PDA

View Full Version : PUNK



izsulen s kecove
04-20-2005, 17:03
Iskam da znam kolko ot vas qko dynqt PUNK i mu se kefqt,kakto ako iskate spodelete kfi grupi slu6ate aiiii piece!!!

Satanas_daughter
04-20-2005, 17:04
ami ppunka ne e losh az ne che sum mnogo naiasno de ama sex pistols kefiat

bulgarche
04-21-2005, 05:31
ami ppunka ne e losh az ne che sum mnogo naiasno de ama sex pistols kefiat

Аз пък незнам какво е пънк. Незнам слушал ли съм...

Bimper-ska
04-21-2005, 06:23
Punkut opredeleno e edno ot malkoto te4enia v muzikata, koito ne haresvam. Oba4e bravo na tebe, 4e si nameril ne6to koeto da te kefi, ami ne si kato pove4eto perni6ki pe4ki, deto kvoto im pusnat v diskoto i se kefqt bezumno.

tedo_davis
04-21-2005, 07:32
ami ppunka ne e losh az ne che sum mnogo naiasno de ama sex pistols kefiat
lek pynk - blink 184 ... sum 41 ... ei te tiq ... :)
hmmm Ne 4e se kefq na pynk-a ... ama prili4am na neshto sredno mejdu Pynkar i REivyr (kogato ne sam v 4erno ) pyk i tiq moi shantavi pri4eski ... !!!
ina4e me kefqt. --> :arrow: :
http://www.mcm.net/cm/image/dictionnaire/punk02.jpg
btw pynkarite hodqt s edni dreshki ... malko OLD SCHOOL .Moje bi se seshtate onezi karirani 4erveni pantalon4eta ili poli (tipi4no pynkarskite) ... ... riza s 4erep4eta ili nqkakvi po-okylcani bluzki/qketa.Kubinki & 6antava pri4eska sa zydaljitelni.

tedo_davis
04-21-2005, 07:44
zabravih da dobavq - > 4uval sym 4e Avril Lavigne si e Pynk-4e ... no ne vqrvah - nqkoi moje li da me svetne?4e spored men tq si sviri 4ist ROCK!

Twista
04-21-2005, 10:27
zabravih da dobavq - > 4uval sym 4e Avril Lavigne si e Pynk-4e ... no ne vqrvah - nqkoi moje li da me svetne?4e spored men tq si sviri 4ist ROCK!
Хмм, да. И аз съм чувала, че свири пънк.

Преди бях запалена по този стил, ама нещо манията ми си отиде. :roll:

04-21-2005, 13:36
avril nit e punk nit e rock a si e naprao pop
...po temata-az se kefa na punk shot nqkfa
vesela muzi4ka takaa bati qkoto:))staa za napivane:P~

Momchenceto
04-21-2005, 16:15
....и те пак почнаха да спорят за музика...кое какво било... не разбрахте ли че колкото и да спорите до единство няма да стигнете...повечето от вас имат доста ограничен музикален запас .. не казвам че аз съм мноо светнат ама за разлика от някой не изразявам тъпи мнения...и пак простотиите на Дейвис ... Аврил била пънк...човеко като знаеш отговора и като знаеш че това което казваш ше прозвуч тъпо,смешно и нелепо защо го казваш...да се смее ли човек да плаче ли .... той бил между пънк и рейв....аха....интересно ... може би слушаш пънкав рейв...или рейвав пънк....не знам но на мен ми изглежда смешно като почнете да спорите за стилове музика...секи път едно и също ... всеки е права а останалите грешат и всеки знае по-добре от другия...http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/nono.gif

e_l_i_z_a
04-21-2005, 18:34
ami az sum si punkar4e poprincip no slu6am i metul...
liubimite mi punk grypi sa:
Good Charlotte,Simple plan,Blink 182,Linkin park(te poprincip ne sa punkari,no imat nqkoi takiva pesni naprimer One step closer)

wetti
04-21-2005, 19:08
TVYRDO AZ!!!

Niilo
04-21-2005, 21:01
Поп-пънка не е пънк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

me = Child Of Bodom \m/

tedo_davis
04-22-2005, 04:54
Поп-пънка не е пънк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

me = Child Of Bodom \m/
em sygrajdanino pozdravqvam te togava s : Children Of Bodom - Bodom After Midnight ... sq si q pusnah.

korn___
04-22-2005, 12:51
dam ima hubavi pesni osobeno na ska punk ... mu hahahaha teq sa prosto egati izrodite !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

FeitiCeiRa
04-22-2005, 17:20
Пънко мачка!!И най-вече Murderdolls,The Ramones,The Police :twisted:
П.С. Абе е_л_и_ц_а Линкин парк не са пънк и нито Уан Степ Клоузър,нито която и да е друга тяхна песен е пънк!!Моля ти се,недей така,че ще колабирам :shock: :shock: :shock:

it's_not_me
04-23-2005, 12:07
Охх, нищо няма да казвам на никого, не сте виновни, че не знаете след като няма от къде. Не знам защо държите да наричате модерната нова генерация пънк. Модерен рок и това е, има различни елементи от различни стилове в нея, но това не я характеризира към тях :?
A и Murderdolls като ги чух се уплаших :P по-скоро са като Слипнот, така че няматмясто при пънка :)

Иначе като най-основно се дели на 2 части пънк рокът (пънкът е друго нещо - той е политическо движение) oldschool и newschool.

Към Oldschool-а (например) - Ramones, Blondie :), Sex Pistols, The Clash, Crass, UK Subs, Toy Dolls и още доста.
Към Newschool-а (например, те биха могли сполучливо да се отнесат и към модерната рок генерация де) NoFX, Millencolin, H20(маи любимци), Rancid, Pennywise, Green Day, Blink 182, MXPX и още доста.

04-23-2005, 13:52
A и Murderdolls като ги чух се уплаших по-скоро са като Слипнот, така че няматмясто при пънка

Tc tc Murderdolls sa si smesica ot hardcore i punk !Kyde gi maha6 ot spisuka :) Murderdoll^ q da 4uq mnenie po vuprosa! 8)

04-23-2005, 15:23
Баш пънк са ще знаете... :wink:

amy lee
04-23-2005, 15:37
Linkin park(te poprincip ne sa punkari,no imat nqkoi takiva pesni naprimer One step closer)KUV PUNK, KVI 5 LEVA :shock: poprincip sum suglasna s teb, ama sq qko se izduni
PUNK RULLZ! SEX PISTOLS RULLZ! THE RAMONES RULLZ! i nai ve4e...THE EXPLOITED RULLZ 8)

DiEsEl_GiRl4eTo
04-23-2005, 17:02
Пънкът си е чиста монета фе. Слушам само като се съберем с една компанийка...т.е. рядко. Падам си по по-депресиращи неща.

04-23-2005, 18:13
охх щях да получа инфаркт като прочетох
ки сте ги изписали тука....
Мърдърдолс НЕ са пънк бе хораааа
нито са като Слипкнот :x
Murderdolls are tha best
и НЕ СА ПЪНК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/dummhead.gif
a da i LP sy6to ne sa punk i nikoga ne sa imali
ni6to ob6to s punkahttp://smilies.sofrayt.com/%5E/4/confused.gif
Sex Pistols, Exploited, The Vibrators, Kokosha glava(ot BG grupite)
ei tfa e punk...kfo obshto imat LP ili pyk Murderdollshttp://smilies.sofrayt.com/%5E/v/hairraise.gif

`cannibal`girl
04-24-2005, 09:03
gotina muzika e.. a i horata koito slu6at takava muzika
sa6to me kefqt (pone pove4eto de)

so mazy!
04-24-2005, 09:25
blink 184 [/color]

Awwww neee kolko ste zle!!! abe kato ne otbirate ot nqkva muzika zashto vuobshte se probvate da davate mnenie??? momchence go kaza mn dobre! nai se draznq ot nqkvi 13-16 godishni lapeta deto chuli nqkva pesen i veche sa fenove na nqkuv si stil muzika ili nqkva grupa ili izpulnitel , a ne sa slushali neshta ot sorta na bon jovi - always! za kvo li vuobshte vlizam?? da se nerva samo..

Momchenceto
04-24-2005, 11:47
blink 184 [/color]

Awwww neee kolko ste zle!!! abe kato ne otbirate ot nqkva muzika zashto vuobshte se probvate da davate mnenie??? momchence go kaza mn dobre! nai se draznq ot nqkvi 13-16 godishni lapeta deto chuli nqkva pesen i veche sa fenove na nqkuv si stil muzika ili nqkva grupa ili izpulnitel , a ne sa slushali neshta ot sorta na bon jovi - always! za kvo li vuobshte vlizam?? da se nerva samo..
Секи е по-наясно от другия всеки е по-светнат и знае най-добре кое какво и коя музика ТОЧНО какъв стил е да знаеш :wink: :wink: :wink: освен че е "много" важно да определиш стила на музиката и да убедиш всички че си прав е много "важно" да покажеш колко много рабираш и колко много знаеш за музиката....само аз ли си мисля че сичко е една голяма смешка? Дееба аз знам че не съм наясно по въпроса и че не разбирам и си го признавам и не ме е срам но за ралика от другите не се опитвам да изказвам мнение...

04-24-2005, 21:17
ami ppunka ne e losh az ne che sum mnogo naiasno de ama sex pistols kefiat

Аз пък незнам какво е пънк. Незнам слушал ли съм...

Хахахахаха
да та имам във нацито!

Е да, малкия ти нацистки акъл не може да проумее, че вашия nazi oi и не само той, ами oi-я като цяло произлиза от пънка... хахахах :)
Ама, че си глупак, тя главата ти е skrewd от толкоз много skrewdriver, които са смешни продажници.

HARDCORE PRIDE! X X X

`cannibal`girl
04-24-2005, 22:16
A BE VIE MALOUMNI LI STE?!?!?! KFO SEKI SE PRAI 4E RAZBIRA..?
NAI MNOGO EDIN DVAMA 4OVEKA DA KAJAT NE6TO SMISLENO I
DRUGITE VEDNAGA PO4VAT DA SE IZTUKVAT KOLKO SA PRAVI I KAK DRUGITE NI6TO NE RAZBIRAT.. BASII OTIVAM SE GRUMNA NQKUDE..

p.s. v prednoto mi mnenie ne vi bqh pro4ela prostotiite :x

tedo_davis
04-27-2005, 16:11
1.Zadyljitelno 1 pynkar trqbva da ima KECOVE.ZADYLJITELNO.
2.Za mom4etata - samo edin gerdan na vrata.
3.Punkarite sa Anarhisti (koito ne znae znaka da mi vidi podpisa.Za anarhiq se govori v smisyl pravish kakvoto si iskash bez da ti puka.
4.Ne trqbva da si gnusliv - sqdash kadeto si iskash i pravish kakvoto si iskash.
5.Trqbvat Piyrsing-i:)
6.Ne e zadaljitelno - no 6antava pri4eska e dobre.
7. Trqbvat po-izsuleni dreshki (ne govorq da prili4at na rapyri).
8. zadyljitelno RANICA - nadraskana s kakvoto si iskash.
9..... ima i oshte no dryg pyt.

universal_dream
04-30-2005, 18:53
1.Zadyljitelno 1 pynkar trqbva da ima KECOVE.ZADYLJITELNO.
2.Za mom4etata - samo edin gerdan na vrata.
3.Punkarite sa Anarhisti (koito ne znae znaka da mi vidi podpisa.Za anarhiq se govori v smisyl pravish kakvoto si iskash bez da ti puka.
4.Ne trqbva da si gnusliv - sqdash kadeto si iskash i pravish kakvoto si iskash.
5.Trqbvat Piyrsing-i:)
6.Ne e zadaljitelno - no 6antava pri4eska e dobre.
7. Trqbvat po-izsuleni dreshki (ne govorq da prili4at na rapyri).
8. zadyljitelno RANICA - nadraskana s kakvoto si iskash.
9..... ima i oshte no dryg pyt.
ok 6tom kazva6 :lol: me too se kefi na punka i slu6am nirvana,sex pistols,Blondie verno nqkude pro4etox i se podsetix 4e su6to me kefi,samo 4e pak nikude ne vidqx nqkoi da spomene Guns'n'Roses ?! pone mi se struva6e 4e te sa ot po izvestnite ili ne6to sum se oburkal i te ne sa punkari neznam....

it's_not_me
04-30-2005, 19:59
Ц, Guns n' Roses = част от хард рок вълната в края на 80те.
Имат един кавър на The Damned - New Rose, ама си е във въпросно споменатия стил.

Resident_Evil_f
04-30-2005, 20:42
HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH AHAHAHAHAHAHAHAH!Ne,az prosto nqaaaaaam dumi.Blink 182,punk?!Avril Lavigne,punk?!hahahah,ami LP?!na tva poslednoto umrqh ot smqh :lol: !Ami i poslednoto mnenie na Tado_Devis...Abe ei,samo vunshniqt ti vid li e ot zna4enie.Verno i toi ima zna4enie,daje golqmo,no ako ne se durjish kato punkar,i ne slu6a6 punk,ama se obli4ash taka,punk li shte si?!
Sex Pistols i Green Day naistina sa mn dobri.I naistina sa punk.No lubimci sa mi Kokosha Glava. :)

e_l_i_z_a
05-01-2005, 09:21
zabravih da dobavq - > 4uval sym 4e Avril Lavigne si e Pynk-4e ... no ne vqrvah - nqkoi moje li da me svetne?4e spored men tq si sviri 4ist ROCK!
emi ima nqkoi pesni koito sa punk-naprimer Sk8er boy
i nqkoi,koito sa m/u punk i rock-Complikated
i nqkoi rock-Nobody`s home
:wink:

tedo_davis
05-01-2005, 12:37
HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH AHAHAHAHAHAHAHAH!Ne,az prosto nqaaaaaam dumi.Blink 182,punk?!Avril Lavigne,punk?!hahahah,ami LP?!na tva poslednoto umrqh ot smqh :lol: !Ami i poslednoto mnenie na Tado_Devis...Abe ei,samo vunshniqt ti vid li e ot zna4enie.Verno i toi ima zna4enie,daje golqmo,no ako ne se durjish kato punkar,i ne slu6a6 punk,ama se obli4ash taka,punk li shte si?!
Sex Pistols i Green Day naistina sa mn dobri.I naistina sa punk.No lubimci sa mi Kokosha Glava. :)
ne samo vynshniqt vid .... no ako slushash PUNK trqbva da izglejdash kato Punk.Az sym si punk-4e no ne 4ak tolkova otvyrdeno ... slusham Green day (koito sa lek punk) da ti kaja i Blink 182 sa punk - no samo nqkoi tqhni pesni.
P.S. Kokosha Glava rulz - gledah edno klip-4e ... super qki4ko Pogo imashe :)))

it's_not_me
05-02-2005, 10:00
Не защитавам Tеdo_Devis, защото смятам, че не това е външният вид на пънкарите. Но определено, ако си истински пънк има значение как се обличаш, а не само какво мислиш, изповядваш като философия в живота и музиката, която слушаш.
Както вече казахме, пънкът е политическо движение. Като такова то цели да се отличава. Понеже е възникнало сред работническата класа във Великобритания през 70те на 20ти век, то свързва именно такива хора - недоволни от положението, в което живеят. Те имат характерен аутфит (който няма да описвам, ако се интересувате, не само ще се запознаете с историята, която разказвам накратко като причинно-следствена връзка, за да се аргументирам в мнението си, но ще разгледате и доста снимки), който има за цел да ги отличава от останалите и да ги свързва помежду им, за да са по-сплутени. Не случайно точно от това движение малко по-късно се разклоняват skinheads.

Колкото за "новите" надежди в пънк рок музиката, все още не мога да реша дали вярвам в тяхното съществуване или те са си чисто и просто модернистично течение в съвременния рок... Ще мисля по въпроса, а ви си се подигравайте взаимно щом ви харесва :evil:

Bimper-ska
05-02-2005, 10:41
Пънко мачка!!И най-вече Murderdolls,The Ramones,The Police :twisted:

Sujalqvam, 4e 6te te razo4arovam, oba4e The Police opredeleno ne sa punk!!!

08-18-2005, 11:07
Пънкари=деградета.

Само в последно време кораджиите са по-зле и от пънковете.

chupacabra:)
08-18-2005, 14:35
Не защитавам Tеdo_Devis, защото смятам, че не това е външният вид на пънкарите. Но определено, ако си истински пънк има значение как се обличаш, а не само какво мислиш, изповядваш като философия в живота и музиката, която слушаш.
Както вече казахме, пънкът е политическо движение. Като такова то цели да се отличава. Понеже е възникнало сред работническата класа във Великобритания през 70те на 20ти век, то свързва именно такива хора - недоволни от положението, в което живеят. Те имат характерен аутфит (който няма да описвам, ако се интересувате, не само ще се запознаете с историята, която разказвам накратко като причинно-следствена връзка, за да се аргументирам в мнението си, но ще разгледате и доста снимки), който има за цел да ги отличава от останалите и да ги свързва помежду им, за да са по-сплутени. Не случайно точно от това движение малко по-късно се разклоняват skinheads.

Колкото за "новите" надежди в пънк рок музиката, все още не мога да реша дали вярвам в тяхното съществуване или те са си чисто и просто модернистично течение в съвременния рок... Ще мисля по въпроса, а ви си се подигравайте взаимно щом ви харесва :evil:

чакай малко, умнико :lol: нещо се пообърка малко...
пънка НЕ Е политическо движение.
пънка е просто СТИЛ МУЗИКА
това за което говориш, МУ ВИКАМЕ АНАРХИЗЪМ :lol:
пънкар не е равно на анархист!!!
еййййй, баси разбирачите :lol:

DespaiR
08-18-2005, 16:20
Усещате ли се кви простотии дрънкате :?: Секи гледа да покаже че знае повече от другия :!:

The-WishmasteR
08-18-2005, 18:40
baaa kolko temi za punk 6te pyskte e eee :)

wetti
08-18-2005, 18:42
Аз харесвам тази музика :) И то много...

08-18-2005, 19:04
Усещате ли се кви простотии дрънкате :?: Секи гледа да покаже че знае повече от другия :!:
:arrow: E tfa be6e nai-smislenoto mnenie dosega.Respect :!:

ludo`choveche
08-29-2005, 19:13
PuNk RuLeZzZ I naI VeChe The ExPlOiTeD RuLEZZZ :D InaChe I bLiNk 182 , Millencolin , PeNnYwIsE , KoKosHa GLaVa , The OffsPrInG .. i Te KeFaT MaXiMaLnO :D

amy lee
08-29-2005, 21:59
1.Zadyljitelno 1 pynkar trqbva da ima KECOVE.ZADYLJITELNO.
2.Za mom4etata - samo edin gerdan na vrata.
3.Punkarite sa Anarhisti (koito ne znae znaka da mi vidi podpisa.Za anarhiq se govori v smisyl pravish kakvoto si iskash bez da ti puka.
4.Ne trqbva da si gnusliv - sqdash kadeto si iskash i pravish kakvoto si iskash.
5.Trqbvat Piyrsing-i:)
6.Ne e zadaljitelno - no 6antava pri4eska e dobre.
7. Trqbvat po-izsuleni dreshki (ne govorq da prili4at na rapyri).
8. zadyljitelno RANICA - nadraskana s kakvoto si iskash.
9..... ima i oshte no dryg pyt.ахахахахахахахаххахахах хахахахахахаха :lol: не не не, ще падна от стола от смях
тедо, само да те светна
анархия е да си против всякакви политици и правителства и всякакви такива. да, горе долу да правиш каквото искаш, НО ДА ОТГОВАРЯШ САМ ЗА СЕБЕ СИ И ДА НЕ ВРЕДИШ НА ДРУГИТЕ! и БДУ анархията не е никфо беззаконие. абе що не прочетеш малко за анархията и тогава да говориш, а? ае плс не прави такива кухи изказвания

08-29-2005, 22:24
PUNK IS DEAD, MAN!

09-18-2005, 18:05
Май не си прав...
Punk's not dead!!!
Не, не, не :!: Г-н Експлоатиран Юноша...Пънкът наистина умря. FBI се погрижи за смъртта му. Цялата пънк сцена беше деградация и унищожение на младежта. Ние сложихме край на това :!:

chupacabra:)
09-18-2005, 18:37
Май не си прав...
Punk's not dead!!!
Не, не, не :!: Г-н Експлоатиран Юноша...Пънкът наистина умря. FBI се погрижи за смъртта му. Цялата пънк сцена беше деградация и унищожение на младежта. Ние сложихме край на това :!:
шибай се.

Sinister_Doll
09-18-2005, 19:23
Az ne slu6am samo punk, daje slu6am glavno metul, ama sum dostatu4no zapoznata. Ne6to mn me burkat s punkarka, ama tva go pravqt samo teq nrezapoznatite sladuri... Ako punka umre, tva e 6toto Blink 182, Avril Lavigne, Simple Plan (mama mu stara, tva puk kak re6ihte, 4e e punk ne moga da razbera!), Green Day i poziorite kato vas sa go ubili! Takiva vsevuzmojni shits pro4etoh, 4e nakraq za malko da padna ot stola ot smah- glavno pri4astta za mo6tnite punkari LP (!?!?). Fenovete na gorespomenatite grupi nema da e zle da 4uqt malko The Ramones, Sex Pistols, Exploited... Abe nema da gi izbroqvam. Teq deto ne ste gi 4uvali! I az se kefq na Koko6a Glava.

P.S.: Lili Ivanova Rulzzzz! Tva e nay- divata punkarka.

lina15
09-21-2005, 09:05
Emi az slu6am qko Punk i taka se obli4am,nemoga da kaja koq grupa ili pesen nai me kefat,6toto si4kite sa super qki,e razbirase ima i dosta tupi

chupacabra:)
09-21-2005, 09:12
Emi az slu6am qko Punk i taka se obli4am,nemoga da kaja koq grupa ili pesen nai me kefat,6toto si4kite sa super qki,e razbirase ima i dosta tupi
да бе, мнооо ясно, че слушаш яко пънк и не можеш да кажеш нито една група :lol: /освен може би тия, които са повторени 528958925932 път като exploited; ramones; sex pistols; верно е че тфа са групите, дето цепят паркета, но нещо не виждам да се споменават rancid, bad religion, casualties......които също са доста добри разбира се, и misfits яко къртят...../
а, и как се обличат пънкарите ? с кецове може би ..? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Неактивния
09-21-2005, 09:14
Emi az slu6am qko Punk i taka se obli4am,nemoga da kaja koq grupa ili pesen nai me kefat,6toto si4kite sa super qki,e razbirase ima i dosta tupi
да бе, мнооо ясно, че слушаш яко пънк и не можеш да кажеш нито една група :lol: /освен може би тия, които са повторени 528958925932 път като exploited; ramones; sex pistols; верно е че тфа са групите, дето цепят паркета, но нещо не виждам да се споменават rancid, bad religion, casualties......които също са доста добри разбира се, и misfits яко къртят...../
а, и как се обличат пънкарите ? с кецове може би ..? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не, не с кецове пънкарите се обличат зле!

chupacabra:)
09-21-2005, 09:16
пънк обличането си е истинско изкуство!
ти нищо не разбираш от изкуство!!! :D

Неактивния
09-21-2005, 09:18
пънк обличането си е истинско изкуство!
ти нищо не разбираш от изкуство!!! :D
Оооо какво изкуство... невероятно... :!:

chupacabra:)
09-21-2005, 09:22
факт е. :wink:

Неактивния
09-21-2005, 09:26
факт е. :wink:
Абе факт е, че Земята се върти... а за пънка го знаеш само ти и шепа други хорица с лошо облекло и странни прически!

Sinister_Doll
09-21-2005, 17:43
Sujalqvam, propusnah Bad Religion! (:

xchampionx
09-21-2005, 21:09
Bad Religion са зле бе...Ramones, The Clash, Social Distortion, Rise Against, Pennywise и любимата ми пънк група - MISFITS!!! Eто тва е истината :!: Чудя се защо никой не споменава, може би групата, която има едни от най-разнообразните и яки песни - AFI?

tedo_davis
09-22-2005, 06:11
feche se ponamalih s punk-a mechtata mi beshi da skifam EXPLOITED - e f BG bqha - dofolen sam!

09-22-2005, 11:49
Неактивния, не се разправяй! То това са великите пънкари тука! Ти остави, че познанията им в областа на Анархията се ограничава до буквичката А в кръгчето и толкоз!

broken_girl
10-26-2005, 18:02
Харесва ми определено тази музика,но не мога да се нареча баш фенка..харесват ми групите:Blink 182,Simple Plan ,Green Day & Good Chrlotte

xchampionx
10-26-2005, 18:03
Харесва ми определено тази музика,но не мога да се нареча баш фенка..харесват ми групите:Blink 182,Simple Plan ,Green Day & Good Chrlotte
Става дума за пънк, не за поп.

lina15
10-26-2005, 18:17
Az sum nai golqmata punkarka,tva e nai dobrata muzika,zaedno s ska i gabba

lina15
10-30-2005, 06:51
ami sa 6te vi kaja nai qkite ska izpulniteli(e spored mene de(6toto brat mi i m se drazni))Na POTSHOT-lele stra6ni sa...
ina4e qk punk sa:
ANTI-FLAG
Agnostic Front
BUCK-O-NINE
Extreme Noise Terror
i o6te milioniiii

tedo_davis
10-30-2005, 06:58
anti-flag mi razmytvat syznanieto prosto

lina15
10-30-2005, 07:28
anti-flag mi razmytvat syznanieto prosto6to we mnoo sa qki

tedo_davis
10-30-2005, 07:37
anti-flag mi razmytvat syznanieto prosto6to we mnoo sa qkitochno tova e ... slusham li gi prosto izdivqvam :twisted:

chupacabra:)
10-30-2005, 16:28
мен най-ме къртят misfits, rancid и anti-flag като че ли. но мисфитс рулз :wink:

lina15
10-31-2005, 09:07
Emi az slu6am qko Punk i taka se obli4am,nemoga da kaja koq grupa ili pesen nai me kefat,6toto si4kite sa super qki,e razbirase ima i dosta tupi
да бе, мнооо ясно, че слушаш яко пънк и не можеш да кажеш нито една група :lol: /освен може би тия, които са повторени 528958925932 път като exploited; ramones; sex pistols; верно е че тфа са групите, дето цепят паркета, но нещо не виждам да се споменават rancid, bad religion, casualties......които също са доста добри разбира се, и misfits яко къртят...../
а, и как се обличат пънкарите ? с кецове може би ..? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
awe are molqtise,kvo se prai6 sa ebati.ti otkade znae6 4e govori6 tolkova smelo?A? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Davidoff
11-01-2005, 07:58
Аз слушам чалга

tedo_davis
11-01-2005, 18:46
aide da ne si merim grupte, 4e hva6tam bas, 4e znam dosta pove4ko ot vas i to PUNK grupi :)i az znam :P

tedo_davis
11-01-2005, 18:51
да ги вадим тогава..??? :lol: :oops:e v smisal az znam grupi no ne gi slusham absoliutno vsi4ki :P dr pat :oops: :P

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 14:31
Според мене пънка е мноо готина музика.Доста хора не го харесват,защото не го разбират,но аз съм един от големите фенове.Кефя се на Blink 182,Simple Plan,New found glory,Guano apes,Yellow card,Lost Prophets,They might be giants,My chemical romance и още доста.....
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/5f/Blink182albumcover.jpg/200px-Blink182albumcover.jpghttp://www.studentvillage.co.za/ezimagecatalogue/catalogue/variations/186334-200x200.jpghttp://www.w-fenec.org/photos/2001/rock/guano_apes_dont_give_names.jpg

11-05-2005, 14:44
Според мене пънка е мноо готина музика.Доста хора не го харесват,защото не го разбират,но аз съм един от големите фенове.Кефя се на Blink 182,Simple Plan,New found glory,Guano apes,Yellow card,Lost Prophets,They might be giants,My chemical romance и още доста.....
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/5f/Blink182albumcover.jpg/200px-Blink182albumcover.jpghttp://www.studentvillage.co.za/ezimagecatalogue/catalogue/variations/186334-200x200.jpghttp://www.w-fenec.org/photos/2001/rock/guano_apes_dont_give_names.jpg
Що ли ми се струва че не говориш сериозно :lol:

11-05-2005, 14:47
Някои от пънкарите тука слуша ли екстремната форма на анархо пънка? - grindcore, mince и crust?

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 18:32
Що бе пич,що да не говоря сериозно????
:?

11-05-2005, 18:47
Що бе пич,що да не говоря сериозно????
:?
Щото тва дето ти го изброи е пародия на пънка, да не говорим, че някои от споменатите групи бяха ЕМО.

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 19:28
Хм....
Добре бе готин,кажи ми една пънк група,която се вписва в твоите светуищи представи за ПЪНК!!!!
БТВ,под пънк се разбира всеки стил,включващ ритмичен рок саунд и новаторско звучене.Също пънка представлява типичната американска музика,която се харесва от тийновете и съдържа рок елементи!!!
Та....кой групи ще предложиш....

chupacabra:)
11-05-2005, 19:34
Хм....
Добре бе готин,кажи ми една пънк група,която се вписва в твоите светуищи представи за ПЪНК!!!!
БТВ,под пънк се разбира всеки стил,включващ ритмичен рок саунд и новаторско звучене.Също пънка представлява типичната американска музика,която се харесва от тийновете и съдържа рок елементи!!!
Та....кой групи ще предложиш....
кфа американска музика, кфи 5 леа...
лелеее, напрао се чудя откъде ги измисляте тия неща .. :shock: :shock: :shock: :shock:
а и това, което ти избори е ПОП, а не ПЪНК,, лелееееееее
ше си тегля ножа :shock:

11-05-2005, 19:41
Хм....
Добре бе готин,кажи ми една пънк група,която се вписва в твоите светуищи представи за ПЪНК!!!!
БТВ,под пънк се разбира всеки стил,включващ ритмичен рок саунд и новаторско звучене.Също пънка представлява типичната американска музика,която се харесва от тийновете и съдържа рок елементи!!!
Та....кой групи ще предложиш....
Първо на първо пънка идва от Европа - Великобритания.
Под пънк се разбира музика с бърз ритъм, с не особено сложни мелодии и ясно подчертано политическо послание.
Т.е. това е екстровертна музика. Пънкът проповядва т.нар. live fast die young философия, демек да не ти дреме за нищо, прави квот знаеш, пък квото ще да става.
Exploited, Clash, Casualties, Sex Pistols, Ramones, Dead Kennedys ей тва е пънк...

11-05-2005, 19:48
А да, щях да забравя да спомена човека отговрен за развитието на пънк рока изцяло - IGGY POP.

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 19:51
ОК,ОК
Не искам да се карам с никой,просто вече е много трудно да се разграничи пънка от траша,алтернатива и тем подобни
Аз слушам това което ми харесва и не ми пука дали е пънк или неква разновидност на пънка,важното е че на мен си ми харесват,а дали е power pop ,punk,alternativ тва е работа на секви критици и музиканти.
Тай че,ай да не се караме за глупости,
пънк или не,аз ше си го слушкам!!
KAPISH

11-05-2005, 19:52
Слушай си го бе, никой не ти забранява.

chupacabra:)
11-05-2005, 19:53
аз пък си мислех, че аз съм зле :shock: :shock: :shock:

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 19:55
Некой от вас смята ли да ходи на Monsters of rock

11-05-2005, 19:56
Голяма част от групите не са потвърдили. Не се наемам да планирам нищо отсега.

CHAOS_IN_MY_MIND
11-05-2005, 19:59
Абе прав си ама си имам едно на ум.....

chupacabra:)
11-05-2005, 21:13
едва ли някой ще си направи труда да прочете това,което сте написали.. просто няма смисъл да се хАбите /с ударение на първото а/
/и не съм никаква стеснителна/ 8)

spidey
11-06-2005, 19:57
PUNK IS DEAD, MAN!

PUNK'S NOT DEAD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tedo_davis
11-07-2005, 06:38
Некой от вас смята ли да ходи на Monsters of rock
Tam shte sym!




PUNK IS DEAD, MAN!

PUNK'S NOT DEAD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
... losha novina za vas 2-mata ... Punk's dead - the posers kill it! :cry: :?

spidey
11-07-2005, 10:51
Некой от вас смята ли да ходи на Monsters of rock
Tam shte sym!




PUNK IS DEAD, MAN!

PUNK'S NOT DEAD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
... losha novina za vas 2-mata ... Punk's dead - the posers kill it! :cry: :?

dobra novinata - punka e jiv V MEN :twisted: :twisted: :twisted:

spidey
11-07-2005, 17:23
Некой от вас смята ли да ходи на Monsters of rock
Tam shte sym!




PUNK IS DEAD, MAN!

PUNK'S NOT DEAD :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
... losha novina za vas 2-mata ... Punk's dead - the posers kill it! :cry: :?

dobra novinata - punka e jiv V MEN :twisted: :twisted: :twisted:


кажи групи за да разбера дали верно е жив пънка...

The Exploited, Dead Kennedys, Sex Pistols, Ramones, Millencolin, Clash, The Black Halos, Iggy Pop.

Stigat li?

spidey
11-07-2005, 17:45
am to kat gledam ti si izbroil baq :shock:
az moje da ne sam gi 4uval si4kite ama za men punka si e jiv :P

11-07-2005, 18:16
IGGY POP Е НАЙ-ВЕЛИКИЯ!!!