PDA

View Full Version : RnB vs. SniPeR



LiNkiN4eTo
04-25-2005, 09:27
Темата е за хора , които слушат български рап :!:
Въпроса ми е кратък , точен и ясен :!: На коя музикална компания се кефите повече - RnB Records ili Sniper Records :?:
Непоносимоста междо двете банди е известна на , тези които се интересуват от тяхната музика ( в това число и аз )
RnB vs. Sniper
Мишо Шамара vs. Спенс
Конса vs. Слим
Лошите vs. Димна Завеса
г-н 100 Кила vs. O.C.G.
и така нататък . . .
П.С. Не ви карам да избирате междо тези изпълнители :!:
П.С. На тези , на които не им е интересна темата , моля да не пишат :!:

Лично аз се кефя на музиката на всички , в смисъл , не ги деля на west side i east coast :!: Има песни на Спенс , които са по - добри от някои на Шамара и обратно , затова се кефя като цяло на БГ рап , поне този , който съществуваше преди време :!:

kaka_lara
04-25-2005, 09:30
A zashto nqma poso4en otgowor neshto ot sorta na.... i dwete ne me kefqt?!?

04-25-2005, 09:35
BG RAP IZ DEAD! 2PAC СЪЩО!

blizalka
04-25-2005, 09:43
Това със враждата м/у RnB records и Sniper не е ли вече забравено?Последното парче кото съм слушала на Спенс е "За Михо рапа" -> супер зле е!Не мога да разбера за какво въобще се diss-ват,след като резултатът е нулев и с това стават все по-смешни!?Нищо ново не са издавали и двата лейбъла,поне аз нищо ново не съм чувала.LiNkiN4eTo трябвало е да сложиш и отрицателни отговори!

Lil` Bow Wow
04-25-2005, 10:08
И двата "лейбала" ма кефят.Се пак темите ф песните им са много различни.Верно западнаха сичките напоследак ама ко да са прай всяко чудо е за 3 дни ф БГ.

Bimper-ska
04-25-2005, 10:27
Mi ima nqkoi ne6ta na Spens deto me kefqt, oba4e na Mi6o ima pove4e, zatova napisah R'n'B. I kakto ve4e sum kazvala, solidarnost rqbva da ima, vse pak varnenskoto gardje si e nai-ro6avo!

LiNkiN4eTo
04-25-2005, 11:06
П.С. На тези , на които не им е интересна темата , моля да не пишат :!:

Затова не съм сложила отрицателен отговор в анкетата :!:

Twista
04-25-2005, 13:03
Определено Sniper! Като стил и визия много повече ми харесват!

blizalka
04-25-2005, 13:06
П.С. На тези , на които не им е интересна темата , моля да не пишат :!:

Затова не съм сложила отрицателен отговор в анкетата :!:
Добре извинявам се тогава :wink:
М/у другото гласувах за Sniper

korn___
04-25-2005, 18:49
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Satanas_daughter
04-25-2005, 19:08
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!

Jamalska
04-26-2005, 14:02
Hmm...bylgarskite ne6ta koito slu6am ne spadat opredeleno kym nqkoi ot tiq leibyli...Oba4e bate wi Mi6o ne moa go di6am 6toto ne prawi ni6to stoinostno...samo gleda ot koi da swie ot koi da kopira i re4nikowiq mu zapas se ograni4awa do 100 dumi...
Dokato na sniper ima i mnoo qki pesni,dobri izpylniteli,ka4estweni rimi i wiziqta im e mnogo po-dobra...a otnosno "Za Miho rapa"...diss-owete se prawqt za da pokajat s kakwo sa po-dobri ot drugite...I mislq 4e specialno tozi e dosta dobyr...A 4isto ot mene:Sreden pryst za R&B...da si prawqt tam necenzurnata 4alga i da ne nari4am towa rap...predstawata im za Hip-hop kultura e mnogo izkriwena,no predpolagam 4e towa prawqt parite i slawata s bednite malki nekontrolira6ti se deca na iztoka...ai

naty
04-26-2005, 14:11
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!
a da ti pomogan utre???

incheto
04-26-2005, 17:00
RnB vs. Sniper
Мишо Шамара vs. Спенс
Конса vs. Слим
Лошите vs. Димна Завеса
г-н 100 Кила vs. O.C.G.

tova sa nai dobrite SNIPER

pLaMa4eTo
04-27-2005, 16:32
em 4eastno kazano.... sniper.... ama i te mi se struva 4e ne6tu zapadnaha... puk i az naposledak karam na DRS,Nokaut,Ragga One,Sunrise project...Smotan MC.... no opredeleno glasuvam s dvete race za SNIPER 6toto RnB e super poziorstvo... pone spored men... samo si mislqt 4e pravqt velikiq rap a v sa6tnost... nz ... ima hora koito si gi haresvat... SNIPER ;)

SisTeR`oN`MaXa
04-30-2005, 06:15
pfff 4estno kazano men ne me kefi nity Sniper nity R&B !!! moe mnenie e 4e i dvete ne sa na nujnoto nivo , no i e super tapy da vodqt nqkfi detinski sporove pomejdu si... biha mogli da sa mn po dobri ako se obedinqt.. a Ina4e za koI ot dvata sam amI predi se kefih pove4e na R&B sega moje da se kaje na Sniper ama....

Chiana
04-30-2005, 13:38
Ne prosto tiq RnBta taka da gi mrazq nz kade mi barkat kat gi 4uq naprao lo6o mi stava!!!!Ne moga da im iztraq i 1 pesen :evil: :evil: :evil: :evil:
TVARDO SNIPER pred rnb!!!!To tui 6amara da go fani6 i da go ubii6 tva debil4e :twisted:
Otvratitelen mi e s tva samo4uvstvie!!! Vednaj go vidqx vav Varna toq urud mi stiga sigurno do krasta i se e pregarbil kat nqkoi rahit nz kak da go opi6a tva urud4e!!!Takuf i da go ubii6 mu e malko. :twisted:
E, vqrno Sniper pozamrqha ama pak si me kefqt. Sq si slu6am nai-ve4e DRS i Nokaut ama Sniper sa si super!!!!

Illest_Siner
05-02-2005, 21:51
RnB vs. Sniper...
Nqma smisyl!
Mai ne chuhte che prez lqto 2004 vyv varna se systoq syvmestno party na R&B Recs. & Dj Stancho...za kfo vyobshte se habite da govorite za "voina" mejdu tqh...
A kolkoto do nivoto na rap-a v Bg...shte kaja v momenta e v golqm zastoi no skoro ot pld ochakvaite golqm bum! 8)

Jamalska
05-03-2005, 11:08
"DJ Stan4o fuck u right back"

DeaTHroW-ReC_F
05-03-2005, 18:22
отвратително..още ли се коментира тая тема,винаги съм я мразела,хептен сега,когато не слушам вече рап....

нит снайпер нит ар енд би-то ме кефят..нещо много крадат дее*а...тва не ме радва много...
се пак като визия,повече първите;Р
но иначе преди кат слушах бг рап...тва беше..хм..
забравих..нещо от сорта на ай ем джи..или ар ем джи..непомна;\

Napu6en-Buhal
05-03-2005, 20:14
pUrVO dA kAjA CHe dVAta LEibUlA prAvqT suVSeM rAZLicHnA MuzIka... R&B sI PravQt R&B, sNIpER pRavqT RAggA.... nqKOi vODqT cHalgARSki KlaSACiI, DruGI SLuSHat METuL... ABe s Dve DuMI sNIpEr e NqKfA beZvKusICa.... sBORIsHTe nA BAvnOraZviVAsHTi... aKO GoVOrIm zA LeiBuLi, nE VIjdAM sNIpEr Kuf LAbeL e... Po pRInCIp LAbeL e neSHto KatO fIRmA nE sAmo zA hIp-hOp, a Za mnOgo NeSHta SVurZAni s hIP-hoP-a (dREhI nAPriMEr) sNIpER sA pRoStO reKLaMcnI LIcA nA GloBE TAkA cHE nE vIJdaM dRUg lABeL oSveN R&B... tOfA e KOPEleTA R&B Rec. ForEvER !

pLaMa4eTo
05-03-2005, 20:20
pUrVO dA kAjA CHe dVAta LEibUlA prAvqT suVSeM rAZLicHnA MuzIka... R&B sI PravQt R&B, sNIpER pRavqT RAggA.... nqKOi vODqT cHalgARSki KlaSACiI, DruGI SLuSHat METuL... ABe s Dve DuMI sNIpEr e NqKfA beZvKusICa.... sBORIsHTe nA BAvnOraZviVAsHTi... aKO GoVOrIm zA LeiBuLi, nE VIjdAM sNIpEr Kuf LAbeL e... Po pRInCIp LAbeL e neSHto KatO fIRmA nE sAmo zA hIp-hOp, a Za mnOgo NeSHta SVurZAni s hIP-hoP-a (dREhI nAPriMEr) sNIpER sA pRoStO reKLaMcnI LIcA nA GloBE TAkA cHE nE vIJdaM dRUg lABeL oSveN R&B... tOfA e KOPEleTA R&B Rec. ForEvER !


aaaiiiii ti puk se izkaza...sniper ne pravat samo ragga... daje preobladava rap-a... a R&B records i az to4no nz kak d aopredelq muzikata im... 4estno kazano tqhnoto ne e to4no r&b 6toto r&b e da re4em beyonce,brandy,mario,kanie west i dran dran... a na6te r&b records sa ne6tu smeseno m/u tva i rapa... imat i dobri popadeniq v pesnite ama mi se struva 4e tfa e rqdkkost..... nz seki si ima mnenie no spored men tva s leibala si prav... ama q dai da sravnim r&b wear s GLOBE... ne moje da se sravni 6toto globe sa troino po-ka4estveni i troino poizvestna marka.. vse pak iz cql svqt raparite,sk8rite,writer-ite,MCz,DJz i dran dran nosqt globe... (idva ot avtraliq za teq koito ne znaqt-globe de).... taka 4e bazata za sravnenie e dosta golqma i razli4na ... :roll:

Napu6en-Buhal
05-03-2005, 20:29
zA R&B weAr I GLOBE kFo dA tI kAjA... vSE pAK R&B sI e BuLgaRsKA maRkA zA rAZLikA oT gLOBE... + tOvA R&GB wEAr e nA 4-5 goDINI zA rAZLIkA oT gLObE... VSe eDNo dA sRaVnqVASh LIvErPoOL s LokOmOtIV plD... pUK zA sNIpER nE SUm kAZAL cHE prAvqT sAMO rAggA... kAZAH cHE nqKOI PravqT rAgGa, DRUgI VodqT cHALgArSki pRedAvANiq i t.n.... pUK KOlKOtO dO R&B kAtO sTiL... vqRnO e ChE imA nqKOI oT R&B rec. dETo PravqT i Po raZLIcHNI nESHtA , AmA q VIJ pRImeRnO tRoI, KObAkA, BEnGiZzLE, ANgeL... tE SI PRAvqT cHIStO R&B prI tOVA mNOgO DObRO SPoREd meN

pLaMa4eTo
05-03-2005, 20:36
da we az ti kazah 4e ima i dobri popadeniq... i naistina sam saglasna 4e ne moje da se sravni po nikav na4in R&B wear s GLOBE... ama ako iska6 sravnenie-li4no bih ti prepora4ala INVERT I R&B WEAR da sravni6.. primerno INVERT si e pld firmi4ka i pravqt qki4ki drehi stil street & sk8... i tq sa6testvuva tam ot nqkolko godini no trqa da ti kaja 4e dosta dobre se e razvila... no vse pak tuk ne moje da se spori mn mn 6toto r&b e savseeem razli4no ot tva za koeto az govorq - sk8,graffitti i kato cqlo hip-hop kulturata... za men r&b records prosto ne se 4islqt kam tva a hip-hop kulturata v bg... te si pravqt tqhnata muzika koqto ne spada kam taq kultura a kam nqkva dr ama nz kva... taka 4e seki da si prai kvtoto si znae puk se 6e se namerat hora koito da se izkefqt... \/

Napu6en-Buhal
05-03-2005, 20:43
eMi dA iNveRt IMAt mNoO qkI rAboTi I aZ imAM dUNKI nA iNveRT, obACHE kAKtO sAmA kaZA nqMA mqSto zA sRAVneNIe... inVeRT sA Za sKateRi, R&B sA Za `GuzEtA` . a ZA hIp-HOP KuLtuRatA cHesNO kAZAno... sLAbO mE IntReSuvA. sPEnS i ToI mNOgO rAZBirAShe oT hIp-hOP kULtUra... vSIcHKo ZNAeSHe zA eLemeNtItE, vSicHkO prAveSHe sAMo zarADi tqH i iZVeDnuJ poChnA dA rAZbiRA oT pOp-FoLk kUltuRatA... vuRVI Mi raZPraVqI poSLe CHe gO pRAvI zA hIp-hOp-A i Ne gO iNTereSUvAT pARiTe... glaVnO zAtvA mrAZQ sNIpEr - sHtoTo sA nekAdurNicI i nE Sa s NiSHtO po RAzLicHnI oT vSIcHKi DrGi A se IZkarAVAT nqKVI aNGeLcHEta...

pLaMa4eTo
05-03-2005, 20:53
awe pravo da ti kaja... moje i taka da e... ama ne samo Spensniata pravi sniper... zemi DJ stan4o... emi slim,shosho,d-flow...drs ako 6te6... awe moje mn da se govori po vaprosa s voinata m/u sniper i r&b no spored men ne sa6testvuva takava a samite te si q izmislqt zaradi parite... kazah ti seki da si pravi kvoto moje i znae puk se nqkoe 6e se izkefi.. taka 4e namirat se hora koito da se kefat na r&b namirat se i takiva koito da se kefat na sniper... taka 4e nqma kvo izli6no da natovarvame foruma s komentari po toq vapros.. respecct az vseki koito pravi i tvori ne6tu... v tva 4islo vklu4vam i r&b vapreki 4e ne mi dopadat kato still..no vse pak te si imat fenovete koito sa im verni kato teb qvno :) a tva e ne6tu mn hubavo... respect i na teb 4e vqrno za6titava6 tva koeto ti haresva :)

Napu6en-Buhal
05-03-2005, 20:55
oKI sTia tOLkovA gLuposTi zA dNEskA, UtRe pAk :D

THE_GANGSTA_GIRL
05-03-2005, 22:33
pUrVO dA kAjA CHe dVAta LEibUlA prAvqT suVSeM rAZLicHnA MuzIka... R&B sI PravQt R&B, sNIpER pRavqT RAggA.... nqKOi vODqT cHalgARSki KlaSACiI, DruGI SLuSHat METuL... ABe s Dve DuMI sNIpEr e NqKfA beZvKusICa.... sBORIsHTe nA BAvnOraZviVAsHTi... aKO GoVOrIm zA LeiBuLi, nE VIjdAM sNIpEr Kuf LAbeL e... Po pRInCIp LAbeL e neSHto KatO fIRmA nE sAmo zA hIp-hOp, a Za mnOgo NeSHta SVurZAni s hIP-hoP-a (dREhI nAPriMEr) sNIpER sA pRoStO reKLaMcnI LIcA nA GloBE TAkA cHE nE vIJdaM dRUg lABeL oSveN R&B... tOfA e KOPEleTA R&B Rec. ForEvER !

Много си прав Napu6en-Buhal. Това е самата истина! :)

lucifer`s-devil
05-03-2005, 23:04
i dvete stavat ama ne koi znae kolkoo harbejni sa :P

Tekitha
05-06-2005, 20:02
Az sam si za SNIper...predi slu6ah mnoo sq mnoo malko!po dqvolite ko praqt teq R&B......edno ni6to!samo sravnete textovete m/u rnB-to i sniper...e kvo sniper si peqt za istinskite ne6ta ot jivota....ostaete tva 4e peqt za treva..tva mi haresva praqt dobri rimi super sa si!ne sa kato tez rnb peqt samo za,...ku4ki pari ebane.i na vsqka vtora duma kazvat aaaa 4e da zapalnqt mqstoto 6ot ne moat izmislqt nekfa rima normalna(slu6ah na skoro nqkva pesen na 6amarai onq 6i6ko stailus---primer e za tva)..i kvo e tva basi 6itovete 4esno mnou me draznqt qd me e na tqh mnoo!
Skoro se smqh mnoo na Mi6oto Rapajiqta nqkvo interviu dava sme6niq i mi prikaaa ve4e za hip hop toi samo prail v bg ala bala...peel za ne6tata ot getoto...ZA JIVOTA V GETOTO i kvi li ne prostiii.super ae ne oa pove4e tva si e moe mnenie mislq 4e 6e se namerqt hora koito da me razberat!

ae peace\/

blackboy
05-22-2005, 06:07
Рядко слушам бг рап,
но повече ме кефят Sniper :D

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 07:37
dA jiVEE `RaPERa` SpnSitA :!:

untoten
05-22-2005, 14:04
и двата лейбъла са смешни...но р'н'б обират точките. спенс поне не е такъ позьор и е "по- близо" до рап музиката, отколкото очиларката.

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 14:30
и двата лейбъла са смешни...но р'н'б обират точките. спенс поне не е такъ позьор и е "по- близо" до рап музиката, отколкото очиларката.
MuLcHa, MuLchA i NishtO nE KAzA :roll: OchILaRkAtAPRavI hIp-hOp oT POvecHE oT 10 GodiNI. pO prOdajBiTE mU i pO IzvesnostA mU (nE sAmo V BuLgarIa) moJE dA RAzbeRsh KoLKo doBRe gO PraVi. a KolKOtO do SpensiTA... MnoGO e BLizO do RaP aMA mNoGo !!! s TvA ChaLGarsKO PredaVAnE pO bTV NapRvaO `e V IGraTA`. ChakAI maLKo nE beSHe Li tOchNo tOi ChoVeK koITo PraVeSHe VsichKo zA Hip-Hop KuLTurAta i Ne sE INteREsUvasHE oT parItE ? s TaQ cHaLgarSka KlasAcIq OPreDeLeNO RAzVIvA hip-hOP KuLTurAta ! i nE e OtishUL tAM zA KinTi naLi... OtIshUl e sHtoTo E MnoGO KrasIv... PinGviN BradqsUL
KatO nE RazbIraSh NeshTO poNE sI MULchI chE Mi stAvA sMEshNo oT takiVA mNeniq

lady_bird
05-22-2005, 18:40
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!e,zna4i sme edinodu6ni-i az se prisuedinavam kum vas!

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 18:45
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!e,zna4i sme edinodu6ni-i az se prisuedinavam kum vas!

BravO nA deCAtA, dA JivEQt HarIsSoNiTE !

BeAsT
05-22-2005, 19:39
е пъ ни едното ни другото, толко ли е сложно.... :shock:

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 19:52
е пъ ни едното ни другото, толко ли е сложно.... :shock:
akO NE e EdNotO iLI dRuGotO shTE E metUL iLi ShTE sI NqkUF BeZLicHEn gUz, ToLkOvA LI e SlojNo ?

LunaTriCk
05-22-2005, 20:08
и двете "звукозаписни студия" само са минали покрай рапа...
П.П. защо няма отговор "нито едно от двете" ?

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 20:23
и двете "звукозаписни студия" само са минали покрай рапа...
П.П. защо няма отговор "нито едно от двете" ?
sHtoTO TEMAtA e zA R&B iLI sNipER !

LunaTriCk
05-22-2005, 20:38
е няма друга музика освен рап така ли ??

BeAsT
05-23-2005, 08:05
е пъ ни едното ни другото, толко ли е сложно.... :shock:
akO NE e EdNotO iLI dRuGotO shTE E metUL iLi ShTE sI NqkUF BeZLicHEn gUz, ToLkOvA LI e SlojNo ?



Абе за тебе рапа само с тез смешници ли се изчерпва ве? Лелее жалко за теб. Къв ти метъл, тва е толко далечна за мен музика и изобщо не я коментираме. R&B беха модерни преди 3-4 години и сички лапета - ний сме рапЕри. Снайпер те горе долу имаха добри неща но и те зачезнаха. Послушай малко истински смислен хип-хоп, разбери текста (ако знаеш анг. разбира се, съмнявам се обаче), щот в "песните" на 'ренби нема никав текст ве, то кат чалгата се повтарат " ъъъъ, кинти, коли, пари, ъъъъ" смех голем :lol:


И къФ е тоя смешен начин дет пишеш :lol:

LunaTriCk
05-23-2005, 08:25
eх, убиди напушения на рап и отиди изтърваха я темата... :roll:

Jamalska
05-23-2005, 08:49
и двата лейбъла са смешни...но р'н'б обират точките. спенс поне не е такъ позьор и е "по- близо" до рап музиката, отколкото очиларката.
MuLcHa, MuLchA i NishtO nE KAzA :roll: OchILaRkAtAPRavI hIp-hOp oT POvecHE oT 10 GodiNI. pO prOdajBiTE mU i pO IzvesnostA mU (nE sAmo V BuLgarIa) moJE dA RAzbeRsh KoLKo doBRe gO PraVi. a KolKOtO do SpensiTA... MnoGO e BLizO do RaP aMA mNoGo !!! s TvA ChaLGarsKO PredaVAnE pO bTV NapRvaO `e V IGraTA`. ChakAI maLKo nE beSHe Li tOchNo tOi ChoVeK koITo PraVeSHe VsichKo zA Hip-Hop KuLTurAta i Ne sE INteREsUvasHE oT parItE ? s TaQ cHaLgarSka KlasAcIq OPreDeLeNO RAzVIvA hip-hOP KuLTurAta ! i nE e OtishUL tAM zA KinTi naLi... OtIshUl e sHtoTo E MnoGO KrasIv... PinGviN BradqsUL
KatO nE RazbIraSh NeshTO poNE sI MULchI chE Mi stAvA sMEshNo oT takiVA mNeniq
Дишам,издишам,дишам,издиша ...
Това, че Михо прави "рап" повече от 10 години а место да се е научил вече той деградира само показва какъв "рапер-няма-що" е...В чужбина никой не му разбира елементарните текстове,харесват се крадените мелодии и инструментали.А това че и тука има достатъчно народ да го слуша..българи сме...вижте ни културата(Бухал,не намеквам нищо за теб)...Разбира се има и изключения но почти всички фенчета на R&B които познавам не могат да общуват без да употребяват думи невключени в официалния тълковен речник...и което е по-лошо имат мах 2теми за разговор...Изобщо този тип са супер ограничени деца...Не мога да кажа че вкарвам наистина респект за Спенс и Станчо специално но текстовете на Спайпер бият по точки за смисъл и разнообразние.Пък и Снайпер не е само тези двама човека по дяволите...И рапа в Б-я не се изчерпва само с тези 2 лейбъла...А ако питате мен всички онизи...неизвестните...заслу жават повече уважение и да ги слушаме все пак...те наистина не търсят материалното от хип-хопа.......
Aight Peace!

Napu6en-Buhal
05-23-2005, 11:15
LUnatRicK ImA dRuGI sTiLove osVEN raP, nO temaTA e ZA R&B i snIpEr, katO NE HaresvAsh NitO EdnOtO Ot DveTe... pUtq ChaNtata i zA HLqB, imA doStatUchNo drugI tEMi
BeAsT Ot kUdE zANeSH KakVo sLUshAm az bE ELeN ? JuVeNiLe, BiG ThYmErS, ChInGy, KRiS KRoS, ThREe 6 MaFiA, LiL WaYtE, J-KwoN, nAs, OnyX... GoVOrqT li tI neshTO ? R&B NiKoGA nE sA BiLI ModerNi, a teZi RaPErI sE POqViHA KoGatO sE PoqVI I sNIpEr rEc. seGA sPEnsItA sE ORIeNtIrA KuM ChaLgAtA i VecHE NqmA tOLKoVa raPEri.
Jamalska SleD KatO PRodAvA I PEcHELi MisLIsH Li cHE DeGraDirA ? DeGraDirAT SmEshNICi KatO sniPeR KoitO PraVQt nE HiP-hOP, a TfA kOEtO E MOdErNo. KOLKOtO do IzVESnOsTa nA 6A V cHUjBinA... TfA LqtO sE VidqH s EdNI BuLgarI, KOitO JiVeQt V ChUjbiNa i BEz DA sME sI GovoRiLi NishtO za RaP, tE I kazAhA cHE VsichKi BuLgarI v AtInA, kOItO Te pOZnavAT sLUshAt R&B (BuLgarsKOtO R&B). R&B-tATa NE MOjeLi dA zAVuRjaT eDIN NoRmaLeN RazGoVoR... teA zA KOitO tI GovoRiSH nE sA R&B, a SA PRoStO PaLqChoVcI i MNogO takIvA sE KeFqT i Na sNIPeR. bG raP-a NE sE IZcHErPvA sAMo S R&B i snIpER No temAtA e zA tqH tAka cHE... :roll:

p.S. SuGLaseN suM saMO chE teA KoiTO NE TuRsqT maTErIaLNotO v Hip-hOP-a ZasLUjavAT PoVecHE UVaJEniE... katO kInGsizE, BMD, WoSh MC, YokO, ULichNA BoLka, DANgeR i OshTE HIlqDi ZNaINi I NezNAiNi IzPULniTElI, nO teZi IMEnA nE Govorqt nIshtO nA 80% oT HorAta KoItO sA PIsALi V taZI teMA tAka cHE dA NE GI zaSqgAME... :?:

Jamalska
05-23-2005, 18:52
Срещу Ар енд Би мога да говоря много, но не мога да говоря ЗА Снайпер..мога да сравнявам със споменатите "ъндъри" ама ок няа ги засягаме...
Napu6en-Buhal, мисля че съм имала придвид чи качеството на римата им деградира...Джа та те феновете им правят по-добри текстове(визирам един за момента.Имах IRC battle с човек, който не ми каза име, но ми прати песента на Бенджамини ft. Double B-Gang Bang като своя...не знам дали наистина е бил някой от тях но ако е...е, фрийстайла..дори и в нета...ни му беше на ниво ама хич.
А рапа все пак е музика разказваща за истинския живот-за хубавите неща, но и за истините-проблеми, страхове, врагове, приятелство,любов,предател ство...И текстовете на репата само ограниченост показват...Извинявай, ама не можеш да ме убедиш че тоя 150см очилат позер знае как да си служи с нещо повече от стрелички зо дартц(а се прай на голям гангстер...смешно)и че някоя мацка би му обърнала внимание ако не беше известен и не е к****,при това му поведение...
whaeva....

Traffic
05-23-2005, 19:09
еми снайпер, мн ясно. въпреки че темата ми се струва малко тъпичка, щото отдавна мина времето на тоя тип анкети. :roll:

Lil` Bow Wow
05-24-2005, 06:35
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!e,zna4i sme edinodu6ni-i az se prisuedinavam kum vas!


Ае метали вий сте много странни хора деа...Създателката на темата е писала че темата е за хора който слушат БГ Рап!
Вий май не слушате,а?
Тугаа кфо пишите тука?
Ако някой оплию метъла веднага почвате "аа ууу кат не слушаш метъл не говори"
korn___ бра0 уе РаМб0.Ти кфа роля играй6 метал нинджа ли кф0?Аз викам да не убиждате рапърите 6т0т те не са ва убидили!

LiNkiN4eTo
05-24-2005, 18:50
Ае метали вий сте много странни хора деа...Създателката на темата е писала че темата е за хора който слушат БГ Рап!
Вий май не слушате,а?
Тугаа кфо пишите тука?
Ако някой оплию метъла веднага почвате "аа ууу кат не слушаш метъл не говори"
korn___ бра0 уе РаМб0.Ти кфа роля играй6 метал нинджа ли кф0?Аз викам да не убиждате рапърите 6т0т те не са ва убидили!
naistina vzemete malko se uspokoite
kat ne vi kefi , mlukvaite :evil:

BeAsT
05-27-2005, 14:46
BeAsT Ot kUdE zANeSH KakVo sLUshAm az bE ELeN ? JuVeNiLe, BiG ThYmErS, ChInGy, KRiS KRoS, ThREe 6 MaFiA, LiL WaYtE, J-KwoN, nAs, OnyX... GoVOrqT li tI neshTO ?


Хехее, разбира се че ми говорят нещо тея дет си ги изредил. Особенно Chingy ми говори за лигав комерс рап ориентиран точно към такива като теб. Но поне са има и-нет и не им пълниш гушките, но оттатък в САЩ за тва е създадена цялата индустрия - пари.
"елен" - хаха кви са тез луди лафчета ве, недей по-добре :lol:

Wu-Tang,KRS-One,Gangstarr,Das EFX,Lords of the Underground,Lordz of Brooklyn,Fu-Schnickens,Fugees (старите неща са луди)
Сега ми кажи тези говорят ли ти нещо...
Айде ако се пак решиш да се покаеш и да чуеш истинският хип-хоп - тук (http://rack4.free.evro.net/lhiphop/Full%20Albumz/)

Napu6en-Buhal
05-27-2005, 15:27
ChiNgY - LigaV koMerS... mAI NE sI RazBrAL... aZ nE deLq MuziKAtA nA KOMerS i UndErGrouND... nA StaRA i NoVa... aZ q DeLq nA TAkAvA kAkVatO Mi HaresvA i TaKAVa KoqtO nE... tOchNo takIvA katO TEb sA pOZioRiTE - tI nE SLushAsH MUzIkaTa zAsHtotO tI HaresVA a zA dA sE PraVisH na NqkUF RazBiracH... aKo oshTE NE sI sE SetiL RazBiraCho aZ sE KeFq nA R&B stYLe, nE NA TVoITE LUBimCi taKA cHE MqsTo zA sRAvneNIe nQMa :!:

Dorianchety
05-27-2005, 17:17
mi ne slu6am mn i dvete,ama rnb mi dopada pove4ko0o0o :)

LiNkiN4eTo
05-27-2005, 20:13
Nqma da usporvam fakta 4e starite par4etata sa si nai-dobrite , te si ostavat klasika i ve4ni hitove , no ne moga da otmina istinata , 4e i v dne6no vreme mnogo rapuri pravqt svqsna muzika , bih kazala hitove
estestveno , ne govorq za bg hip-hop , koito vsu6tnost nikuf go nqma , a za zapadniq , koito e nomer 1 :!:

BeAsT
05-27-2005, 22:57
ChiNgY - LigaV koMerS... mAI NE sI RazBrAL... aZ nE deLq MuziKAtA nA KOMerS i UndErGrouND... nA StaRA i NoVa... aZ q DeLq nA TAkAvA kAkVatO Mi HaresvA i TaKAVa KoqtO nE... tOchNo takIvA katO TEb sA pOZioRiTE - tI nE SLushAsH MUzIkaTa zAsHtotO tI HaresVA a zA dA sE PraVisH na NqkUF RazBiracH... aKo oshTE NE sI sE SetiL RazBiraCho aZ sE KeFq nA R&B stYLe, nE NA TVoITE LUBimCi taKA cHE MqsTo zA sRAvneNIe nQMa :!:


аха, ясно. значи викаш че знаеш защо слушам тази музика. хмм интересно, някъв си психолог явно. не се права на никав, аз съм какъвто съм! 'ънда' звученето е мноо по яко, мноо по близо до това какъв е бил замисъла на хип-хоп. върху изчиестен бийт да се редят рими за ежедневния живот в гетото на NY. Просто се видя че тва е печеливщ бизнес и като покажеш някви коли, кинти, ала-бала и сичко се лепва и смуче. тва по-зле и от поп-а стана. както и да е, няма да разбереш. та от hip-pop слушам само някои изрбани неща и то предимно на купончета и такива, ежедневно просто не виждам как може да се слуша :shock:
peace!
HiP-H0P 4 LiFe!

Napu6en-Buhal
05-28-2005, 09:42
UndA-zVucHEnetO e MnoGo pO qkO zA tEb, zA mEN E MnogO pO qkO NareJDanEtO nA RiMI VurhU nqkAkUV pO MeLudoCHeN INstRuMeNTaL... i KakVo zNAeSh zA GetOtO v NY ? kOi e KazaL cHE TRqbAVa dA sE KEFq nA GEtOtO v NY ? aZ SLUsHAM I GLedaM tOVa nA KOetO IskaM da PRiLIchaM... ISkAM da tI ZaDAm eDIn PRoSt VupROS : Ti nA kOi ISkaSH da PRiLichaSh : nA NEgRiTE oT GEtOtO nA USA iLi nA ChiNgY PRiMerNO ? KakUV JiVoT IskaSH da jiVeeSh... KAkaVi KoLI ISkaSH da KaraSh... KakVO IskaSH da QdeSh... KakVI DRehI IskaSH dA ObLIchaSh... ? nE MI iZLIzaI saMO s BanaLNiTE OTgoVorI oT tIpA nA : oBikNOVenNItE nEShtA sA MnoGO pO KrasiVi iLI... KoLata NE PRaVi cHEoVeka, PRiTE ne Sa Nai VajNOtO i t.N... nOraMaLNo E VSeKi cHOveK Da sE sTREmI dA pOStIGNe neShtO POVecHE oT TOvA koEtO e i dA JiVEe pO DObRE. zATOvA AZ JiVEq s TaZI MuzIKa veCHe 7 GodiNi, sTAvAM I LqgaM s neQ, VEcHE e ChaST oT mEn... a Ti SLushaSH nqKOi NEshTA oT VRemE nA VReMe.. KakTo KazAh : MQstO za SRaVNenIE NqmA - NitO MejDU R&B i UNdErGroUnd-a, nItO MejDU MeN i tEb

Lil` Bow Wow
05-28-2005, 10:08
Особенно Chingy ми говори за лигав комерс рап

Естествено че е комерс уе пич,то тфа е замисала на рап музиката!Чрез нея бедните гето негра да станат богати и известни и да имат пари коли и кучки за които пеят постоянно,так че да кажиш КОМЕРС рап е тъпо,щото тоя стил сичко е с цел да е комерс.
GeT It NiGgA?

BeAsT
05-28-2005, 10:50
Особенно Chingy ми говори за лигав комерс рап

Естествено че е комерс уе пич,то тфа е замисала на рап музиката!Чрез нея бедните гето негра да станат богати и известни и да имат пари коли и кучки за които пеят постоянно,так че да кажиш КОМЕРС рап е тъпо,щото тоя стил сичко е с цел да е комерс.
GeT It NiGgA?


хехе тва е най-големата заблуда. да, на много голяма част целта им е точно да забогатеят с тва и да се измъкнат от гетето. Но с това не се изчерпва хип-хопа. Сичко било комерс, това е защото сички го слушат и секи се кефи, нещо като ПОП музиката ве - там БРитни,Кристина, и другите лигли. Днес са тук, утре нов хит и така. Да, хип-хоп индустрията заработва огромни печалби, от дискове, дрехи, концерти и секви други простотии. АБе примерно една група до '96 - '97ма прават нечовешки албуми, и сравнен с този от 2003-та примерно е пълна боза. затова предимно слушам неща от този период. ай get it?

Napu6en-Buhal
05-28-2005, 11:19
oT TOvA koEtO kaZA RaZBraH cHE KoLKOtO pO StarO e NeshTO ToLKovA pO doBRo e... TakA Li ?

LiNkiN4eTo
05-28-2005, 18:19
oT TOvA koEtO kaZA RaZBraH cHE KoLKOtO pO StarO e NeshTO ToLKovA pO doBRo e... TakA Li ?
ne estestveno
ima mnogo novi , naistina dobri pesni no ne mojem da otre4em klasikata v janra :P

amy lee
05-28-2005, 20:06
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !



http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg
i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!podkrepqm vi, horica i az sum taka ;)

Napu6en-Buhal
05-30-2005, 11:40
oT TOvA koEtO kaZA RaZBraH cHE KoLKOtO pO StarO e NeshTO ToLKovA pO doBRo e... TakA Li ?
ne estestveno
ima mnogo novi , naistina dobri pesni no ne mojem da otre4em klasikata v janra :P
aZ NE pItAh tEB nO kakTo i dA e... i OtNovO sTiGaMe dO tOvgA koEtO KaZaH aZ PreDi NqkoLKO MneNIq : MuzIKaTA nE sE DeLi nA KoMErS i UndREgRouND, nA StaRA i NovA, nA tAkAvA zA UDovoLstViE i taKAvA zA paRi i t.N.... nO nA koI dA gO ObqsNIsH tVa kaTO VseKi VtoRi ChuL 2-3 StaRI iMEna i POChnaL dA sE PravI nA RAzbIraCh... :roll:

BeAsT
05-30-2005, 13:26
samo kat vidq nakav tapanar det slu6a mi6o lainara i nekvi takiva LAMERI TUPI napravo me izbiva na sadizam edin den za malko se sdurjah da ne sma4kam trima kreteni motae6ti e pred ndk s nai dobriq mi priqtel det samo 4aka6e da kaja :as 6te otnesa toq ot levo a ti drugite dvama!" ama as puk zeh ta se sturpqh ....no pove4e nadali 6te napravq takiva komprimisi napravo bez nikvi preduprejdeniq vadq karabinera i verigata i napravo prez krakata i ot tam boi dokato di6a !


i az sum taka nE gi ponasiam,otvratitelni sa!podkrepqm vi, horica i az sum taka ;)



Опаа, тука не сте прави. никой не ви дава право да посягате на когото и да било, да смех може да има, но оттам нататък е пълна селяния.

Lil` Bow Wow
06-01-2005, 09:26
[quote=Lil` Bow Wow]

хехе тва е най-големата заблуда. да, на много голяма част целта им е точно да забогатеят с тва и да се измъкнат от гетето. Но с това не се изчерпва хип-хопа. Сичко било комерс, това е защото сички го слушат и секи се кефи, нещо като ПОП музиката ве - там БРитни,Кристина, и другите лигли. Днес са тук, утре нов хит и така. Да, хип-хоп индустрията заработва огромни печалби, от дискове, дрехи, концерти и секви други простотии. АБе примерно една група до '96 - '97ма прават нечовешки албуми, и сравнен с този от 2003-та примерно е пълна боза. затова предимно слушам неща от този период. ай get it?

Ми мн ясно че 2003 ф повечето случай ши е по-добрия албум щот музиката се развива все пак...Ама тфа за класиките го казваш така все едно сегашните песни не могат да се сравняват с тях.Чакаи още десетина години да видиш как ши са разбиваш кат чуйш Drop It Like It's Hot, Wanksta и т.н. щоту тугаа тфа ш'са също класики :Р И не "на голяма част целта им е да забогатеят",а на ВСИЧКИ тфа им е целта,щото всеки иска да е сред звездите :)

CRaZy_IKT
06-02-2005, 20:53
SAMO SNIPER OLE

Napu6en-Buhal
06-03-2005, 18:07
[quote="CRaZy_IKT"]SAMO SNIPER OLE[/quote
TochNo tAkA... da JiVee bG rAp-A... dA JiVEe i sPENS i bG tOp stO za da imA kudE dA sI PuskA KliPOVeTE aZis

lov3`sk8
06-04-2005, 19:38
Аз определено съм за Снайпер :D Мноо по-яки са

Napu6en-Buhal
06-05-2005, 16:47
Аз определено съм за Снайпер :D Мноо по-яки са
A VupRosA shTo sA pO qkI shTE mI oTgoVoriSh suS : sHTotO R&B sA TuPI. nA VuPRosA shTO R&B sA tUpI shTE iMA sE cHUdiSH kFo dA Mi kajEsh... qSni sTE MI vSichKi.. koNE s KaPAci

xandria
06-06-2005, 15:44
Ar end bito sa nadyti fykliovci! Samo Spens rullz

lov3`sk8
06-06-2005, 17:16
Аз определено съм за Снайпер :D Мноо по-яки са
A VupRosA shTo sA pO qkI shTE mI oTgoVoriSh suS : sHTotO R&B sA TuPI. nA VuPRosA shTO R&B sA tUpI shTE iMA sE cHUdiSH kFo dA Mi kajEsh... qSni sTE MI vSichKi.. koNE s KaPAci
Не е верно. Не ме кефат АрЕнБи щот песните не ме кефат толкова много-е има 2или 3които са ме кефели и още си слушам едната,ма примерно мноо по-ме кефат текстовете на Спенс а и Спенс ми е един от любимите

Momcheto_sf
06-06-2005, 17:36
за мен и 2те са тъпи
липсва 4ти отговор в анкетата "и 2-те не стават"

Lil` Bow Wow
06-06-2005, 19:25
Ъ!Кфо прикаате тапотий уе Спенс рулз а у...замислете са ако не беше Шамара с Фенки,Фенки дали изобщо Спенс щеше да съществува,а?Иначе Спенс според мене е по-добър рапър от Шамара,ама като цяло R&B праат мн по-яки хитове,и парчета на които моиш си избухваш ф диското примерно.На Спенс песните са некфи кат са напушиш да ги слушаш(ама пак си ме кефят де :)).

reazon'
06-06-2005, 20:26
Napu6en-Buhal
Тук не мисля че си прав....Във по предишните постове сравняваш Globe & R&B Wear...
E Globe хиляди пъти по просперираща марка от R&B Wear независимо във какъв стил и насока говориме !
Все пак UK vs BG > нали се сеш' че разликата е колкото мравката и слона.... :wink:

Napu6en-Buhal
06-07-2005, 17:43
reazon` nEshtO sI Se ObuRkaL.. NIkoGa NE suM SRaVnqvaL R&B WeaR s GLobE... GloBE SushTO PRavqT qKi nEshTa... segA daLI POVecHE oT R&B weAr... MisLQ cHE e VuPRoS nA vKus nA MEn LichNo I dveTE mI HaresVat

06-07-2005, 17:57
Нито едно от двете ... всичкото е скапан и гаден комерс!

LiNkiN4eTo
06-08-2005, 10:12
за мен и 2те са тъпи
липсва 4ти отговор в анкетата "и 2-те не стават"
ЗаЩоТо ТаКа КаЗа ЛЕДЕНИЯ
прочети първите страници и ще разбереш :!:

Giovanni
06-08-2005, 15:17
Хахахахаах тая тема как не съм я видял по-рано бееее...Та R&B или Sniper честно да ви кажа не съм за нито 1 от двата,вупреки че ако ме видите как се обличам и как изглеждам ще ми кажете "Я Мишо Шамара" :)Всеки път кофато се разходя из НДК или по Витошка на кефе или по магазините или...абе няма значение от нас до там което е точно 5 мин ми го казват поне 5 пъти.МНОГО се дразня защото мразя да ме сравнават с някого.Аз лично съм баскетболистче и не мога да направя нищо по въпроса че и тоя се облича така.Та аз малко се отнесох.От Sniper ме кефят САМО DRS.А песните на R&B които ме кефят са:
Ръцете си вдигнете
Хубаво е лятото и може би...абе май са само тва :) Ще ви дам снимка да ми кажете кво мислите как изглеждам :) PEACE FROM ME

wazaaa
06-11-2005, 07:07
Аз не мога да разбера,защо смешници като Мишо и Спенс пробиват чрез "яките си парчета",които не стига,че не са авторски,а и са с повърхностен текст.Приницпно слушам рап,но точно БГ рап-а буди смях в мен.Тези "звезди" само крадът музика , припев и инструментал.Заслужават само да им се изсмееш в лицето.Ето един пример:
Спенс-Писна ми----->Jay Z (http://warez.tv/Mp3/!_Drunken_FENBG_!/Jay-Z%20-%20IN%20my%20lifetime%20(1997)/Jay-Z-13-Where_Im_From-OMR.mp3)
Дребен Джи-ръцете си вдигнете---->Стинг-English man in New York :!:
Да не говоря Мишо колко е крал...леле майко...

WwanAdoO
06-12-2005, 10:47
http://store3.data.bg/madbull/Cool/sniper_records%5b1%5d.gif

LiquidFunk
02-13-2010, 09:06
и двата лейбъла са смешни...но р'н'б обират точките. спенс поне не е такъ позьор и е "по- близо" до рап музиката, отколкото очиларката.
MuLcHa, MuLchA i NishtO nE KAzA :roll: OchILaRkAtAPRavI hIp-hOp oT POvecHE oT 10 GodiNI. pO prOdajBiTE mU i pO IzvesnostA mU (nE sAmo V BuLgarIa) moJE dA RAzbeRsh KoLKo doBRe gO PraVi. a KolKOtO do SpensiTA... MnoGO e BLizO do RaP aMA mNoGo !!! s TvA ChaLGarsKO PredaVAnE pO bTV NapRvaO `e V IGraTA`. ChakAI maLKo nE beSHe Li tOchNo tOi ChoVeK koITo PraVeSHe VsichKo zA Hip-Hop KuLTurAta i Ne sE INteREsUvasHE oT parItE ? s TaQ cHaLgarSka KlasAcIq OPreDeLeNO RAzVIvA hip-hOP KuLTurAta ! i nE e OtishUL tAM zA KinTi naLi... OtIshUl e sHtoTo E MnoGO KrasIv... PinGviN BradqsUL
KatO nE RazbIraSh NeshTO poNE sI MULchI chE Mi stAvA sMEshNo oT takiVA mNeniq
Ей първо пиши на кирилица..второ Шамара от къде ги има тия пари,нали от ония дебелия Ванко 1 му беше нещо като продуцент т.е. давал му пари за записване праене на клипове..тва му помогна да не потъне като Спенс,разбира се,че Спенс ше е в такова положение като няма продудент и всичко в България се тегли от нета а не се купува лицензирано.Тъй като Ванко 1 беше зад Шамара тои не изпадна в такова положение пък ти си бъди шен на Шамара и си тегли албумите му от нета.Ако всичко в България се купуваше лицензирано може би Снайпер Рекърдс щеше още да съществува,така че не казвай че Спенс е позъор(сори ма не намирам ер малък :D )няма кой да купува лицензирана музика тва е...

BioX
02-13-2010, 10:04
хахаха ама и такава тема ли имало бе....