PDA

View Full Version : Мешки



bulgarche
04-20-2005, 10:05
Понеже има доста метЪли във форума и искам да попитам: Имате ли мешки и ходите ли с тях на даскало? Слагали ли ста им нашивки? Целите изрисувани ли са Ви?

Satanas_daughter
04-20-2005, 14:35
az imam meshka i si hodia postoiano s neia nezavisimo kude sum ama moita e s snimkata na Kurt Cobain

04-20-2005, 17:25
ми аз си имам една зелена чанта не е мешка
ама прилича малко :lol: ходя си с нея навсякъде
където и да съм щото побира мноо дребни неща
и си ме кефи...има си надписче на корн, на мърдърдолс,
една анархия точно в средата(нея незнам закво я
направих, преебах се)...и така:)

Immortality_
04-20-2005, 17:53
az pak nyamam... imam si edna 4erna ranica na koyato pi6e : Immortal s beli gothic bukvi4ki :) i o6te edna s Emily the strange :twisted:

monka
04-20-2005, 20:45
i az imam edna,mnogo e qka! obojavam si q! ima kartinka na KORN!
stra6na e,mnogo si q obi4am!

LiNkiN4eTo
04-20-2005, 20:52
кво е мешка :?: :roll:

04-20-2005, 21:25
Hahahahaha!LiNkiN4eTo,tazi tema ne e za rnb dupeta :D .Az imam ot dosta vreme,sam si q napravil,nishto osobeno,ama.. :roll:

tedo_davis
04-21-2005, 05:22
mi imam edna v nas - na NIGHTWISH !!!Hodq s neq samo kogato ima nqkav specialen slu4ai ( v smisal se vijdam s metal4eta a ne s nqkvi 4algajii4eta shtoto te ne biha shvanali za kakvo stava duma).

bulgarche
04-21-2005, 06:23
Аз с мойта си ходя на даскало. Ей ся ще и защия един джоб. Преди 2-3 седмици мешката ми беше нещо като мечта и отвсякъде питах. И една събота намерих от де ги има за 3лв и си зех. Ся още една със сигурност имам, но трябва да си я зема. Още една друга обещана, но не са я измакнали. Пък даскалката по история каза, че и тя ще ми донесе (няква камуфлажна). Имам една в моя клас дето се мисли за метълка и й ибащах, че ако тази учителка ми донесе нейната, аз ще й купя нова и ся тя е мн щаслива :)
Аре аз пиша още малко във форума и ще си шия джоб за химикали. Утре може и още някви да се сетя :)

e4o
04-21-2005, 12:10
nqmam ne slu6am takava muzika, no me6kite sa si qki osobenno ha hora koito im otiva, 6toto po edno vreme vsi4ki bqha trugnali s me6ki :shock: :shock: :shock: tva predi dosta godini, no me drazneha :twisted:

LiNkiN4eTo
04-21-2005, 12:31
Hahahahaha!LiNkiN4eTo,tazi tema ne e za rnb dupeta :D .Az imam ot dosta vreme,sam si q napravil,nishto osobeno,ama.. :roll:
еми.... ко да се праи :lol: ай кажете кво е машкаааа :?:

Nekasa4a
04-21-2005, 12:44
Na4i me6kata e ne6to kato ranica samo4e se zatvarq po mn interesen na4in obiknoveno sa zeleni no ima i v mn dr cvetve :!: Voneite sa gi polzvali mn ako ne i sega da gi polzvat(tuk nemoga da kaja s 100% sigornost) :!: Tva e me6kata

Ina4e az imam ot 3 godini i moita e narisuvana s pentagrama ot zad v koqto e liceto na demon opisano edno priqtel4e mi q prai i az hodq na daskalo s neq vapreki 4e nqma ve4e nito 1 metalska drejka s koqto da odq na daskalo :twisted: No me6kata ne maham :twisted:

Bimper-ska
04-21-2005, 20:36
Az v moq black metal/hard rock period bqh se zaribila po me6kite, oba4e poneje imah ranica ot zelen plat (ot protivogaz ranica), re6ih, 4e 6te mi e po-udobno s neq da si hodq, vmesto da si kupuvam me6ka.

bulgarche
04-21-2005, 21:54
Az v moq black metal/hard rock period bqh se zaribila po me6kite, oba4e poneje imah ranica ot zelen plat (ot protivogaz ranica), re6ih, 4e 6te mi e po-udobno s neq da si hodq, vmesto da si kupuvam me6ka.

Предполагам, че твоето не е противогазка, а сухарна. Противогазката отвътре е разделена на 2-ве, но на дъното не е зашита, т.е. ако пуснаш химикала от едната, го взимаш от другата. Аз ходих със сухарна преди да си зема мешка, но само за 1 седмица

bulgarche
04-21-2005, 22:02
Na4i me6kata e ne6to kato ranica samo4e se zatvarq po mn interesen na4in obiknoveno sa zeleni no ima i v mn dr cvetve :!: Voneite sa gi polzvali mn ako ne i sega da gi polzvat(tuk nemoga da kaja s 100% sigornost) :!: Tva e me6kata

Ina4e az imam ot 3 godini i moita e narisuvana s pentagrama ot zad v koqto e liceto na demon opisano edno priqtel4e mi q prai i az hodq na daskalo s neq vapreki 4e nqma ve4e nito 1 metalska drejka s koqto da odq na daskalo :twisted: No me6kata ne maham :twisted:

Тези мешки са арменски. Ползват се при война. Попринцип трябва да стоят в оръжейната и при тревога (при опасност от нападени преди война) се взимат и вътре има бельо, самобръсначка и още някви други. Тия мешки повечето са крадени от поделениятаи после се продават.

Пък за начина по който изглейда: Една най-обикновена торба (платняна) с която може би преди 5-8 години си ходил до магазина. В долния краи излизат (зашити са) презрамките (една голяма) Ти си правиш клуб на тредата и го прекарваш през горния край и ДДДЪЪЪРРРРПППАААШШШШШШ. И после слагаш на гърба и тръгваш. Проблем е обаче, че при свяко отваряне прябва наново сичко да правиш. Ако искаш си връзваш презрамките една за друга (Има си въженце което е сашито на презрамката)

04-21-2005, 22:10
Абе мешката ти некво скинче ли си? :x

bulgarche
04-21-2005, 22:14
Абе мешката ти некво скинче ли си? :x

Ти пък к'во мрънкаш бе аре _(_

04-21-2005, 22:18
Познах нали :D , само така брато, научете ги мангалите. Имате ли си ударна група, ако си заинтересован драсни едно ЛС може да изкарате некой лев. :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
04-22-2005, 10:10
jhahaha Tiq rab0ti ne me kefqt i sa mi sme6ni! Ama metylite ak0 sa s dylga k0sa nqkf0 dubre im sidi! haha

DiEsEl_GiRl4eTo
04-22-2005, 19:51
jhahaha Tiq rab0ti ne me kefqt i sa mi sme6ni! Ama metylite ak0 sa s dylga k0sa nqkf0 dubre im sidi! haha
И какво общо има косата с мешката?

Иначе аз нямам :? Баща ми е военен и има някакви там от военния магазин. Обаче никога не са ме блазнили нито камуфлажните дрехи, нито мешките...защото може би мога много лесно да си ги намеря ли...и аз не знам всъщност..."Чуждата патка мисирка!"...аз много малко време се мъкнех и с такива дрешки метълски...след това ма хвана абсолютно черната мания и до там бях...а ако си взема мешка искам да е черна и да си я изрисувам с бели размазани букви с разни групичкии текстове на песни :)

korn___
04-23-2005, 09:24
as ne nosq me6ka :lol: ne otiva na ancuk na puma se pak :P fenovete na korn ne nosat nekvi dunki i gluposti i me6ki :twisted: ami sportno oble4eni trebe da sa kade se e vidqlo vokala na korn da e s dunki ? vnagi e s ancuk na adidas ama se o6te ne usm sabral tolkova mn pari 6tot e 200 leva ... :evil: i kecovete o6te 70 ..... da si metall ne ozna4ava da nosi6 kubinki i dunki i me6ka .... :evil: ama strano z6ato li si4ki mislqt 4e tva e zaduljitelno ? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg