PDA

View Full Version : promenih se



miss_caprice
04-27-2005, 13:07
zdr na vsi4ki iskam ssamo da spodelq ne6to koeto adski me pritesnqva...
promenih se i go use6tam promenih na4ina si na govorene stenah po agresivna promenih dori stila si na obli4ane predi ne svalqh tok4etata i poli4kite a maratonki nikoj ne moje6e da me ubedi da sloja a sq smaknati pantaloni maratonki gluposti uspeha mi spadna adski mnogo ot otli4ni4ka sq edva vrazvam 4at pat nqkoq 4etvorka po4ti propu6ih ama naj dobrata mi priqtelka koqto e tvarde protiv cigarite edva me sprq neznam kvo stava s men 6totaka se promenih predi bqh i nogo po vesela i gluposti
neznam

GreenLadyM
04-27-2005, 14:00
hm mn e kofti da se promenish taka vnezapno...no hubavoto e 4e go osuznavash!ne znam kakvo da te posuvsetvam!To si zavisi ot teb kakva shte budesh...promenia si se zashtoto moje bi tova si iskala!Za uspeha v daskaloto i za cigarite e kofti...a za drehite...vseki ima nujda ot promqna v stila na obli4ane ot vreme na vreme!Po-dobre se stegni i pomisli kakva iskash da budesh!Ako mislish 4e taka se haresvash pove4e ne se opitvai da se promenqsh...no ako iskash da si vurnesh staroto "az" prosto se postarai!!!

girlpower
04-27-2005, 14:06
Ami mila tova da ne bi da e ot poberteta!I az predi noseh poli4ki,visoki obuvki,puskah si dulgi nokti ama sega nito poli4ki nito dulgi nokti puk kak moli i visoki tok4eta,eee uspeha mi i toi malko spadna no ne e 4ak tolkova!Ama neznam kakvo da ti kaja prosto se stegni i nedei se poddava na murezela a u4i :wink:

Momchenceto
04-27-2005, 15:08
Щото си глупава и явно някой или нещо те влече надолу и ти не се бориш с него!! Търси причината в теб не в другите....и си помисли в какво обкръжение си и ако сметнеш че не е хубаво направи нещо!!

BlinDBoY
04-27-2005, 15:39
Ти ако не си искала нямаше да се промениш до такава степен!!!!Най-добре сега да влезеш отново в правия път защото после ще е вече късно!

naty
04-27-2005, 15:44
e kwo tolkwa za dunkite i maratonkite?Ne mislq 4e e bolka za umi4ane :twisted: no twa 4e si si razwalila uspeha ne e mn hubawo a za cigarite-spoko seki po4ti gi po4wa no ako ima6 wolq 6te gi otkaze6

MaD_CaT*
04-27-2005, 17:23
Ами...трябва да се осъзнаеш навреме..по какъв път си тръгнала...да не пропаднеш съвсем :?

miloto_girl_4e
04-27-2005, 17:29
mi qvno si popadnala v nepodhodq6ta za tebe kompania :roll:
moje bi pove4eto ti friends pu6at,za tova i ti si trugnala da propu6vat ..
ne znam za6to si smenila stila si na obli4ane ..
moje bi ti e vtrusnalo da hodi6 po edin i su6ti na4in oble4ena i za tova si smenila stila ?
puk i nali znae6 horata se promenqt ...
samo gledai da ne propadne6(kakto za sujalenie se slu4i s mnogo moi friends :( )

DeaTHroW-ReC_F
04-27-2005, 17:46
и аз пропаднах..бях отличничка(ехеее..) а ся някфи четфорки деа..наще дано не разберат(тоест баба ми :lol: )..иначе аз отдавна съм смъкната-тва да ти е проблема..
като се усещаш..промени се към тва каквато си била преди

miss_caprice
04-27-2005, 19:27
ami lipsva mi stariq stil pone malko no sega se 4ustvam po udobno i po-ko0mfortno nqkoj mi kazvat 4e predi sam izglejdala po-dobre drugi 4e sega sam po-qka i taka nz

FluFy
04-28-2005, 19:36
Хаха , честито!Взела си да ставаш човек! :P :lol:

Сега сериозно..ами не виждам кое му е лошото,че си си променила стила на обличане.Все пак в тази възраст човек се изгражда като личност и все още търси себе си..Ти сама прецени в кой стил се чустваш по-добре.А що се отнася до успеха - предполагам, че всичко се дължи на добре познатия ми и на мен мързел..Пребори се с него, стегни се и всичко се поправя!Просто трябва воля.
:)
Успех!\/

e_l_i_z_a
04-29-2005, 07:38
EVALA!!!
vsi4ko ti e na 6 be momi4e,samo nedei da pu6i6 i da si razvalq6 uspeha!
kvi tok4enca,kvi gluposti....pfxaxaxaxa
taka si si dobre nqa hodi6 kat nqkoi ligla q.... :wink:

bulgarche
04-29-2005, 07:44
Много ясно, че ще си без токчетата и поличките. Така по- ставаш :) Не е ли по-яко така? Поне няма да има "Оххх счупи ми се токчето", "Ми сега как ще седна...много ми е къса полата". Само това с училището не е добре, но като гледам май всички сме тръгнали на там :)

Forbidden1
04-29-2005, 07:49
Относно училището - зависи кой клас си какво искаш да станаеш "като пораснеш" и т.н.
Това с токчетата хубаво, ама недей само да ставаш ходеща купчина дрехи!!! :D

Gravity^of^love
04-29-2005, 09:07
Kato cqlo promqnata e hubavo ne6to..no ne tolkova rqzka :? pak i 6tom i uspeha ti e padnal..vzemi se pozamisli kakvo si haresvala v predi6niq si na4in na jivot..nai-dobre spored men 6te e ako uspee6 da sy4etae6 staroto s novoto...v smisal da re4em da u4i6 kakto predi i da obli4a6 tova koeto sega ti haresva.Kolkoto i da ti smotano i sku4no v daskaloto (govorq ot li4en opi,za6toto i na mene mi e supet typo sega..pak i tqtoto idva..) 6te trqbva i taq godina da se izkara..postarai se da e s po visok uspeh..kofti e 4e ot 6-ca i padnala do edva kerepe6ta se 4-chica..Pravi kakvoto iska6 drugo no ne zarqzvai daskaloto za6toto mn trudno se navaksva posle:)

04-29-2005, 09:35
Всичко е от средата в която си попаднала, децата подражават на това което им направи впечатление - затова като отидеш в некое даскало и гледаш всички некви странни такива :shock: с кърпи на главите, панталони в които мога да спа като ходя на палатки и маратонки с размерите на компактен луноход и абсолютно всички говорят на някакъв странен марсиянски - ЪЪ -ЪЪЪ КОПЕЛЕ ЪЪЪ - КЪДЕ СИ ВЕ МОЙ - ЪЪЪЪЪ, после отидеш в друго училище гледаш всички с коси до кръста кожени панталони и даже и мъжете са с черен лак на ноктите :roll: , в трето даскало всички момичета са с полички тип коланчета :twisted: розови пухени шалчета и бели ботушки до коллената на токчета :lol: а мъжете са всички фешън гъзари кой от кой по изрусен и с яко ланци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: за което съм благодарен че поподнах в точно такова даскало :lol:Та тва викам, с какъвто се събереш такъв ще станеш, са твойте приятеи явно са решили да се правят на интересни като се обличат еди как си, пушат трева, не ходят на училище и ти как може да останеш по наззад нали :D , мноуу ясно че - ъ -ъ и ти ще пропушиш и ще пропаднеш, замисли се върху тва :wink: .
ПП: По добре се върни на токчетата и минижупа :wink: на мене повече ще ми харесваш въпреки че въобще не ме интересува един човек с какво е облечен за да го оценя ама все пак си е друго като и виждаш дупето на момичето на всяка крачка :oops: :lol: (бати селянина съм :oops: )

e_l_i_z_a
04-29-2005, 10:58
hi4,ama hi4 nedei da se zavru6ta6 kum kirlivite tok4eta!
nedei da hodi6 kato nqkoi kurva po ulicata!(s izvinenie...i bez)
taka si teji6 na mqstotohttp://smilies.sofrayt.com/fdm/angry8.gif

SneJna_
04-29-2005, 13:17
badi sebe si http://smilies.sofrayt.com/fdm/look-around.gif

04-29-2005, 15:07
hi4,ama hi4 nedei da se zavru6ta6 kum kirlivite tok4eta!
nedei da hodi6 kato nqkoi k*rva po ulicata!(s izvinenie...i bez)
taka si teji6 na mqstotohttp://smilies.sofrayt.com/fdm/angry8.gif
Тежите си вие, само за смях ставате, интересни сте единстено на ония слаботелесни смешници с дъските за рязане с колелца отдолу и джоинт в устата и си мислите че това са истинските мъже. :wink: (с извининие и без)