PDA

View Full Version : Zamina za 4ujbina.Lubovta mai ve4e q nqma



_MiSs_KiSs
04-23-2005, 18:54
Zdr na vsi4ki.Iskam da spodelq sudbata si i ako nqkoi e prejivql neshto takova da spodeli i da kaje kak se 4uvstva pls.
Ste6tnah mom44eto na jivota si i se naloji da zamine za 4ujbina.Zamina i az kazah 4e shte go 4akam.No sled vreme mu kazah ,4e iskam da se razdelim.Posle toi si doide v BG i pak se subrahme.toi pak zamina i mi kaza 4e toi iska da se razdelim.Sega o6te ne se e vurnal A mi kaza 4e o6te me obi4a i iska da sme zaedno.Samo 4e ne se znae koga shte se vurne v bg.Az mu kazah 4e o6te go obi4am i iskam da sum s nego .Kakvo mislite?Imali bydeshte nashata vruzka?

NastyG
04-23-2005, 19:06
Milichka, tova vse edno sam go pisala az ama moeto izlezna sas happy end! Tochno kogato sreshtnah momcheto na mechtite si toi kaza che shte zaminava da raboti v Ispaniq, mnogo se obichahme i taka sled 3 meseca toi zamina! Nemoga da opisha kolko mnogo me boleshe i kakto i ti kato mina vreme az poiskah da se razdelim makar da go obichah, no toi se varna v Bg i pak biahme zaedno. Sled tova mu svarshi otpuskata i toi pak si zamina samo che tozi pat az nemojah da izdarja poveche ot 2 meseca bez nego i eto me veche pochti 7 meseca jiveq s nego, choveka bez kogoto nemoga i kogoto obicham s cialoto si sarce a i toi men!!! I veche sme obshto 3 godini zaedno i se obichame taka che imash shansove uspeh!!!!!

BABY_SEXY_GIRL
04-23-2005, 21:31
Не мисля, че има надежда, това ще е мъчение и за двама ви :( Съдбата е отредила така нещата, няма как :? По-добре се помъчи да го забравиш като си намериш друг, знам, че не е лесно, но по-добре сложи край на мъките още сега :roll:

Bimper-ska
04-24-2005, 09:16
Ima bude6te, dokato toi ili ti ne se vlubi v treti 4ovek. Oba4e tova e dosta vuzmojno, poneje ste razdeleni za produljitelno vreme.

GeRyTo
04-24-2005, 11:23
Жалко е, че трябва да ти го кажа, но по мое мнение няма бъдеще тази връзка. Колко време мислиш, че ще можеш да издържаш така? :? Това си е чисто мъчение, както за теб така и за него, още повече, че сигурно се измъчваш и от мислите, че може "там" да срещне друга или да ти изневери и тем подобни...трябва да си доста силен и инат човек, за да живееш така. Аз мисля, че е по добре да се разделите и да не се виждате, а с времето чувствата ще отшумят. :?

Tedi_sheep
04-24-2005, 15:15
Ами да, мойта съдба е подобна!Момчето, което обичам и ме обича истински е на 500км. от мен!Виждаме се рядко!Пишем си и си говорим по телефона често!Доста ми е трудно!Едва ли и на него му е лесно!Минаха 4 месеца без да му изневеря!Доста трудно за мен, около мен се въртят доста момчета!Успявам да им устоя!СеГА ОСТАНАХА 2 МСЕСЕЦА ДООКАТО СЕ ВИДИМ!Нямам търпение!Не се предавай!Ако наистина взаимно се обичате това разстояние, което ви дели не трябва да те плаши!Бори се за любовтта си, защото тя е рядка и едва ли ще срещнеш 2-ра такава!Успех

_MiSs_KiSs
04-24-2005, 15:17
Toi e v portugaliq.No az go obi4am.No ako trqbva da sum 4estna mislq 4e toi ne me obi4a ve4e tolkova silno i tova mn me izmu4va.!

04-24-2005, 19:30
Mi da ti kaja az sum v takava vraska i e mn kofti kat zamina no sled tova kolko e sladko kato sme zaedno... nese pritesnqvai ako se obichate vsichko e vazmojno i vremeto shte mine barzo!

kalin4itsa
04-26-2005, 15:57
mi moje i da izleze ne6to...ne znam ne sum vra4ka.mislq 4e ako i dvamata se postaraete 6te si napi6ete i svoq happy end