PDA

View Full Version : Koi bihte izbrali? Gadjeto ili Friendovete?



SneJna_
04-22-2005, 12:16
Koi bihte izbrali ako friendovete vi se sardqt ako ste zapo4nali po-4esto da izlizate s gadjeto si,a s tqh ne tolkova? I ako primerno petak ve4er i gadjeto vi iska da izleze samo s vas i friendovete vi?Koi bihte izbrali?

korn___
04-22-2005, 12:28
e ti si egati kuhata leika ... moje li da si tolkova KUHA be ?

Форумът не е място за обиди!
9 точка от правилника!
Благодаря!
Moderate dy BABY_SEXY_GIRL

-=Denito=-
04-22-2005, 12:39
adski si tupa ... mn qsno 4e frendovete 6e izbere6 ... vse pak s gajeto moje ytre da skusate a te nali se pi6e 4e sa ti frendove zna4i trqq da sa vinagi do teb i ...
P.S. ama to moito obqsnenie stana edna ka6a ...

Моля, без обиди!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

^I don't give a fuck^
04-22-2005, 12:54
ее що сички напраднахте момичето "адски си тъпа " наистина е супер тъпо да си зарежеш приятелите зарди гаджето но това не значи да я нападате :wink:
а по темата-естествено че приятелите.С тва "гадже"ще се виждам ,ще скъсаме и после не се знае дали ще излизаме....дали ще се видим изощо..а приятелите,ако са истински,са за цял живот :wink:

Mishka
04-22-2005, 13:00
Истинските приятели не биха се сърдили за такива неща, ако бяха истински приятели. А ако ти ги имаш за истински приятели винаги ще намериш време и за тях.

THE_GANGSTA_GIRL
04-22-2005, 13:14
Само не разбрах защо започнахте да я обиждате?!

Аз например ако обичам човекът с който съм естествено, че ще искам от време на време да оставаме сами. Нито гаджето ти, нито приятелките ти трябва да се сърдят ако някоя вечер излезеш само с него или само с тях. Ти вече имаш връзка и е нормално да не си постоянно с приятелките ти и ще им се наложи да го проумеят. Трябва някакси да успееш да балансираш нещата, макар че според мен ощетени все ще има докато и двете страни не разберът, че е нормално да не си постоянно и само с тях. Защо петък вечер не излезеш с всички. Ясно приятелките ти сигурно искат да си поговорите по женски, а пък френда ти нещо по-така ама мисля, че е по-добре да стане по този начин, отколкото някой от тях да се сърди и използвай момента да поговориш и с двете страни и се изяснете. В никакъв случаи не спирай да се виждаш съвсем с приятелките ти, защото и на тебе ще ти е гадно, а и ако се скараш с приятеля си при кой ще отидеш. Просто никой от тях няма право да ти се сърди. Според мен ще им стане ясно, но в момента сигурно са ефектирани, защотото не са свикнали с липсата ти! Поговори с тях, обясни им как стоят нещата и всичко ще се оправи с времето.

sherry
04-22-2005, 13:44
adski si tupa ... P ...
Не можеш да кажеш за някого,че е тъп след като не го познаваш изобщо.Не убиждайте другите без причина! :x :evil:
Апък и тези,които са си имали сериозно гадже,ще се съгласят,че понякога се налага да пренебрегнеш някого поне за малко-някои път да излезеш с гаджето-тогава пренебрегваш приятелите,а когато излизаш с тях-гаджето .Аз си имам сериозен приятел и наистина много пъти сме се изправяли пред тази "дилема".Но мисля,че с желание всичко се постига-намира се време и за приятелите и за гаджето

Bubichka
04-22-2005, 16:02
зависи от ситуацията и гаджето ти, ако е поредната бройка мноо ясно, 4е 6те избере6 приятелите

koci_petkov
04-22-2005, 16:21
MOJE BI FRENDOVETE!

grafinka
04-22-2005, 17:28
Приятелите . Те са много по-скъпи за мен

04-22-2005, 17:30
[quote=-=Denito=-]adski si tupa ... P ...
Не можеш да кажеш за някого,че е тъп след като не го познаваш изобщо. na sushtoto mnenie sum.po temata-az lichno bih izbrala estestveno priqtelite.zashtoto vse pak momchetata idvat i si otivat, a istinski priqteli mojesh da nmerish mnogo trudno.

terkata
04-22-2005, 19:43
horata sa go kazali: LUBOVTA E DO VREME PRIQTELITE VE4NI!!!!!!

tova bi trqbvalo da e otgovor na vuprosa ti :!: :!: :!: :!: :!:

stereophonix
04-22-2005, 19:56
amiii .. nie 6toto sme 5 averki .. i 2 ot koito imame gadjeta (: i za da moje pone ediniq ot po4ivnite dni da se saberem vsi4kite, ma 5tte nali i se razbirame s tva drugoto momi4e koga 6te izlizame s gadjetata si.. ta dnes trqq6e da sam s priqtelq si (ma ne se polu4i de..), pak utre s friendkite

BABY_SEXY_GIRL
04-22-2005, 20:34
Истинските приятели не биха се сърдили за такива неща, ако бяха истински приятели. А ако ти ги имаш за истински приятели винаги ще намериш време и за тях.

Съгласна! Няма какво повече да добавям, Mishka го е написал/а кратко, точно и ясно, вади си от това заключенията :wink:

04-22-2005, 20:59
kakto kazaha priqtelite ako naistina sa ti takiva shte te ostavqt da izlezesh s gadjeto a saveta mi e ako e broika izlez s priqtelite no ako se obi4ate ne znam zashto se 4udish izobshto ...

Mikohito
04-22-2005, 22:24
И аз бих избрал приятелите защото отношенията ти с тях попринцип са по дълготрайни докато с гаджето не се знае до кога ще бъдеш.Но все пак не може ли да комбинираш и двете и да излезеш с приятелите ти и с гаджето? :D

S_L_A_D_U_R_K_A
04-23-2005, 11:02
Хмм...бих излизала и с гаджето и с приятели, много ясно, че с гаджето повече, но ще обръщам внимание и на приятелите!

NastyG
04-23-2005, 12:40
Само не разбрах защо започнахте да я обиждате?!

Аз например ако обичам човекът с който съм естествено, че ще искам от време на време да оставаме сами. Нито гаджето ти, нито приятелките ти трябва да се сърдят ако някоя вечер излезеш само с него или само с тях. Ти вече имаш връзка и е нормално да не си постоянно с приятелките ти и ще им се наложи да го проумеят. Трябва някакси да успееш да балансираш нещата, макар че според мен ощетени все ще има докато и двете страни не разберът, че е нормално да не си постоянно и само с тях. Защо петък вечер не излезеш с всички. Ясно приятелките ти сигурно искат да си поговорите по женски, а пък френда ти нещо по-така ама мисля, че е по-добре да стане по този начин, отколкото някой от тях да се сърди и използвай момента да поговориш и с двете страни и се изяснете. В никакъв случаи не спирай да се виждаш съвсем с приятелките ти, защото и на тебе ще ти е гадно, а и ако се скараш с приятеля си при кой ще отидеш. Просто никой от тях няма право да ти се сърди. Според мен ще им стане ясно, но в момента сигурно са ефектирани, защотото не са свикнали с липсата ти! Поговори с тях, обясни им как стоят нещата и всичко ще се оправи с времето.
Mi tak de THE_GANGSTA_GIRL e adski prava ! poslushai q :)

stillteenager
04-23-2005, 13:06
1. Приятелите
2. Приятелите
3. Пак приятелите!!!

/!\Няма по-ценно нещо от приятелите/!\

Disorder
04-23-2005, 13:41
Abe izlizai s priqtelkite, no ne postoqnno da go prenebregvash zaradi tqh. Vinagi moje da se balansira, a i kakyv e problema edin den ot sedmicata da ne si s gadjeto. Obshto vzeto mi se vijda glupavo dvete strani da ti se syrdqt za podobno neshto. Napylno e normalno shtom imash vryzka da otdelqsh vreme za priqtelq si, kakto i toi ne moje da ochakva da si s nego po 24 chasa. Taka che zemi im se poskarai i na dvete strani :)

little_black_dress
04-23-2005, 17:06
Виж миличка нормално е приятелите ти да ти се сърдят.Просто след като си си намерила приятел нещата са се променили,ти си започнала да излизаш не само с тях и затова са обърани,чувстват се пренебрегнати.Опитай се да намериш баланса между времето,което прекарваш с гаджето и времето,което прекарваш с приятелите.Откриеш ли този баланс няма да има проблеми. :wink:

CRaZy_IKT
04-23-2005, 18:57
Zavisi kakvo oznachavat priqtelite i gadjeto mi za men....Vinagi precenqvam situaciite po tova koe po-cenno i dobro za men i drugite...E ne vinagi precenqvam pravilno no tova e drug vypros

dudeto_sy
04-23-2005, 18:58
Razbira se, 4e 6teizbera gadjeto si. A priqtelite mi ako ne mogat da razberat, za6tp iakam da izlizam s gadjeto si... zna4i vsu6nost ne sa mi 4ak takiva priqteli...

Giovanni
04-24-2005, 10:32
Ми аз лично бих избрал приятелите ,въпреки че позанавам адски мн хоря които не правят това ! Според мен Правят МНОГО голяма грешка!!!

B!zarr3
04-24-2005, 11:38
ако има истински чувства гаджето ще е истински приятел :D

Bimper-ska
04-24-2005, 13:39
Bih izlqzla s gadjeto si, vse pak ako sa mi priqteli 6te me razberat, i az sum 4ovek, i az iskam malko vreme nasame s gadjeto!

Daqn4encetoo
04-24-2005, 13:47
zavisi ako obi4am mn priqtelq mi moje i da izbera nego no nadali :!: vse pak si uvajavam i obi4am si4ki moi priqteli :)

ycMuBkaTa
04-24-2005, 14:10
Единственото, което мога да те посъветвам и то от личен опит е да на пренебрегваш приятеля си заради другите ако те са ти истински приятели ще те разберат и това няма да развали приятелството ви а ако успееш да намериш както казват другите баланса - РАЙ :)

Ilinkata08
05-29-2008, 18:40
фрехдчетата :grin: :grin: :grin:

sweet_sorcerer
05-30-2008, 15:23
FuCk LovE1 FrIeNdS OnLy!!!!!!

GregoryHouse
05-30-2008, 15:25
Гаджето а фр-тата би тряяло да те разберат...въпреки че понякога тряя да праийш и компромиси де...

vamp
05-30-2008, 15:32
Нищо не разбирате от любов,аз ако обичам някоя,ще си зарежа и приятелите и всичко,любовта изисква жертви.А ако за мен момичето е поредната пача,много ясно,че приятелите.По отношението си личи колко обичате човека до вас,а ако го обичате и сте се доказвали един на друг,подобни въпроси са излишни :)

Ivalinka
05-31-2008, 20:10
зависи от приятелите и от любовта,....примерно аз нямам истинки приятели и не съм влюбена,така че избирам себе си..ама като се замисля и иначе пак бих го направила..

sladur4etyYy
05-31-2008, 20:12
Истинските приятели не биха се сърдили за такива неща, ако бяха истински приятели. А ако ти ги имаш за истински приятели винаги ще намериш време и за тях.

точно 8)

mickelangelo
05-31-2008, 21:15
Според зависи гаджето и френдовете ... но все пак би трябвало да ги съчетаваме .. и да не трябва да избираме ...

hahavteen
05-31-2008, 22:01
Ако сами истинки приятели не биха ме накарали да избирам :)
Всъщност сега като се замислия ако ми се наложи бих избрала гаджето си и дори ми се е случвало да го правя. Моята теория е че приятелите са хора които идват в живота ни за определен период от време(от дни до години) за да ни научат на нещо или ние тях и да оставят следа в живота ни. Да не забравяме че хората се женят за любимия си а не за най-добрия си приятел така че е по-логично да избера половинката си. :)

5StaR
06-01-2008, 02:03
фр

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 02:56
стара тема