PDA

View Full Version : Въпросче



Devilsplaymate
04-20-2005, 21:14
Значи...въпроса ми е такъв... защо онова за Paris Hilton и Serena Wiliams си стои от толкова време там горе?/поне от както аз съм във форума/ :P Не може ли да се смени със нещо друго?

joro_tev
04-21-2005, 06:38
И аз съм го забелязал това и не само тези фотоси. Може примерно да се сменя и съдържанието на заглавните теми с други. Конкретен пример: "Размерът на пениса". Има толкова много сексуални проблеми. Поне по един път на месец да се сменят. Така определено омръзват.

tedo_davis
04-21-2005, 08:42
prosto ne sa namerili neshto po-novi4ko ... pyk tuka taq reklama za "a znaem li izobshto kak da tyrsim " deto ti se poqvqvat nqkvi mozyci goli pateta ... i kakvo li ne nai-mnogo me drazni.

Devilsplaymate
04-21-2005, 10:50
Явно ще трябва да исчакаме някой от екипа да каже какво ще се прави... :oops:

THE_GANGSTA_GIRL
04-21-2005, 13:02
Значи...въпроса ми е такъв... защо онова за Paris Hilton и Serena Wiliams си стои от толкова време там горе?/поне от както аз съм във форума/ :P Не може ли да се смени със нещо друго?

Това седи сигурно от половин година там.
Явно не им се занимава да обновяват снимките и инфото!

e4o
04-21-2005, 14:59
Значи...въпроса ми е такъв... защо онова за Paris Hilton и Serena Wiliams си стои от толкова време там горе?/поне от както аз съм във форума/ :P Не може ли да се смени със нещо друго?

Това седи сигурно от половин година там.
Явно не им се занимава да обновяват снимките и инфото!
za sujalenie e taka :(

Bimper-ska
04-21-2005, 20:49
A na mene kato napi6a www.teenproblem.net ot tri dena mi izliza suob6tenie za profilaktika na surver-ite, a pi6e 4e 6te e samo 24 4asa. Koga 6te se opravi tova?

h0Le
04-28-2005, 08:00
tva go vidqh o6te kato vleznah :P

BaT_GirL
04-29-2005, 11:43
Значи...въпроса ми е такъв... защо онова за Paris Hilton и Serena Wiliams си стои от толкова време там горе?/поне от както аз съм във форума/ :P Не може ли да се смени със нещо друго?

Това седи сигурно от половин година там.
Явно не им се занимава да обновяват снимките и инфото!
za sujalenie e taka :(