PDA

View Full Version : LP



-=Denito=-
04-18-2005, 11:49
moje da e imalo takava tema no ...

Satanas_daughter
04-18-2005, 11:51
moje da e imalo takava tema no ...
ima li,ima okolo hiliada takiva temi gati komersa gati i chudoto,teia sa podigravka s metala pisna mi ot tiah.kak moje tia kreteni vinagi da povdigat novi i novi temi.nikoi li ne shvana che sa bokluci i za nishto ne stavat.vurhu na komersialnotsta :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

^2Pac^
04-18-2005, 11:56
ami kakto vsichki mislis 4e razbraha az metal ili neo metal ili tam kakvito sa ne gi slu6am a zalagam na hip hopa i tva si e slu6am si 2Pac i se kefia na slantseto... 8)

04-18-2005, 15:16
А така, нещо са ми като бекстрийтбойс тия Линкин Паркинсон. 8)

04-18-2005, 15:30
moje da e imalo takava tema no ...
ima li,ima okolo hiliada takiva temi gati komersa gati i chudoto,teia sa podigravka s metala pisna mi ot tiah.kak moje tia kreteni vinagi da povdigat novi i novi temi.nikoi li ne shvana che sa bokluci i za nishto ne stavat.vurhu na komersialnotsta :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sy6tata rauta e pri mene:)

04-18-2005, 15:55
moje da e imalo takava tema no ...
ima li,ima okolo hiliada takiva temi gati komersa gati i chudoto,teia sa podigravka s metala pisna mi ot tiah.kak moje tia kreteni vinagi da povdigat novi i novi temi.nikoi li ne shvana che sa bokluci i za nishto ne stavat.vurhu na komersialnotsta :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sy6tata rauta e pri mene:)

Te sa ot grupite koito pochnaha komersialni i vinagi ste shte sa takiva no pravqt DOBRA MUZIKA! LP SA THE BEST i da veche imashe takva tema i kakvoto imashe da sa kazva sa kaza! pls nqkoi ot modovete da zakluchi porednata povtarqshta se tema!

sladkoto_mime_
04-18-2005, 19:08
ot vreme na vreme gi slu6am no samo ako nqma ni6to drugo za slu6ane

korn___
04-18-2005, 19:24
А така, нещо са ми като бекстрийтбойс тия Линкин Паркинсон. 8)

E KOPEWE TI UBI RIBATA S TESNI RAKETA !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Bimper-ska
04-18-2005, 19:49
Mi LP sa variant na Britney Spears, BSB i Metallica smeseni. Naprao podoben bulama4 ne moje da se polu4i po-kofti. Ave kvo da govorq... po-dobre da spra, 6toto 6te naredq vsi4kite pop guzove...

incheto
04-18-2005, 21:31
got sa imat qki pesni

Immortality_
04-18-2005, 22:04
sram i pozor za chester 4e e tam...s toya glas det go ima....eeeh grey daze....

BlinDBoY
04-18-2005, 22:21
Слушкам си ги харесват ми много песните им ,но не мога да кажа ,че съм им върл фен....поздрав Linkin Park-With You :lol:

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 14:09
безразлични са ми...хубу че бе6е Jay-Z да ги иступа от прахта че ги бяха позабрайли хората :)

^I don't give a fuck^
04-19-2005, 14:27
имат много готини песнички :wink: но не съм някаква супер фенка


:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5462

:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=7955

:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=6335

:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=3891

:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=4578


сичко това са темички за ЛП :wink:

LiTTle_BiTch
04-19-2005, 15:41
LP sa THE BEST!Imat mnou qki pesni4ki mnogo im se kefq! :D :D :D 8)

e_l_i_z_a
04-20-2005, 08:54
Mi LP sa variant na Britney Spears, BSB i Metallica smeseni. Naprao podoben bulama4 ne moje da se polu4i po-kofti. Ave kvo da govorq... po-dobre da spra, 6toto 6te naredq vsi4kite pop guzove...
kva Britney Spears bre?!?!?!?!?!?!
LP =Britney spears.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
taka li misli6? tc tc verno 4e sa komers ama tva mi e edna ot liubimite grupi... :idea:

Daqn4encetoo
04-22-2005, 19:54
pravqt vyrhovni par4eta :!: kvo tolkova ne im haresvate predpo4itate da slu6ate typata 4alga li det ve4e zabytana ot vsqkyde ... ae ko da kaja bez komentar

amy lee
04-22-2005, 21:52
Mi LP sa variant na Britney Spears, BSB i Metallica smeseni. Naprao podoben bulama4 ne moje da se polu4i po-kofti. Ave kvo da govorq... po-dobre da spra, 6toto 6te naredq vsi4kite pop guzove...
kva Britney Spears bre?!?!?!?!?!?!
LP =Britney spears= :lol:
Bimper-ska, ti predi da drunka6 koi bil kato britney ili BSB, si pogledni nelly-to v podpisa :lol: http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif
komers? OK! ne go otri4am, 4e naposledyk se zaharosaha. ama kvo ot tva? kato gledam ne ni pre4i da gi slu6ame :lol: ae...peace \/
ima nqkolko takiva temi i tam sum 4ela dulgite si lekcii, taka, 4e toq put 6te propusna/xaxa, ne moje da bude/

kalin4itsa
04-26-2005, 14:41
Mi LP sa variant na Britney Spears, BSB i Metallica smeseni. Naprao podoben bulama4 ne moje da se polu4i po-kofti. Ave kvo da govorq... po-dobre da spra, 6toto 6te naredq vsi4kite pop guzove...
ti v red li si?!kak moje da gi sravnqva6 s britney spears?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!
ima4e na men sa mi lubimite:).

ivichan
12-17-2008, 14:16
mnogo si gi obi4kam :grin: te sa №1 :smt035 :smt020 :smt002

Tompson92
12-18-2008, 10:42
Meteora i Hybrid Theory :-({|= :-({|= :-({|= От останалите албуми имат много малко хубави песни

Disrespect
12-18-2008, 11:40
:lol:

Nefarian
12-18-2008, 17:36
Ужас, зарибявайте се деца ...

jghgh
12-18-2008, 18:39
Оф, много сте досадни с тия коментари изказани "отвисоко". Не ми казвайте че не сте слушали супер тъпите групи и не сте вярвали че са "номер 1". И че не ви светна някой по-голям и разбиращ за по-твърдите и смислени неща..
Хайде всички (бивши) елпи-та и слипбобове да не се покриват... и да не се правят на кой е по-по-най, защото кой знае защо такова отношение МЕ ДРАЗНИ, ДОСАДНО Е и никак НЕ Е ИНТЕЛИГЕНТНО. : )


Сега по темата - равнодушна съм към LP. Не е като да не съм ги слушала, но бързо омръзнаха. Сега се случва да оставя някоя песен на shuffle - нещо от рода на In the end, Numb, Crawling - "класиките" на LP, така да ги наречем..
Между другото и ей така за любопитство си свалих новите неща на LP, но ми се сториха отвратителни. Групата наистина върви към упадък и се разваля, но поне за "Meteora" заслужават някакъв респект - добър нео метъл албум (дааа, нео метъл, верно не е траш, не е кор, не е лошо и яко, но не е лош албума)


Тва беше моето експертно мнение. Точка.

blader
12-20-2008, 06:35
Оф, много сте досадни с тия коментари изказани "отвисоко". Не ми казвайте че не сте слушали супер тъпите групи и не сте вярвали че са "номер 1". И че не ви светна някой по-голям и разбиращ за по-твърдите и смислени неща..
Хайде всички (бивши) елпи-та и слипбобове да не се покриват... и да не се правят на кой е по-по-най, защото кой знае защо такова отношение МЕ ДРАЗНИ, ДОСАДНО Е и никак НЕ Е ИНТЕЛИГЕНТНО. : )


Сега по темата - равнодушна съм към LP. Не е като да не съм ги слушала, но бързо омръзнаха. Сега се случва да оставя някоя песен на shuffle - нещо от рода на In the end, Numb, Crawling - "класиките" на LP, така да ги наречем..
Между другото и ей така за любопитство си свалих новите неща на LP, но ми се сториха отвратителни. Групата наистина върви към упадък и се разваля, но поне за "Meteora" заслужават някакъв респект - добър нео метъл албум (дааа, нео метъл, верно не е траш, не е кор, не е лошо и яко, но не е лош албума)


Тва беше моето експертно мнение. Точка.

ми ей те т'ва е...
мисля че каквото и да говорим това мнение обобщава доолу-горе всичко...
по темата...фен съм им(въобще фен съм на нюметъла) но последния им албум е потресаващо тъп...и все пак не можем да отречем че имат много здрави песни като with you,runaway,by myself,crawling,points of authority,one step closer,somewhere I belong,lying from you,easier to run,don't stay,figure 09,hit the floor и други...

LINKNOT
12-20-2008, 16:27
безразлични са ми...хубу че бе6е Jay-Z да ги иступа от прахта че ги бяха позабрайли хората :)
Ех,слава тебе Джей Зи! Ти ги направи звезди! Деби колко прашни бяха със своите 14 000 000 продадени копия на Hybrid Theory. :(