PDA

View Full Version : Ако можеха да говорят...



LunaTriCk
04-29-2005, 22:17
Ако ваще домашни любимци имаха дар слово за един ден, какво ли биха ви казали ? Че храната която им давата не става даже и за тор ? Че не ставате за стопанин и ако имаше начин биха си заминали, но понеже сте на 7-мия етаж няма как ? Че ви обичат :roll:

lucifer`s-devil
04-29-2005, 22:28
bi mi kazal basi we ne me pripompvai tolkova mno io tolkvoa 4esto we basi ti putki ne ebe6 li ko prai6 ;) :lol: :lol: :lol:


mi mislq 4e bi mi kazall 4e ne mu obru6tam dostatu4no vnimanie to e taka no prosto ne mi ostava i vreme za nego :) ma ina4e kato cqlo mislq 4e e dovolen ot grijite mi mni mi se radva kut me vidi !

BlinDBoY
04-29-2005, 22:34
А какво би казала тази котка тогава
http://monday19.web.infoseek.co.jp/baby-cat.jpg

JaYnE
04-30-2005, 08:04
WOW! taq kotka...mi nz kfo bi kazala, ne6o ot sorta na " mnogo ti e maluk o6e, porasni i pak me potursi!" :P
moq dom. liubimec bi kazul " pisna mi da me prenebregva6, are gu6ni me de":)

grafinka
04-30-2005, 08:30
Кучето би ми казало стига сте ме тъпкали с боклуци, пък рибите ги умъртвих горките. Незнам братовчед ми понеже го смятам за дом. любимец , той и без това секи ден си ми казва Какооо купи ми чипс да ям :)

Josefinne
04-30-2005, 08:34
Моето бивше куче, според мен, би казало, че ме обича. Грижех се добре за него, с много любов. Повече ми се иска обаче да можеше да ме разбира, за да му кажа да престане да се въргаля пролетта в разни миризливи субстанции...(ловджийски трик, за да не ги усети дивеча по миризмата)

sladkoto_mime_
04-30-2005, 08:35
emi sq nqam dom.liubimec,ama predi ku4eto mn si go glezeh ... ta ,abe nadqvam se ako moishe da govori da mi kaje MISI :D , abe kak da nqam domashno jivotno - imam cql brat :roll:

Chiana
04-30-2005, 08:39
A nii s kotaraka mi sa razbirame:P Oba4e kogato me prenebregne i otide pri maika mi ili pak az nego se pravi na obiden i s dni ne me poglejda ili pyk az nego ama posle se pomirqvame;pp kato mu se priqde;p

girlpower
04-30-2005, 08:46
mOETO BOKSER4E KOETO GO OTROVIHA BI AZALO 4E ME OBI4A SIGURNA SUM,ZA6TOTO POSTOQNNO SE GRIJEH ZA NEGO :(

Immortality_
04-30-2005, 08:47
ami dobre 4e ne govoryat, ako govoreha 6tyaha da sa kato nas, a ne doma6ni lubimci... do sega 100 pati da me e napsuvala moita kotka :lol: mrazi da ya kapya... az obujavam da go pravya :lol:
ama ina4e e mnogo lepkav i samo se gali :P

LiNkiN4eTo
04-30-2005, 08:57
моето морско свинче сигурно много яко ще ме нареди :lol:
ще е нещо от рода : Ти нямаш ли си свой задник че бараш моя :lol: Не обичам да ме гъделичкаш по коремчето МА :lol: Сменяй ми по често талаша че мухите се преселиха при мен :lol:

e_l_i_z_a
04-30-2005, 10:14
sigurno bi kazala (moqta kotka)
pisna mi ot toq whiskas i drugite pomii!nqma li da me zavede6 na restorant?
http://smilies.sofrayt.com/1/950/food.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/x/coffeecup.gif
ama sus sigurnost 6te6e da mi kaje 4e me obi4a
http://smilies.sofrayt.com/1/sg/sparkling%20heart.gif

BaT_GirL
04-30-2005, 12:52
MeNe KOnI(KoSteNurKatA)SiGurNo 6tE me NaPsuVa ObqSNqVaIki KaK hRANaTa Ne I poNaSQ i 4E ZAbrAvQm DaQ vADq S aKvariUmA nA slAnCE...

NastyG
04-30-2005, 12:57
Moqta nemska ovcharka bi kazala "shto kato minavame pokrai nqkva qkak kuchka i az se darpan ne me pusnesh smi me pridarpvash aaaaa revnuvash mai aaaa!!!!"

Anyone
04-30-2005, 13:02
Котаракът ми би изкрещял : "Стига си ме мачкалааааааааааааа" :lol:

GreenLadyM
04-30-2005, 16:11
o moq kotarak bi mi kazal samo 4e e gladen i 4e iska da spi na spokoistvie malko...vupreki 4e tva i s mqu4eneto mu perfektno go razbiram...ina4e bi mi kazal moje bi 4eme obi4a...

BlinDBoY
04-30-2005, 22:22
Ъъъ сега по темата моя Ротвайлер щеше да каже....Иво айде другия път да донесеш нещо женско и за мен

FluFy
05-02-2005, 10:58
Амии може би щеше да ми каже да престана да ритам клетката му, когато няма в/у кой да си излея яда:) (за папагал става въпрос)..Много обичам да го тероризирам..и да му дърпам опашката..и да го стряскам..ама сам си го прави..като е лош! :twisted: :D

Bimper-ska
05-02-2005, 11:45
Кучето мисли:
"Стопанинът ми ме храни, къпе, играе си с мен, разхожда ме. Значи той е Господ."
Котката мисли:
"Стопанинът ми ме храни, къпе, играе си с мен, глези ме. Значи аз съм Господ."
Аз имам куче и котарак, които просто не се съмнявам, че мислят точно това за мен. А мишката ми сигурно си мисли, че съм няква извратена дето цяла нощ спи, вместо да си поиграе с нея, а през деня само я тормозя и не я оставям нея да спи. Ако не знаете, мишките са нощни животни (за хамстерите не знам, но мишките определено са). Иначе едва ли някой от любимците ми ще се оплаче. Може само котаракът да ме понапсува малко, защото много го мачкам горкия.