PDA

View Full Version : Radikalnite promeni



Immortality_
04-26-2005, 02:36
[color=blue] Vaprosa mi e dali e imalo ne6to - nyakakvo sabitie, nyakoi 4ovek , koito da vi e oabrnal predstavite vi za jivota na 180

Immortality_
04-26-2005, 02:39
Men me promeni edno re6enie, zaradi koeto napusnah Bulgaria...ot togava ne6tata se korenno razli4ni i si otvorih o4ite po mnogo vaprosi.
Promenite sa gotino ne6to, no osyznavam, 4e sam ot horata deto iskat spokoino da si izjiveyat jivota i da badat normalni, kolkoto i trudno da bade tova :twisted:

Bimper-ska
04-26-2005, 08:23
Mom4eto, v koeto se vlubih do poluda preoburna jivota mi. Toi poneje ne me obi4a6e, az zapo4nah da se staraq da me haresa - nqkvi bezumni dieti da slabeq, po4nah da pravq gluposti na poraziq, izcqlo se promenih. Rezultat nikakuv - toi prosto ne me obi4a6e i edva li 6te6e da me zaobi4a. Oba4e posledstviqta za mene bqha potresava6ti. Imam predvid i fizi4eski promeni nastupiha, razzbolqh se ot edna adski kovarna bolest, v sledstvie na dietite i prostotiite.

BlinDBoY
04-26-2005, 08:39
В живота им се появи една овца която преобърна живота ми..почна да се рови в собствения ми живот настрои всички приятели срещу мен и така....кво да кажа ДА ГО ДУХА!!!Сега нищо не е както преди :shock:

BlinDBoY
04-26-2005, 08:43
Имам малко повторения живот живот живот ама кво да направя ядосах се :evil: :evil: :evil: :evil:

Josefinne
04-26-2005, 08:48
Хм, мисля, че няма, защото аз по принцип съм човек, който трудно се обеждава в нещо, трябва да ми се преведат много доказателства, да го обмисля добре, а това иска време, така че изведнъж да ми се променят възгледите...Мисля, че няма да такъв случай. Случвало ми се е наистина да си направя някое велико (най-често песимистично) прозрение за живота, но за да продължа да живея нормално гледам да го забравя :)

Chiana
04-26-2005, 09:15
Kogato izgubih nai-golqmata si liubov i nai-serioznata mi vrazka. Kogato toi me zarqza vse edno sveta se srina v krakata mi. Dokato letqx v oblacite i se sgromolqsax na zemqta. po4nax gajetata da gi nqmam za ni6to smenqx gi ei tai da ubivam vremeto. pravex go za6toto se strahuvax da ostana sama no vsa6tnost bqx samotna i sarceto mi be prazno bez nego. i dori sega sled 1 godina ne sam namerila 4ovek koito da me kara da se 4uvstvam taka kakto s nego. ve4e sprqx da vqrvam v liubovta. nqma liubov vsi4ko e licemerie ot men da go znaete :twisted:
of stiga serialski istorii sam pisala :shock:

BlinDBoY
04-26-2005, 09:25
Kogato izgubih nai-golqmata si liubov i nai-serioznata mi vrazka. Kogato toi me zarqza vse edno sveta se srina v krakata mi. Dokato letqx v oblacite i se sgromolqsax na zemqta. po4nax gajetata da gi nqmam za ni6to smenqx gi ei tai da ubivam vremeto. pravex go za6toto se strahuvax da ostana sama no vsa6tnost bqx samotna i sarceto mi be prazno bez nego. i dori sega sled 1 godina ne sam namerila 4ovek koito da me kara da se 4uvstvam taka kakto s nego. ve4e sprqx da vqrvam v liubovta. nqma liubov vsi4ko e licemerie ot men da go znaete :twisted:
of stiga serialski istorii sam pisala :shock:Решението на проблема ти е приложен в подписа ти!!!

ellii
04-26-2005, 09:40
emi ne..sqkash oshte ne se e slu4ilo nishto koeto da ob1rne jivota mi na 180 gradusa...az s1m mn emocionalna,poddavam se lesno na promeni no....

bulgarche
04-26-2005, 09:49
За големи промени не се сещам. Ама има много по-малки който ми остават трайно