PDA

View Full Version : Old school electro, break beat, psy trance



04-30-2005, 14:10
Ei ima li o6te fenove ostanali na tezi super special stilove???? Az mnogo se kefq na na tezi i sym gotov na vsi4ko samo za porednoto parti na Westbam ili Psyhozaika :D Ako nqkoi ima ifno da dava.


P.S. Ne e nujno flooders da se izkazvat po temata s postove ot roda - O sorry az nqmam ili ne slu6am takava muzika.NEKA SAMO FENOVE DA PI6AT!!!!

universal_dream
04-30-2005, 18:27
4ove4e...samo neznam kvi sa teq snimki otdolo deto si slojil na adolf4o... ne6to ne pravq vruzka s muzikata koqto slu6a6...ina4e za info sigorno znae6 za maty zemlq 2 kudeto 6te bude Goa Gill...sa neznam dali 6te te nakefi,no az opredeleno sum tam :lol: jivot i zdrave de 6toto ima vreme.. a ti samo elektronno li slu6a6 ? sa X-Dream otlojixa i me e super qd...a na Astrix nqma da uspeq da otida,i sigorno 6te sum na Nick Warren, a westbam mi e golqma slabost 6toto si sledq Love Parade berlin po satelita ot nqkolko godini dokato ne go prekusnaxa...qd me e 4e sum go izpusnal tuka v BG..i dano pak da doide :) ina4e slu6am electric universe, members of mayday,Marusha me kefi,Prodigy,X-Dream i o6te mn e takiva xorica....a vidqx nqkude info 4e 6te idvat Underworld i Felix da Housecat.. neznam dali se kefi6 no te su6to sa puskali na love parade :twisted:

05-01-2005, 10:27
Hehehe.Punk is not dead!!! :D E muzikata nqma ni6to ob6to s adolf4o - ima li zna4enie muzikata ot cqlata mu ideologiq :) az na 3 iuni 6te hodq v sf za Leeroy Tornhill (prodigy) - 6te idva kato dj (break beat) v black box :D A Westbam kolkoto pove4e odyrtqva tolkvoa po zdravi beatove dyni :shock: Nqma sa 6a6ka6 dogodina Metropolis pregovarqli s nego da idva pak v BG. Sega sled Leeroy Tornhill v BG 6te idvat i Underworld :o Abe ludnica 6te si e tva lqto

universal_dream
05-01-2005, 15:37
da we zanm znam...smisul sa ne o4akvax sled nick warren da doide ime kato Tiesto..to toi verno e nekuv komersialen tip ama predstavi si kolko kinti sa fruknali,mojexa vmesto nego da dovedat dvama trima drugi deto sum siguren 4e pove4e 6tqxme da se nakefim :lol: a ti otkude si 4e kazva6 4e 6te idva6 v sf ?

Momchenceto
05-01-2005, 16:32
Адолфчо ше го гримирам :P мязи на DJ млако не мислите ли :lol: Сори ма няма да пиша по темата ;)

05-02-2005, 09:09
Адолфчо ше го гримирам :P мязи на DJ млако не мислите ли :lol: Сори ма няма да пиша по темата ;)


Absoliutno si prav mom4ence - temata ne e za losers, taka 4e nai dobre da ne pi6e6. I na men maika ti mi prili4a6e na divan ama si zatvorih o4ite nali :D :lol: :D A ina4e sym si ot Burgas, sega sybiram kinta za leeroy i eventualno ako moga 6te doida i na Underworld ama tam e malko veroqtno. :) 6to ti ot kyde si ?