PDA

View Full Version : imam nujda ot pomosht, naistina



04-18-2005, 18:58
zdraveite, rabotata e slednata... s priqtelkata mi hodim ot ve4e 2 godini
minalata esen tia zamina za california... i taka stana 4e se vijdah s edno drugo momi4e po4ti mesec...
dosta vreme go krih ot priqtelkata mi no nakraq i go priznah... tq go prie mnogo lo6o... kazala na edna neina poznata 4e ot togava po4ti vsi4ko kum men e umrqlo... a to be6e mnogo... kazva mi 4e ne me obi4a ve4e dostatu4no... pomognete, kakvo da pravq? kak da spasq vruskata ni?

SnoW_GiRl_
04-18-2005, 19:44
mnogo interesna sityaciq!moga da ti kaja samo 4e moje6 da se radva6 4e ste v edno daskalo i 4e imate ob6ta poznata koqto dori e ot newgoviq klas!!moje6 da mu otvra6ta6 na pogled4etata i da se nadqva6 toi da vzeme ne6tata v svoi race...ili da my kaje6 4e go haresva6 no riskyva6 da te othvarli ....

BABY_SEXY_GIRL
04-18-2005, 20:50
Като толкова много ти пука за връзката ви защо си се виждал с друга? Ситуацията ти е "след дъжд качулка" :? Преди да действаш не е лошо да помислиш за последствията :idea: И все пак пиша за да ти дам съвет, а не да те виня :) Моят съвет е просто да й показваш, че я обичаш, прави я щастлива, докажи й, че е момичето, което винаги си обичал повече от всяка друга...ако другото момиче е било само за секс смятам, че ще е по-разбираемо :roll: И все пак хвърли едно око на тези темичка :arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=8005 :wink:

Nymph
04-21-2005, 13:04
Според мен не можеш да върнеш чувствата й. Не можеш да обичаш нещо два пъти, някой известен човек го беше казал, не помня точно кой. Ако веднъж вече си я наранил и си убил чувствата й, мисля че няма да можеш да си ги върнеш. Тя вече ще има едно на ум за теб и винаги ще си мисли, че й изневеряваш. Просто няма начин... Но не знам, ти я познаваш най-добре и ти можеш да решиш какво да направиш. Проблемът е там, че тя е била сигурна в теб и е вярвала, че не можеш да й бъдеш с друго момиче, ама след като се е случило се е разочаровала от теб.

korn___
04-21-2005, 19:37
hahahahahaha pi4 mn tupo si se pre**l

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

luvche^87
04-21-2005, 20:24
ot dvata stola na zemqta moi :?

bulgarche
04-21-2005, 20:40
Еми май ще останеш сам брат. Еми и така трябва де...2години си с приятелката си и вече толкова ти е омръзнала, че ходиш да се чукаш с други..аз мисля, че това е мн тъпо

Bimper-ska
04-21-2005, 20:51
Според мен не можеш да върнеш чувствата й. Не можеш да обичаш нещо два пъти, някой известен човек го беше казал, не помня точно кой. Ако веднъж вече си я наранил и си убил чувствата й, мисля че няма да можеш да си ги върнеш. Тя вече ще има едно на ум за теб и винаги ще си мисли, че й изневеряваш. Просто няма начин... Но не знам, ти я познаваш най-добре и ти можеш да решиш какво да направиш. Проблемът е там, че тя е била сигурна в теб и е вярвала, че не можеш да й бъдеш с друго момиче, ама след като се е случило се е разочаровала от теб.
Taka e, momi4etata durjat na 4uvstvata pove4e, otkolkoto na seksa. Ako i dokaje6, 4e prosto tova s drugoto momi4e e bilo zaradi sex, 4e si nqmal 4uvstva, priqtelkata ti moje da ti prosti, 4e si oburnal vnimanie na druga.

Anyone
04-22-2005, 08:16
Тя ти е имала доверие, а ти си се изгаврил с нея... :x
Решението, според мен, е да я помолиш за втори шанс. Ако ти даде възможност да и докажеш, че си се променил и заслужаваш да те обича, трябва да си благодарен.
Ако не - момичето е напълно право да не иска втори път да бъде разочаровано от теб.
Когато е казала това, че те обича по-малко от преди, може би е искала да те нарани, както и ти си наранил нея.
Вярвайте в любовта си и се борете, две години не са никак малко време, не позволявайте една грешка да разруши толкова дълга връзка.
А ти щом я обичаш толкова, по-добре си дръж змията в клетката, докато я няма :wink:

Allicia
04-22-2005, 09:12
ДОверието трудно се връща! Просто не е трябвало да излизаш с друго момиче, но станалото вече е станало, така че нищо не можеш да промениш. Имаш две възможности- едната е да забравиш за приятелката си, а другата е да продължаваш да се "бориш" за нея. Не знам как ще успееш, да върнеш доверието й в теб, но ако я обичаш наистина много съм сигурна, че ще успееш! Стискам ти палци!!!!

Malkata
04-22-2005, 09:29
kakvo moje6 da napravi6 predal si doveriqto i po mnogo dolen na4in....misli6 li 4e moje da ti vqrva otnovo i da izpitva sa6toto kam teb?

ceco_8a
04-22-2005, 13:12
vij ne gi slu6ai tiq prosto i di i kaji kak stoqt ne6tata 4e ti e lipsvala
mn i 4e si iskal da si do neq no neq q e nqmalo i taka po4ni da si pokazva6 gre6ki te i i podari ne66to da re4em 3 4erveni rozi taka
6te moje da razbere 4e naistina sajalava6 i ako tva ne stane gi izvikai idvete i kaji i nadvete kak stoqt ne6tata i si izbiri koq 6te hodi6 i koq te zaslujava naistina uspeh man :}
makar i az da go nqmah pojelavam ti uspeh:}

sherry
04-22-2005, 13:58
може би е много наранена и я е страх да не и изневериш отново...може да те обича още,но просто да се опитва да подтисне чувствата си.Но иначе наистина може това,което си и причинил,да я е накарало да се разочарова от теб и да промени чувствата си.Най-добре говори с нея,кажи и че съжеляваш за случилото се,че искаш само нея и занапред не прави тая грешка! :!: :!:

koci_petkov
04-22-2005, 16:26
AMI 4OVE4E SAM SI SI GO NAPRAVIL !!! SORY :(

girlpower
04-22-2005, 16:42
Amiii az na neino mqsto bih se vurnala pri tebe 4ak kato razbera 4e si se poravil!Ami pra6tai i SMS /lubovni razbirase/ postoqnno i iskai pro6ka!Nakarai q da razbere 4e naistina sujelqva6! Kusmet :wink:

Mikohito
04-22-2005, 23:05
Според мен доста трудно ще си оправите отношенията щом е в чужбина но може да и се обаждаш или да и пращаш sms-и и e-maili в които да и се извиняваш и да и казваш,че обичаш само нея а другото момиче е било само за забавление. :D

Mishka
04-23-2005, 00:21
Ами не си направил кой знае каква грешка при положение, че тя е в друга страна и не можеш да я виждаш. Не сте женени все пак :wink: . Отиди при нея, обясни и как си се чувствал, докажи и че си осъзнал грешката си и я помоли за прошка...но бъди искрен :!: Не крий това което чувстваш, а го сподели с нея. Накарай я да разбере, че наистина я обичаш!

koci_petkov
04-23-2005, 10:42
ot dvata stola na zemqta moi :? to4no taka !!!!!

texus
04-23-2005, 10:53
hahahaha pich chuda se da se smeq ili da ti se podigravam samichak si si vinoven sam she namerish izhod ot sitoaciqta za vseki sluchai she go duhash hahahahaha

NastyG
04-23-2005, 12:43
Mi normalno e da e umrialo vsichko kamteb, TQ veche ti nqma doverie ne razbirash li a i kak da ti ima kato momcheto s koeto e ot 2 godini i e izneveril TI SI SI VINOVEN

CRaZy_IKT
04-23-2005, 19:16
Dve dini pod edna mishnica ne se nosqt momko...I kakto kazaha po gore ot dvata stola ta na zemqta

lionska
05-16-2009, 22:03
Ако си държал на вразката ви защо сисе виждал с друга ?! "Гаджето" ти има основание да не те обича вече...Добре е че си и признал.Бил си честен..

valdesbg
05-17-2009, 05:13
Е за чий дигнахте тема от 2005?

Тва новите юзъри сте бати неорентираното племе....

lionska
05-17-2009, 06:16
Опа аз не гледам датата :D :D :D

Hilary_
05-17-2009, 07:55
"Пуснато на: Пон Апр 18, 2005 9:58 pm" ... друго май няма какво да кажа... :?

hottie
05-17-2009, 07:59
.....