PDA

View Full Version : NeUvAjEnIe MeJDu PotReBiTeLiTe!!!



BaT_GirL
04-29-2005, 11:00
dOsTa sERiOZEn pRObLEm nE mIsLItE lI?kAk moJe Da TvaRdiM 4E sME iNTelIgEnTNNI i kULtURnI kOGaTo NqMaMe uVaJeNi EdIn KaM dRUg.pREdIMaLkO zAsqKoh edIn NoV POtreBiTel KoiTo V poDpiSa Si Ima sNImKA nA BABY_SEXY_GIRL I [B]aneD Pri ToVa NaDRasKNa A Pod nEQ iMA Edno DoSta "kuLtuRnO" IzqVleNiE dO tQh DvaMaTa.KaJeTE Mi TolKOvA lI sME nISko IntEliGenTni(Ili PonE nQkoI Ot Nas)4e dA sE ObIjDaMe TakA?

Eliiiiiiiiii sexsito
04-29-2005, 12:51
Abe da misliat se za ne6to pove4e,abe hora uvajavaite se se pone vzaimno :roll: se pak sme v edin forum,kato v semeistvo,tiga s tia ko4ini :evil: :!:

Cyberdyne_101
04-29-2005, 13:08
Миии..... :roll: Няма пък :twisted: :D http://smilies.sofrayt.com/aiw/beee.gif

^I don't give a fuck^
04-29-2005, 13:26
ъх...и на кой потребител му е такъв подписа...?

04-29-2005, 15:28
Bat_girl ot tolko vreme sit uka i oshte ne si zabelqza la - i da govorish i da vikash i da psuvash NESHTATA NQMA DA SE PROMENQT! Kato se meni vodata smenqsh se i ti tva e!

04-29-2005, 16:50
Hmm.Mi de da znam nqkoi be6e napravil sy6toto s avatara na Az sym Bylgar4e no nikoi ne pusna specialna tema za tova.Podpisa si e li4no moi i az si re6avam kvo 6te e.Ako ne vi haresva ne mu obry6taite vnimanie.Eidn forum edno semeistvo - hahahahahahahah :D :D :D Ae hora ima i drug jivot osven foruma - stiga s toq masov flood i podmazvane.Avatarite i podpisite se izbirat ot potrebitelq i e meko kazano neuda4no da se promenqt ot modovete tyi kato redaktirat mnenieto na userite kym tqh. 8) Slojih si Hitler na avatar i podpis - mahnaha go.Ako mahnat i toz......ib*h i svobodata na slovoto deto e tuka 8)


P.S. Aide da se podmajem vsi4kite na Baby^sexy^girl da moje da ne ni redaktira mneniqta.Az pyk sym i priqtel i 6te me napravi admin, ne daje 6te kupq foruma da moje da edit postovete na vsi4ki i da kazvam kolko mnogo sym UMEN :!: ! :!:

naty
04-29-2005, 17:48
muhaha ti me razbi we4e

LiNkiN4eTo
04-29-2005, 19:33
kato v semeistvo :!:
basi tupoto sravnenie :!:

04-29-2005, 19:48
Ne e kak 6te e typo, momi4eto pra6ti ot mozyk.Kakto se kazva men foruma me hrani, tuk sa mi vsi4kite priqtlei, nqmam jivot izvyn nego :D Gledam pak sa mi iztrili podpisa (2 pyti za 1 den).Heheh


P.S. Iskam da popitam adminite i modovete (ili tam koito mi trie podpisa) za6to go pravqt - ne moje li da imam dadena li4nost na podpisa si??? Kakvo kato e Hitler? Pove4eto users imat nqkvi idiot6tini koito pokazvat 4e sa zagoreli kato kauboiski tigani :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
04-29-2005, 20:30
Хах, нима съм толкова атрактивна, че вече 2-ма потребители да изразяват желание да бъдат много оригинални чрез мен, или може би съм някоя красавица, знам ли :lol: :twisted: Ниската култура си я е имало винаги тук и от простотията няма оттърване :? Разбира се, че не е редно да се парадира с лика на човек от форума без негово разрешение, особено ако парадирането е с друга цел, както в случая. Има си админи, които следят за тези неща и колкото и подобни неща да изникват, ще се изкореняват :evil: До скоро :)

04-29-2005, 20:35
:roll: :roll: :shock: :shock:

bogicata
04-30-2005, 08:45
ha mi baby_sexy_girl (poneje ne ti znam imeto) trqbva da ti kaja 4e vsy6tnost si dosta dosta krasiva, ama tfa e malko offtopic ta sigurno 6e mi go moderirat :P ina4e i az sym go vijdal toq pi4 s typiq podpis, daje mislq 4e naistina trqbva takiva podpisi da se triqt i potrebitelite napravo da se kickvat s ban, ama neznam, mejdudrugoto az ne sym vijdal drug moderator osven baby sexy girl, a pyk za admin da ne govorim, to4no nikoi admin ne sym vijdal :)

Satanas_daughter
04-30-2005, 09:30
Bat_girl ot tolko vreme sit uka i oshte ne si zabelqza la - i da govorish i da vikash i da psuvash NESHTATA NQMA DA SE PROMENQT! Kato se meni vodata smenqsh se i ti tva e!
ahum neshto sum suglasna mai, ai ne ne mojesh da promenish cial forum...razlichni hora razlichni mnenia tfa e!

tedo_davis
05-03-2005, 14:33
Bat_girl ot tolko vreme sit uka i oshte ne si zabelqza la - i da govorish i da vikash i da psuvash NESHTATA NQMA DA SE PROMENQT! Kato se meni vodata smenqsh se i ti tva e!
ahum neshto sum suglasna mai, ai ne ne mojesh da promenish cial forum...razlichni hora razlichni mnenia tfa e!
Veni dano si razbrala !!!