PDA

View Full Version : Флиртуването



LunaTriCk
04-30-2005, 01:50
Ровех се из необятния нет и намерих чуждестранен тийн сайт с много полесна информацийка. Понеже има много теми в Любов от рода на "срам ме е, незнам как да го/я заговоря" и т.н. реших да ви преведа тези 10 простички правила за флиртуването. Предполагам, че ще са ви интересни.
Източник (http://www.links2love.com/flirting_1.htm)
Та четете внимателно:

10. Флиртуването е положение :
за добрия флирт трябва флирт е само-увереност, а не да си уплашен. Трябва да се взимат рискове.

Бъдете ентусиазиран и положително настроен, и той ще проработи!

9. Старта на разговора:
Най-добрата начална фраза е "здравей"
Говорете за обстановката, задавайте въпрос, помолете за помощ, изложете мнение.

8. Забавлявайте се:
Бъдете игриви, безгрижни и спонтанни.

Покажете вашата уязвимост.

7. Използувайте подпори :
Никога не напускайте дом без подпора.
Подпорите са естествени предмети за разговор. Те насърчават за разговора и другите ще бъдат принудени да започват да ви заговорят.
Страхотните подпори са: кучета, деца, необичайна бижутерия, парфюм, дрехи, шапки, или интересна книга или вестник.

6. Бъдете домакинът :
Превърнете вашето поведение от ролята на гост в домакин.
Вие не чакате на опашка,а по-скоро приветстващия оркестър.

5. Направете първия ход:
Приближете се до човека, с който искате да се запознайте и му кажете "здрасти"

4. Слушайте:
Имате две уши и една уста. Следователно трябва да слушате двойно повече отколкото да говорите. Изслушването е цяло изкуство. Така ще привлечете партньора си. Всеки иска да бъде изслушан.

3. Зрителния контакт:
Гледайте партньора си внимателно, но моля ви не повече от 2-4 секунди. След това си изместете погледа. Не се втренчвайте в него. Може да го уплашите.

2. Комплимент:
Направете му комплимент. Най-добрите комплименти са изненадвашите. Събеседника ви ще знае, че сте го забелязали.
Запомнете, че Най-добрите комплименти трябва да бъдат искрени, мили и уникални.
Когато получите комплимент, най-добрия отговор е "Благодаря".

1. Усмихвайте се
Заразно е.
Ще ви направи по-достъпни.
Усмивката осветява вашето лице и тегли хората към вас. Вие ще бъдете човешки-магнит.

Еми, успех :D

joro_tev
04-30-2005, 06:58
Готини съветчета. Tanks.

Tedi_sheep
04-30-2005, 06:58
SUPER SI :wink:

JaYnE
04-30-2005, 09:25
flirtuvaneto ne stava po u4ebnik, ili go moje6 ili ne. ne moje6 da trugne6 da si 4ete6 nekva statiika za tva, i da se mu4i6 da flirtuva6. prosto to si idva otvutre

sladkoto_mime_
04-30-2005, 09:32
awe,nqkoi pat rabotite stavat kato po u4ebnik,ama do nqkade JaYnE e prava 4e tva ne se u4i...

grafinka
04-30-2005, 09:33
Хехех ми аз и без това си ги спазвам тия правила, но все пак мерси :)

LunaTriCk
04-30-2005, 09:39
Значи не можеш да се научиш да флиртуваш, така ли ? И аз едно време не можех да играя тенис, но с тренинг успях да се науча. С какво флиртуването е по различно от един спорт? Само "избранните" ли го могат ? Не мисля така...

Immortality_
04-30-2005, 09:44
awe za6to tolkova si uslojnyavate jivota ... :lol:
te mom4etata - samo edno smigvane i gotou :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
04-30-2005, 10:02
готино е , обаче ако не си свикнал ще ти е малко трудничко с преструвките :roll: ако искаш да се осавършенстваш , сигурно тряя да тренираш вкащи със сестра си или брат си :lol: :lol: :lol:

black_heart
04-30-2005, 11:30
mmm dano sew u4i we horica,6toto az teparva navlizam v 'biznesa' iii uj barzo shva6tam ama tva ne6to mi kuca...

CRaZy_IKT
04-30-2005, 13:37
Bez da znam-sym gi praila tiq raboti....???=)axxaxx SUPER E

BaT_GirL
04-30-2005, 13:48
Хехех ми аз и без това си ги спазвам тия правила, но все пак мерси :)
Da I Az TaKa...