PDA

View Full Version : Malki Sladki



Immortality_
04-19-2005, 01:20
toku 6to se sre6tnah s ne6to mnogo interesno :lol: 4etete...radvaite se na maikata 4alga i decata i :!:
Хеи аз съм Бети.Живея в Канада но ина4е съм от Софиа.Тък съм от миналата година-Септември!Какво да ви кажа за мене много оби4ам да ходя на кино,съ6то да хода да си пазаръвам дрехи и въоб6те вси4ко останало..бе оби4ам да пазаръвам Оби4ам да съм с приятели-което не е мн 4есто освен в даскало де!Оби4ам да слу6ам лиубимата си музика-Наи 4есто тя е Хип-хоп,R&B,Поп .И понякога Punk или Rock(pop/rock !Зна4и аз ОДАВНА не бях влизала тука и гледам колко много коментари мнения тва онова Снимките не ги гледаите -те са от миналата година и сега сум много по разли4на Доста по пълна съм не сум слаби4ка като преди бе ваоб6те друг 4овек Като имам жузмойност 6те пратя ножи снимки ма за сега няма никакви!Гледам имам 67 ножи саоб6тения Сорри но нямам възмойност да ги отворя си4ките 6тото скороста е доста бавна понякога Та камоли да ги из4ета или да отговоря Сорри пак ама няма да жи лажа..Гледам някои каза ,4е съм станала Сладур на МЕСЕЦА!Верно ли?Кога е било тва?Т.е. кои месец?Аз дори и не съм обърнала внимание 6тото тука не сум жлизала ОТ ДУЛГО ВРЕМЕ !И мерси на вси4ки гласужали за мене-наистина го оценявам 10х пак Е аз трябва да трагвам!4ао :ПП

Satanas_daughter
04-19-2005, 01:21
ii chovek da ti pusne muhata v glavata i ti vednaha se hvashtash men lichno me drazniat tkiva de!

JaYnE
04-19-2005, 05:32
abe taq da zeme da nau4i BG i togava da pi6e a ne da pulni foruma s tiq shitki

BroKeN^DreAmZ`f
04-19-2005, 08:38
shh mila ti obedena li si 4e tva trqashe da go napishesh tuka a?

Fallen_angel
04-19-2005, 08:52
Хмз...малко не схванах връзката м/у анкетата и написаното по-долу...
а относно правописа...no comment ...

Myrcheto
04-19-2005, 09:21
И какво ви правят ?В смисъл...кво толкова като слушат такава музика ...аз мисля че метъла е по-зле от чалгата пък ... баси агресивната музика.Не ми харесва поведението им ама ...На доста хора интересите се свеждат до това,което е жалко ама то може да се каже,че вече е въпрос на манталитет ...

air_J
04-19-2005, 12:53
Абе вие толкова ли не разбрахте, че момичето просто цитира как пишат другите по другите форуми? И то по-конкретно някакво момиче. За грешките съм съгласен, но те са предимно плод на това, че момичето живее в чужбина. Да не говорим, че там където буквата "В" е станала "Ж" това се получава, защото при писане на фонетиката буквата "Ж" е на мястото на буквата "V". И други букви от там са объркани. А факта, че младото поколение затъпява е неоспорим и 100 процентов факт! :twisted:

korn___
04-19-2005, 12:55
e kade be6e smisala na taq tema... ?

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

air_J
04-19-2005, 15:43
e kade be6e smisala na taq tema... ?

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
Колега, а ти може ли да ми кажеш кАде е смисъла да се обаждаш във всяка тема? Може би си навсякъде компетентен, или е нещо друго? Сподели с нас, ще бъде интересно. :idea:

grafinka
04-19-2005, 16:23
Еми какво толкова.... вярно ,че момичето е допуснало грешки ... малко не схванах целия смисъл, но както и да е.
А за чалгата - все пак и това е вид музика...няма лошо да си я слуша, щом иска - нейно право е :)

Satanas_daughter
04-20-2005, 13:37
temata beshe tipichen primer za durjanieto na edna fashion muhla,i immortality iskashe da vi pita kak vi ponasiat takiva ligli...ama vie mai ne ste ia razbrali mnogo dobre

Immortality_
04-20-2005, 15:01
ima mnogo bezmisleni temi v toya forum. prosto iskah da spodelya s vas- straha si... naistina e jalko, pla6i me da vidia kak lubimoto zanimanie na nyakoi e pazaruvaneto. factite govoryat. stanas_daughter- blaskah si glavata v stenata kat pro4etoh toya profil...ti znai6. 10x za podkrepata :D i ako ne vi a haresala temata- mi az ko a napravya :lol: :twisted:

SimpleGirl
04-21-2005, 07:30
Самата идея на темата е добра. Гласувах, че са жалки, защото си е така. Вече друг е въпроса, че авторката не я е направила като хората - написала е прекалено мн глупости, които надали касаят толкова хора, че да го обявява така. Не е обърнала внимание да същинския зададен въпрос в анкетата.. А за правописа - щом момичето е в Канада явно не и се налага да пише толкова на кирилица и не е свикнала, в крайна сметка не смятам, че това е главния проблем. Наистина смятам, че чалгата точно е промила мозъците на дечицата :twisted: Иии страшно се дразня :twisted: Това само говори за ниската ни култура :(

tedo_davis
04-21-2005, 07:37
abe taq da zeme da nau4i BG i togava da pi6e a ne da pulni foruma s tiq shitki
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :cry: !

zElEnA^mAsLiNkA
04-22-2005, 09:31
Az sam0 det0 nikyde ne vidqh 4alga! Tfa m0mi4e slu6a R&B i Hip-h0p 0ff ai zaebete ni6tu ne m0ga da razbera! I za k0i malki sy6testva ???

girlpower
04-22-2005, 09:47
I az ne razbrah AMA....karai....

Satanas_daughter
04-24-2005, 16:31
hahahahahaha za tia det ne razbraha se opasiavam che e zashtoto si miazat s podobia primeren individ ot kanada

CRaZy_IKT
05-06-2005, 14:12
ii chovek da ti pusne muhata v glavata i ti vednaha se hvashtash men lichno me drazniat tkiva de!
Mnogo sa typi milite-a si mislqt che mnogo znaqt i sa edni nadutiii