PDA

View Full Version : На вниманието на админите



Momchenceto
04-22-2005, 16:05
Има един потребител дето се изхвърли последно време а именно Аз съм Българче....радвам се че има патриотични чувства у него ама не мисли ли че като сложи свастика до националния герб седи малко странно ... в смисал расизма не се толерира по цял свят и съответно се наказва в цивилизованите държави....не знам но мисля че той не иска България да е с име наравно с Афганистан, Сомаля, Таджикистан и други ... чудни държави с "цивилизованост" призната по цял свят ... айде няма да пиша повече но в правилника ясно е казано и на място че расистки изказвания и прояваи не се толерират ... и не ми е особено приятно да гледам свастики докато чета форума..... :? :?

^I don't give a fuck^
04-22-2005, 16:28
чак сега забелязах :shock:
и аз мисля че не е много хубаво така...хем герба на БГ ,хем расистки знак.. :x

04-22-2005, 17:00
syglasna sym svastikata e typo
grozno ne6to a i sym sigurna 4e toq daje ne
znae kfo ozna4awa :roll:
fuck nazi typanarchetata

air_J
04-22-2005, 19:08
Има един потребител дето се изхвърли последно време а именно Аз съм Българче....радвам се че има патриотични чувства у него ама не мисли ли че като сложи свастика до националния герб седи малко странно ... в смисал расизма не се толерира по цял свят и съответно се наказва в цивилизованите държави....не знам но мисля че той не иска България да е с име наравно с Афганистан, Сомаля, Таджикистан и други ... чудни държави с "цивилизованост" призната по цял свят ... айде няма да пиша повече но в правилника ясно е казано и на място че расистки изказвания и прояваи не се толерират ... и не ми е особено приятно да гледам свастики докато чета форума..... :? :?
Абе ти пък винаги си страшен - думи нямам. И аватари избарваш - страшен си. Откъде пък те намериха, все нещо ти пречи. Аре махайте свастиката, ама махайте и Момченцето покрай нея. Аман от него вече, тъкмо беше взел да ми става симпатичен и пак всичко му стана виновно. :twisted:

techCandy
04-22-2005, 19:58
Абе ти пък винаги си страшен - думи нямам. И аватари избарваш - страшен си. Откъде пък те намериха, все нещо ти пречи. Аре махайте свастиката, ама махайте и Момченцето покрай нея. Аман от него вече, тъкмо беше взел да ми става симпатичен и пак всичко му стана виновно. :twisted:
A ти па си най- страшния във форума, и на мене думи не ми останаха. В
тоя форум има хора с различни разбирания, пристрастия и т.н. и ако тва не го знаеш- казвам ти го. Аз ужасно марзя фашаги, скинари и всякаквите му скапани разновидности на разсизъм. Като видя свастика ми идва да разбия главата на някои от по горе изброениете, и без тва е куха.....Тъпата свастика ми пречи, и ми се ще да кажа на тоя който си я сложил в подписа да си навре на едно мноол хубаво място, което няма да споменавам. Искаш да кажеш че когато нещо ми пречи тряя си трая ли? Толеранстност винаги тряя да има, и аз търпях изцепките на съответния юзър без да казвам каквото и да е, но след като пропагандата на расизъм е забранена в България със закон, и по-важното на мен не ми харесва, тряя да стоя и на наблюдавам тая "красота" всеки път ли? Да бе да, е са
И air j знам пристрастията ти добре, ако мислиш да пишеш още постове тука свързани с някакъв отговор, не ме убеждавай колко са велики....със същия успех аз ще те убедя да станеш вегетарианец. Както и да е

air_J
04-22-2005, 20:42
Абе ти пък винаги си страшен - думи нямам. И аватари избарваш - страшен си. Откъде пък те намериха, все нещо ти пречи. Аре махайте свастиката, ама махайте и Момченцето покрай нея. Аман от него вече, тъкмо беше взел да ми става симпатичен и пак всичко му стана виновно. :twisted:
A ти па си най- страшния във форума, и на мене думи не ми останаха. В
тоя форум има хора с различни разбирания, пристрастия и т.н. и ако тва не го знаеш- казвам ти го. Аз ужасно марзя фашаги, скинари и всякаквите му скапани разновидности на разсизъм. Като видя свастика ми идва да разбия главата на някои от по горе изброениете, и без тва е куха.....Тъпата свастика ми пречи, и ми се ще да кажа на тоя който си я сложил в подписа да си навре на едно мноол хубаво място, което няма да споменавам. Искаш да кажеш че когато нещо ми пречи тряя си трая ли? Толеранстност винаги тряя да има, и аз търпях изцепките на съответния юзър без да казвам каквото и да е, но след като пропагандата на расизъм е забранена в България със закон, и по-важното на мен не ми харесва, тряя да стоя и на наблюдавам тая "красота" всеки път ли? Да бе да, е са
И air j знам пристрастията ти добре, ако мислиш да пишеш още постове тука свързани с някакъв отговор, не ме убеждавай колко са велики....със същия успех аз ще те убедя да станеш вегетарианец. Както и да е
За свастиката съм съгласен, че трябва да се махне. Също както съм съгласен, че човек трябва да казва, когато нещо не му изнася. Съжалявам, ако съм обидил брат ти, малко оправдание за мен е, че писах поста доста афектиран и първосигнално доста ме ядоса, та затова реагирах спонтанно. А брат ти го нападнах не защото казва кое не му харесва, а, защото просто на него винаги нещо му е криво, но признавам, че в конкретния случай е прав.
П.С.> Доколкото ми е известно в България няма закон, забраняващ расизма, или поне аз не знам за неговото съществуване. В другите страни има, но тук не съм убеден. Също така не съм чувал за българин, осъден за расизъм, което ме кара да мисля, че такъв закон наистина няма. Въпрос на време е да се прокара, поне по лично мое мнение. :wink:

techCandy
04-22-2005, 20:47
За свастиката съм съгласен, че трябва да се махне. Също както съм съгласен, че човек трябва да казва, когато нещо не му изнася. Съжалявам, ако съм обидил брат ти, малко оправдание за мен е, че писах поста доста афектиран и първосигнално доста ме ядоса, та затова реагирах спонтанно. А брат ти го нападнах не защото казва кое не му харесва, а, защото просто на него винаги нещо му е криво, но признавам, че в конкретния случай е прав.
П.С.> Доколкото ми е известно в България няма закон, забраняващ расизма, или поне аз не знам за неговото съществуване. В другите страни има, но тук не съм убеден. Също така не съм чувал за българин, осъден за расизъм, което ме кара да мисля, че такъв закон наистина няма. Въпрос на време е да се прокара, поне по лично мое мнение. :wink:
хах въобще не го защитавам, не е малък да се оправя
и е верно че все нещо не му е наред, като принцесата върху граховото зърно е :lol: ама тва е друга тема
мисля че има закон, след като доколкото знам продажбата на Mein Kampf e забранена....между другото ти се нахвърлих повече от излишното...., ама кво да направя, дразня се

BABY_SEXY_GIRL
04-22-2005, 21:11
Съгласна съм с теб, но няма да е лошо ти да си намалиш малко аватара :? Чел си правилника, а не си видял тичките за аватарите :roll:

air_J
04-22-2005, 21:42
За свастиката съм съгласен, че трябва да се махне. Също както съм съгласен, че човек трябва да казва, когато нещо не му изнася. Съжалявам, ако съм обидил брат ти, малко оправдание за мен е, че писах поста доста афектиран и първосигнално доста ме ядоса, та затова реагирах спонтанно. А брат ти го нападнах не защото казва кое не му харесва, а, защото просто на него винаги нещо му е криво, но признавам, че в конкретния случай е прав.
П.С.> Доколкото ми е известно в България няма закон, забраняващ расизма, или поне аз не знам за неговото съществуване. В другите страни има, но тук не съм убеден. Също така не съм чувал за българин, осъден за расизъм, което ме кара да мисля, че такъв закон наистина няма. Въпрос на време е да се прокара, поне по лично мое мнение. :wink:
хах въобще не го защитавам, не е малък да се оправя
и е верно че все нещо не му е наред, като принцесата върху граховото зърно е :lol: ама тва е друга тема
мисля че има закон, след като доколкото знам продажбата на Mein Kampf e забранена....между другото ти се нахвърлих повече от излишното...., ама кво да направя, дразня се
Не е забранена, може да се намери най-спокойно на Славейков. Няма нужда да се търси кой знае колко много, лесно се намира книгата. Доколкото ми е известно е скъпа, около 20 лева. :wink:

techCandy
04-22-2005, 22:13
Не е забранена, може да се намери най-спокойно на Славейков. Няма нужда да се търси кой знае колко много, лесно се намира книгата. Доколкото ми е известно е скъпа, около 20 лева. :wink:
хах обърнах го на чат, но ми е простено, защото е по темата
начи http://www.cid.bg/docs_bg/ECRI98_b.htm е тука ако някой си направи труда да погледне на конституционни разпоредби и наказателно право, малко по-надолу се вижда че точно определен закон срещу расизма няма, но има такива които на практика забраняват това което правят тъпите скинове. За Mein Kampf мисля че е забранена, не можах да изкопам нищо относно това...а иначе и аз мога да я намеря без пробле, тва е друг въпрос.
Ще ми се да задам един въпрос на АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ, нали си голям патриот бе мой, нали България над всичко и т.н. искаш ли да ти намеря конституция на Република България, за да видиш как нарушаваш една дозина закони. Или ти може би се придържаш към тъпата фраза "Обичам родината, мразя държавата"
Кво ли очаквам от такъв като тебе и аз :roll:

Momchenceto
04-22-2005, 22:44
Съгласна съм с теб, но няма да е лошо ти да си намалиш малко аватара :? Чел си правилника, а не си видял тичките за аватарите :roll: За мене нямай грижа, поразгледай другите аватари, туко виж видяла свастика и разни други чудни неща...пък тогава гледай мойто джудже :shock:

Lil` Bow Wow
04-24-2005, 08:02
Момченцето ама ф тоя форум и админи ли имало?
Щот не си личи,ама хич :)

Momchenceto
04-24-2005, 12:38
Момченцето ама ф тоя форум и админи ли имало?
Щот не си личи,ама хич :)Понякога има понякога не 8) сигурно сега се пекът гъзовете некаде и им е през **** за форума :P

04-26-2005, 14:19
Az sum bulgar4e e nacionalist i patriot v istinskiq i pulen smisul na dumata. Psevdo-bulgari, koito jiveqt v 4ujbina puskat bezmisleni temi, s koito floodqt foruma. Koito ne mu haresva Az sum bulgar4e neka da se seti, 4e i toi e user s prava ravni na va6ite.

Momchenceto
04-26-2005, 17:45
Az sum bulgar4e e nacionalist i patriot v istinskiq i pulen smisul na dumata. Psevdo-bulgari, koito jiveqt v 4ujbina puskat bezmisleni temi, s koito floodqt foruma. Koito ne mu haresva Az sum bulgar4e neka da se seti, 4e i toi e user s prava ravni na va6ite.Аре много да не знаеш нека си харесва България нека си я обича ма да не ми опъва некфи свастики....защото той ако иска аз не ща да говорат за България че е некфа изостанала кочина дето секи си прай кфото иска...аз живея в чужбина и не искам да ми казват "Ти ли идваше от България дето има още нацисти на които никой не им пречи" и аз да си крива душата и да казвам "Неее в България нацистите се преследват от закно няма такова нещо неее" да ама явно има.....заради такива глупаци заради него не знаете кфи неща се чуват тука....не че се натискам да ме харесват просто искам да ме уважават и да уважават страната от която идвам... :x