PDA

View Full Version : Секс с момиче което е в мензис и без капут ????



TupBush
04-28-2005, 06:13
Еми значи аз бях доста пиян и мисля че яко се преебах. Правих секс с момиче което беше в мензис а аз бях без презерватив !!!А това момиче се определя като ку*ва защото се ч*ка с който падне. И сега незнам какво да правя дали може да съм болен от нещо при положение че тя е била в мензис ако е заразена от нещо може ли да ми се предаде ???
А и също така искам да отида на лекар ама незнам на какъв и какво трябва да правя там и къде да отида ??? Къде трябва да се отиде да си направя излседвания за Полово предавните болести и може ли да се разбере дали ми има нещо след 3 дена след секса или трябва да чакам седмица ???? Много съм се сдухал дайте някакъв съвет ????

sweet-f
04-28-2005, 09:35
ami nai-dobre idi na urolog i si napravi edin profilakti4en pregled i tva e :wink:

TupBush
04-28-2005, 12:58
ami nai-dobre idi na urolog i si napravi edin profilakti4en pregled i tva e :wink:
E kakvo trqbva da napravq za da otida na urolog nqkvi napravleniq trqbvat li mi >?

Immortality_
04-28-2005, 13:33
ami otiva6 pri semeiniya si lekar parvo...toi 6te ti dade napravlenie, ako ti e nujno.

ProstoAz
04-28-2005, 13:46
Ама някой болести не могат да се хванат веднага...трябва и след 1 месец пак да ходиш или поне така съм чела... :roll: Абе най-добре отиваш си при личния лекар, той ти дава направление за уролог и на него вече му обясняваш какво е положението, така че той най-добре ще те посъветва какви изследвания да си направиш и след колко време. :wink:

DrSmurph
04-28-2005, 13:49
Не знам какво си ебал и с кого си спал, но ако поне навреме си се измил мисля вероятността да прихгванеш нещо е точно толкова голяма колкото и от момиче, което не е в мензис. Ако тя е болна от нещо така или иначе може да прихванеш болест, но ако не е, мензиса и не я прави болна. Проблема е, евентуалната мръсна кръв, която се изхвърля и която ако не бъде измита своевременно, може да предизвика възпаление , но това още не е венерическа болест.

DrSmurph
04-28-2005, 13:52
И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ИЗПИКАВАЙТЕ И ИЗМИВАЙТЕ ДОБРЕ СЛЕД СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ПО ВРЕМЕ НА МЕНЗИС!

04-28-2005, 21:12
а копеле имаме един и същи проблем еби му майката само че мотйа не беше в мензис ама пак си пада яко курва и аз бях доста пиян и се наебахме без капут и сега мисля да ходя на излседвания на Дондуков 67 БАСП там всички изледвания са безплатни !

monka
04-29-2005, 20:11
nqma da se garmi6,prosto otidi na lekar. napravi si izsledvania i taka 6te razbere6 dali ti ima ne6to! stiskam palci da ti nqma ni6to!

kurabiika
04-30-2005, 10:29
според мен по-добре изчакай 1-2 седмици поне защото инкубационния период на някой полово предавани болести е по дълъг и е много вероятно да си се заразил с нещо, но недей да се шашкаш дано да няма нещо сериозно
отиди при личния си лекар и пойскай направление за уролог

e4o
04-30-2005, 19:34
dali e v menzis ili ne e ako e bila bolna si hvanal, no vse si mislq 4e ni6to ti nqma, za tvoe uspokoenie si napravi isledvaniq, trqbva da dade6 sperma milsq, i predi da q dade6 mai 3 dena ne trqbva da si pravil sex, sled sedmica sa ti gotovi rezultatite. Uspeh, i drug misli s glavata si :)

TupBush
05-12-2005, 22:23
Няма ми нищо :):) За СПИН само не знам чак след 3 мсеца мога да си напавя излседване :)Иначе от другите болести ми няма нищо имам само някви песачинки ама тях незнам кво да ги правя :(:)

Barbaronka
05-14-2005, 17:29
rug put ne q povtarqi taq greshka momche... Radvam se che ti nqma nishto.. ;))

07-21-2005, 09:38
Smiatam temata za prikluchena s po gornite otgovori!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!