PDA

View Full Version : косМоПоЛитън



fuuuuuuuuck
04-26-2005, 18:09
ей прибавям едно "& списания" към заглавието на форума и никой неможе да ми каже,че съм объркала раздела за темичката ми :shock:

Че твато.. харесвате ли тва списание?
Аз си го купувам от няколко месеца
днес видях,че е излязъл новия брой
имате ли го?
харесва ли ви?

miloto_girl_4e
04-26-2005, 18:22
da,kupuvam si go :D
kefi me,ama ne6to maika mi ne go haresva ...
ama puk mene si me radFa :wink:

GreenLadyM
04-26-2005, 18:48
nai-dobrata mi priqtelka si go kupuva...i da dnes 4etohme noviq broi...ami malko mi e bludkavo...vuv vseki broi govorqt edno i sushto... :roll:

Ev1lG1rL_
04-26-2005, 19:23
Da we vuv vseki broi pi6e za 10-te nai-qki pozi ima nqkvi super qki pi4ove i ni6to drugo...Ponqkoga mi e super bezinteresno i dosadno :x

Bimper-ska
04-26-2005, 20:33
Tova spisanie e pulna boza. Nikoga nqma da dam pari za nego, daje preoceneno da mi go prodavat. Vse ne6ta ot tipa: 10-te nai-sexy rokli za sezona; 68 na4ina da skusame s nego i da ostanem priqteli... Takiva ne6ta i az moga da izmislq, drug e vaprosa 4e na praktika nqma ni6to vqrno ot tqh. Ot vsi4kite spisaniq nai uvajavam Kosa i stil, 6toto hem e debelo i ima za 4etene, hem nqkvi qki horoskopi, gledanki, vse ne6ta po koito sum zapalena.

Djursi
04-26-2005, 20:41
Има нещо интересно в това списание ... научих много трикове от него ... :)
Обаче взе да ми писва ...
Вече ми е мн безинтересно защото преди да излезе броя знам какво ще има:
10 пози ... както казахте
Какво да не питаме мъжа ...
Как да разберем че е влюбен...
Дрешки ... парфюми ... козметика ...
Как да поддържаме огъня и т.н.
Във всеки брой едно и също, само че по различен начин написано... :)

BABY_SEXY_GIRL
04-26-2005, 21:15
Tova spisanie e pulna boza. Nikoga nqma da dam pari za nego, daje preoceneno da mi go prodavat. Vse ne6ta ot tipa: 10-te nai-sexy rokli za sezona; 68 na4ina da skusame s nego i da ostanem priqteli... Takiva ne6ta i az moga da izmislq, drug e vaprosa 4e na praktika nqma ni6to vqrno ot tqh. Ot vsi4kite spisaniq nai uvajavam Kosa i stil, 6toto hem e debelo i ima za 4etene, hem nqkvi qki horoskopi, gledanki, vse ne6ta po koito sum zapalena.

Подкрепям това мнение! Всичко написано там го знам, но е разгънато като локум :x Все едни и същи банални статийки, повечето ненужни...Не ме кефи, купила съм си 3 броя само и даже единия не съм го чела...не си струва! Не знам как това списание се води за жени, като всичко в него го знам аз, която съм на 16 :roll:

foxy_f
04-26-2005, 22:01
ami mene si me kefi pak spisanieto i si go 4eta, a 6to se otnasq do Kosa i Stil i to mi haresva mnogo 8)

04-26-2005, 22:23
Tova spisanie e pulna boza. Nikoga nqma da dam pari za nego, daje preoceneno da mi go prodavat. Vse ne6ta ot tipa: 10-te nai-sexy rokli za sezona; 68 na4ina da skusame s nego i da ostanem priqteli... Takiva ne6ta i az moga da izmislq, drug e vaprosa 4e na praktika nqma ni6to vqrno ot tqh. Ot vsi4kite spisaniq nai uvajavam Kosa i stil, 6toto hem e debelo i ima za 4etene, hem nqkvi qki horoskopi, gledanki, vse ne6ta po koito sum zapalena.

Подкрепям това мнение! Всичко написано там го знам, но е разгънато като локум :x Все едни и същи банални статийки, повечето ненужни...Не ме кефи, купила съм си 3 броя само и даже единия не съм го чела...не си струва! Не знам как това списание се води за жени, като всичко в него го знам аз, която съм на 16 :roll:
ААа ша са сетите :D тва не ти ами и аз мога да го измисля, какво ще кажете за "Какви обувки подхождат на зодията ви" :lol: , ама че е лесно да ви зарибат жените, пълната им гушите на тлъстите издатели. 8)

egHu4ka
04-27-2005, 11:29
az puk imam vsi4kite broeve o6te otkakto izleze!na men mi haresva adski mnogo spisanieto i priznavam 4e ne6tata se povtarqt dosta ma v kraina smetka nie jenite si govorime ob6to vzeto samo za tezi ne6ta a imenno sex rabota i moda! :wink: az li4no si go kupuvam nai ve4e za da sledq modnite tendencii za meseca! :wink: no ne otri4am 4e i statiikite za sexa i neveroqtnite orgazmi pomagat dosta i ne sa samo raztegnati lokumi! :wink:

naty
04-27-2005, 17:29
mn tupo spisanie...seki put edno i sy6to pi6e

kaka_lara
04-28-2005, 04:59
az puk si go kupuwam sushto i kosa i stil ponqkoga i maximum i me zabavlqwat nujno li e da pisha zashto kak poradi kakwi pri4ini i t.n

e_l_i_z_a
04-28-2005, 07:18
abe az sum na 12 i znam vsi4ko koeto pi6e v nego(bez seks pozite i trikovete..ne mi i trebvat)ama si go kupuvam zaradi infoto za zvezdite i izob6to interesno e :wink:

h0Le
04-28-2005, 07:20
axaxaxaxa lapee

incheto
04-28-2005, 19:07
az si go kupuvam nai redovno imam si4ki broeve i me kefi da!

DeSsi
04-28-2005, 20:24
Da qko e.No ne si go kupuvam - pari za gluposti ne davam.Drugite si go kupuvat i az samo go 4eta :twisted:

Tiffany
04-29-2005, 17:14
Купувам си го когато мога,но тава не се случва много често,но бих казала,че ми харесва и с удоволствие го чета :wink:

girlpower
04-29-2005, 17:49
отдавна не съм го купувала

butterfly_mc
04-30-2005, 11:22
Аз лично много се кефя на Cosmopolitan, защото винаги има статии, които са страшно интересни и дори много често се смея, докато ги чета. Има и яки пичове! Има и статии свързани със здравето, от които със сигурност можеш да научиш много!

FairyNymph
05-01-2005, 09:00
чесно ли ее? :twisted:
начи списанието си е яко,ама бахти скъпите работи дет предлагат..понякога има чанти за по 100 лв...някои неща наистина са интересни,но тва за секса-ко ние ще го учим наизуст ли?! :shock: и после на практиката вместо да мислим за тва дет става,ще тряя си спомним ко пишело в списанието..ше кажеш че сме пак на даскало...батковците са яки,мненията дет дават разни дет са ги питали,също са яки..мисля,че има някои неща които тряя се поправят :wink:
а относно цената-НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!!!

Resident_Evil_f
05-01-2005, 09:23
Mi mene me kefeshe.Kupuvam si go redovno.Ama suvetite za vunshniq vid,i drehite ne mi dopadat osobenno.I spisanieto kato cqlo po4va da ne me drazni malko,i shte se zamislq dali da si vzema sledvashtiq broi. :)

lover4e
05-01-2005, 16:05
Мен списанието ме кефи! Взимам си го редовно от 7-8 месеца :wink:

one_touch
05-01-2005, 19:01
mnogo me kefi :!: :!: :!: ima mnogo pou4itelni ne6tica.imam samo dva broq ,no nai dobrata mi priqtelka si gi kupuva i mi gi dava da gi 4eta

Грахче
05-02-2005, 08:40
любимото ми списание :D а вие как брутално го оплюхте :? това е знаете ли защо - защото четете именно само тези статии,които споменахте, а не обръщате никакво внимание на останалите. списанието има 144 страници, как така изведнъж го сведохте до 7 статии :shock: освен това, това си е списание, а не енциклопедия. :shock:
аз си го купувам някъде от година, а каква борба е с майка като си вземем новия брой :D малей :)