PDA

View Full Version : Обици и татуировки :)



Djursi
04-27-2005, 20:13
Кажете ми за обицата на носа ... Зараства ли след като се свали дупката и остава ли белег ?


За татуировките ... Къде е най-секси за едно момиче да си направи татуировка ?
Аз искам някъде около дупето ... кажете къде ще е най-добре :)
И икам да е малка ... някой да даде някаква идея или снимка какво ще бъде най-секси ако си направя :)

lucifer`s-devil
04-27-2005, 20:20
mi otprede v oblasta na taza ima nqkvi snimki tuka na tatuirovki mi msiql 4e nqma da ti sotane beleg za obicata :)

lucifer`s-devil
04-27-2005, 20:22
ako tva na snimkata si ti edna tatuirovka 6ti otia mno ma obica ndei se zagreuzqvai :P

Djursi
04-27-2005, 20:29
ako tva na snimkata si ti edna tatuirovka 6ti otia mno ma obica ndei se zagreuzqvai :P

Аз съм на снимката :) ...
Сега ще направя една снимка със обица да видим как ще изглежда :)
Апък и тя ще е мн малка :)

А за татуировката ... съм върдо решена само не знам къде и какво да си направя

bulgarche
04-27-2005, 20:31
В областа на дупето, ще ти прегложа да си татуираш прашка.

lucifer`s-devil
04-27-2005, 20:33
btw sa ne6to da ne si pomisli6 ma si mno sladka na taz snimka :)

Djursi
04-27-2005, 20:40
btw sa ne6to da ne si pomisli6 ma si mno sladka na taz snimka :)

Many thanks :)

Ти също ...

А Българчето ... къв е смисъла да си татуирам прашка ? :)

http://users.planetc.com/~kay/tattoo.jpg

lucifer`s-devil
04-27-2005, 20:51
heheh qko e ma nai6 ko 6ti kaja neznam dali si vidqla posta za risunkite ma dolu gore seopraqm s molivite dava6 li mid a ti narisuvam ne6to uj qko i da ti go pokaja ako ti haresa :) ti q davam da si qnaprai6 smisul riosunkata da q pozlvat za msotra li tam neznam

Ev1lG1rL_
04-27-2005, 20:56
Mmm tatoo e mnoo izturkano ve4e,o6te pove4e okolo dupeto,6toto vsqka vtora macka ima tam i e malko banalno.Spored men e super sexy na vratleto...A za obi4kata 1000% ne ostava beleg :lol:

lucifer`s-devil
04-27-2005, 21:00
ae na vratleto kut si pusne6 dulgata kosi4ka kak 6e e vijda da te pitam e :PPP evilke :P az sum tvurdo za tazovata 4ast otstrani ne6to po taza i pod pup4eto da se suedinqva daje mi doide ideq :P

lucifer`s-devil
04-27-2005, 21:00
stia da mi pozvoli da i narisuvam edna :)

Djursi
04-27-2005, 21:04
Mmm tatoo e mnoo izturkano ve4e,o6te pove4e okolo dupeto,6toto vsqka vtora macka ima tam i e malko banalno.Spored men e super sexy na vratleto...A za obi4kata 1000% ne ostava beleg :lol:

Aма секси, аз като казвам около дупето имам предвит не от кръста на горе където всеки има а от страни някъде ... на баш над дупето, не под него ами в страни :)
тряя да имам някъде една снимка на дупето ми и ще ти покажа къде искам :)

А lucifer`s-devil давай :)
Нарисувай ми нещо, само че да е малко :) Не искам нещо натруфено и огромно ... Мъничко и сладко :)

Bimper-ska
04-27-2005, 21:24
Abe hora kvo se vodite po modata??? Ako sega si napravi momi4eto tatoo, trqbva mnogo da si go haresva po princip, da ima seriozna pri4ina, 6toto dosta vreme 6te si go nosi. A za piercinga - davai, ako ne ti haresa kak ti stoi, mnogo lesno 6te se oturve6 ot nego. A li4no az mnogo haresvam tatoo v dolnata 4ast na korema, maaalko nad rub4eto na pra6kite s padnala taliq. Ako e i po-edro, mnogo e sexy kato 4ast ot nego se pokazva ot dunkite. A ne si tatuirai na krusta, 6toto verno, 4e e qko, ma naistina ve4e vsqka vtora macka ima ne6to narisuvano tam.

lucifer`s-devil
04-27-2005, 21:29
ima6 gooo :) ako ti haresa ideqta pmoje d nanesem korekcii utre 6e go ka4a :)

Djursi
04-27-2005, 21:51
Abe hora kvo se vodite po modata??? Ako sega si napravi momi4eto tatoo, trqbva mnogo da si go haresva po princip, da ima seriozna pri4ina, 6toto dosta vreme 6te si go nosi. A za piercinga - davai, ako ne ti haresa kak ti stoi, mnogo lesno 6te se oturve6 ot nego. A li4no az mnogo haresvam tatoo v dolnata 4ast na korema, maaalko nad rub4eto na pra6kite s padnala taliq. Ako e i po-edro, mnogo e sexy kato 4ast ot nego se pokazva ot dunkite. A ne si tatuirai na krusta, 6toto verno, 4e e qko, ma naistina ve4e vsqka vtora macka ima ne6to narisuvano tam.

Аз и аз искам там ама имам здравословни проблеми и ми казаха, че няма да стане за това ще е на същото място само, че от зад :)
И пак ще се показва над прашките ... :)
Пак ще е ниско доло в дясно ... и пак ще е секси, защото до сега не съм видяла някой да има там къде искам ... В смисъл от нашите околия тук :)
Апък на кръста е банално вече :)

04-27-2005, 22:01
az mislq pyk da si praq na gyrba...
ama ima vreme de..she sa mi 2 kostenurki
ili gushterchenca i she izglejda gore dolu taka
http://img244.echo.cx/img244/7697/womanback4pq.jpg
(dolnata kostenurka "pulzi" kum gornata:])

lucifer`s-devil
04-27-2005, 22:04
hah dae kut na unaz reklama na flirt li na kqo be6e det 6e se gonqt po tqloto ti :) i az smqtam da si praq na glavata ne6to kato blade ma po qko narisuval sum si go nansqm korekcii :)

Djursi
04-28-2005, 05:30
hah dae kut na unaz reklama na flirt li na kqo be6e det 6e se gonqt po tqloto ti :) i az smqtam da si praq na glavata ne6to kato blade ma po qko narisuval sum si go nansqm korekcii :)


Candy da ne zabrawish da kachish moqta :)

Ev1lG1rL_
04-28-2005, 06:22
ae na vratleto kut si pusne6 dulgata kosi4ka kak 6e e vijda da te pitam e :PPP evilke :P az sum tvurdo za tazovata 4ast otstrani ne6to po taza i pod pup4eto da se suedinqva daje mi doide ideq :P Da we sladur pod pup4eto ili tam nqkude..ok oba4e kato porasne i re6i 4e iska beb4e i kogato i se raztegne kojata na korem4eto,kak misli6 4e 6te izglejda tva tatoo? A m/udrugoto e qko i na kra4eto dolo pri prust4etata nqkvo gu6ter4e ili ne6to takova... :P

h0Le
04-28-2005, 07:01
taq tema ne6to ne q razbiram .....

XaXa
04-28-2005, 07:30
abe sladuri pomislete malko nai dobrata mi priqtelka ima tatoo na kra4eto i ...da ne mislite 4e ne boli ako si re6ila 100%(6toto i az sam re6ila sas sigornost da si napraa)pone pomisli nqkade na mqsto kadeto nqma kokal 6toto imai predvid 4e iglata minava prez kojata i moe da po4ne da ti draska po kokala a use6taneto dokolkoto mi spodeliha ne e mnoo priqtno a na krasta e golqm komers da si naprai6...:)a i tva za korem4eto si e vqrno traa da otbeleja...:) :lol:

BlinDBoY
04-28-2005, 09:32
Имам tattoo на гърба много и се кефя почти не я виждам..и за тва не ми е писнала до сега

Djursi
04-28-2005, 17:02
abe sladuri pomislete malko nai dobrata mi priqtelka ima tatoo na kra4eto i ...da ne mislite 4e ne boli ako si re6ila 100%(6toto i az sam re6ila sas sigornost da si napraa)pone pomisli nqkade na mqsto kadeto nqma kokal 6toto imai predvid 4e iglata minava prez kojata i moe da po4ne da ti draska po kokala a use6taneto dokolkoto mi spodeliha ne e mnoo priqtno a na krasta e golqm komers da si naprai6...:)a i tva za korem4eto si e vqrno traa da otbeleja...:) :lol:


Секси ... знам, че боли ... :)

| |
( ')

Това горе ще представлява женското дупе и кръсчето ... а точката ще е мястото на татоса :)
там искам :)

lady_bird
04-28-2005, 17:14
vinagi sum iskala tatuirovka!!!ot 5 godi6na si me4taq za tova,a ve4e polu4ih i razre6enie ot roditelite mi!!!vupreki vsi4ko o6te nNZ kakva 6te bude-nqkoi egipetski ieruglif ili zmiq.gu6ter,skorpion,drakon...ne6to takova...kolkoto do obitzite-imam ob6to 5-1na ednoto uho i 4 na grugoto,no iskam piersing na nosa ili na vejdata,a za6to ne i na dvete?! :)

zkazlarova
05-01-2005, 13:27
Imai na predvid 4e kogato poostaree6 malko i kojata ti uvisva i togava kak 6te izglejda? Nqma da e mnogo hubava kartinka. Az li4no imam 2 tattoo i sega smqtam da si napravq i na glezena, a kolkoto do bolkata - boli okolo 15 min dokato ti napravqt kontura, puk i ne e bolka za umirane. :lol: :P :lol: :P

Momchenceto
05-01-2005, 13:46
На нослето не ме кефи много на веждичката или по ушите е по-яко ... иначе за татус според мен е най-готино или на кръста или на коремчето....също е готино от зад на крака долу пръсец му викат май...при животните е джулан :lol: .... на плешката също е готино.....по ръцете не ме кефи много.....та така..

Josefinne
05-01-2005, 14:02
http://www.pawas.com/avatars/avatars/tattoos/www.pawas.com-tattoos029.jpg

Ако се татуирам ще си направя нещо подобно на гърба - на около педя под врата. Някакво слънце. Но все още ме е страх, че ще ми омръзне. Имам парите, за разрешение вече не е нужно да питам. Въпреки това ме е страх, че ще ми ормъзне и второ, че няма да ми хареса и трето, че може да ми пречи ...

05-01-2005, 14:54
http://www.pawas.com/avatars/avatars/tattoos/www.pawas.com-tattoos029.jpg

Въпреки това ме е страх, че ще ми ормъзне и второ, че няма да ми хареса и трето, че може да ми пречи ...
едва ли ако ти е на гърба ще ти омръзне-
даже напротив-няма да ти прави никакво
впечатление, дори скоро няма да се сещаш
че е там...
за "няма да ми хареса"...нищо не мога да кажа щот
избора си е твой, на мен картинката дето си дала
ми допада :)
за "може д ами пречи"-кво точно имаш предвид под
"да ти пречи"...тва е татус се пак...само в началото ще
боли, после като мине става супер

CRaZy_IKT
05-01-2005, 14:58
Vie se pobyrkahte...Az mislq da si dupcha vejdata =P ili da si sloja leshti

Daqn4encetoo
05-01-2005, 15:06
Sega pove4eto sym zabelqzala 4e si pravqt dolu na kraka pri prystite super qko e ma qvno boli mnogo!A nai-dobre 6te e na vrata ili na ramoto otzad (pone men me kefi tam de :P )

Djursi
05-02-2005, 18:00
Naprawih si tatoo hora :)
Na dupeto :)
Stana mnogo qko :)

Daqn4encetoo
05-02-2005, 18:15
Naprawih si tatoo hora :)
Na dupeto :)
Stana mnogo qko :)
Bravooo mn aw razdvam za teeb :!: Kyde po-to4no i kakva figurka??A bole6e li mn?

Djursi
05-02-2005, 18:42
Naprawih si tatoo hora :)
Na dupeto :)
Stana mnogo qko :)
Bravooo mn aw razdvam za teeb :!: Kyde po-to4no i kakva figurka??A bole6e li mn?

Ami skypa ... kato q kachq v nqkoi sait shte q pokaja i tuk :)
A ako iskash moga da ti q pratq na poshtata :)
Ami to ne e nqkva bolka za umirane ... na dupeto ne boleshe ... ot vreme na vreme gydelichkashe ... Az si mislih che shte boli poweche ... ama to si zavisi ot mqstoto ... Ako e nqkyde kydeto ima kokyl shte boli ... I po-vajnoto e kato idesh da si praish da ne te e strah ako ne te e strah nqma da te boli mnogo :) NQma da q usetish ... Ako si polzvala epilator ... bolkata e syshtata kato s epilatora ... Daje malko po bezboleznena ...

p1tni4ka_za_ada
05-02-2005, 18:49
Az mislq da si pravq skorpion4e.Vijdala s1m strahotni snimki s takiva tatoirovki. Ako iska6 moje6 takoz da si napravi6. :wink:

Daqn4encetoo
05-02-2005, 19:07
Naprawih si tatoo hora :)
Na dupeto :)
Stana mnogo qko :)
Bravooo mn aw razdvam za teeb :!: Kyde po-to4no i kakva figurka??A bole6e li mn?

Ami skypa ... kato q kachq v nqkoi sait shte q pokaja i tuk :)
A ako iskash moga da ti q pratq na poshtata :)
Ami to ne e nqkva bolka za umirane ... na dupeto ne boleshe ... ot vreme na vreme gydelichkashe ... Az si mislih che shte boli poweche ... ama to si zavisi ot mqstoto ... Ako e nqkyde kydeto ima kokyl shte boli ... I po-vajnoto e kato idesh da si praish da ne te e strah ako ne te e strah nqma da te boli mnogo :) NQma da q usetish ... Ako si polzvala epilator ... bolkata e syshtata kato s epilatora ... Daje malko po bezboleznena ...
Ta to zna4i vaob6te ne boli kat go kazva6 ti 6tot maika mi ima dve i kazva 4e q e bolqlo :roll: aaa ei tuka mi q prati roza_bez_bodli@abv.bg

Djursi
05-03-2005, 05:42
Naprawih si tatoo hora :)
Na dupeto :)
Stana mnogo qko :)
Bravooo mn aw razdvam za teeb :!: Kyde po-to4no i kakva figurka??A bole6e li mn?

Ami skypa ... kato q kachq v nqkoi sait shte q pokaja i tuk :)
A ako iskash moga da ti q pratq na poshtata :)
Ami to ne e nqkva bolka za umirane ... na dupeto ne boleshe ... ot vreme na vreme gydelichkashe ... Az si mislih che shte boli poweche ... ama to si zavisi ot mqstoto ... Ako e nqkyde kydeto ima kokyl shte boli ... I po-vajnoto e kato idesh da si praish da ne te e strah ako ne te e strah nqma da te boli mnogo :) NQma da q usetish ... Ako si polzvala epilator ... bolkata e syshtata kato s epilatora ... Daje malko po bezboleznena ...
Ta to zna4i vaob6te ne boli kat go kazva6 ti 6tot maika mi ima dve i kazva 4e q e bolqlo :roll: aaa ei tuka mi q prati roza_bez_bodli@abv.bg

Ema mila to zavisi ot mqstoto na koeto iskash da si napravish tatoo. To poneje tam kydeto mi e na men nqma mn nervi i ne gi zakacha za tova ... inache tam kydeto ima kokyl i mnogo nervi si boli... Ama pak kazvam ... Ne e bolka za umirane :)

Djursi
05-03-2005, 05:44
Pratih ti dve snimki :)

Daqn4encetoo
05-03-2005, 17:26
Braozz :wink: Mn e gotina i na qko mqsto !!A obica na nosa si pravi6 li 6tot i az mislq za vtori pyt?

Djursi
05-03-2005, 18:31
Braozz :wink: Mn e gotina i na qko mqsto !!A obica na nosa si pravi6 li 6tot i az mislq za vtori pyt?

Drugata sedmica ... shtoto taq shte mi stanat mnogo pari na vednyj ... da davam :)

incheto
05-03-2005, 18:52
mi mislq 4e zarastva na nosleto kato se mahne ama sled vreme de:)A ina4e za tatos nai me kefi nad dupeto i na papa:)