PDA

View Full Version : Moga li da go promenq po nqkakyf nachin ??



Edno`momiche
04-26-2005, 13:10
Zdrawei Te :oops: Az sym ve4e na 16 godini i...roditelite mi ne mislq 4e se dyrjat s men na tolkova na kolko sym!ponqkoga se 4uvstvam na po 12-13 godini!problema e v tova 4e..prosto bashta mi oshte ne moje da osyznae 4e sym porasnala!za nego sym si malkoto momi4ence i postoqno me kyta!na kuponi hodq nai nai mn do 2h(dori i togava mi pravi problem) dori na po golemite praznici ne me puska do mn kysno!Sqkash....misli 4e bih napravila neshty sqkash mi nqma doverie(a spored men ne sym napravila nishty 4e da mi nqma doverie)!Pls posyvetvaite me-dali da napravq neshty ili da se primerq dokato te samite ne omeknat! :cry:

Chiana
04-26-2005, 13:31
Zdravei mila
za tqx ti vinagi 6te si ostane6 tqxnoto malko momi4ence dori i da si na 20-30
te vinagi 6te se pritesnqvat za teb. A pak i 2 4asa si e super 4as za kuponi. To do togava kolko piq4ka se izpukva. Men na kuponi daje i do po-rano me puskat do 11-12 nai kasno. Na diskoteka sam do 2:30 ina4e ve4erniq mi 4as e 9:30 . A pak sled mesec navur6vam 17. Prosto trqbva da pogovori6 s va6ite . Trqbva da im obqsni6 4e ne si malka i 4e moje6 i sama da se griji6 za sebe si. Gledai pove4e ne6ta da im doverqva6 kato naprimer kade to4no otiva6 s kakvi hora se sabira6 kakvo 6te pravite ili kakvo ste pravili. Opitai se da zapoznae6 priqtelite si s va6ite kato gi pokani6 u vas naprimer. Nie sme samo dvete s maika mi i vsi4kite mi priqteli q poznavat. Vsi4ki q mislqt za pekan 4ovek makar 4e e na 50 te sami tragvat da i spodelqt liubovni prejivqvaniq i prostotii.A pak imam priqtelka koqto e na tvoqta vazrast i texnite q puskat do 8:30 koeto e mn kofti no vapreki tova s neq si izbuhvame. Prosto trqbva da se stremi6 da im dokaje6 4e si seriozen 4ovek a ne bezotgovoren. Vinagi gledai da si spazva6 4asa i da ne zakasnqva6. Daje po vuzmojnost se pribirai tai 10-15 min po-rano. Za podmazvane;p A i prosto moje6 da im obqsni6 za6to iska6 da ostane6 po kasno kak se 4uvstva6 otvratitelno kogato si tragne6 parva i takiva. A pak i drugoto moje6 ti da si pravi6 kupon4eta u vas ako ti davat. Tai e nai na harabiika 6toto kupona e do tolkova do kolkoto ti re6i6;}}

kenny_
04-26-2005, 16:37
НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ!

Bimper-ska
04-26-2005, 18:21
Е до 2 часа на купони си е нормално, като станеш на 18 колкото си искаш ходи. Аз като бях на 16 ме пускаха до колкото искам, обаче само ако съм с компания приятели, които да ме изпратят до къщи. Иначе родителите не можеш да ги промениш, все ще си на татко момиченцето. То с времето ще започнат да се променят и родителите ти. Мене до миналото лято ме вземаха за хлапенце, въпреки че вече съм на 20. В края на лятото обаче заминах сама в чужбина при леля за един месец и като се върнах, сякаш вече не бяха мойте родители. Мисля че така стана, защото видяха, че и без тях мога да се справям.

miloto_girl_4e
04-26-2005, 18:50
ni6to novo pod slunceto...
problemite na vsi4ki TEENS sa si ednakvi :wink:
macka,kakvo da ti kaja za tvoite 16 godini da sedi6 na kuponi do 2 4asa ne e hi4 malko,verno ima "pi4ove" deto otkarvat po cqla no6t
ama povqrvai mi po dobre e va6te da bdqt nad tebe,otkolkoto
da te ostavqt na proizvola na sudbata,da popadnae6 v lo6a kompania i da propadne6... :roll:

e_l_i_z_a
04-30-2005, 13:22
eeeeeee izlaga6 se!
2chasa malko li e?
kvo tolkos 6a prai6 na tes kuponi?

p1tni4ka_za_ada
04-30-2005, 14:44
:? Здрасти мила.Споко ! :wink: :wink: :wink:
И аз съм колкото тебе. И мене преди една година ме пускаха едва до 1,2 часа. Ама изведнаж незнам какво им стана ,нито сме си говорили нито нищо.Бе свикнаха ли незнам,ама вече съм докогат си искам.
Може би щото и винаги ме изпраща някой до нас,вече не се притесняват. Пък за купон даже и до сутринта ме пускат.
Тай че не се безпокой и моите родители бяха така . Че даже са ми казвали 9:30 да се вращам.Ама ще видиш че ще почнат да те пускат докогат си искаш. Въпрос на време.

sladakk
11-26-2006, 21:06
определено не

LaPeNcEto0o
12-09-2006, 20:25
ne!!!