PDA

View Full Version : Текстове (БГ хип-хоп)



04-23-2005, 21:53
хора трябва ми текста на Smotan mc-Каше, DRS-Знак ми дай,
и KingSize-Болна глава...ако някой може да ми ги
намери тия текстчета плсплс щото е мноу важно...
мерси много предварително

Anyone
04-24-2005, 14:16
http://textove.com/text.php?song=2742
:arrow: Това е текста на Болна глава, обаче има грешки :?

LiNkiN4eTo
04-24-2005, 17:25
Болна глава гулям качак дърпала
сополев батал бил на бял прах смъркала
син буркан лети кука бъркала
захар на прах кука та задърпала
Любимия ми припев :lol: кърти :lol:

h0Le
04-24-2005, 17:32
eto edin tekst ot queen -rock you samo4e na balgarskii :)))
Az sam muzikat v selo nai golqm talant karam svetlo sin trabant nai posleden varian imam matar ka6ta s dvor i obor namazan o oborska tor :)dano da vi e haresaloo :)))))))

Satanas_daughter
04-24-2005, 17:34
eto edin tekst ot queen -rock you samo4e na balgarskii :)))
Az sam muzikat v selo nai golqm talant karam svetlo sin trabant nai posleden varian imam matar ka6ta s dvor i obor namazan o oborska tor :)dano da vi e haresaloo :)))))))
mi na neia ne i triabvashe tochno tova...
mila murderdoll-ke nadiavam se che tezi texxtove ne sa za teb,inache ti shte si murderd
I az te obicham!

tedo_davis
04-26-2005, 04:37
Myrdi eto ti link kym - znak mi dai (klip4eto .) mojesh da slushash i prepisvash text-a ;)
http://www.data.bg/f.php?fid=6925499

Chiana
04-26-2005, 09:16
Mila eto ti na znak mi dai

Dope Reach Squad - Знак ти Дай (RaggaSkit 3)
[Ndoe]Не, Не, Не...Не здрасти аз тоя път ти казвам "hi"съм истински, а не от виц за Петка и Чапай (ай)тука съм сега искам от баницата пай (пай)бутам кервана, нека кучето си лай (ай)като "камата" съм в играта eins zu zweiDj Станчо ади beat-a пускай...Искам аз да ти пкожа ся как са прайза парти в Ямай бързам колабирайMC, както знаеш аз не съм от твоя крайот къде няма да казвам, помъчи се и познайDope Reach са напред, затова си трайаз съм във главата ти - ще съм докрайАко ще ме гледаш, ще ти казвам bye byeили пък не можеш да танцуваш ай айс ор'гинал Rastaman аз съм пушил чайяк ми е масура и в Ямай всеки знай (back up)Аз не съм герой от евтин sci-fiдумите се свършиха ся още дайВъв музиката като пеленак ти бозай как започна всичко, пич съвсем забрай[припев]Ooh Jah някакъв знам ми дайще имам ли сили да се боря докрайуай RASTAFARIStandart art ragga muffin' няма крайЛуд съм май, а ти шут си майако не те кефи назад пристъпвайНе въпроса дай, (ай) а масур ми дай ама от Добрич не от Аптека или Кравай (ай)[Митака]Със 200 zoom, стоманен умминавам през главата ти със сила на тайфунмного сме MC-тата на клона бе бастунне пред микрофона - реди си ги на ум[Ndoe]Как искам като тебе и аз да бъда MCКак искам като тебе и аз да шибам пичкиКак искам като тебе и аз да взимам кинтией, господи какъв MC[Митака]Има луд качак дай да дръпна пак[Ndoe]Много е як тоя пофец, абе Митакдай да си опъна аз пакискам всички да знаят твоя източен слимак[Ndoe & Mитака]Мръсен tag на стена или на влакоткъдето минеш чуваш нашия trackогледай се добре аз оставил съм ти знакАз разбивам а твоя ??? осира пакЪ мазни думи влизат в ритъм влаколимпийски шампиони в пълен контактЪ на право време влизам а ти на грещен тактсщепвам с рими, а ти се бориш за контракт[припев][Ndoe]Бум Бум във БГ рапа незнам кой сват кой кумРъцетете ти къде са искам аз да има шум БУМримата ми спира куршум, зарибявам повече от сектата на Мун![припев x2]


na ka6e go nqmam ama moga na ka6e gramaj da ti dam:

::: Cmotan MC & Sensei - ka6e Gramaj (filthy riddim) :::




sensei:
ей, прибран ман, я не лъжи, усещаме, че джоба ти повече тежи.
масе ли е туй, що е? щом с бат смотан съм значи става негово и мое, не се ежи.
имаш масурка? на нас доложи. нямаш масурка - канче положи.
имаш масурка? с нас я изпуши, нямаш? какво още чакаш - търси!
кашето го остави, вади грамажа, че съм бесен, материала де е ?
давай го, че хвана плесен.
да го криеш недей, щот джоба ти е тесен - тараш ше му напрайм,
първо ляв, после десен.
като домат от куцо пиле ше бъдеш отнесен, за сички скатани кат теб е тази песен.
мълчи и дай насам цигара свита, от теб ганджата ше бъде, а от нас кибрита.

cmotan mc:
на твойта гара една цигара престой, аз бясно ше тракам във коловоз свой.
ти не ме разбра, спри фаски да вадиш, мой. със патронче не може да става запой.
питай lady saw, elephant man, bounty killa пушат ли sensimilla.
конус една миля свивай. от две дръпки скиви - не се хиля, ко ше прайм?
ше те насиля, знайш, лошо жиля.
фаската - яка, щяла да напуши сички. отказвам един опън + семка и клечки.
знам - надълбоко имаш торбичка петичка. кажи 'чао' ся, на ти една главичка.
на интересен да се прайш ти ше спреш, келеш; да не падам от хилеж - беж!
и не каше бе, младеж, а десятка баш; искам на 'раз' да вадиш грамаж. (шматка)
със сенсей ще ти напрайм смъртоносна хватка. не казах 'хау!', казах 'хаш - десятка'
и е наш. на абордаж съм със екипаж. ако имаш само един фас свиря авантаж.
не 'каше', 'десятка' казах (не ми се вика), викам 'jah selassie', ти викай митьо крика.
ебе ли ме ко ше кажеш? искам си кика. три патрулки минаха с куки, не те видяха - дай плика.
не съм достатъчно наплетен за растаман. нито пък съм лош колкото за badman.
ай земи си една глава, rude bwoy, и good-bye!, дай грамажа да не ставам аз джеки чан.
викам 'jah rastafari' както нямам dreadlockz, а моят нос души кой пуши коз.
недей ме прави прост, имаш още поста, ше те обърна доста по-наопъки от крис крос.

припев:
вземи си една глава и грамажа дай ся (дай ся), оправяй се (оправяй се)
не ми викай 'чакай ся' (чакай ся). ако си от тези дето обичат да кашират - предай се.
ади трай.
смотан и сенсей ше кадят (2)

cmotan mc:
със плик пълен във джоба съм шик, пуши се много тук - стой назад, малък мук.
заето давам, анти-кибик съм, ходи да играйш хек, ставам друг.
дай качака на мен, недей ми вика 'супер чук'. ъперкът със бухалка, и звук от запалка,
и 'смук' - смотан и сенсей ше кадят, обичам когато се разгаря и вика 'пук!'.

sensei:
кашетата преди на мода бяха, сега не важат. на батките пред теб килото дай - да се облажат.
а тези дет кашират и лъжат, и мажат, oh jah, всички богове да ги накажат.
правят се на интересни и не щат да кажат на яката им ганджа къде и е гаража.
хич не ми пука отпред кой ще бъде стражът, после ще го съберем с метлата и фаража.
ловец съм на масури тлъсти и ми е дълъг стажа, на рибки дето крият пофец влизам сред пасажа.
на смотан и сенсей да кажеш 'не' къде ти е куража? няма го. така че, ман - скачай от грамажа.
да вадиш фасче, а да имаш конус цял да не си посмял.
със торбата бил си и не си ни дал. само да сме чули, че тревата си скатал!
кавал, недей се пули, чу ли? да не си посмял.
припев: (2)