PDA

View Full Version : candy shop



50 cent_fenka
04-18-2005, 13:02
molia vi ako znaete i 4ast ot novata pesen ili celiat tekst na 50 cent"candy shop"da mi go napi6e6ete!molia viiiiii

Cyberdyne_101
04-18-2005, 13:09
Intro: 50 Cent]
Yeah...
Uh huh
So seductive

[Chorus: 50 Cent & Olivia]
[50 Cent]
I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep goin 'til you hit the spot (whoa)
[Olivia]
I'll take you to the candy shop
Boy one taste of what I got
I'll have you spending all you got
Keep going 'til you hit the spot (whoa)

[Verse 1: 50 Cent]
You can have it your way, how do you want it
You gon' back that thing up or should i push up on it
Temperature rising, okay lets go to the next level
Dance floor jam packed, hot as a teakettle
I'll break it down for you now, baby it's simple
If you be a nympho, I'll be a nympho
In the hotel or in the back of the rental
On the beach or in the park, it's whatever you into
Got the magic stick, I'm the love doctor
Have your friends teasin you 'bout how sprung I gotcha
Wanna show me how you work it baby, no problem
Get on top then get to bouncing round like a low rider
I'm a seasoned vet when it come to this shit
After you work up a sweat you can play with the stick
I'm tryin to explain baby the best way I can
I melt in your mouth girl, not in your hands (ha ha)

[Chorus]

[Bridge: 50 Cent & Olivia]
Girl what we do (what we do)
And where we do (and where we do)
The things we do (things we do)
Are just between me and you (oh yeah)

[Verse 2: 50 Cent]
Give it to me baby, nice and slow
Climb on top, ride like you in the rodeo
You ain't never heard a sound like this before
Cause I ain't never put it down like this
Soon as I come through the door she get to pullin on my zipper
It's like it's a race who can get undressed quicker
Isn't it ironic how erotic it is to watch em in thongs
Had me thinking 'bout that ass after I'm gone
I touch the right spot at the right time
Lights on or lights off, she like it from behind
So seductive, you should see the way she winds
Her hips in slow-mo on the floor when we grind
As Long as she ain't stoppin, homie I aint stoppin
Drippin wet with sweat man its on and popping
All my champagne campaign, bottle after bottle its on
And we gon' sip til every bubble in the bottle is gone

[Chorus 2x]
[Chorus: 50 Cent & Olivia]
[50 Cent]
I take you to the candy shop
I'll let you lick the lollypop
Go 'head girl, don't you stop
Keep goin 'til you hit the spot (whoa)
[Olivia]
I'll take you to the candy shop
Boy one taste of what I got
I'll have you spending all you got
Keep going 'til you hit the spot (whoa)

П.П. Преди много много време, брат руснак и брат американец създали нещо наречено Google. :D Хората по света много се зарадвали, защото с него можели да намерят всичко :D :twisted:

50 cent_fenka
04-18-2005, 13:21
mersi za teksta
p.p.ne namerih teksta v google :D

Cyberdyne_101
04-18-2005, 13:27
Аз го намерих на улицата :P :lol:

sladkoto_mime_
04-18-2005, 19:14
Аз го намерих на улицата :P :lol:
bravo be

korn___
04-18-2005, 19:25
abe bull shit ....

nikav smisal nqma toq tekst !


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-18-2005, 19:31
abe bull shit ....

nikav smisal nqma toq tekst !


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Samo da si pozvolq da te popravq, ne se pishe Bull Shit, a Bullshit, edna duma :) hihihik :?

Bimper-ska
04-18-2005, 19:51
Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.

Traffic
04-18-2005, 20:07
Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.ти у ред ли си? да не искаш да ми кажеш, че еминем е по-талантлив от 50 сент? :lol: :lol: :lol: 50 сент е дъ бест американ рапър, ве, ти нищо не разбираш от тая музика :!: :!:

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 12:36
Traffic-чo ако не беше Еминем тоя 50 Стинки още щеше да лижи задници ф затвора.Ся вярно че стинките е най-бърз0 развилият се човек в света щот само за 1-2 години стана некаф турбо известен и праи супер яки песни ама ако не беше Slim Shady...То и Еминем немаше да е тва което е ако не беше Dre макар че има огромен талант.

Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.

Bimper-ska ти да не си от 4алгаджийте който първо гледат външността а?Бил грозен...ам не разбрам от маже ама със сигурност мно00оо0 жени си мечтачт за мъж с неговото тяло.

Иначе песента е супер яка :)

LiTTle_BiTch
04-19-2005, 15:37
Traffic-чo ако не беше Еминем тоя 50 Стинки още щеше да лижи задници ф затвора.Ся вярно че стинките е най-бърз0 развилият се човек в света щот само за 1-2 години стана некаф турбо известен и праи супер яки песни ама ако не беше Slim Shady...То и Еминем немаше да е тва което е ако не беше Dre макар че има огромен талант.

Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.

Bimper-ska ти да не си от 4алгаджийте който първо гледат външността а?Бил грозен...ам не разбрам от маже ама със сигурност мно00оо0 жени си мечтачт за мъж с неговото тяло.

Иначе песента е супер яка :)

Da mnogo si prav!!! 8)

blizalka
04-19-2005, 15:43
Traffic-чo ако не беше Еминем тоя 50 Стинки още щеше да лижи задници ф затвора.Ся вярно че стинките е най-бърз0 развилият се човек в света щот само за 1-2 години стана некаф турбо известен и праи супер яки песни ама ако не беше Slim Shady...То и Еминем немаше да е тва което е ако не беше Dre макар че има огромен талант.

Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.

Bimper-ska ти да не си от 4алгаджийте който първо гледат външността а?Бил грозен...ам не разбрам от маже ама със сигурност мно00оо0 жени си мечтачт за мъж с неговото тяло.

Иначе песента е супер яка :)
Айде "разбирача" се изказа :roll:
Песента е супер тъпа,както и 50 cent!

Momchenceto
04-19-2005, 16:19
Е тфа не е музика стига бе хора...тоя 50-те цента има зъби като на заек и има много изтрещела физьономия...а мацката от клипа е кривогледа...ужас...съжалява м хората които са се илъгали да слушат подобна "музика"

Lil` Bow Wow
04-19-2005, 16:35
Traffic-чo ако не беше Еминем тоя 50 Стинки още щеше да лижи задници ф затвора.Ся вярно че стинките е най-бърз0 развилият се човек в света щот само за 1-2 години стана некаф турбо известен и праи супер яки песни ама ако не беше Slim Shady...То и Еминем немаше да е тва което е ако не беше Dre макар че има огромен талант.

Taq sladkarnica ne6to ne mi si 6te da q pose6tavam, 6toto toq groznik 50 cent iska ne6to svurzano s blizalkata mu. Ave kak izob6to tolkoz grozno mom4e stana izvestno??? A daje talanta mu ne e koi znai kvo.

Bimper-ska ти да не си от 4алгаджийте който първо гледат външността а?Бил грозен...ам не разбрам от маже ама със сигурност мно00оо0 жени си мечтачт за мъж с неговото тяло.

Иначе песента е супер яка :)
Айде "разбирача" се изказа :roll:
Песента е супер тъпа,както и 50 cent!

e аз си мислех че см от хората дето разбират поне малко от рап обаче кат видех че ти си са регнал и си викам еее тоя ме удари ф земята.Извинявай ако не си сагласен с мнението ми ФЕНЕ !!! :)

SimpleGirl
04-21-2005, 08:21
Е тфа не е музика стига бе хора...тоя 50-те цента има зъби като на заек и има много изтрещела физьономия...а мацката от клипа е кривогледа...ужас...съжалява м хората които са се илъгали да слушат подобна "музика"

Извинявай, ама ти клипа ли гледаш или слушаш музиката?!? :shock:
Е, аз и двете, но като клипа ти е крив не го гледай :lol:

Momchenceto
04-21-2005, 16:22
Е тфа не е музика стига бе хора...тоя 50-те цента има зъби като на заек и има много изтрещела физьономия...а мацката от клипа е кривогледа...ужас...съжалява м хората които са се илъгали да слушат подобна "музика"

Извинявай, ама ти клипа ли гледаш или слушаш музиката?!? :shock:
Е, аз и двете, но като клипа ти е крив не го гледай :lol: Наеш ли кво...тея парчета дето излизат последната година...няям думи на къде върви музиката....гъзове цици коли пари жени синтезатори ефекти....всичко без талант от старана на самия изпълнител...няма да се излъжа да слушам нещо което не си заслужава ... една музика е сладка като знаеш че някой се е трудил за нея....сажалявам но нещата които излизат последно не мога да ги призная за нещо освен пълен провал и излагация...съответно са ми смешни тея дето са се излъгали да я слушат цялата тая повръщня

Cyberdyne_101
04-21-2005, 19:52
И всичко заради един текст..... :roll: :twisted: :lol:

04-21-2005, 20:06
Аз го намерих на улицата :P :lol:
:lol: :lol: :lol: :)

monka
04-21-2005, 20:30
o,ne! ne mmoga da go ponasqm 5O cent...ujas!!!
a tazi oesen e napravo vyrha na prostotiqta!!! izob6to ne mi haresva!

04-22-2005, 15:39
А вие май сичките не сте редовни...пускат тема че искат текста вие го обърнахте на харесва ми мммммм не ми харесва и т.н. Луди ли сте нали само една лирика се искаше кво опищехте темата?

Lil` Bow Wow
04-22-2005, 16:31
А вие май сичките не сте редовни...пускат тема че искат текста вие го обърнахте на харесва ми мммммм не ми харесва и т.н. Луди ли сте нали само една лирика се искаше кво опищехте темата?

Ти недей учи дядо си как да кашля!
Кф е смисъла да кажим 2 думи за текста и след 2-3 дена някой да пусни чисто нова тема за песента като цяло.

Daqn4encetoo
04-22-2005, 19:33
ae pesenta cepi ... mn si e qka :!:

grafinka
04-23-2005, 08:38
Бтв песента си е много хубава .. хората луднаха по нея :)

eminem rox
04-23-2005, 13:18
ami mnogo qsno 4e eminem e po dobur ot 50 cent!nqma po izvesten bql rapur ot nego, a i glasa mi e nepovtorim.
a do tova 4e 50 cent e grozen, suglasna sum.samo 4e tova ne zna4i 4e ne e talantliv.kak moje da ste tolkova povurhnostni?!

Momchenceto
04-23-2005, 16:24
Бтв песента си е много хубава .. хората луднаха по нея :) Що ли не съм забелязал :P