PDA

View Full Version : бихте ли дали да ви лижат ей така :)



04-30-2005, 11:40
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?

04-30-2005, 11:48
Pak obadi tema. Ae de da znam i az sym kato teb.Uvajavam frenskata (stiga da ne e s nqkoi divan). Felacioto si e super na4in za sex kogato momi4eto e nerazpolojeno. Mrazq analen sex - ne obi4am da si vra penisa v kalnata funiq na nqkoq girla :twisted:

пипс
04-30-2005, 11:50
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
мисля че ти си едно голямо перверзно прасе,защото съдиш за хората по външният им вид.

Моля, пишете мнения, свързани с темата!
Благодаря!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

e4o
04-30-2005, 12:09
nqkoi nepooznat li ima6 predvid :? , ne ne bih dala :!: :P

Ekita
04-30-2005, 12:36
Mislq 4e tva e super prostotiq!!!Estestveno 4e ne bih dala,sega izvinqvai ama mestenceto si e dosta li4ni4ko.Pyk tva 4e mom4etata ste typi svine s edna edinstvene misyl v glavata,tova si go znaem...Pojelavam ti da se nameri nqkoq nepoznata koqto da ti go othape!

miloto_girl_4e
04-30-2005, 12:43
mmm NE ne bih dala :!:
spored men vsi4ko svurzano sus sexa si e dooosta li4no(dori 6paklite) iiiii prosto osven na gadjeto si,na drug ne bih dala :!:
tova,4e vie mom4etata mislite samo kak nqkoq da vi duha.. e povqrvaite mi pri nas Ne e taka :!:

korn___
04-30-2005, 17:24
hahaha egati temata !pozdravleniq ... sumnqvam se 4e nqkoi bi si dal ei taka da go lijat ili da mu duhat egati as ne bih dal ama v nikav slu4ai 6tot koi znae kakvo mi misli momi4eto ....

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

LiL_Juliete
04-30-2005, 17:42
emi az lichno ne bih dala na nikoi osven ako si nqmam priqtel i nqkoi adski pich iska da me lije noooooo t`fa she e izkliuchenie ne sum takava predpochitam da e samo s tozi s koito hodq :) kakto i vsushtnost pravq de :p

{Z}{A}{R}{A}
04-30-2005, 17:53
ne znam kvo si4ki momi4eta sa pravat maina...mn qsno 4e ako si e qk pi4a...........

LiNkiN4eTo
04-30-2005, 17:59
само да не е някой брутален изрод , земе да ми отхапе клитора :lol:

e4o
04-30-2005, 18:25
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
a ti bi li lizal ei taka vsqko momi4e :shock: :?

LetiCherry
04-30-2005, 19:11
mmm NE ne bih dala :!:
spored men vsi4ko svurzano sus sexa si e dooosta li4no(dori 6paklite) iiiii prosto osven na gadjeto si,na drug ne bih dala :!:
tova,4e vie mom4etata mislite samo kak nqkoq da vi duha.. e povqrvaite mi pri nas Ne e taka :!:

Точно така си е!!!

BaT_GirL
04-30-2005, 19:19
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
мисля че ти си едно голямо перверзно прасе,защото съдиш за хората по външният им вид.
hAh tOvA mI hAResa...iNa4E PO TemAtA-nE bIH dALa...

BABY_SEXY_GIRL
04-30-2005, 20:07
Разбира се, че не бих! Трябва да сум адската ***** за да го направя, или да съм много пропаднала :twisted:

04-30-2005, 20:12
само да не е някой брутален изрод , земе да ми отхапе клитора :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mrs_Lover
04-30-2005, 20:29
samo K*rwite davat "ei taka" a az ne sym takava taka 4e ....estestveno 4e ne bih dala nakoi da e!Dori i da e nai-golemiq pi4 na zemqta ne me interesuva ,interesuva me samo priqtelq mi i kolkoto primerno ida sum piqna ili kakvoto i da bilo koeto dami pre4i da mislq trezvo nikoga NQMA da dam da me lijat nepoznati prosto ei taka! :!: :!: :!:

bobbyggx
04-30-2005, 21:27
mmm NE ne bih dala :!:
spored men vsi4ko svurzano sus sexa si e dooosta li4no(dori 6paklite) iiiii prosto osven na gadjeto si,na drug ne bih dala :!:
tova,4e vie mom4etata mislite samo kak nqkoq da vi duha.. e povqrvaite mi pri nas Ne e taka :!:

Байби, искаш ли ми станеш гадже?

Тази тема е малко извратена (по мояята част), но едва ли ще искам да правя на някоя непозната лизинг, не за друго, ма от къде да я знам каква е тая, и дали се мие, и кога за последно го е правила. Трябва да ми е приятелка (гадже), и то от една шака време, за да я работим по-тека.

SHanTAFa
04-30-2005, 21:42
Айде,айде вие се оляхте.....точно за това е казано за оралната любов,защото вие не давате,а взимате.........сигурна съм,че някои от вас в определен етап при определени условия :twisted: няма кой знае колко да се дърпат и нервничат ако някой пичага пожелае.Ест не говоря за хапещия клитор изрод изказан по-горе.

SHanTAFa
05-01-2005, 08:32
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
Единствното,което ми хрумва от такъв пост е,че ти и приятелите ти явно доста често сте на сухо,че сте готови да си давате изнструментите наляво и надясно.А и нали знаеш,че от лапане на пишката и орална любов разлика голяма.

Bebito
05-01-2005, 11:55
Ми да ...

girlpower
05-01-2005, 12:31
Егати темата,естествено че ако не го харесвам няма да му дам да ме лижи!

05-01-2005, 12:41
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
Единствното,което ми хрумва от такъв пост е,че ти и приятелите ти явно доста често сте на сухо,че сте готови да си давате изнструментите наляво и надясно.А и нали знаеш,че от лапане на пишката и орална любов разлика голяма.
Еми да не съм тъп като вас да се обвързвам аз само се еба и ми духат изобщо не ми трябва любов и таквиа глупости това с любовта е пълна простотия истината е в ЕБАНЕТО другото са пълни глупости и губене на време !!!

Ми да ...
Еми айде :) Кога/къде :P

CRaZy_IKT
05-01-2005, 14:28
само да не е някой брутален изрод , земе да ми отхапе клитора :lol:
Syshtoto =)

Satanas_daughter
05-01-2005, 17:46
ako e sladurche shto puk da ne,udovolstvieto vse pak e vajno neshto, i triabva da se vuzpolzvame ot nego kogato imame vuzmojnost

05-01-2005, 17:50
ako e sladurche shto puk da ne,udovolstvieto vse pak e vajno neshto, i triabva da se vuzpolzvame ot nego kogato imame vuzmojnost
Нали ей тва исках да чуя :D , а още нещо - ако някой почне да те лиже (примерно си пийнала малко в дискотеката некъв те е награбил, вкарал те в колата и те лиже , след това би ли му пуснала да го вкара. :wink: ) и също така може и други да отговарям че я знам сатанката каква е порочна. :lol: :wink:

Satanas_daughter
05-01-2005, 17:52
ako e sladurche shto puk da ne,udovolstvieto vse pak e vajno neshto, i triabva da se vuzpolzvame ot nego kogato imame vuzmojnost
Нали ей тва исках да чуя :D , а още нещо - ако някой почне да те лиже (примерно си пийнала малко в дискотеката некъв те е награбил, вкарал те в колата и те лиже , след това би ли му пуснала да го вкара. :wink: ) и също така може и други да отговарям че я знам сатанката каква е порочна. :lol: :wink:
hahahah pak kazvam ako e sladur, i ako se spravia dobre s lizaneto...udovolstvieto e nai-vajnoto,shte mu dam!:P:P:P
sia da ne mi predlojish da hodim na diskoteka...

05-01-2005, 17:55
ako e sladurche shto puk da ne,udovolstvieto vse pak e vajno neshto, i triabva da se vuzpolzvame ot nego kogato imame vuzmojnost
Нали ей тва исках да чуя :D , а още нещо - ако някой почне да те лиже (примерно си пийнала малко в дискотеката некъв те е награбил, вкарал те в колата и те лиже , след това би ли му пуснала да го вкара. :wink: ) и също така може и други да отговарям че я знам сатанката каква е порочна. :lol: :wink:
hahahah pak kazvam ako e sladur, i ako se spravia dobre s lizaneto...udovolstvieto e nai-vajnoto,shte mu dam!:P:P:P
sia da ne mi predlojish da hodim na diskoteka...
Да бе аз да не съм некъв дето мисли само за секс :roll: най-важното е да обичаш човека до теб, не само да му го вкарваш. :wink:

one_touch
05-01-2005, 18:42
:evil: Ne :evil:

kurabiika
05-02-2005, 10:43
едва ли

Verliebt_Maedchen
05-02-2005, 19:42
ne,ne bih dala.tova e ne6to intimno-edno udovolstie,o6te edin na4in za blizost mejdu dvama du6i

mira_
05-02-2005, 20:01
бхахах аз на момчето, което обичах и ме обичаше не му дадох, пък камо ли нанякой случаен...

dudeto_sy
05-03-2005, 07:56
Pri nas momi4etata tova opredeleno ima zna4enie... Az su6o ne bih dala na koi i da e da mi pravi shpakla...

vaniLL
10-26-2007, 15:32
m ne e ot razlikata mejdu polovete , vseki si ima sobstveni predstavi . az ne bih dala .trudno dopuskam po-golqma fizicheska blizost , ne obicham da mi navlizat v lichnoto prostranstvo byrzo, a tova medju krakata mi e edno ot nai-lichnite mesta :-P

macka123
10-26-2007, 15:44
Много яснъ че не бих дала.Вие мъжете сте оделен случай..... 8)

Theoatguy
10-26-2007, 15:51
Много яснъ че не бих дала.Вие мъжете сте оделен случай..... 8)

Кво ни е отделното бе мацка. :-s

KimBerLy1912
10-26-2007, 16:20
Ми аз на гаджето не давам камо ли на непознати...та отговора ми е НЕ,не бих дала 8)

Naked in the wind
10-26-2007, 16:46
Темата е от 2005г. ...

Lorelei
10-26-2007, 17:21
xaxa davanka! to taka se dava,razbira se,che ne bih se navila! a tova,che avtora na temata bi go dal za edna svirka,emi okay,shtom si si go nameril na pytq,nqma proGlem :D

DevilWish
10-26-2007, 18:48
ne znam kvo si4ki momi4eta sa pravat maina...mn qsno 4e ako si e qk pi4a...........
da we i az 4eta si4kite mnenie ot do "ne ne ne ne" a we kfo ne ,mnoo qsno ,4e da se 1 pyk ne vi se iska basi.ako mom4eto me privli4a ,ne 6e mu dam miii i za o6te 6e pitam :P

bEbsI
10-26-2007, 18:49
mmm NE ne bih dala :!:
spored men vsi4ko svurzano sus sexa si e dooosta li4no(dori 6paklite) iiiii prosto osven na gadjeto si,na drug ne bih dala :!:
tova,4e vie mom4etata mislite samo kak nqkoq da vi duha.. e povqrvaite mi pri nas Ne e taka :!:

Dark_Angel_F
10-26-2007, 19:00
Mislq 4e tva e super prostotiq!!!Estestveno 4e ne bih dala,sega izvinqvai ama mestenceto si e dosta li4ni4ko.Pyk tva 4e mom4etata ste typi svine s edna edinstvene misyl v glavata,tova si go znaem...Pojelavam ti da se nameri nqkoq nepoznata koqto da ti go othape!
+ 1

so_sexy_92
10-26-2007, 19:28
tvyrdo Ne !!!!

rozuvata_p1nterka
10-27-2007, 20:11
Ami kakto o6te nqkolko macki kazaha ako pi4a e qk,za6to p1k da ne mu dam.Vse pak tfa e udovolstfie ne mislq 4e trqbva da se li6avame :) p1k i vednaj se jivee trqbva da se nasladim na vseki 1 moment ot jivota :grin: i ne mislq 4e ako pozvoli6 na nqkoi ei taka tfa ne zna4i 4e si propadnal.no vse pak zavisi ot pi4a,mqstoto i nastroenieto :---)

VinagiSumAz
10-27-2007, 20:16
НЕ - ние момичетата не сме готови на всичко само заради едната му свирка

mmrammstein
10-27-2007, 20:25
Аз пък съм позволявала на 2-ма приятели (под "ПРИЯТЕЛИ" НЕ разбирайте "ГАДЖЕТА" :twisted: ), които много искаха да ме лижат. :D И ако си мислите, че заради това сме си развалили отношенията или не смеем да се погледнем в очите, жестоко се лъжете. Всичко си е както преди. :)
Обаче на непознат не бих дала никога. Кой го знае къф е. :?

brutal_baby
10-27-2007, 21:31
Определено не бих се съгласила!Кой знае какъв може да се окаже!а и шпаклата си е нещо , което поне за мен , е по-лично от самия секс!

bloodranger
10-27-2007, 22:16
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
мисля че ти си едно голямо перверзно прасе,защото съдиш за хората по външният им вид
Моля, пишете мнения, свързани с темата!
Благодаря!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL
подкрепям :-x :-x

naMy4Ho_KoTe
10-27-2007, 23:46
Не бих дала, предпочитам да имам време да го науча как се лиже чрез сухи тренировки и после да дойде време за практиката. На такива простотии и изцепки съм се нагледала, че ми е дошло до гуша. Даже един ми предлагаше пари за да ме лиже. Отчаяни хора. :-s

Unrealche
10-28-2007, 08:46
mn qsno 4e ne bih dala t'va e mn lichno ne e za vseki :P

vodka_f
10-28-2007, 08:55
аааа такива права само на моя отпускам той си знае най-добре как :P

JuS7^YourS
10-28-2007, 09:32
Mislq 4e tva e super prostotiq!!!Estestveno 4e ne bih dala,sega izvinqvai ama mestenceto si e dosta li4ni4ko.Pyk tva 4e mom4etata ste typi svine s edna edinstvene misyl v glavata,tova si go znaem...Pojelavam ti da se nameri nqkoq nepoznata koqto da ti go othape!

+1

viki-lof-iv4o
10-28-2007, 09:36
е хора нз какви сте вие!!!!!аз никога няма да се съблека пред мом4е ако не съм сигурна 100% 4е м оби4а и иска да е с мен,не му е само за единия път!!!

SwEeT_PriNceSsS
10-28-2007, 09:50
Аве супер ми е интерсно дали бихте дали на някое момче което и да било(само да не е някой дебелак) да ви направи една шпакла? Щото при момчетата поне при приятелите ми и при мен което и момиче(стига да не е някоя свиня) да иска да ми духа веднга го давам в устата :)
Та интересно ми е и дали при момичеата е така ?
ne bih dala estestveno.. nqkoi nepoznat ili koito i da bilo da mi pravi shpakla.. se pak tova sa li4ni raboti i .. nenene ne bih dala.. tva 4e vie mom4etata vsqka moje da vi duha.. pri nas ne e taka :-$

sexy_momi4e
10-28-2007, 10:41
не,не бих :!: ,само на гаджето разрешавам :-)

Nadelina
10-28-2007, 14:29
Не бих дала, предпочитам да имам време да го науча как се лиже чрез сухи тренировки и после да дойде време за практиката. На такива простотии и изцепки съм се нагледала, че ми е дошло до гуша. Даже един ми предлагаше пари за да ме лиже. Отчаяни хора. :-s

Na men edin mi se moleshe da me lije za da se nauchi kak da lije gadjeto si... Ujas... Po temata - ne mislq che bih dala da me lije na vseki.... osobeno nepoznat koito toku shto sym zabyrsala...

Sweet__baby
10-28-2007, 15:44
mmm NE ne bih dala :!:
spored men vsi4ko svurzano sus sexa si e dooosta li4no(dori 6paklite) iiiii prosto osven na gadjeto si,na drug ne bih dala :!:
tova,4e vie mom4etata mislite samo kak nqkoq da vi duha.. e povqrvaite mi pri nas Ne e taka :!: +1 :P

Tempestjuji
10-28-2007, 20:06
:?

rihannka
10-29-2007, 08:59
ako mi e приятел,ходя с него ще му дам естествено,но ако е някой който не познавам или познавам от скоро не ,не бих дала

ninsy
10-29-2007, 09:12
добре бе за кво връщате теми от преди 2 години ????

MoHuTo
10-29-2007, 09:23
На непознат :shock: естествено, че не бих дала..пф..аз на гаджето си още не съм дала, че на непознат ще дам - да да др път! :?

Friday13`
10-29-2007, 09:53
След като си имам приятел, защо да давам на някой друг, още повече непознат да го прави?
А дори и да нямах... не, не мисля, че бих го направила... глупаво е... [-(

Insatiable
10-29-2007, 14:15
Не, не бих дала. Само на приятеля си давам. Това лично за мен си е много интимно нещо :)

krem4et0
10-29-2007, 14:52
Стара тема!