PDA

View Full Version : Магнитна обица



BuKuTy
04-27-2005, 11:58
Може да е малко (много) тъпа темата, ама карай, и по тъпи е имало, има и ще има :D
Та въпроса е какво е магнитна обица /или обеца/ ... как и защо се използва... и т.н.

:))
04-27-2005, 12:41
Mi ako e tova, za koeto si mislq che govorish(zashtoto az imam nqkolko chifta) .. tova e obeca syshtoqshta se ot dve chasti .. - dva magnita .. i se preshtipvat ot dvete na strani nali na uhoto (dano ma razbirash :P ) ... i taka ;)

BaT_GirL
04-27-2005, 14:21
MaGniTnaTa E gLupAvA.pO-dObRE sI vZEmI iMA eDNi nAprAvEnI pO sPEcIaLeN nA4IN sEDi kAto IstinSka,IzgLEjDa SqKA6 Ima6 DupKa No vSA6tNOsT e pROsTO iLUzIq I 6tIf4EtO sE dARpA nAzaD.

Tedi_sheep
04-27-2005, 16:14
MaGniTnaTa E gLupAvA.pO-dObRE sI vZEmI iMA eDNi nAprAvEnI pO sPEcIaLeN nA4IN sEDi kAto IstinSka,IzgLEjDa SqKA6 Ima6 DupKa No vSA6tNOsT e pROsTO iLUzIq I 6tIf4EtO sE dARpA nAzaD.
A ima li i takiva obici za pyp4e???

BlinDBoY
04-27-2005, 16:26
MaGniTnaTa E gLupAvA.pO-dObRE sI vZEmI iMA eDNi nAprAvEnI pO sPEcIaLeN nA4IN sEDi kAto IstinSka,IzgLEjDa SqKA6 Ima6 DupKa No vSA6tNOsT e pROsTO iLUzIq I 6tIf4EtO sE dARpA nAzaD.
A ima li i takiva obici za pyp4e???Ами за дупето има ли :P :twisted: :lol: :lol: :lol:

BuKuTy
04-27-2005, 18:12
Е аз си имам дупки... по скоро ме интересуват такива за пъпче, дупе, и за гъз направо, нос и т.н.
И ако реша да си купя ... отивам в магазина и казвам "искам едни такива специални обици ...." дали ще ме разберат или ще ме гледат като трактор?( в смисъл как се казват тези специалните)

MaD_CaT*
04-27-2005, 18:24
Е аз си имам дупки... по скоро ме интересуват такива за пъпче, дупе, и за гъз направо, нос и т.н.
И ако реша да си купя ... отивам в магазина и казвам "искам едни такива специални обици ...." дали ще ме разберат или ще ме гледат като трактор?( в смисъл как се казват тези специалните)
а в какъв магазин трябва да се търсят тея неща....и някой знае ли горе долу колко струват ?!

Josefinne
04-27-2005, 20:43
Това е когато имаш две магнитчета, едното си лсагаш опт едната страна на ухото, другото - от другата и те се държат. И това е обичка (нали има някакво стъкълце на едното магнитче). Ама не си взимай - аз си взех и много бързо ги затрих, много ме болеше ухото от тях, а другаде практически не можеш да си ги сложиш (може на носа, ама мен ме е бъзе, че ще го шмръкна) и така... :D По-добре си вземи лепенки - поне навсякъде можеш да си ги лепкаш!

Bimper-ska
04-27-2005, 22:45
Za pupa specialno magnitni obici nqma, 6toto mqstoto e mnogo podvijno i ne durjat. A za ezika znam, 4e ima edni takiva ne6ta deto kato vakuum det stava i se lepqt, oba4e v BG mai ne sum sre6tala. A na nosleto ili pod dolnata ustna mislq, 4e 6te moje s obiknovena magnitna obica da stane (za ustnata se sumnqvam malko de). Oba4e ako iska6 obici, napravo si probii. To i bez drugo ako nqkoi den ti pisnat vinagi moje6 da gi mahne6 :)

bulgarche
04-28-2005, 08:07
Еми магнитните обици стават за нос и ухо, но не и за пъп. Пък като кажеш, че искаш обица, но не искаш да се дупчиш..те знаят за какво става дума.