PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^: Как да се справя с изпотяването?



roCT
04-26-2005, 06:45
като гледам в последните писани теми по този въпрос не се даде никакъв съвет а само се прехвърля към по-ранно зададена тема,в която пак няма нужните съвети. хора , моля ви се дайсе някакъв савет за справянето с изпотяването. момиче съм, имам добра хигиена, ползвам стик,обаче той действа само първите 30 мин да кажем,след това пак се получава овлажняване. моля ви се да не прехвърляте темите, а който знае да каже... мерси

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Bimper-ska
04-26-2005, 07:39
Nqma na4in da spre6 da se poti6. Vse o6te ne e izmisleh na4in da se spre poteneto mai.

baby_one
04-26-2005, 08:21
ами пробваи с някакви други средства примерно сас дезодоранти или ролки мойе да използваш и пудра би трябвало да помогне

e4o
04-26-2005, 09:37
namaji si podmi6nicite s talk :)

04-27-2005, 00:47
колко точно се потиш? дезодорантите, рол-оните и геловете против изпотяване би трябвало да помогнат, ако се потиш в някаква умерена степен
но ако се потиш много /тоест ако страдаш от така наречената хиперхидроза/ - ако ти се получават големи мокри петна през целия ден, независимо от температурата, физическата ти активност, и стреса на който си подложена, единственото което ще помогне е препаратът против изпотяване Maxim
за съжаление се продава само по интернет на този сайт http://www.stopsweat.com/
самият препарат + доставката ти излизат малко повече от 20$
за да си го поръчаш ти е необходима кредитна карта
наистина действа / в това съм се убедила лично/, нанася се според степента на изпотяване, но дори и то да е много обилно, веднъж на 2-3 дни, вечер преди лягане ще помогне

прекомерното изпотяване може да съществува само за себе си, но може да е следствие от друго заболяване, най-често проблеми с функцията на щитовидната жлеза
съветвам те да си направиш кръвни изследвания, които да покажат дали нивата на хормоните на щитовидната ти жлеза са нормални

успех

roCT
04-28-2005, 17:24
ami ne6to koeto moga da si kupq ot aptekata ili ot magazina i pak da e efikasno... za6toto nqmam vyzmojnost po internet. probvala s1m s dezodoranti i s pudra. nezavisimo ot vremeto i dali s1m napregnata,po4ti postoqnno s1m potna.... ujasno nekomfortno e vypreki 4e ne miri6e na ni6to..

04-29-2005, 00:19
миличка, дезодорантите, геловете и пудрите против изпотяване, които се продават в магазините и аптеките, помагат при слабо и умерено изпотяване
те не могат да се справят ако то е по-силно

повярвай ми, много добре знам за какво става въпрос, аз имам проблем с прекомерното изпотяване от дете, какво ли не съм пробвала за да се справя с него
не мога да ти опиша какъв кошмар беше живота ми преди да открия Максим
открих го случайно, докато търсех информация за изпотяването в интернет
прочетох коментарите на хора които са го ползвали, и реших че непременно трябва да си го купя
тогава още нямах кредитна карта, но намерих един сайт в интернет, мисля че се казваше "интернет универсален магазин" ... те могат да ти поръчат всичко, без да имаш кредитна карта
изпращаш им парите в лева по пощата, и те ти поръчват каквото искаш не знам дали този сайт още съществува, но със сигурност има и други организации които предлагат същата услуга

преди да започна да използвам Максим, животът ми буквално беше един малък ад
обличах си някаква дреха, и най-късно след 30 минути на подмишниците ми се образуваха огромни мокри петна, които не се махаха през целия ден
независимо от личната хигиена, независимо от сезона, независимо от температурата, независимо от физическите усилия, независимо от това дали съм напрегната или не - потях се страшно много
можех да нося само определени дрехи, главно от изкуствени материи, тъй като върху тях тези петна не си личаха толкова
зимата поне можех да скрия петната с някакъв пуловер или суичър, но лятото беше абсолютен кошмар
моментите в които трябваше да се преобличам пред съученичките ми в съблекалнята бяха ужасни
за прегръдки, и изобщо за физическа близост, не можеше и да става дума
можеш да си представиш как това се отразяваше на самочувстивето ми и на социалния ми живот
комплексирах се и се депресирах невероятно много
стигала съм дори до това да си слагам парчета от дамски превръзки на подмишниците, за да попиват потта !

изпробвала съм абсолютно всички препарати против изпотяване, които могат да се намерят по магазините и аптеките
нищо, абсолютно нищо не ми помогна, те просто не са достатъчно силни
единственото нещо, което наистина действа, е Максим ... той е създаден специално за този проблем
мога смело да кажа че той промени живота ми

както вече казах - Максим е гел, без цвят и мирис, който се нанася вечер, преди лягане
в началото може би ще трябва да си го слагаш всеки ден, после веднъж на 2-3 дни, или дори веднъж на седмица ще стига, за да не се потиш изобщо
ако се притесняваш за цената, която е малко повече от 20 долара - едно шишенце Максим ще ти стигне за най-малко 6 месеца

намери начин да си го купиш, гарантирам ти че ще помогне, недей да се мъчиш повече
казвам ти го като човек, който е преминал през кошмара на прекомерното изпотяване и е опитал всичко за да се справи с този проблем

успех

04-29-2005, 01:03
миличка, дезодорантите, геловете и пудрите против изпотяване, които се продават в магазините и аптеките, помагат при слабо и умерено изпотяване
те не могат да се справят ако то е по-силно

повярвай ми, много добре знам за какво става въпрос, аз имам проблем с прекомерното изпотяване от дете, какво ли не съм пробвала за да се справя с него
не мога да ти опиша какъв кошмар беше живота ми преди да открия Максим
открих го случайно, докато търсех информация за изпотяването в интернет
прочетох коментарите на хора които са го ползвали, и реших че непременно трябва да си го купя
тогава още нямах кредитна карта, но намерих един сайт в интернет, мисля че се казваше "интернет универсален магазин" ... те могат да ти поръчат всичко, без да имаш кредитна карта
изпращаш им парите в лева по пощата, и те ти поръчват каквото искаш не знам дали този сайт още съществува, но със сигурност има и други организации които предлагат същата услуга

преди да започна да използвам Максим, животът ми буквално беше един малък ад
обличах си някаква дреха, и най-късно след 30 минути на подмишниците ми се образуваха огромни мокри петна, които не се махаха през целия ден
независимо от личната хигиена, независимо от сезона, независимо от температурата, независимо от физическите усилия, независимо от това дали съм напрегната или не - потях се страшно много
можех да нося само определени дрехи, главно от изкуствени материи, тъй като върху тях тези петна не си личаха толкова
зимата поне можех да скрия петната с някакъв пуловер или суичър, но лятото беше абсолютен кошмар
моментите в които трябваше да се преобличам пред съученичките ми в съблекалнята бяха ужасни
за прегръдки, и изобщо за физическа близост, не можеше и да става дума
можеш да си представиш как това се отразяваше на самочувстивето ми и на социалния ми живот
комплексирах се и се депресирах невероятно много
стигала съм дори до това да си слагам парчета от дамски превръзки на подмишниците, за да попиват потта !

изпробвала съм абсолютно всички препарати против изпотяване, които могат да се намерят по магазините и аптеките
нищо, абсолютно нищо не ми помогна, те просто не са достатъчно силни
единственото нещо, което наистина действа, е Максим ... той е създаден специално за този проблем
мога смело да кажа че той промени живота ми

както вече казах - Максим е гел, без цвят и мирис, който се нанася вечер, преди лягане
в началото може би ще трябва да си го слагаш всеки ден, после веднъж на 2-3 дни, или дори веднъж на седмица ще стига, за да не се потиш изобщо
ако се притесняваш за цената, която е малко повече от 20 долара - едно шишенце Максим ще ти стигне за най-малко 6 месеца

намери начин да си го купиш, гарантирам ти че ще помогне, недей да се мъчиш повече
казвам ти го като човек, който е преминал през кошмара на прекомерното изпотяване и е опитал всичко за да се справи с този проблем

успех
Абе да не се сърди никой ама тва ми звучи като ЕБАТИ ДОЛНАТА ИЗМАМА :evil: кви са тия - ипратете долари в пликче на тоя адрес, па ние ще ви пратим, що не се подава в магазините тва нещо тогава като е толко ефективно?????????? Тва е като тва с печелете пари от гледане на банери, хора не им се връзвайте.

04-29-2005, 15:37
не се продава по магазините, защото не е продукт от който се нуждаят хората масово - хиперхидрозата е сравнително рядко състояние
тази информация я давам на момичето защото много добре знам какво и е
и защото могат да минат години докато изпробва всичко което се продава на пазара и види че нищо няма да и подейства
защо трябва да губи това време и да се мъчи???

тва е то селския българския манталитет ... навсякъде търси нещо подозрително, нещо което да не е както трябва, да не го измамят случайно
мен не ме излъгаха с парите
като толкова я е шубе да не я "метнат", да си извади кредитна карта

кво ли се занимавам и аз ... давам някаква информация на момичето за да и помогна, някъв залупен келеш ми пише глупости
абе оправяйте се бе, дреме ми на мене
правете квото щете

Anyone
04-29-2005, 16:00
Най-добре отиди на лекар, той ще ти предпише нещо против изпотяването :)
За госта - продукта може и да е ефикасен, но начина по който го представяш, напомня за реклама на Космодиск :P

FairyNymph
04-30-2005, 07:04
този проблем трябва да бъде обсъден със специалист,той най-добре ще е запознат със случая и ще ти предпише нещо,което ти е по джоба..а ако и така не става май наистина ще трябва да пробваш този продукт Максим..мисля че си струва да опиташ :wink:

roCT
05-01-2005, 08:45
gostenkata koqto e imala moq problem,molq ti se dai email za6toto imam edin plan... :}

sex`y_f
05-01-2005, 13:33
awee vie se olqhte :D momi4eto pita k`fo da polza,za6toto se poti - i az sym taka macko , nqma stra6no :) ima ai razli4ni rol-on ,no sama trqbva da izbere6 markata , ima mn hubav stik .... no to4no sega ne mi e pod ryka da ti kaja koi i kakyv i na kolko $ e....prosto ima mn ne6ta po magazinite,koito 6te ti pomognat :) mmm no vse pak , nikoga nemoje6 da se za6titi6 100% ot poteneto - to e 4ove6ka ...reakciq , kolkoto i da sme higieni4ni i t.n. :) ! aide ot men 8)

05-06-2005, 17:45
ЕЙ,МИЛА И АЗ СЪМ КАТО ТЕБ,НЯМА ОПРАВИЯ С ТЕЗИ МОКРИ ПЕТНА ПОД МИШНИЦИТЕ,ИНАЙСТИНА СЪМ ЧУВАЛА ДОСТА ДОБРИ ОТЗИВИ ЗА ТОЗИ ПРЕПАРАТ МАКСИМ.САЙТА ЗА КОЙТО ТИ ГОВОРИ ГОСТЕНКАТА -"БЪЛГАРСКИ ИНТЕРНЕТ УНИВЕРСАЛЕН МАГАЗИН"НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВОРИ,И АЗ НЯМАМ КРЕДИТНА КАРТА И НЕ МОГА ДА СИ ГО ПОРЪЧАМ,МОЛЯ ТЕ АКО ПО НЯКАКЪВ НАЧИН СИ ГО НАБАВИШ ОТ НЯКЪДЕ-ПИШИ,СТИСКАМ ПАЛЦИ,НАЙСТИНА ЗНАМ КОЛКО Е МЪЧИТЕЛНО. :oops:

v3rSaNd37
11-03-2008, 19:20
САМО ОДОРЕКС!!!! 8-) :grin: