PDA

View Full Version : The simple life



FlowerinesS
04-23-2005, 19:31
Кажете гледали ли сте , харесва ли ви и изобщо кажете всичко , което мислите за The simple life..Лично за мен тва е супер зарибяващо и..преди си мислех..Коя е Парис Хилтън например?Богата лигла , която си носи кученце в портмоне..но сега ми се струва супер супер готинка..и въобще ..нишо лошо не мога да кажа за нея..Колкото до Никол Ричи ... тя си пада повечко лигличка и малко се държи като к***а , ама иначе и тя е голяма сладурана!кажете вие какво мислите за тях и за шоуто :D :D :D

Liz
04-24-2005, 14:26
Ami az obi4am da go gledam no tova e rqdko 6toto v pove4eto slu4ai go izpuskam.Ina4e kvo da kaja..Gledam go da se smeq na prostotiite koito govorqt...I tva vaob6te ne mi promenq mnenieto za Paris Hilton daje naprativ...Edno ne6to ne moje da svur6i kato horata i vinqgi se pokazva kolko e prosta...S neinite deystviq i dumi...Razligavena naslednica e....A i ot tova predavane da ne govorime kolko pove4e pe4eli...Ina4e me kefi samoto predavane..

foxy_f
04-24-2005, 14:36
ami zabavno e da go gledam ako go hvana po TVto no ne bih trgnala da go sledq specialno..a pak Paris Hilton..ami az vse o6te si mislq 4e e razglezena malko ili mnogo i mi se struva prekaleno ligavi4ka no predpolagam 4e nqma kak ina4e ako ima6 tolkova pari kolkoto neq

incheto
04-24-2005, 22:30
kade moga da go gledam?!az obojavam paris mnogo me kef tova momi4e

Hilary Duff
04-25-2005, 09:15
Оффф попринцип не харесвам Парис, но съм чела, че предаването не е много зле. Абе верно по коя ТВ го дават?

kaka_lara
04-25-2005, 11:08
daje neznaeh 4e ima takowa predawane za kakwo se otnasq

Asito
04-28-2005, 17:32
Ei q kajete kade go davat i koga 6toto az samo po RTL sam go hva6tala
ama ne znam nemski i ne go razbiram. Ako e na angliiski moje. Pi6ete PLS :?: :?: :?:

FlowerinesS
04-29-2005, 16:05
Аз си бях свалила от Warez.ru серииките ...ама сега нали знаетее...
Иначе по някой беше казал , че го дават по Мтв , но аз лично съм го гледала по Фокс..нещо такова :lol:
По мтв гледам едно друго предаване за сестрите Хилтън..
Иначе друго интересно предаване по Мтв ми е онова с къщите на звездите , ама не знам как се казва :cry: :(
Някой ще ми каже ли? а и никъде в програмата не пиче кога го дават!
но просто като врта музикалните програми и го хващам..Ужасно мн ми харесва твааа :D :D :D

Asito
05-01-2005, 10:47
Tova s ka6tite na zvezdite se kazva CRIBS ama ne znam koga go davat
Az kato go hva6tam pove4eto pati se povtarqt :roll: