis
04-25-2005, 06:34
are malko smqh :) vijte http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=146&view=findpost&p=35671
nekvo interesno e :) i pe666o bodom kato ne sa black kakvo sa, i koi grupi spored tebe sa black 6tom bodom ne sa ;)
t'va si beshe napravo brutalno deto e v toq link :twisted: METAL RULZ!!!!

tedo_davis
04-25-2005, 06:39
niakoi diskriminirval li vi e za tfa che ste metali?i kak se durjat s vas v daskalo zaradi muzikata vi???
to4no zaradi muzikata mi ... stila mi na obli4ane i t.n. ...
kogato se sybera s Friendovete ... i idem nqkade vseki ni gleda ... ujas ... ql sam boi zaradi tova 4e slusham metal ... v staroto mi daskalo klasnata razpravqshe 4e sam pil vodka i sam pushil JOINT (koeto hi4 ne e vqrno shtoto Joint ne sam probval ) po vreme na nein 4as. .. i za tova me izkliu4iha ... sq v tova daskalo seki me misli za narkoman (shtoto si mislqt 4e vsi4ki metali sa narkomani) ... kato vidqt nqkakva pentagrama ili obyrnat kryst na tetratkata mi ... ili nqkade na nqkoq moq vesht vsi4ko se razpishtqva - no na men NE mi puka!Tova sym az!
stiga sporete za Children Of Bodom v e-net si go pishe eto vi link ... :arrow: http://www.rockdetector.com/artist,1713.sm
svirqt Speed metal & Death metal ... k'vo da sporim kato to si go pishe 4erno na bqlo.

naty
04-25-2005, 08:46
ai widqhte li .aide sprete da sporite we4e

04-25-2005, 08:49
Темата е уж за метъли, а не видях досега нито един метъл...освен госта

04-25-2005, 08:50
Бодом нямат нищо общо със спийд метъла.

04-25-2005, 08:51
Добре, кажете кво мислите за последния албум на Trauma.

Pe666o
04-25-2005, 11:18
are malko smqh :) vijte http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=146&view=findpost&p=35671
nekvo interesno e :) i pe666o bodom kato ne sa black kakvo sa, i koi grupi spored tebe sa black 6tom bodom ne sa ;)
hahahahha..site-a e zabaven.. :wink: :lol: :lol: :lol: ...a ina4e za men Bodom svirqt heavy metal rifove s ditor6yn nastroen malko po basovo za po mo6ten zvuk...+ vokali koito napodobqvat na black metal vokali no ne sa tolkova silni :wink: ..v tqh ima prekaleno mnogo muzikanost za da se narekat black :lol: :lol:
Black metal :arrow: Gorgoroth, Borgir, Graveworm, Emperor, Ancient...i t.n v toq red na misli.. :D

Ev1lG1rL_
04-25-2005, 11:25
Nqkoi moje li da mi dade link za KoRn-Freak on a leash ili da mi q prati na meila pls... Mnogo mi trqbva

`cannibal`girl
04-25-2005, 11:37
http://free.datacom.bg/browse/krules/korn/korn%20mp3/korn%20-%20fallow%20the%20leader%201998/
vij e tfa dali ti var6i rabota :wink:

Ev1lG1rL_
04-25-2005, 11:47
`cannibal`girl Eee misi mnogo macka :lol: Zlatna si

`cannibal`girl
04-25-2005, 12:11
np :)

Satanas_daughter
04-25-2005, 15:08
Добре, кажете кво мислите за последния албум на Trauma.
az s trauma ne sum naiasno,no sum zabeliazala che niakoi hora deto se misliat za golemi metali mnogo obichat da reshavat che niakoi drugi ne sa metali,kak puk preceniavash koi sa doistoini da sa metali i koi ne???

DiEsEl_GiRl4eTo
04-25-2005, 15:23
Бахти! Тва тема за караници ли стана вече? Започна да се спори коя група какъв стил свири и пр., кой бил метъл и кой не. Брехх. Големи разбирачи всички. Както каза Димо, всеки си го възприема по различен начин и единствено този, който е направил музиката, може да каже какъв стил е. Та никой нещо не каза за Shadows fall - Waht drives the week, ама както и да е. Се тая явно. Все повече се убеждавам, че няма смисъл от нищо в тоя форум. :x

Satanas_daughter
04-25-2005, 15:25
Някой беше написал че Бодом са блек:

1998 - Something Wild - BLACK METAL
1999 - Hatebreeder - BLACK METAL
2001 - FOLLOW THE REAPER - MELODIC DEATH METAL
2003 - HATE CREW DEATH ROW - MELODIC THRASH PUNK DEATH METAL
2004 - TRASHED, LOST AND STRUNGOUT - THRASH PUNK METAL

Някой друг беше написал, че блека бил само сатанински.

Extol - christian black metal
Orphaned Land (old albums) - jewsih black metal
Immortal - просто блек метъл, без капчица сатанински елементи.

Тц тц тц колко сте зле...
Raziasnenie za black metala
po vuprosa za black metala toi e glavno svurzan s satanata
fakticheski vsichko pochva ot niakude 1928 godina do 1979 togava izgriavat Rolling Stones,Led Zepelin(kato golemi rok grupi koito sushto za vuzpiavali satanata vupreki che niamat nishto obshto s blacka) i Widow-te sa bili purvite koito sa pravili jertvoprinushenia na scena.black metala se zarajda prez 1980-1989 togava izgriavat Venom,te sa ot anglia tri momcheta,vuzpiavashti satanata,s misulta che tova shte dovede do loshia imij prez 1982 godina izliza albuma im Black Metal i sled tova kogato stavalo duma za podzemen zvuk i mrachno ocharovanie vsichki zapochnali da kazvat "tova prilicha na black meta".Eto ti dokazatelstvo che black metala e daje otkrit ot hora vuzpiavashti satanata.posle se zarajdat Mercyful Fate te sa purvata grupa koiato kombinira murteshkia grim ekstemnoto show i satanizma.prez 1984 godina King Dimond zapochva da se razhojda s oburnat krust na cheloto i da razkazva navsiakude che e povlian ot satanistkata bibla na Anton Szandor LaVey(1930-1997).Prez sushtata godina 84 izgriavat prevlechenite teenove ot undergrounda Bathory(koi blacker ne gi znae) krusteni na ungarskata grafinia Erszbeth Bathory koiato e imala strannite higieni navici na se kupe v kruvta na sluginite i.-Prez 1990-1993 iznikva gadnoto otnoshnie kum curkvite i ubiistvata na iave..Cherno-belia grim,oburnatete krustove kurvishta po scenata,vuzpiavaneto na satanata,tejkite kitari i skorostrelnite barabani i samoto ime black metal-vsichki sustavni chasti sa izmisleni.Eto vijdash che black metala e otkrit ot satanisti i e vuzpiavan ot satanisti,pisha s dokazatelstva imena i godini iztochnika mi e pro rok,edno ot malkoto bg metak spisania,zaslujava si da mu viarvame,tfa che ima i hristianski black bandi e moje bi za da dokajat che za da si blacker ne e nujno da si satanist,no black metala i satanata vurviat ruka za ruka oshte ot otkritieto na tozi metal

Satanas_daughter
04-25-2005, 15:41
Бахти! Тва тема за караници ли стана вече? Започна да се спори коя група какъв стил свири и пр., кой бил метъл и кой не. Брехх. Големи разбирачи всички. Както каза Димо, всеки си го възприема по различен начин и единствено този, който е направил музиката, може да каже какъв стил е. Та никой нещо не каза за Shadows fall - Waht drives the week, ама както и да е. Се тая явно. Все повече се убеждавам, че няма смисъл от нищо в тоя форум. :x
oo neshtastnata mi tia, az shadows fall daje i ne sum gi chuvala kaji kvi sa ,raziasni mi gi malko!

Momchenceto
04-25-2005, 16:37
niakoi diskriminirval li vi e za tfa che ste metali?i kak se durjat s vas v daskalo zaradi muzikata vi???
to4no zaradi muzikata mi ... stila mi na obli4ane i t.n. ...
kogato se sybera s Friendovete ... i idem nqkade vseki ni gleda ... ujas ... ql sam boi zaradi tova 4e slusham metal ... v staroto mi daskalo klasnata razpravqshe 4e sam pil vodka i sam pushil JOINT (koeto hi4 ne e vqrno shtoto Joint ne sam probval ) po vreme na nein 4as. .. i za tova me izkliu4iha ... sq v tova daskalo seki me misli za narkoman (shtoto si mislqt 4e vsi4ki metali sa narkomani) ... kato vidqt nqkakva pentagrama ili obyrnat kryst na tetratkata mi ... ili nqkade na nqkoq moq vesht vsi4ko se razpishtqva - no na men NE mi puka!Tova sym az!
stiga sporete za Children Of Bodom v e-net si go pishe eto vi link ... :arrow: http://www.rockdetector.com/artist,1713.sm
svirqt Speed metal & Death metal ... k'vo da sporim kato to si go pishe 4erno na bqlo.Мога да ти извадя 5 сайта и в 5-те ще пише различно нещо....
П.С. Ти си от жабите дето си знаят гьола...тъп момче с тъпи съученици :?

04-25-2005, 18:13
Някой беше написал че Бодом са блек:

1998 - Something Wild - BLACK METAL
1999 - Hatebreeder - BLACK METAL
2001 - FOLLOW THE REAPER - MELODIC DEATH METAL
2003 - HATE CREW DEATH ROW - MELODIC THRASH PUNK DEATH METAL
2004 - TRASHED, LOST AND STRUNGOUT - THRASH PUNK METAL

Някой друг беше написал, че блека бил само сатанински.

Extol - christian black metal
Orphaned Land (old albums) - jewsih black metal
Immortal - просто блек метъл, без капчица сатанински елементи.

Тц тц тц колко сте зле...
Raziasnenie za black metala
po vuprosa za black metala toi e glavno svurzan s satanata
fakticheski vsichko pochva ot niakude 1928 godina do 1979 togava izgriavat Rolling Stones,Led Zepelin(kato golemi rok grupi koito sushto za vuzpiavali satanata vupreki che niamat nishto obshto s blacka) i Widow-te sa bili purvite koito sa pravili jertvoprinushenia na scena.black metala se zarajda prez 1980-1989 togava izgriavat Venom,te sa ot anglia tri momcheta,vuzpiavashti satanata,s misulta che tova shte dovede do loshia imij prez 1982 godina izliza albuma im Black Metal i sled tova kogato stavalo duma za podzemen zvuk i mrachno ocharovanie vsichki zapochnali da kazvat "tova prilicha na black meta".Eto ti dokazatelstvo che black metala e daje otkrit ot hora vuzpiavashti satanata.posle se zarajdat Mercyful Fate te sa purvata grupa koiato kombinira murteshkia grim ekstemnoto show i satanizma.prez 1984 godina King Dimond zapochva da se razhojda s oburnat krust na cheloto i da razkazva navsiakude che e povlian ot satanistkata bibla na Anton Szandor LaVey(1930-1997).Prez sushtata godina 84 izgriavat prevlechenite teenove ot undergrounda Bathory(koi blacker ne gi znae) krusteni na ungarskata grafinia Erszbeth Bathory koiato e imala strannite higieni navici na se kupe v kruvta na sluginite i.-Prez 1990-1993 iznikva gadnoto otnoshnie kum curkvite i ubiistvata na iave..Cherno-belia grim,oburnatete krustove kurvishta po scenata,vuzpiavaneto na satanata,tejkite kitari i skorostrelnite barabani i samoto ime black metal-vsichki sustavni chasti sa izmisleni.Eto vijdash che black metala e otkrit ot satanisti i e vuzpiavan ot satanisti,pisha s dokazatelstva imena i godini iztochnika mi e pro rok,edno ot malkoto bg metak spisania,zaslujava si da mu viarvame,tfa che ima i hristianski black bandi e moje bi za da dokajat che za da si blacker ne e nujno da si satanist,no black metala i satanata vurviat ruka za ruka oshte ot otkritieto
na tozi metal

Не съм казал, че блек метъла не е открит от сатанисти.
Казах, че не ВСИЧКИ блек метъл банди са сатанисти.

А и историята на блек метъла мисля че я знам много по-добре от теб, съдейки от поста ти, а и бтв ПРО-РОК е най-некомпетентното списание на българския пазар. Списание, което ще ми говори, че Korn били hardcore въобще не засужава четене.

04-25-2005, 18:17
Shadows Fall са една от най-яките групи на земята...и факта, че не ги знаете, просто говори зле за вас!
за мен лично най-якия им албум е THE ART OF BALANCE (2002)!

Satanas_daughter
04-25-2005, 18:21
hubavo,ne sum nai-goliamata razbirachka,no i ne sum tolkova zadrustena,vse pak black bandite sa osnovno satanisti, ah spored teb v immortal niama nishto satanistko taka li???
pro-rok si gi biva v pisaneto nia niakoi statii,verno ne na vsichki no v niakoi opredeleno sa dobri.hubavo moje i da ima hristianski i drugi blackari no s purvia ti post edva li ne se izkaza che v black metala niama nishto satanistsko.a po vuprosa za raziasnenieto mi,beshe na bazata ne samo na pro rock,no vse pak niama da sedna da ipisha 4 stranici za black metala sled kato znam che veski si ima svoia versia i smiata che negovata e nai velikata.kakto i da e...

Satanas_daughter
04-25-2005, 18:26
Shadows Fall са една от най-яките групи на земята...и факта, че не ги знаете, просто говори зле за вас!
за мен лично най-якия им албум е THE ART OF BALANCE (2002)!
oh i az moga da ti kaja niakoi strahotni bandi koito moje i da ne si chuval i da ti kaja che sa vurhovni,ne mojem da znaem vsichki grupi prestavi si...
ohhhh a az vinagi sum mislila che metalite triabva malko ili mnogo da se podkrepiat tui kato sme tolkova po razlichni ot ostanalite i malko li mnogo bi triabvalo da ni subere muzikata.A vie kvo prevurnahte temata v zaiajdania, i obidi kak drugite sa nikfi metali.metal si shtom muzikata ti haresva,uvajavash ia i viarvash v neia i vmesto da se podkrepim malko,obsujdaiki na spokoino,izslushvaiki drugite i proshtavaiki greshki kato tazi che bodom sa heavy...no neee vsichki znaem prekaleno mnogo i triabva da se pokajem( v tova otnoshenie moje bi i az) i da se zaiadem s drugite che sa nikfi metali...strashno sum razocharovana,az se otkazvam ot temata ako neshtata ne se podobriat malko ot malko...

04-25-2005, 18:26
Имортал имат 2 сатанински албума - Diabolical Fullmoon Mysticsm и Pure Holocaust, обаче след тези албуми в текстовете им остава само почита към природата, и в частност зимата! Няма текстове от сорта на "шъ изколим християнитеее, АВЕ САТАНА!". Просто възпяват природата, студа, зимата и тъмнината, което не значи че са сатанисти!

04-25-2005, 18:28
Първо на първо, аз не съм метъл, за това не ме интересуват приказките ти за тва как тряя се подкрепяте. А за Shadows Fall, просто ми е чудно как не си чувала, като са една от най-известните групи в момента и са в Century Media, надявам се че поне това име ти говори нещо.

`cannibal`girl
04-25-2005, 19:19
dobre razbrahme 4e vsi4ki razbirate ot black metal..
ae stiga ste sporili!! kfi sa tiq bezmisleni mneniq?!
nqma smisal da sporite 6toto nikoi nqma da kaje 4e
drugiq e prav... basii ima nekolko 4oveka v toq forum
det uj slu6at nqkfa po svqsta muzika i te trqbva se izpokarat :x
ARE DRUJTE SI MNENIQTA ZA SEBE SI, dea maika mu dea!!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
04-25-2005, 20:05
Ами и аз това се опитах да кажа с предния си пост. Че го обърнахте на караница и заяжданка, ама явно не бях достатъчно ясна... А за Shadows fall госта си го каза. Наистина са велики. И стига каранци наистина...хипер тъпо е.

Rainbow in the Dark
04-25-2005, 23:12
Някой кефи ли се на DIO. :?:

tedo_davis
04-26-2005, 04:06
Мога да ти извадя 5 сайта и в 5-те ще пише различно нещо....
П.С. Ти си от жабите дето си знаят гьола...тъп момче с тъпи съученици :?
Dobre we kato te drazna shto ne si zatvorish ustata?Ne e nujno sled vsqko moe mnenie da me narejdash i da puskash postove sreshtu men!
Rainbow in the Dark slushal sam samo edna pesen na DIO :arrow: Invisible ot albuma "HOLY DIVER" ... haresa mi :)

Pe666o
04-26-2005, 11:35
Yooooo da vi se pohval...mai 6te hodq na Bloodstock :lol: :lol: :lol: ..mnogo se kefq...vapreki 4e ne sa mnogo izvesnite bandi :?

incheto
04-26-2005, 11:53
Yooooo da vi se pohval...mai 6te hodq na Bloodstock :lol: :lol: :lol: ..mnogo se kefq...vapreki 4e ne sa mnogo izvesnite bandi :?

Bravo BRavo radvam se za teb dano si prekarash got!

04-26-2005, 18:56
bloodstock??

techCandy
04-26-2005, 19:09
Оф, слушайте кво....темата е тема за метъли, което означава че спрямо
фактите, че всеки разбира метъла по свой собствен начин (нормално) значи пишат хора които мислят себе си за метъли, или за нещо такова поне, което означава че вски може да пише тука. И тия гости които мноол знаят, да не си отварят устата толкова мноол, едва ли има изобщо някои който може да каже точна история на метъла и кой какъв стил свири, защото теорий и мнения както ясно се вижда има много. Относно дискриманацията пък...не никога, аз никога не съм се и мъкнала мноол метълски, но ясно изразявам позицийте си когато мога, и повечето в даскалото или където и да било са наясно, но никога не са ме закачали, даже напротив.
п.п. Димо заглъхни, време е, няма вече човек във форума който да не знае че не харесваш Тедо.

`cannibal`girl
04-26-2005, 19:23
bloodstock??
i az ne sam 4ula za taq grupa :roll:
kaji ne6to pove4e.. koga 6te svirqt.. kuf stil sa..
bla bla..

Pe666o
04-26-2005, 20:11
bloodstock??
i az ne sam 4ula za taq grupa :roll:
kaji ne6to pove4e.. koga 6te svirqt.. kuf stil sa..
bla bla..
xaxaxaxa... :lol: :lol: :lol: :lol: tva ne e grupa :D www.bloodstockopenair.com

tedo_davis
04-27-2005, 03:59
п.п. Димо заглъхни, време е, няма вече човек във форума който да не знае че не харесваш Тедо. [/color][/b]
Satan-4e .... q me svetni koi e toq Dimo ?slu4aino da e "momchence"-to ?svetni me plzzzzzzz ?:P

Momchenceto
04-27-2005, 09:07
Мога да ти извадя 5 сайта и в 5-те ще пише различно нещо....
П.С. Ти си от жабите дето си знаят гьола...тъп момче с тъпи съученици :?
Dobre we kato te drazna shto ne si zatvorish ustata?Ne e nujno sled vsqko moe mnenie da me narejdash i da puskash postove sreshtu men!
Rainbow in the Dark slushal sam samo edna pesen na DIO :arrow: Invisible ot albuma "HOLY DIVER" ... haresa mi :)Ауч да не те настъпах по мазолчето....изфинявай :lol:

bogicata
04-27-2005, 10:47
hmm q vijte tazi tabli4ka eto tuk, moje da vi orientira malko http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=146&view=findpost&p=34058
hm kvo drugo i az ne gi znaeh shadow falls vidqh gi pi4ovete oba4e mi prili4at malko tip korn, pone kato viziq, moje i da byrkam..... q da vidim kato obijdate horata koito ne znaqt "edna ot nai velikite bandi na sveta" znaete li edna druga ot nai nai velikite blek metyl bandi na sveta - Siebenburgen ;)

Momchenceto
04-27-2005, 15:46
еми видях че тука се разнасят големи спорове за метъла ... аз лично слушам предимно блек и дет метъл ... обличам се както ми е кеф , даже си направих пиерсинг на устата , ама вече не нося обецата .. както и да е видях че има хора с много негативно отношение ... мога да кажа че донякъде са прави , защото повечето привърженици на този стил музика са някакви супер дебили , които си мислят че като слушат метъл , значи трябва да слушат само и единствено метъл , трябва да правят мизерии , да не се къпат , да пият като свине и тн ! аз лично също съм обръщала кръстове , носех най-различни пентаграми , но пък едва ли ще ида да подпаля някоя църква ей така за спорта ... повечето неща си зависят от характера на човека и до каква степен му е лабилна психиката ...
По-комплексарско мнение едва ли може да има...каза доста вярни неща по-надолу ама като цяло нямам думи .. пише с едни изречения от типа "вижтеме колко съм различна и готина и как не ми пука и колко разбирам от музика" извадила някфа картинка от metalbg.com и вече е много важна...като цяло чатка момичето няма си крива душата ама и че доста се превзема и изтъква...един истински разбирач на музика няма да тръгне да се обяснява на някфи лапетии кое какво било...тея дето най си траят те обикновенно се оказват най-правите...
Абе изобщо всичко е една голяма смешка като почнете да се карате за музика....защо подяволите не си запазите мнението за себе си ... защо го натяквате на другите ше кажете "не го натяквам просто се изказвам" извинявай ама като напишеш 5 страници с обяснения как си прав а другите грешат си е чисто натякване, има разлика между просто казвам и натякване, не предположихте ли за момент че може да грешите и че някой друг е прав най-малкото...загубена кауза...до каде бяхте....Бодом са хеви ... следващия...

bogicata
04-27-2005, 16:53
ami ako vsi4ki praveha kakto kazva6 "pazi si mnenieto za sebe si" togava izob6to nqma6e da ima forumi nali taka ;) ili pyk ne vlizai po forumi kato ne iska6 da si izkazva6 mnenieto :) tuk sme za da obsydim, za da poglednem temata ot vsi4ki gledni to4ki, za tfa sa forumite, a ne da pazime mneniqta si za sebe si i vsi4ki da si myl4ime po razni temi :) a za linka po gore deto go dadoh imah predvid tabli4kata.... na neq da obyrnete vnimanie :) vsy6tnost nqma 4ak takova zna4enie taq tabli4ka s temata ama ne e lo6a :D :D :D :D :D taaaa dokyde bqhme stignali.... aaa da.... bodom sa black! sledva6tiq......

techCandy
04-27-2005, 18:37
п.п. Димо заглъхни, време е, няма вече човек във форума който да не знае че не харесваш Тедо. [/color][/b]
Satan-4e .... q me svetni koi e toq Dimo ?slu4aino da e "momchence"-to ?svetni me plzzzzzzz ?:P
същия...."милият" ми брат.
Тва надявам се че поне го знаеш :)

tedo_davis
04-27-2005, 19:08
п.п. Димо заглъхни, време е, няма вече човек във форума който да не знае че не харесваш Тедо. [/color][/b]
Satan-4e .... q me svetni koi e toq Dimo ?slu4aino da e "momchence"-to ?svetni me plzzzzzzz ?:P
същия...."милият" ми брат.
Тва надявам се че поне го знаеш :)
:}}}}}} znaeh si :)

Twista
04-27-2005, 19:11
Някой слушал ли е Disturbed? На мен много ми допадат, особено песента Down with the sickness.

bogicata
04-28-2005, 03:48
Някой слушал ли е Disturbed? На мен много ми допадат, особено песента Down with the sickness.
ami da :) disturbed sa mnogo mnogo dobri :) slu6am gi pove4e ot godina i vokala (david Draiman) ima super dobyr glas, na mene osobeno mnogo mi dopadat stupify, liberate :) no i mnogo drugi... bravo disturbed sa malko izvestni sym zabelqzal no opredeleno ne sa za ispuskane :)

Momchenceto
04-28-2005, 15:39
ami ako vsi4ki praveha kakto kazva6 "pazi si mnenieto za sebe si" togava izob6to nqma6e da ima forumi nali taka ;) ili pyk ne vlizai po forumi kato ne iska6 da si izkazva6 mnenieto :) tuk sme za da obsydim, za da poglednem temata ot vsi4ki gledni to4ki, za tfa sa forumite, a ne da pazime mneniqta si za sebe si i vsi4ki da si myl4ime po razni temi :) a za linka po gore deto go dadoh imah predvid tabli4kata.... na neq da obyrnete vnimanie :) vsy6tnost nqma 4ak takova zna4enie taq tabli4ka s temata ama ne e lo6a :D :D :D :D :D taaaa dokyde bqhme stignali.... aaa da.... bodom sa black! sledva6tiq......Добре щи обясна като на малоумна щото явно съм останал неразбран.....да тфа е форум и всеки трябва да си изказва менението но аз не говора за форума а за темата...темата е за музика...хубаво....няколко човека си казаха мнението за музиката...хубаво....и след това се появиха няколко разбирача които почнаха да сопрят ... после другите да се обясняват ... идват и нови и нови хора всеки с различно мнение по въпроса...и аз отрпавям критиката си точно към тези хора..като виждат че преди това хората са се карали достатачно и не са стигнали до особен резултат да си казажт логическото "тази тема е обречена...различни хора различни интереси ралични мнения защо да казвам и аз нещо различно за енти път и да породя нови спорове като мога просто за този въпрос по изклучение да си замълча за добро" много е трудно....и аз имам мнение за музика...ма като виждам че всички ше се "изпоколят" просто си казах...по-добре едно мнение по-малко.....дано този път съм се изказал ясно....и не ми чети лекции кфо трябва и кфо не трябва да се прай във форум.....карайте си се бе дреме ми на пишката...явно само аз тука мисля логически и разумно... :?

bogicata
04-28-2005, 16:10
аз като на малоумен ще обясна че не съм момиче :evil: :x ебаси дори на аватара ми съм си сложил моя снимка и пак ли не можете да разберете че не съм момиче, уф писна ми :( :( :(
ми колкото до темата...............................

Momchenceto
04-28-2005, 16:45
Аз не виждам аватар ... сори бели братко :D

tedo_davis
04-29-2005, 04:37
ae stiga de daite neshto po temata http://ftlbg.com/zhar/Emoticons/notnice.gif

Метълката
04-29-2005, 06:58
Само метъл, това е музиката !!
какво да ви кажа друго по темата???

Слушам почти всякакъв вид метъл, само по-леките нещица не ги уважавам. Просот са ми лигави.

Ако ще е метъл, да е истински!!!! :twisted:

Satanas_daughter
04-29-2005, 18:50
Kfo vi e mneieto za Doro?ako izobshto niakoi ia e chuval...

04-29-2005, 18:55
Доро Пеш...бездарна е.

naty
04-29-2005, 19:06
ne me kefi osobeno.......stila nemi dopada

bogicata
04-29-2005, 19:30
доро.... тия бяха някак готик, май един път им слушах песен по ММ ама не ми харесаха особено въпреки че водещия Наско доста ги похвали преди това

Satanas_daughter
04-29-2005, 19:40
uaaaa :( :( :( napravo me depresirahte a az taka da se kefia na Doro... :( :( :(

Pe666o
04-29-2005, 23:57
hahaha az ne znam...ama tva avatar4e si go bqh haresal :lol: :lol: :lol: :lol:

SimpleGirl
05-02-2005, 07:03
Ако позволите ще върна темата малко в началото на вълна Нирвана. Според ваС те метъл ли изпълняват или грънч? Четох спорове на тази тема скоро и искам вашето компетентно мнение

Immortality_
05-02-2005, 09:01
ami, ako spokoino moje da se kaje , 4e metallica sa metal :roll: to nirvana sa po-skoro grunch... ama sya pak 6te doidat razbira4ite i 6te ima voina na interesite, tai 4e naprao me e strah da kaja ne6to podobno :lol:http://smilies.sofrayt.com/aiw/nhl_checking.gif

Pe666o
05-02-2005, 09:23
az li4no ne znam kak zvu4i to4no grun4a...no vinagi sum znael (za6toto taka sym 4el i 4uval ) 4e Nirvana sa Grun4 :D :D

05-02-2005, 16:37
Не вие просто ме закопахте!!! Къф е тоя стил...ГРЪНЧ??!?!?!?
Бахти тъпите злета дето сте! Казва се ГРЪНДЖ!

Pe666o
05-02-2005, 16:43
Гост ti ima6 problemi v semeistvoto...nali...nqma ni6to..sigurno ne si edinstveniq koito ne moje da govori normalno s horata..nali sa se6 :evil: :evil: :evil:

05-02-2005, 16:53
аз съм основно на balck и death
най- омразния метъл ми е heavy- то и neo metal- a http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/boom.gif
zashto puk da ne ti haresva heavy-tto kazvash mi che ne se kefish na klasici kato bon jovi i kiss motorhead king dimond???
хахахахаха от кога Bon Jovi стана хеви? :lol:

05-02-2005, 16:57
Само метъл, това е музиката !!
какво да ви кажа друго по темата???

Слушам почти всякакъв вид метъл, само по-леките нещица не ги уважавам. Просот са ми лигави.

Ако ще е метъл, да е истински!!!! :twisted:

лигави,лигави ама от там идва всичко :wink:

05-02-2005, 17:03
И тия гости които мноол знаят, да не си отварят устата толкова мноол, едва ли има изобщо някои който може да каже точна история на метъла и кой какъв стил свири, защото теорий и мнения както ясно се вижда има много.

хах интересна позиция,мн жалко че не е потвърдена с факти..в случая явно не си достатъчно информирана,защото относно историята на метъла се се написали томове:>пък за стиловете...като не си сигурна в някои стил проверявай,така няма да изпадаш в неловки ситуаций:)

05-02-2005, 17:08
hmm q vijte tazi tabli4ka eto tuk, moje da vi orientira malko http://www.svalki.com/forum/index.php?showtopic=146&view=findpost&p=34058
hm kvo drugo i az ne gi znaeh shadow falls vidqh gi pi4ovete oba4e mi prili4at malko tip korn, pone kato viziq, moje i da byrkam..... q da vidim kato obijdate horata koito ne znaqt "edna ot nai velikite bandi na sveta" znaete li edna druga ot nai nai velikite blek metyl bandi na sveta - Siebenburgen ;)
хаха това си беше подигравка,хубава шведска групичка:>аз съм много доволна от тях,меолодичния блек винаги ме е впечатлявал:>аз лично мога да се похваля че имам цялата дискография:>ами ти? :wink:

05-02-2005, 17:14
Бахти! Тва тема за караници ли стана вече? Започна да се спори коя група какъв стил свири и пр., кой бил метъл и кой не. Брехх. Големи разбирачи всички. Както каза Димо, всеки си го възприема по различен начин и единствено този, който е направил музиката, може да каже какъв стил е. Та никой нещо не каза за Shadows fall - Waht drives the week, ама както и да е. Се тая явно. Все повече се убеждавам, че няма смисъл от нищо в тоя форум. :x
какво по-точно за тия американци??:)аз съм го слушала,но не съм им фенка,баща ми им е по-голям привърженик:)

05-02-2005, 17:40
Баща ти значи разбира от музика.

05-02-2005, 21:08
abe hora stiga ste se systezavali koi e naizustil pove4e ne6ta 6toto ste sram za metal-kulturata!

Nobodies
05-03-2005, 10:53
abe hora stiga ste se systezavali koi e naizustil pove4e ne6ta 6toto ste sram za metal-kulturata!
:lol: :lol: :lol: :lol: Umrq cigankata deto te hvaleshe,ta pochna sam a? :P

tedo_davis
05-03-2005, 13:24
ohhhhhhhh vtrysna mi da vi slusham" gostenskite " gluposti.Awe hora q daite neshto da lafim tuka taq tema ne e za "nai govorqsht gost" za METYLI E!

nqkoi slushal li e "DRS" ? kakvo shte kajete za tqh ?

05-03-2005, 13:58
ohhhhhhhh vtrysna mi da vi slusham" gostenskite " gluposti.Awe hora q daite neshto da lafim tuka taq tema ne e za "nai govorqsht gost" za METYLI E!

nqkoi slushal li e "DRS" ? kakvo shte kajete za tqh ?
Ехехе точно диарес са мнооооого тежка жица :twisted: Не бе:) Прости напушалки,ако питаш мене.Само Рагаскит 2 и Знак ми дай ме кефят,другите са зле... :roll:

05-03-2005, 18:07
Абе NECRO, ILL BILL и MR.HYDE са хората! Истински GORE HIP-HOP!

Immortality_
05-03-2005, 18:07
Абе NECRO, ILL BILL и MR.HYDE са хората! Истински GORE HIP-HOP!
ami taya temi4ka mai ne e za hip hop...

05-03-2005, 18:18
E, той последния албум на НЕКРО си е доста тежък. Като се има в предвид, че там гост участие имат величия като:

DAN LIKER (NUCLEAR ASSAULT)
JAMEY JASTA (HATEBREED)
AWAY (VOIVOD)
SEAN MARTIN (HATEBREED)
JOHN TARDY (OBITUARY)
SID WILLSON (SLIPKNOT)
TREVOR PERES (OBITUARY)
DANNY DIABLO (SKARHEAD)

Метълката
05-04-2005, 07:05
Имах предвид, че не понасям неща от типа на ЛП и ЛБ....Еле пък Хим..лелее. лов метъл...хахахаха. е не, няма такова животно.
Метълът е музика, която се гради върху агресия, те ще ми правят лов метъл. Думи нямам колко са зле. Да не говорим за тъпата, ТЪПАТА та вдлъбната идея за сърце + пентаграма.... :roll:
А ЛП са твърде лекички и лагавки, но не това е основния проблем - НЕ НАМИРАМ ДРУГО ПОСЛЕНАНИЕ В ПЕСНИТЕ ИМ, ОСВЕН :
Дайте ни още пари, че Джей Зи много пие.

Но комент.

Лонг лив на истинските творци!

tedo_davis
05-04-2005, 08:55
Дайте ни още пари, че Джей Зи много пие.

tova nai mi haresa :)
btw da ti kaja .... ne samo HIM mi se struvat typi4ki ... e imat i gotini pesni ... kakvo shte kajesh za Bon JOvi ? V edno interviu koeto gledah negovo beshe kazal 4e negoviq stil na peene bil HAPPY METAL ....!?!?
znaesh li zashto ? zashtoto na klipovete si ... se usmihval - t'va bilo glavnoto :)

Метълката
05-04-2005, 10:47
Хепи метъл, хахахахаха
По тая логика следните групи творят в следните стилове:

Кредъл са мейк-ъп метъл
Слейър са скери - метъл - Кери Кинг не прощава ;)....
тъпотии.

А на Бон Джоуви все пак не може да се отрече , че са легенди. Можеи и да пускат разни бисери, но някой групи са вечни, независимо дали съм им фенка или не

Nobodies
05-04-2005, 11:21
Хепи метъл, хахахахаха
По тая логика следните групи творят в следните стилове:

Кредъл са мейк-ъп метъл
Слейър са скери - метъл - Кери Кинг не прощава ;)....
тъпотии.

А на Бон Джоуви все пак не може да се отрече , че са легенди. Можеи и да пускат разни бисери, но някой групи са вечни, независимо дали съм им фенка или не

в интерес на истината има нещо такова като хепи метъл,понеже доста хора вече взеха да употребяват това наименование на стил в метъла,но аз не съм наясно за какво става въпрос,дори 1 група представител на тоя стил незнам :oops:

05-04-2005, 20:28
are pishete be

05-04-2005, 20:29
ne6to mnogo burzo se iz4erpahte be,"metuli"

Traxex
05-05-2005, 00:50
Mmmmmmmmmmda to4no tova si misleh i 4e 6te namera v forum na teenove pa nedaisi boje i metali! S risk da obidq 2-3-4-5 i da ne pohvalq nikoi 6te izkaja mnenieto si!
1vo - Pove4eto ot vas trebe ili da pro4etat malko knijki ili sait4eta(tam kakto vi e po udobno) za da se opitvat da opredelqt stilovete na grupite za koito govorqt(tipi4no za 6terkata na satanata)!!! Prosto ne opredelqite stilove osven ako ne ste 100% sigurni v tova koeto pi6ete!
2ro - Molq neka razli4avame METAL grupite ot soft/hard rock/pop rock/ tam neo geo i si4kite bozi deto izlizat posledno vreme! Nito LP nito LB nito Korn nito HIM nito Jovi sa metal bandi! Da v osnoata na muzikata im ima kitari 4esto zvu4a6ti s rock rifove ma tva ne gi pravi metal!
3to - 1 edinstven 4ovek v slu4aq ot jenski pol mi napravi vpe4atlenie 4e znae za kakvo govori i ob6to vzeto znae makar i nai izvestnite bandi(govorq za fire_of_satan)! Znae za kvo ide re4 samo deto otri4a heavy metala no sepak seki si ima vkus!
4to - Hubavo evala 4e ste napravili tema za metali ama koi ot vas se 4uvstva metal?????? Osnovno se govori za bandi koito dori i negrata i 4algarite gi slu6at prosto za6toto za ne klasika ami neznam i az kakvo......
Nirvana/JBJ/HIM/LP/LB e wtf po dqvolite!!!! kade gi slagate tiq bandi tuka v taq tema!!! Da ne govorime za Apocalyptica(moje da pravat coveri na metal bandi ama...)
Ne iskam tova da izglejda kato kritika no 6tom 6e e tema za metal muzika neka govorime za METAL!!!
I pak kazvam - - - - EVALA NA fire_of_satan

Метълката
05-05-2005, 07:25
Нещо и ти ми звучиш объркано, или наричаш Бон Джови нова група?!
Още, не знам защо си мислиш, че метълът обезателно трябва да е заровен в дълбока мъгла и ъндърграунд ,за да бъде ЯК.
Това че да дени групи са по-популярни , говори достатъчно само по себе си. Или и ти си от тея странни типиве, които твърдят, че никой не оценява гения на еди-кой си, затва той има само едно демо записано??

05-05-2005, 22:06
Духайте бе нещастници. Ако вие сте метъли, то аз трябва да ида до магазина да си купя най-яката примка и да се обеся. ХАБЕР СИ НЯМАТЕ ОТ МЕТЪЛ! Да го духате скапаняци такива! МОДЕРАТОРА ЩЕ ТИ ЕБА МАЙКАТА АКО МИ ИЗТРИЕШ ПОСТА!

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:27
Духайте бе нещастници. Ако вие сте метъли, то аз трябва да ида до магазина да си купя най-яката примка и да се обеся. ХАБЕР СИ НЯМАТЕ ОТ МЕТЪЛ! Да го духате скапаняци такива! МОДЕРАТОРА ЩЕ ТИ ЕБА МАЙКАТА АКО МИ ИЗТРИЕШ ПОСТА!
eii 6ibanqk pisnlo mi e ot takiva kato tebe!! Ti 6e nikaje6 dali si imame
haber ot metul ili ne :x ot takiva maloumni "гости" kato tebe mi ide da se grumna!!! are pone se registrirai i togava si izkazvai 6ibanite mneniq!
http://smilies.sofrayt.com/1/a0/boid.gif

05-05-2005, 22:30
Духайте бе нещастници. Ако вие сте метъли, то аз трябва да ида до магазина да си купя най-яката примка и да се обеся. ХАБЕР СИ НЯМАТЕ ОТ МЕТЪЛ! Да го духате скапаняци такива! МОДЕРАТОРА ЩЕ ТИ ЕБА МАЙКАТА АКО МИ ИЗТРИЕШ ПОСТА!
eii 6ibanqk pisnlo mi e ot takiva kato tebe!! Ti 6e nikaje6 dali si imame
haber ot metul ili ne :x ot takiva maloumni "гости" kato tebe mi ide da se grumna!!! are pone se registrirai i togava si izkazvai 6ibanite mneniq!
ДА МИ ЛАПАШ ПАТКАТА БЕ АНАЛ' ГЪРЛ! КВО СИ МИ СЕДНАЛА ТУКА, А?
ЕПА СЯ ДА ТИ Е ГАДНО НЯМА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ! ГАДНО ЛИ ТИ Е???
ГАДНО ЛИ ТИ Е КУЧКО??? ОТИВАЙ ДА СЛУШАШ КОРН, ЛИМП БИЗКИТ И ПОДОБНИ "МЕТЪЛ" ГРУПИ!

05-05-2005, 22:31
[quote]ot takiva maloumni "гости" kato tebe mi ide da se grumna!!! [/
quote]
АРЕ ГРЪМНИ СЕ ДА ТЕ ВИДЯ БЕ ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА!

Murderdoll^^
05-05-2005, 22:33
buahahahah ei duhai samo tfa moa ti kaja 6tot
`cannibal`girl razbira ot metul baq poveche ot tebe
i ako nekoi tuka slusha LP i LB tfa nai veroqtno si
ti kompleksar4e malko

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:35
Духайте бе нещастници. Ако вие сте метъли, то аз трябва да ида до магазина да си купя най-яката примка и да се обеся. ХАБЕР СИ НЯМАТЕ ОТ МЕТЪЛ! Да го духате скапаняци такива! МОДЕРАТОРА ЩЕ ТИ ЕБА МАЙКАТА АКО МИ ИЗТРИЕШ ПОСТА!
eii 6ibanqk pisnlo mi e ot takiva kato tebe!! Ti 6e nikaje6 dali si imame
haber ot metul ili ne :x ot takiva maloumni "гости" kato tebe mi ide da se grumna!!! are pone se registrirai i togava si izkazvai 6ibanite mneniq!
ДА МИ ЛАПАШ ПАТКАТА БЕ АНАЛ' ГЪРЛ! КВО СИ МИ СЕДНАЛА ТУКА, А?
ЕПА СЯ ДА ТИ Е ГАДНО НЯМА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ! ГАДНО ЛИ ТИ Е???
ГАДНО ЛИ ТИ Е КУЧКО??? ОТИВАЙ ДА СЛУШАШ КОРН, ЛИМП БИЗКИТ И ПОДОБНИ "МЕТЪЛ" ГРУПИ!
LAPAI SI Q SAM WE NE6TASTNIK!! ZNAE6 LI KOLKO MI E ZOR DA LI SI REGISTRIRAN ILI NE?!? I V DVATA SLU4AQ SI SU6TIQ BUKLUK! A TFA KFO SLU6AM NE TE BURKA, NO ZA RAZLIKA OT TEBE NE SLU6AM NEKFI BOZI,moje6 da si sigoren!! ДУХАЙ!!!

05-05-2005, 22:38
СИГОРЕН СЪМ! СИГОРЕН СЪМ ЧЕ СИ ЕДНА МАЛКА ПИКЛА НА ОКОЛО 14 ГОДИНИ И МИ ГОВОРИШ ЗА МЕТЪЛ! ДА ТИ ЕБА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО ДА ТИ ЕБА! ПОВДИГА МИ СЕ ОТ ТАКИВА КАТ ВАС! КАТО ГЛЕДАМ КАК ПИШЕШ МАЙ ОЩЕ СИ В ПЪРВИ КЛАС! КАЖИ КОЯ Е НАЙ-ТЕЖКАТА ЗА ТЕБЕ ГРУПА??? - НИРВАНА??!?!?! НЕ! ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО ТЕЖКО ЗА ТЕБ! ЧАКАЙ ДА ПОМИСЛЯ - ЯВНО БОН ДЖОУВИ СА СУПЕР ТЕЖКИ ЗА ТЕБЕ КАТО ГЛЕДАМ! А И БТВ. АЗ НЕ МОГА ДА ДУХАМ, НО ТИ КАТО ГЛЕДАМ ВЕЧЕ СЕ СПРАВЯШ СУПЕР ЯКО. С ТВОИТЕ ПОСТОВЕ ТОКУ-ЩО МИ НАПРАВИ НАЙ-ЯКАТА ДУШЕВНА СВИРКА!

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:46
СИГОРЕН СЪМ! СИГОРЕН СЪМ ЧЕ СИ ЕДНА МАЛКА ПИКЛА НА ОКОЛО 14 ГОДИНИ И МИ ГОВОРИШ ЗА МЕТЪЛ! ДА ТИ ЕБА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО ДА ТИ ЕБА! ПОВДИГА МИ СЕ ОТ ТАКИВА КАТ ВАС! КАТО ГЛЕДАМ КАК ПИШЕШ МАЙ ОЩЕ СИ В ПЪРВИ КЛАС! КАЖИ КОЯ Е НАЙ-ТЕЖКАТА ЗА ТЕБЕ ГРУПА??? - НИРВАНА??!?!?! НЕ! ТОВА Е ПРЕКАЛЕНО ТЕЖКО ЗА ТЕБ! ЧАКАЙ ДА ПОМИСЛЯ - ЯВНО БОН ДЖОУВИ СА СУПЕР ТЕЖКИ ЗА ТЕБЕ КАТО ГЛЕДАМ! А И БТВ. АЗ НЕ МОГА ДА ДУХАМ, НО ТИ КАТО ГЛЕДАМ ВЕЧЕ СЕ СПРАВЯШ СУПЕР ЯКО. С ТВОИТЕ ПОСТОВЕ ТОКУ-ЩО МИ НАПРАВИ НАЙ-ЯКАТА ДУШЕВНА СВИРКА!
MI NE NA 15 SAM :twisted: ELA MI EBI CELOTO SEMEISTVO, AMA SE SAMNQVAM 4E S TVOITE RAZMERI NEMA DA USPEE6! BTW AKO MI VIDI6 PODPISA I NICKA 6TE VIDI6 NA KFO SE KEFQ, NO SIGORNO DNESKA MAIKA TI E ZABRAILA DA TI PO4STI O4ILATA TA NE6TO NEMOA6 DA SKIF :roll:
p.s. takiva kato tebe moa samo da gi sajalqvam
p.s. ae begai legai dokat maikati ne e do6la pred pc-to da se samozadovolqva.. da da ti4kai.. spravq6 se 4udesno

05-05-2005, 22:48
И ПО ДЯВОЛИТЕ ЩЕ МИ ГОВОРИШ ЧЕ СЛУШАМ БОЗИ! ОТКЪДЕ ЗНАЕШ КВО СЛУШАМ БЕ??? ГЛЕДАМ ТУРИЛА СИ ПОДПИС НА DEICIDE! И ТОВА БИЛО ЯКО! ТИЯ НЕ СТРУВАТ. ВОКАЛА ИМ Е ТЪП. ДЕРЕ СЕ ЗЛЕ. ЧУЙ I SHIT ON YOUR FACE ИЛИ FUNERAL RAPE! ТОГАВА ЕЛА И МИ ГОВОРИ ЗА МУЗИКА РАЗБРА ЛИ!!??! ДА ВИ ЕБА СИЧКИ ! И ДА И МОДЕРАТОРИТЕ СЪЩО!

05-05-2005, 22:50
ДА ГО ДУХАШ. ПОЧНАЛА СИ ДА СЛУШАШ ТЕЖКА МУЗИКА ОТ ВЧЕРА И СИ СЕДНАЛА ДА МИ ГОВОРИШ! УМРИ! DEICIDE, БОЖЕЕЕЕ....

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:52
ТОГАВА ЕЛА И МИ ГОВОРИ ЗА МУЗИКА РАЗБРА ЛИ!!??!
ELA I 6TI POGOVORA ZA MUZIKA BE ZADRUSTENQK!!!

`cannibal`girl
05-05-2005, 22:56
ДА ГО ДУХАШ. ПОЧНАЛА СИ ДА СЛУШАШ ТЕЖКА МУЗИКА ОТ ВЧЕРА И СИ СЕДНАЛА ДА МИ ГОВОРИШ! УМРИ! DEICIDE, БОЖЕЕЕЕ....
btw "госте" ti po tfa vreme ne trqbva li da si na rabota? :roll:

Pe666o
05-06-2005, 11:19
"госте"...предлагам ти да отидеш до най-близката лафка...ама бързо!...Да си купиш една баничка и една боза..че да влиза по-лесно нали не сещаш :wink: ...След тва' да се пребереш...да си биеш една золабарка...ама яка нали са сеш' кат за последно :wink: ...да си пуснеш малко Mayhem и да се гръмнеш.. :wink: ...чат :?: :!: :?: :!: ...пък после ше му мислим :wink:

tedo_davis
05-06-2005, 14:22
T'va ne e ve4e tema za metyli a tema za gosti :cry:

05-06-2005, 18:52
"госте"...предлагам ти да отидеш до най-близката лафка...ама бързо!...Да си купиш една баничка и една боза..че да влиза по-лесно нали не сещаш :wink: ...След тва' да се пребереш...да си биеш една золабарка...ама яка нали са сеш' кат за последно :wink: ...да си пуснеш малко Mayhem и да се гръмнеш.. :wink: ...чат :?: :!: :?: :!: ...пък после ше му мислим :wink:
ПОСОЧИ МИ ПОНЕ 3 ПРИЧНИ, КОИТО ДА МЕ НАКАРАТ ДА ГО НАПРАВЯ

Pe666o
05-06-2005, 19:14
1. Prost si
2. Prost si
3. Prost si
...stigat li :evil: :evil: :evil: :evil:

Twista
05-06-2005, 19:29
Офф, пак ли нек`ви комплексирани гостчета си нямат работа, а идват тук да избиват комплекси?! :evil:

Resident_Evil_f
05-06-2005, 19:53
Dobre zashto vseki put kat se poqvi qka tema,i nqkvi gost4eta idvat da si izkazvat glupavite mneniq,shtoto si misliqt 4e mnooogo razbirat?!

05-06-2005, 21:38
ЩОТ РАЗБИРАМ ЗА ТВА!
А ВИЕ.... ДА ГО ДУХАТЕ ПЪК! ПИСНАМИОТВАСПЪК! А БЕ ВИЕ ТАКА
МДАА...ТАКА ЗЛЕТЪПИСМОТАНИИДИОТЧЕТА!

`cannibal`girl
05-06-2005, 22:51
ЩОТ РАЗБИРАМ ЗА ТВА!
А ВИЕ.... ДА ГО ДУХАТЕ ПЪК! ПИСНАМИОТВАСПЪК! А БЕ ВИЕ ТАКА
МДАА...ТАКА ЗЛЕТЪПИСМОТАНИИДИОТЧЕТА!
"госте"zemi se nau4i da pi6e6!! i kat ti e pisnalo za kfo
izob6to se zanimav6 s nekfi "tupi smotani idiot4eta" koito
nqmat predstava ot muzika?! idi se skrii nekude

Pe666o
05-06-2005, 23:06
hmm..nqkoi moje li da mi kaje kav stil sa slednite bandi..i dali sa dobri kato muzika...(za stilove nqma da sporq :D :D ):
MOSTLY AUTUMN
EDGUY
HUMANITY :?: :?: :?: :)

Метълката
05-09-2005, 14:37
ЩОТ РАЗБИРАМ ЗА ТВА!
А ВИЕ.... ДА ГО ДУХАТЕ ПЪК! ПИСНАМИОТВАСПЪК! А БЕ ВИЕ ТАКА
МДАА...ТАКА ЗЛЕТЪПИСМОТАНИИДИОТЧЕТА!

Разбираш, казваш?
Ок, тогава мога ли да те помоля да поговорим малко за музика, а не да се псуваме ? :wink:

Momchenceto
05-10-2005, 16:27
Има една песен която не се нуждае от много коментари защотото преди подобна, дори бегло подобие на тази не бях чувал! Не знам дали я знаете не знам дали може да си я изтеглите ама тая песен просто...нямам думи а имнено на Theatre of Tragedy - Venus ... има ли някой който да ми споделя чувствата :roll:

tedo_davis
05-12-2005, 08:44
Momchence - za 1-vi pyt 4uvam neshto smisleno ot teb i neshto koeto e za predpo4itane pred 4algata.Theatre of tragedy Rulzzz!! Pesni4ata e ... meko kazano - Super!
davam vi link v koito q ima taq pesen i oshte mn. mn. drugi4ki :P (specialno golqmo 10x za bogicata koito ka4i tiq pesni4ki ) :
http://free.datacom.bg/browse/bogicata/tedo_davis

Twista
05-14-2005, 12:20
davam vi link v koito q ima taq pesen i oshte mn. mn. drugi4ki :P (specialno golqmo 10x za bogicata koito ka4i tiq pesni4ki ) :
http://free.datacom.bg/browse/bogicata/tedo_davis
Ех, с голям мерак исках да я чуя, ама сайта нещо не ми се отваря. :roll: Има ли начин да си я набавя от някъде другаде?

Momchenceto
05-15-2005, 11:36
davam vi link v koito q ima taq pesen i oshte mn. mn. drugi4ki :P (specialno golqmo 10x za bogicata koito ka4i tiq pesni4ki ) :
http://free.datacom.bg/browse/bogicata/tedo_davis
Ех, с голям мерак исках да я чуя, ама сайта нещо не ми се отваря. :roll: Има ли начин да си я набавя от някъде другаде? Ако имаш Skype - Dimitrinka123, ако имаш MSN - ho_ho_ho_i_butilka_rom@hotmail.com ела щи я пратя ;) или ми пиши на bed_of_razors@abv.bg :P

Twista
05-15-2005, 14:03
davam vi link v koito q ima taq pesen i oshte mn. mn. drugi4ki :P (specialno golqmo 10x za bogicata koito ka4i tiq pesni4ki ) :
http://free.datacom.bg/browse/bogicata/tedo_davis
Ех, с голям мерак исках да я чуя, ама сайта нещо не ми се отваря. :roll: Има ли начин да си я набавя от някъде другаде? Ако имаш Skype - Dimitrinka123, ако имаш MSN - ho_ho_ho_i_butilka_rom@hotmail.com ела щи я пратя ;) или ми пиши на bed_of_razors@abv.bg :P
Отвори се! Отвори се! *на върха на щастието* Песента е невероятна!!! Мерси все пак. {{{P}}} :D

`cannibal`girl
05-15-2005, 17:56
kefi li vi pesenta na Ill Nino - How Can I Live..
taq pesen me poburkfa.. nqkfa mnou e sduhva6ta, no mn me kefi..

Twista
05-15-2005, 18:50
kefi li vi pesenta na Ill Nino - How Can I Live..
taq pesen me poburkfa.. nqkfa mnou e sduhva6ta, no mn me kefi..
Ооо, преди доста я слушах, ама ми омръзна бързо. Иначе е доста якичка. :wink:

Twista
05-15-2005, 20:01
Понеже и аз се кефя страшно много на CoB сега ми дадоха този сайт с mp3-ki, където има дооооста техни песни.
http://mm.gen.wazzzup.net/music/search/mp3search.html
Ето и канала в mIRC #CoB

tedo_davis
05-16-2005, 07:23
kefi li vi pesenta na Ill Nino - How Can I Live..
taq pesen me poburkfa.. nqkfa mnou e sduhva6ta, no mn me kefi..
Ооо, преди доста я слушах, ама ми омръзна бързо. Иначе е доста якичка. :wink:
gotinka e pesni4kata - ne sam q slushal do sega.

Momchenceto
05-16-2005, 14:23
Абе къде се кашира вашта тарторка Satanas_Doughter зе че ми дожаля за нея :lol: форума не е същия без нея :)

05-16-2005, 20:35
АЙРЪН МЕЙДЪН.!

hateface
05-18-2005, 08:35
Слушайте REFUSED! Много надъхващ КОМУНИСТИЧЕСКИ metalcore!

DEAD_GIRL
05-18-2005, 11:33
Какво ше кажете за Type O Negative и The 69 Eyes...мен ме кефят, а вас?

untoten
05-18-2005, 14:20
Какво ше кажете за Type O Negative и The 69 Eyes...мен ме кефят, а вас?

THE 69 EYES \mm/ въпреки, че са далече от метъла, това не пречи да са една от любимите ми групи, които достойно красят подписа ми :Р финладците правят най- яката музика!!!!! факт!!!!

mazoxista
05-18-2005, 14:43
:twisted: mn00oo sa kefa na brutalniq metal HEAVY HARDCORE abe sqkaf bez progressive 6oto me drazni
az ne6to zex i PunK da slu6am slu6aite RaGe AgAiNsT tHe MaChInE --> mn0o0oo dobrii amm kakfo mislite za rammstein kefqt me gore doly i kakaf to4no stil sa az mislex 4e e ne6to metal 6oto imat dosta brutalistki pesni ama 4atix s nqkaf germanex i toi mi vika bilo TECHNO Kakvo e v sa6tnost ??? MeTaLLiCa sa mi kofti 6oto az ne slu6am teksta na muzikata ami se kefq na samata muzika trea da e mn0o0o0o izbuxva6ta :twisted: hodi mi se na MeGaDeTh v sofiqqqq ama nemoa da idaaaaa :(

btw nai mn00o0o me kefqt MaNoWaR, SePuLTuRa, MaRiLyN MaNSoN, RaMMSTeiN, KoRn, CypResS HiLL, RaGe AgAiNsT tHe MaChInE, P.O.D, PaiN, Pr0DiGy, LiMp BiZkiT, DaRk FuNeRaL, EnThRaLLmEnT

hateface
05-18-2005, 17:56
Намерете и чуйте ARSIS. Истинска група!

Twista
05-18-2005, 18:05
Намерете и чуйте ARSIS. Истинска група!
Okay4e, но би ли намалил лееекичко аватара си, защото е наистина големичък? :roll:

naty
05-18-2005, 18:16
e naskoro 4uh tragic black i mn me izkefiha mn qka grupa prosto...nqkoi 4uwal li e?kwo mu e mnenieto?

Resident_Evil_f
05-19-2005, 17:20
Nz tqh ne sum gi 4uvala...Abe naskoro slu6ah nqkolko pesni na Wednesday 13,nqkoi slu6al li gi e?Mene adski mn mi haresaha,ama nz ot kude moga da si izteglq neshto tqhno...Nikude ne mojah da namerq.A i daje ne znam kuv stil to4no se vodqt... :)

hateface
05-19-2005, 17:22
Аз тези смешници ги видях по Фрактура, ама просто ми се доплака от отчаяние. Колко тъпи групи се навъдиха...просто не знам.

05-20-2005, 13:28
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?

SmellyShit
05-20-2005, 13:31
Oops..Sorry. Тоя гост бях аз :)

FeitiCeiRa
05-20-2005, 13:44
amm kakfo mislite za rammstein kefqt me gore doly i kakaf to4no stil sa az mislex 4e e ne6to metal 6oto imat dosta brutalistki pesni ama 4atix s nqkaf germanex i toi mi vika bilo TECHNO Kakvo e v sa6tnost ???

*FeiTiCeiRa rolling on the floor laughing :lol:
Прав си,че Рамщайн са си някфа шльокавица,ама чак техно!!Е НЕ :shock: :shock: :shock: Този немец е бил на градус,като ти е обяснявал,да знаеш :wink:
Рамщайн са индъстриал метъл.

FeitiCeiRa
05-20-2005, 13:47
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?
Мацка,според мен ОТЕР са зле,не се сърди,но лично на мен въобще не ми харесват...

SmellyShit
05-20-2005, 14:00
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?
Мацка,според мен ОТЕР са зле,не се сърди,но лично на мен въобще не ми харесват...Няма защо да ти се сърдя, даже ще ти благодаря, че ми отговори, щото не го направиха много хора :)..Няма да те разубеждавам, ама и на мен не ми харесаха в началото..Бях чула само 2 песни, но сега имам дооста повече и вече имам друго мнение за тях :) Бай за сега, аз излизам..че и закъснявам ..А тогава за Kittie?? :)

hateface
05-20-2005, 18:36
Някой слушал ли е CONVERGE?
Aко не сте, попълнете пропуска ТУК!!! (http://convergecult.com/downloads/music/converge.eaglesbecomevultures.mp3)

The girl with rainbow eys
05-21-2005, 10:34
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?

Sega si svalqm edna tqxna pesen
Otep-Otep-Blood Pigs i zvuchi dosta dobre. :roll:

naty
05-21-2005, 17:31
otep sa mn zle!!!

SmellyShit
05-22-2005, 05:47
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?

Sega si svalqm edna tqxna pesen
Otep-Otep-Blood Pigs i zvuchi dosta dobre. :roll: Респект! Яка е песничката, ама не ми е от любимите..Изтегли си Emtee илиBuried Alive и ми кажи :)..А за другите..няма смисъл да защитавам групата, ама аз като не харесвам нещо просто казвам, че не ме кефи, а не да казвам, че е зле..!!!

`cannibal`girl
05-22-2005, 10:36
otep sa mn zle!!!
Otep sa super!

Satanas_daughter
05-23-2005, 17:47
Hi! Нова съм, както се забелязва :)) Ще стоя в тоя сайт само заради тази тема сигурно..Дано да ме приемете в компанийката :D Домързя ме да прочета всички изписани страници ии не съм видяла дали сте писали нещо за ОТЕР..Та кфо мислите за тях?
prieta si ve milichka ne se pritesniavai,vsiako sushtestvo koeto malko ili mnogo chuvstva metala v venite si e prieto
ave az ot tolkova vreme ne sum idvala tuka i kat gledam toia forum e zaprelichal na magazin za rozovi fashion muhli,izgledja ujasno...e kakto i da e...
ama naskoro chuh edna banda eminence,shte si kajete li tejkata duma za tiah,ako izobshto gi znaete!!!

untoten
05-23-2005, 17:53
^ звучат ми познато, но нещо не мога да се сетя. няква идея къде мога да ги чуя :?

naty
05-24-2005, 10:39
eminence sam gi 4uwala ne zwu4at zle ..ama wokala im ne mi dopada mn mn

magrat_jt
05-25-2005, 09:52
Mai sega e sezonut na novite;)
Nakratko - interesno mi e da 4eta tova, koeto ste napisali, po-specialno v tazi tema. Zatova bih iskala da se prisuedinq! *otdava 4est*
Hubavo e, 4e tazi muzika ima po4itateli. Suvsem ne tvurdq, 4e q poznavam izcqlo, a i mislq, 4e ne v tova e vuprosut. Ima mnogo ne6ta, koito ne moga da obsujdam s pove4eto, koito poznavam; kak moje da se provede inteligenten razgovor za hard rock ili metal, kogato subesednikut ti, pri spomenavane na Led Zeppelin, vuzklikva: 'Uh? Kakuv led te goni?' (tova, za sujalenie, naistina e citat)...
Kakto i da e, kakvo 6te kajete za bulgarskiqt metal, za hard rock-a u nas? Kakvo vi e mnenieto?
Na men mi dopada da slu6am Er Malyk, Ahat, razbira se...
Golqmo vpe4atlenie mi napravi pesenta 'Bylgari'...slu6ali li ste q?:)

Cradle of Death
05-25-2005, 15:02
Mai sega e sezonut na novite;)
Nakratko - interesno mi e da 4eta tova, koeto ste napisali, po-specialno v tazi tema. Zatova bih iskala da se prisuedinq! *otdava 4est*
Hubavo e, 4e tazi muzika ima po4itateli. Suvsem ne tvurdq, 4e q poznavam izcqlo, a i mislq, 4e ne v tova e vuprosut. Ima mnogo ne6ta, koito ne moga da obsujdam s pove4eto, koito poznavam; kak moje da se provede inteligenten razgovor za hard rock ili metal, kogato subesednikut ti, pri spomenavane na Led Zeppelin, vuzklikva: 'Uh? Kakuv led te goni?' (tova, za sujalenie, naistina e citat)...
Kakto i da e, kakvo 6te kajete za bulgarskiqt metal, za hard rock-a u nas? Kakvo vi e mnenieto?
Na men mi dopada da slu6am Er Malyk, Ahat, razbira se...
Golqmo vpe4atlenie mi napravi pesenta 'Bylgari'...slu6ali li ste q?:)
Да българсият метал и хард рок са си напочит удома но до тях се нареждат и други бруталийки(Cradle of Filth, Dimmu,OTEP,Rammstein SlipKnot NightWish и много други) но тъпото е че в моя град повечето са чалгари :x Освен че не може да се говори с тях не мога да си намеря и дама от там но затова пък си има и чат :)

magrat_jt
05-25-2005, 15:48
Oo, tova s 4algarite daje nqma da go komentiram...uj vseki ima pravo da slu6a tova, koeto mu haresva, no vinagi sum se 4udela kak e vuzmojno nqkoi da haresva imenno 4algata, pri tozi izbor ;p
Ti ot koi grad si?

untoten
05-25-2005, 16:05
а най-бруталното е, когато някой чалгар почва да ти говори за Nightwish все едно е бати спеца :shock: чул е Nemo и вече е супер металяга...дебиш! но междувременно не му пречи да слуша Кондьо. но такъв е животЪ.
иначе от българските групи слушам много малко. предпочитам класическите и рядко suffer h.

magrat_jt
05-25-2005, 16:30
da, imenno...ili kombinaciqta pop/metal ;p pod pop imam predvid tova, koeto sega e nai-populqrno - komersialni rap pesni4ki i drugi ot sorta, samo i samo da sa s textove na razvalen angliiski;p. ne mi se vijda mnogo suvmestimo, ama kakto i da e. Dali 6te e 4alga, dali 6te e mtv - nali vajnoto e stadoto da vurvi, kakvo zna4enie ima cvetut na trevata?

Cradle of Death
05-25-2005, 16:35
Oo, tova s 4algarite daje nqma da go komentiram...uj vseki ima pravo da slu6a tova, koeto mu haresva, no vinagi sum se 4udela kak e vuzmojno nqkoi da haresva imenno 4algata, pri tozi izbor ;p
Ti ot koi grad si?
A ot edno grad4e Gorna Orqhovica kojto ne se se6ta blizo e do Turnovo :wink:

untoten
05-25-2005, 16:39
@magrat_jt^напълно вярно. другото, което ми е забавно:
питаш некой си-" абе ти кво слушаш?"
той/тя (гордо)-"МЕТЪЛ И ГОТИК,MAAA FAKAAA \m/!!!!"
ти-"аааааууууу, ооооууу, иииии къв по-точно?"
той/тя (още по-гордо)-"мииии...linkin park, evanescence, pod, limp bizkit и т.н!"
ти-"...умираш...RIP" :lol:

а ти какво още слушаш? (внимавай какво ще кажеш :wink: )